Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Quote
New Jersey Nets - Cleveland Cavaliers 1 1,76

Do tego dorzucam Miami i Sa. Kursik 262 mnie zadawala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
mylse ze dzis jeszcze 2 meczyki godne uwagi.

Los Angeles Clippers - Sacramento Kings/under193...4/10

Krolowie maja 4 rownozrzednych stzrelcow. Wells, Bibby, Stojakovic, Rahim. Dzsi zabraknie I, Stojakovic nie blyszczy forma od poczatku sezonu a Rahim ma dzis ciezki orzech do zgryzienia w postaci Branda. jezeli przeciwko slabtszm defensywa brakowalo pkt do stowki to z Clippers tez powinno zabraknac. Z kolei LAC to juz nie taka rewelacja jak z Magattem. Wyrazie brakuje im mocnego uderzenia z lawki. Rzucaja malo, zazwyczja setki nie przeszkadzaja. Najlepszy stzrelec Brand zagra przeciwko chyba najlepszemu defensorowi w Sac Rahimowi. Oni raczej tez 100 nie przekroza.

San Antonio Spurs - Indiana Pacers/under176...3/10

Mecz niemal identycznie sie zapowiada jak potyczka SA z Det. Wlasciwie Ind to troche gorsza kopia Tlokow. Swietnie bronia pomalowane, skad najzesciej trafiaja SA, z kllei ofensywa to trojki a ta strefe SA broni najlepij. Sa ma problemy z punktowaniem, Indiana tez w ostatnich meczac. Czyli underek wychodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
LAC-SAC - krok pierwszy - kurs 4.37 - 10Euro

bravo ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Ciebie

PS. Miałem nie grac progresów - ale od czasu do czasu trzeba sprobować. W najczarniejszym scenariuszu - 180Euro w plecy.

i nie musisz grać. przynajmniej na Kingsów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
pozdrawiam. p/s dobra noc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rymoholik, JelineK, betowiec, burbon), 2,133 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1