Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#472028 29/12/2005 23:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
szukałem niema

Bonus: Unibet
#472029 30/12/2005 07:01
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
jeśli nie dostałeś e-maila od B&W z propozycją skorzytania z comebacka to w tej chwili musisz zapomnieć o tym bonusie.

#472030 30/12/2005 08:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
O przyznaniu bonusa comeback decyduje data wykonania przelewu , czy data kiedy pieniądze znajdą się na koncie w B&W???

#472031 30/12/2005 10:20
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Jak im wysłałem wiązanke słów maila to zwrot uznali, ale dopiero po 2 godzinkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pete99- ani jedno, ani drugi. Najważniejsza jest data gdy znajdzie się kasa NA TWOIM KONCIE W BaW.

#472032 30/12/2005 11:02
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Quote
O przyznaniu bonusa comeback decyduje data wykonania przelewu , czy data kiedy pieniądze znajdą się na koncie w B&W???
Jak pisalem wyzej mialem bardzo podobny problem pisalem do nich i odpisali tak:
Quote
Napisalem do nich e-maila, odpisali lamana polszczyzna tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />:


Uprzejmie informujemy, Åźe akcja promocyjna Signup (podwojenie wpÅ&#65533;aty) jest waÅźna do: 2005-12-31 23:59 (GMT + 1), liczy siÄ&#65533; data dokonania wpÅ&#65533;aty.


Sam nie mam pewnoci jak to rozumiec jak uwazacie??
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

haha przed chwila mi odpisali na 2 e-maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> alez oni sa profesjonlni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:
Szanowny Graczu.


W zwiÄ&#65533;zku z wypeÅ&#65533;nieniem warunkÃłw promocji odnoÅ&#65533;nie terminu dokonania wpÅ&#65533;aty informujemy, Åźe liczy siÄ&#65533; data stÄ&#65533;pla pocztowego na formularzu przelewu.
Z powaÅźaniem,

Support Team z betandwin

Wiec chyba chodzi o date zlecenia przelewu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> juz tak mi sie wczoraj wydawalo jak zglebialem ich stronke i dlatego nsapisalem do nich jeszcze jeden mail <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Powiedzcie mi tylko czy aby wziasc udzial w tej promocji trzeba sie rejestrowac ze specjalnego linka (chyba nie co bo tu chodzi o 1 wplate a nie rejestracje?) ??

#472033 30/12/2005 11:47
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
A ja mam pytanie dotyczace wyplaty kasy... Napisalem do nich ile razy musze obrocic jesce kasa by moc wyplacic pieniadze ble ble i odpisali:


Quote
Szanowny Graczu.

Aby wypłacić całą kwotę z konta zakładów, wciąż jeszcze musi Pan obrócić:
- jednokrotnie sumą: xxx PLN
- dwukrotnie sumą: xxx PLN.
- trzykrotnie sumą: xxx PLN
- czterokrotnie sumą: 11,50 PLN
- pięciokrotnie sumą: 0,22 PLN
- sześciokrotnie sumą: xxx PLN
- siedmiokrotnie sumą: xxx PLN

Mamy odpowiednie systemy, które dokładnie liczą obrót każdego użytkownkia. Przypominamy, że przy zawieraniu zakładów, na Pana konto wpływały pieniądze z wygranych, ktore również były obstawiane. Dlatego tak naprawdę kwota i bonus nie zostały jeszcze obrócone w całości.
Z poważaniem,

Support Team z betandwin
Encoding: UTF-8

Tzn ze musze jesce tylko obrocic 4x 11,50 i 5x 0,22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co znacza te xxx? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dzieqje z gory za odpowiedz
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#472034 30/12/2005 11:54
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
xxx w tym przypadku nic nie oznacza. chłopakom z BaW widocznie taki system ułatwia pokazanie obrotu kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Musisz jeszcze obrócić 50 zł, więc i tak możesz już wypłacić pewną sumkę- którą masz pokazaną obok pola "ile chcesz wypłacić" (czy coś takiego) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie wiem tylko w jaki sposób BaW uwzględnia "miesiąc"- czy jest to: grudzień, styczeń, luty, itp., czy 31 dni (czyli np. 22 grudnia-22 stycznia)

#472035 30/12/2005 11:54
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Quote
A ja mam pytanie dotyczace wyplaty kasy... Napisalem do nich ile razy musze obrocic jesce kasa by moc wyplacic pieniadze ble ble i odpisali:


Quote
Szanowny Graczu.

