|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Rozpoczęli z za wysokiego pułapu. Po porannej kawie, spojrzeli na ranking WTA i zaczęli poprawiać. A pelikany chcą przecież coś jeść na śniadanie.  "kormorany" juz pobraly reszte zabiora pelikany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115 |
Ja na dzisiaj dubel Clement + Stepanek  dlaczego Clement ? Po pierwsze ogranie w tym sezonie na trawie juz rozegral 4 spotakania Queens. Po drugie Cilic ostatnio nie blyszczy forma i na trawie slabo sie czuje. Pozatym kilka sezonow temu wtopil z Fancuzem na Wimbledonie. No i oczywiscie po takim kursie sadze ze warto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
panowie wiecie dlaczego wczoraj Mariya Koryttseva w Dani kreczowała?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
Akagi co sadzisz o dzisiejszych deblach mysle ze Bopany powinni 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Erakovic Lisicki Watson Jasiek +4,5 Cilic Ljuba cos nie pasuje  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Ja na dzisiaj dubel Clement + Stepanek  dlaczego Clement ? Po pierwsze ogranie w tym sezonie na trawie juz rozegral 4 spotakania Queens. Po drugie Cilic ostatnio nie blyszczy forma i na trawie slabo sie czuje. Pozatym kilka sezonow temu wtopil z Fancuzem na Wimbledonie. No i oczywiscie po takim kursie sadze ze warto  ogranie racja ale zobacz jego 1-szy mecz Clementa z Ramem a Morgan, Monroe czy Paire to nie ta półka. Cilic nie błyszczy ale będzie chciał się podbudować a przeciwnik idealny bynajmniej Clement niczym mnie nie przekonuje mimo to powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Troicki 2-0 1.72 powinien złamać go jak scyzoryk
do tego Simon,Tipsa,Nalbandian,Troicki
i myślę nad Dolgo...gra go ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Marach z Matkowskim nie są faworytami ciekawe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Nalbi-Bozo OVER 21,5  witamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akagi co sadzisz o dzisiejszych deblach mysle ze Bopany powinni  Bopanny - tak. Myślę jeszcze nad Grandin/Uhlirova i Larsson/Woehr. Ale jeszcze trochę czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Witm  Watson peffeczka  Pozostałe mecze ciężkie w cholere ,może Daniela jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nalbi-Bozo OVER 21,5  witamy Ty zostaw te overy. Idź lepiej pilnuj, bo Ci Górnika rozsprzedają. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Witm  Watson peffeczka  Pozostałe mecze ciężkie w cholere ,może Daniela jeszcze Paszek / Erakovic / Marino ale kurs nie powala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2011
Posty: 432 |
Jak dziś z pogodą w Londynie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
ANALYTICS  Odnośnie Twojego sms , to Kevinowi mogą starczyć 2 brejki i Twój HC poleci  Napisałeś " trzy razy go nie złamie"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Witm  Watson peffeczka  Pozostałe mecze ciężkie w cholere ,może Daniela jeszcze Paszek / Erakovic / Marino ale kurs nie powala  Widziałem już te meczyki i kursy mnie odstraszyły ,masz racje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Nalbi-Bozo OVER 21,5  witamy Ty zostaw te overy. Idź lepiej pilnuj, bo Ci Górnika rozsprzedają.  pilnowac nie musze... juz sklad rozjebali  Polonia mocna w nastepnym sezonie, ale wiadomo jak to bylo rok temu w ostatnim sezonie bylem pewien ze Górnik iziii sie utrzyma i byl 6ty, teraz kolejny sezon walka o byt i utrzymanie Allianz WYPIERDALACCC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
A zwrócił ktoś uwagę na Cetkovską ? Kiedyś na trawce coś tam śmigała sobie  Albo Dominik wraca na stare śmieci , wczoraj z Martim 6-1 6-1 hmm Kurs w okolicach 2,0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Ilhan Mannarino Hernych Gronert tez ladnie wygladaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Bez przesady Bemelmans wczoraj trafiał wszystko dlatego Berdych tak męczył. Hernycha spakuje 2-0  Gronert nigdy nie widziałem .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|