Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 65 1 2 3 4 64 65
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by Portland #22
Co myślicie o Haase/Raonić - Meffert/Zverev...
jedynka po 1.55 powinno wejść easy

dlaczego easy? Raonic od kiedy jest dobrym deblistą? Haase może ma w planie jechać wcześniej potrenować w Hertogenbosch a Meffert/Zverev w końcu gospodarze

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by The Boss
Originally Posted by Pier
Originally Posted by The Boss
Lucic, Rezai, Paszek z wczesniejszych meczy zapowiadają sie dobrze

po cienkim lodzie stąpasz smile

gram na live, wiec spoko stawka bez szalenstw, jak tu Rezai nic nie osiagnie to gdzie ?? smile

wg mnie ona się już skończyła i już nic nie osiągnie, im starsza tym z głową ma coraz większe problemy... hmmtak jak nasza Aga

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Originally Posted by sHybki20
Originally Posted by Portland #22
Co myślicie o Haase/Raonić - Meffert/Zverev...
jedynka po 1.55 powinno wejść easy

dlaczego easy? Raonic od kiedy jest dobrym deblistą? Haase może ma w planie jechać wcześniej potrenować w Hertogenbosch a Meffert/Zverev w końcu gospodarze
Może od dzisiaj?,Haase może nie ma żadnych planów...kto wie...kurs 1.61 + coś jeszcze...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Ta masufka na Congę hmm,
dla mnie będzie 2x TB a tu różnie może być.

Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
Witam czy ktoś inwestuje dzisiaj w Lindstedt/Tecau (jak widzicie ich szansę z Nadalem i Lopezem?)oraz Errani/Vinci(grają z Ivanovic/Paschek)?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Korci mnie Donskoy po wydymaniu wczoraj Hidalgo...1.57 smirk

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by Portland #22
Originally Posted by sHybki20
Originally Posted by Portland #22
Co myślicie o Haase/Raonić - Meffert/Zverev...
jedynka po 1.55 powinno wejść easy

dlaczego easy? Raonic od kiedy jest dobrym deblistą? Haase może ma w planie jechać wcześniej potrenować w Hertogenbosch a Meffert/Zverev w końcu gospodarze
Może od dzisiaj?,Haase może nie ma żadnych planów...kto wie...kurs 1.61 + coś jeszcze...

to spoko masz argumenty respect grin

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Mi się dziś widzi:

Tips +4,5 gema
Cilic
Hewitt
Lu +1,5 seta

...i jeszcze Safarova kusi ale nie widziałem babci Kraicek w akcji

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Originally Posted by sHybki20
Originally Posted by Portland #22
Originally Posted by sHybki20
Originally Posted by Portland #22
Co myślicie o Haase/Raonić - Meffert/Zverev...
jedynka po 1.55 powinno wejść easy

dlaczego easy? Raonic od kiedy jest dobrym deblistą? Haase może ma w planie jechać wcześniej potrenować w Hertogenbosch a Meffert/Zverev w końcu gospodarze
Może od dzisiaj?,Haase może nie ma żadnych planów...kto wie...kurs 1.61 + coś jeszcze...

to spoko masz argumenty respect grin
no ty podałeś zajebiste grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Krajicek ma 22 lata to juz babcia?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by Portland #22
Originally Posted by sHybki20
Originally Posted by Portland #22
Originally Posted by sHybki20
dlaczego easy? Raonic od kiedy jest dobrym deblistą? Haase może ma w planie jechać wcześniej potrenować w Hertogenbosch a Meffert/Zverev w końcu gospodarze
Może od dzisiaj?,Haase może nie ma żadnych planów...kto wie...kurs 1.61 + coś jeszcze...

to spoko masz argumenty respect grin
no ty podałeś zajebiste grin

ale ja Niemców nie gram zresztą rób co chcesz graj po kursiwach
powodzenia

Pier #4716987 09/06/2011 13:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Pier
...i jeszcze Safarova kusi ale nie widziałem babci Kraicek w akcji
no rocznik 1989 to juz prawie prababcia smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by Eye21
Witam czy ktoś inwestuje dzisiaj w Lindstedt/Tecau (jak widzicie ich szansę z Nadalem i Lopezem?)oraz Errani/Vinci(grają z Ivanovic/Paschek)?

co do pierwszej pary ciezko bedzie nadala i lopeza zlamac nawet jak rozmawiamy o meczu deblowym,gdzie to czesto sie widuje.
lin/tec to jezdzcy bez glowy w najwaz momentach czyli *4-5 potrafia zrobic 4-6 i powtorke idealna w kloejnym secie.TYP: LOP/NAD 2-0 wink

2 PARA nie ma co tutaj dyskutowac roznica bedzie widoczna moim zdaniem juz po 4-5 gemach 1 seta czyli wyjda na 4-1,3-0? I SZYBKA ZAWINA rywalki
typ:ERR/VIN 2-0. wink

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by sHybki20
Originally Posted by Portland #22
Originally Posted by sHybki20
Originally Posted by Portland #22
Co myślicie o Haase/Raonić - Meffert/Zverev...
jedynka po 1.55 powinno wejść easy

dlaczego easy? Raonic od kiedy jest dobrym deblistą? Haase może ma w planie jechać wcześniej potrenować w Hertogenbosch a Meffert/Zverev w końcu gospodarze
Może od dzisiaj?,Haase może nie ma żadnych planów...kto wie...kurs 1.61 + coś jeszcze...

to spoko masz argumenty respect grin


no proste ze germania to wygra Robin pojedzie do domu trochę potrenować a roanic jutro ciężki mecz ma

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
spoko sHybki20 dobrze powodzenia

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by sHybki20
Krajicek ma 22 lata to juz babcia?

oglodales ja moze jak grala?
mowisz ze postawi sie "szafie" grin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
poszlo tsonga i monfils

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by sHybki20
Krajicek ma 22 lata to juz babcia?

faktycznie szybko ją postarzyłem grin tyle lat ją pamiętam ale metryka nie kłamie smile

Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
Originally Posted by ANALYTICS
Originally Posted by Eye21
Witam czy ktoś inwestuje dzisiaj w Lindstedt/Tecau (jak widzicie ich szansę z Nadalem i Lopezem?)oraz Errani/Vinci(grają z Ivanovic/Paschek)?

co do pierwszej pary ciezko bedzie nadala i lopeza zlamac nawet jak rozmawiamy o meczu deblowym,gdzie to czesto sie widuje.
lin/tec to jezdzcy bez glowy w najwaz momentach czyli *4-5 potrafia zrobic 4-6 i powtorke idealna w kloejnym secie.TYP: LOP/NAD 2-0 wink

2 PARA nie ma co tutaj dyskutowac roznica bedzie widoczna moim zdaniem juz po 4-5 gemach 1 seta czyli wyjda na 4-1,3-0? I SZYBKA ZAWINA rywalki
typ:ERR/VIN 2-0. wink

Dzieki pytałem bo już pograne i kończy fajny kupon ten dubel no nic, może rumuno-szwedy czymś zaskoczą:)
pozdr

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by Pier
...i jeszcze Safarova kusi ale nie widziałem babci Kraicek w akcji
no rocznik 1989 to juz prawie prababcia smile

...no ale rusza się gorzej niż Kimiko wink

Strona 2 z 65 1 2 3 4 64 65

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1