Aby wypłacić całą kwotę z konta zakładów, wciąż jeszcze musi Pan obrócić:
- jednokrotnie sumą: xxx PLN
- dwukrotnie sumą: xxx PLN.
- trzykrotnie sumą: xxx PLN
- czterokrotnie sumą: 11,50 PLN
- pięciokrotnie sumą: 0,22 PLN
- sześciokrotnie sumą: xxx PLN
- siedmiokrotnie sumą: xxx PLN

Mamy odpowiednie systemy, które dokładnie liczą obrót każdego użytkownkia. Przypominamy, że przy zawieraniu zakładów, na Pana konto wpływały pieniądze z wygranych, ktore również były obstawiane. Dlatego tak naprawdę kwota i bonus nie zostały jeszcze obrócone w całości.
Z poważaniem,

Support Team z betandwin
Encoding: UTF-8

Tzn ze musze jesce tylko obrocic 4x 11,50 i 5x 0,22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co znacza te xxx? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dzieqje z gory za odpowiedz
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Czy to jest ta promocj a z 1 wplata? Jesli tak to czy rejestrowales sie przez specjalny link z promocja czy normalnie?

#472036 30/12/2005 11:56
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
live99- ty się lepiej zarejestruj przez baner podany na mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Masz pewność że bonus dostaniesz, a i dasz zarobić właścicielom forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#472037 30/12/2005 12:31
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
panowie dajcie linka dotyczacego promocji camback

#472038 30/12/2005 12:37
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Nie ma ogólno dostepnego linku camback! On przychodzi na maila. Ewentualnie możesz się zalogować i wyskoczy ci coś takiego jak Bonus Camback- do 120 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#472039 30/12/2005 13:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Skoro chcesz to masztego linka ale jeśli nie otrzymałeś maila to nie skorzystasz z tego, bo nie ma Cię w bazie osób uprawnionych do bonusa.

https://www.betandwin.com/bonus

#472040 30/12/2005 14:58
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Quote
Czy to jest ta promocj a z 1 wplata? Jesli tak to czy rejestrowales sie przez specjalny link z promocja czy normalnie?


Wiec tak, na kase ktora obecnie mam w BAW skladaja sie 2 bonusy, pierwszy to bonus +100% (+140zl) a drugi to bonus X-MAS (+110zl) wplacony jakis tydzien temu (a ostatnio malo gralem, dlatego sie dziwie ze musze obrocic jesce tylko 50zl! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />).

Live99 jesli chodzi o rejestracje i pierwsza wplate, to rejestrowalem sie z linka na mecz.pl w dziale 'Promocje u bukmacherow', a dzien pozniej wyslalem hajs...

#472041 30/12/2005 16:56
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Żeby było jasno: są dwa rodzaje bonusów...

1. Bonus dla nowych klientów, którzy zamierzają otworzyć konto i dokonać swojej pierwszej wpłaty. Dokładne instrukcje znajdziesz w tym temacie:

Betandwin 140zł GRATIS!!! (LINK) [mecz.org]

2. Comeback bonus dla starych, aktualnych klientów firmy, którzy już wcześniej w niej obstawiali. Ten bonus jest wysyłany przez sam Betandwin mailem do wybranych userów.

#472042 30/12/2005 17:21
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Małe pytanie techniczne. Zleciłem wczoraj wypłatę na konto bankowe około godz. 22:30. Jak prędko przyślą mi potwierdzenie przyjęcia zlecenia?

#472043 30/12/2005 17:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
jak wyslales skan to powtierdzenie powinno byc dzisiaj, ewentualnie jutro

#472044 30/12/2005 18:36
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
A ja mam takie pytanie...

Wpłaciłem 40... dostalem 40 w ramach comeback...
Teraz mam 150... i mam możliwość wypłaty od 120 do 150.. czy znaczy to , że dokonałem już obrotu i spokojnie moge wypłacić nie obawiając się o to czy też nie zabiorą mi bonusu ?

#472045 30/12/2005 18:44
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
yaaho- skan dowódu wysłany już kilka m-cy temu, przy pierwszej wypłacie, ta jest kolejna... ale zawsze potwierdzenie o przyjęcie wypłaty przychodziło dość szybko... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czyli BaW znów w kulki leci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#472046 31/12/2005 00:57
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Hello @ll

Miła wiadomośćdla graczy na bonus w BAW i betoto.com


The 100% bonus will be calculated on your first deposit of at least EUR 10 (or the equivalent in another currency) made between 11/30/2005 9:00 AM (GMT+1) and 1/5/2006 11:59 PM (GMT+1). If your first deposit made within the respective time period is less than the specified minimum amount of EUR 10, then you will not be allowed to participate in the promotion..


Zorientowani beda zorientowani
dodam tylko ze nalezy zwrocic uwage szczegolna na daty !!!

Pozdrawiam
Yours DoQ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#472047 31/12/2005 10:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Ta prmocja jest taka sama od co najmniej dwóch lat. Wciąż przesuwają datę. W maju przedłużą ten okres do grudnia 2006 itd...

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1