|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Co myślicie o Haase/Raonić - Meffert/Zverev... jedynka po 1.55 powinno wejść easy dlaczego easy? Raonic od kiedy jest dobrym deblistą? Haase może ma w planie jechać wcześniej potrenować w Hertogenbosch a Meffert/Zverev w końcu gospodarze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Lucic, Rezai, Paszek z wczesniejszych meczy zapowiadają sie dobrze po cienkim lodzie stąpasz  gram na live, wiec spoko stawka bez szalenstw, jak tu Rezai nic nie osiagnie to gdzie ??  wg mnie ona się już skończyła i już nic nie osiągnie, im starsza tym z głową ma coraz większe problemy...  tak jak nasza Aga
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Co myślicie o Haase/Raonić - Meffert/Zverev... jedynka po 1.55 powinno wejść easy dlaczego easy? Raonic od kiedy jest dobrym deblistą? Haase może ma w planie jechać wcześniej potrenować w Hertogenbosch a Meffert/Zverev w końcu gospodarze Może od dzisiaj?,Haase może nie ma żadnych planów...kto wie...kurs 1.61 + coś jeszcze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Ta masufka na Congę  , dla mnie będzie 2x TB a tu różnie może być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276 |
Witam czy ktoś inwestuje dzisiaj w Lindstedt/Tecau (jak widzicie ich szansę z Nadalem i Lopezem?)oraz Errani/Vinci(grają z Ivanovic/Paschek)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Korci mnie Donskoy po wydymaniu wczoraj Hidalgo...1.57 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Co myślicie o Haase/Raonić - Meffert/Zverev... jedynka po 1.55 powinno wejść easy dlaczego easy? Raonic od kiedy jest dobrym deblistą? Haase może ma w planie jechać wcześniej potrenować w Hertogenbosch a Meffert/Zverev w końcu gospodarze Może od dzisiaj?,Haase może nie ma żadnych planów...kto wie...kurs 1.61 + coś jeszcze... to spoko masz argumenty respect 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Mi się dziś widzi:
Tips +4,5 gema Cilic Hewitt Lu +1,5 seta
...i jeszcze Safarova kusi ale nie widziałem babci Kraicek w akcji
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Co myślicie o Haase/Raonić - Meffert/Zverev... jedynka po 1.55 powinno wejść easy dlaczego easy? Raonic od kiedy jest dobrym deblistą? Haase może ma w planie jechać wcześniej potrenować w Hertogenbosch a Meffert/Zverev w końcu gospodarze Może od dzisiaj?,Haase może nie ma żadnych planów...kto wie...kurs 1.61 + coś jeszcze... to spoko masz argumenty respect  no ty podałeś zajebiste 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Krajicek ma 22 lata to juz babcia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
dlaczego easy? Raonic od kiedy jest dobrym deblistą? Haase może ma w planie jechać wcześniej potrenować w Hertogenbosch a Meffert/Zverev w końcu gospodarze Może od dzisiaj?,Haase może nie ma żadnych planów...kto wie...kurs 1.61 + coś jeszcze... to spoko masz argumenty respect  no ty podałeś zajebiste  ale ja Niemców nie gram zresztą rób co chcesz graj po kursiwach powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
...i jeszcze Safarova kusi ale nie widziałem babci Kraicek w akcji no rocznik 1989 to juz prawie prababcia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Witam czy ktoś inwestuje dzisiaj w Lindstedt/Tecau (jak widzicie ich szansę z Nadalem i Lopezem?)oraz Errani/Vinci(grają z Ivanovic/Paschek)? co do pierwszej pary ciezko bedzie nadala i lopeza zlamac nawet jak rozmawiamy o meczu deblowym,gdzie to czesto sie widuje. lin/tec to jezdzcy bez glowy w najwaz momentach czyli *4-5 potrafia zrobic 4-6 i powtorke idealna w kloejnym secie.TYP: LOP/NAD 2-0  2 PARA nie ma co tutaj dyskutowac roznica bedzie widoczna moim zdaniem juz po 4-5 gemach 1 seta czyli wyjda na 4-1,3-0? I SZYBKA ZAWINA rywalki typ:ERR/VIN 2-0. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Co myślicie o Haase/Raonić - Meffert/Zverev... jedynka po 1.55 powinno wejść easy dlaczego easy? Raonic od kiedy jest dobrym deblistą? Haase może ma w planie jechać wcześniej potrenować w Hertogenbosch a Meffert/Zverev w końcu gospodarze Może od dzisiaj?,Haase może nie ma żadnych planów...kto wie...kurs 1.61 + coś jeszcze... to spoko masz argumenty respect  no proste ze germania to wygra Robin pojedzie do domu trochę potrenować a roanic jutro ciężki mecz ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
spoko sHybki20  powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Krajicek ma 22 lata to juz babcia? oglodales ja moze jak grala? mowisz ze postawi sie "szafie" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Krajicek ma 22 lata to juz babcia? faktycznie szybko ją postarzyłem  tyle lat ją pamiętam ale metryka nie kłamie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276 |
Witam czy ktoś inwestuje dzisiaj w Lindstedt/Tecau (jak widzicie ich szansę z Nadalem i Lopezem?)oraz Errani/Vinci(grają z Ivanovic/Paschek)? co do pierwszej pary ciezko bedzie nadala i lopeza zlamac nawet jak rozmawiamy o meczu deblowym,gdzie to czesto sie widuje. lin/tec to jezdzcy bez glowy w najwaz momentach czyli *4-5 potrafia zrobic 4-6 i powtorke idealna w kloejnym secie.TYP: LOP/NAD 2-0  2 PARA nie ma co tutaj dyskutowac roznica bedzie widoczna moim zdaniem juz po 4-5 gemach 1 seta czyli wyjda na 4-1,3-0? I SZYBKA ZAWINA rywalki typ:ERR/VIN 2-0.  Dzieki pytałem bo już pograne i kończy fajny kupon ten dubel no nic, może rumuno-szwedy czymś zaskoczą:) pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
...i jeszcze Safarova kusi ale nie widziałem babci Kraicek w akcji no rocznik 1989 to juz prawie prababcia  ...no ale rusza się gorzej niż Kimiko 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|