Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#472048 31/12/2005 12:11
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
[quote]Hello @ll

Miła wiadomośćdla graczy na bonus w BAW i betoto.com


The 100% bonus will be calculated on your first deposit of at least EUR 10 (or the equivalent in another currency) made between 11/30/2005 9:00 AM (GMT+1) and 1/5/2006 11:59 PM (GMT+1). If your first deposit made within the respective time period is less than the specified minimum amount of EUR 10, then you will not be allowed to participate in the promotion..


Zorientowani beda zorientowani
dodam tylko ze nalezy zwrocic uwage szczegolna na daty !!!

Pozdrawiam
moze ktos wyjasnic na czym ten bonus polega

Bonus: Unibet
#472049 31/12/2005 12:12
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
zna ktos wynik walki pride-była na live do postawienia: crop-hunt?

#472050 31/12/2005 13:15
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
Quote
Ta prmocja jest taka sama od co najmniej dwóch lat. Wciąż przesuwają datę. W maju przedłużą ten okres do grudnia 2006 itd...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> kusza promocja, ale odstraszaja swoja niekompetencja i problemami z wyplata kasy, przynajmniej tak wynika z opini osob tam grajacych. troche strach tam wplacic forse. warto zaryzykowac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#472051 31/12/2005 13:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
A ja mam takie pytanie...

Wpłaciłem 40... dostalem 40 w ramach comeback...
Teraz mam 150... i mam możliwość wypłaty od 120 do 150.. czy znaczy to , że dokonałem już obrotu i spokojnie moge wypłacić nie obawiając się o to czy też nie zabiorą mi bonusu ?

#472052 31/12/2005 14:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Quote
zna ktos wynik walki pride-była na live do postawienia: crop-hunt?

Hunt wygrał niejednogłośnie.

#472053 31/12/2005 15:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Betandwin jest posrany z tym swoim systemem obliczajacym kto kiedy moze wyplacic kase.
Obróciłem juz 745 zeta i moge wyplacic tylko 166 zeta.
A jezeli chodzi o bonus come back to napisane wyraznie bylo ze trzeba obrocic 6x 120 czyli 720 zeta

#472054 31/12/2005 15:33
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
A ja z koleji, wydaje mi sie ze duzo za malo obrocilem :> A moge wyplacic 498 z 510 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiec mi tam sie podoba ich system obliczania obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#472055 31/12/2005 16:43
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
faktycznie roznie licza, wydaje mi sie ze jak postawisz jeden kupon np za 50 euro, a za chwile nastepny to policza tylko ten pierwszy ,a nasrepny dopiero jak postawisz po rozliczeniu pierwszego-przynajmniej u mnie tak bylo

#472056 31/12/2005 17:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
Betandwin jest posrany z tym swoim systemem obliczajacym kto kiedy moze wyplacic kase.
Obróciłem juz 745 zeta i moge wyplacic tylko 166 zeta.
A jezeli chodzi o bonus come back to napisane wyraznie bylo ze trzeba obrocic 6x 120 czyli 720 zeta

Chyba żartujesz ?! Ze 120 mam zrobić 720 zeta ?

#472057 31/12/2005 17:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
aaa , sorka już kumam.... razem za 720 mam postawić... chyba o to chodzi ?

#472058 31/12/2005 17:13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Quote
aaa , sorka już kumam.... razem za 720 mam postawić... chyba o to chodzi ?
\
tak dobrze kumasz musisz obstawić łącznie za 720zł żebyś mógł wypłacić całą swoją kaske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#472059 31/12/2005 19:58
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Quote
Quote
Ta prmocja jest taka sama od co najmniej dwóch lat. Wciąż przesuwają datę. W maju przedłużą ten okres do grudnia 2006 itd...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> kusza promocja, ale odstraszaja swoja niekompetencja i problemami z wyplata kasy, przynajmniej tak wynika z opini osob tam grajacych. troche strach tam wplacic forse. warto zaryzykowac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Nie jest aż tak źle- kiedyś bywało gorzej. Teraz w przypadku przelewu do banku czeka się w normalny tydzień koło 3 dni.

#472060 01/01/2006 13:40
Dołączył: Jan 2006
Posty: 104
E
member
member
E Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 104
ja mam pytanie troszczkę z innej beczki , a mianowicie
jeśli nie jestem pelnoletni a zarejestruje sie na BAW na moją mame , a wplace hajsik z mojego konta w banku to wszystko bedzie okay ?
zalozmy ze tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , ( jestem nowy w BAW ) to dostane drugie 100 zlociszy... gdy obroce bonusem 3x a kasa "oryginalna" ktora wplacilem raz juz wszystko bedzie moje i bede mogl to wyplacic ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy trzeba odczekac jakis czas ?
no i jeszcze jedno pytanie
czy jak "oryginalną" kasa ktora wplacilem strace , a bonusem zdola mi sie obrocic 3 razy to jak jest ? kasski orginalnej nie ma a bonus zostaje czy moze wszystko strace ?

#472061 01/01/2006 13:53
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Możesz wpłacić ze swojego konta w banku na konto mamy w BAW. Jednak w drugą strone już sie tak nie da. Gdy wpłacisz 100 zł na koncie gracza pojawi sie 200 zł. Także nie ma problemu czy obracasz bonusem czy depozytem. Po prostu musisz postawić zakłady za 400 zł. przed wypłatą. Możesz wpłacić kase, zrobić obrót i wwszystko wypłacić nawet tego samego dnia.

#472062 01/01/2006 14:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 104
E
member
member
E Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 104
Tekkentag a za okazaniem skanu dowodu bede mogl przelac z kontamamy na moje konto ? czy jedynym wyjsciem jet przelania z konta mamy w BAW na jej konto bankowe i rozliczenie sie w domu po prostu ? :->

#472063 01/01/2006 14:13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Jedynym wyjsciem jet przelanie z konta mamy w BAW na jej konto bankowe i właśnie rozliczenie sie w domu.. inaczej sie nie da. Mało tego, skan dowodu i tak będzie trzeba im wysłać.

#472064 01/01/2006 15:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
do 5 stycznie przedluzyli ta promocje

#472065 01/01/2006 17:55
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Wiecie moze kiedy rozlicza mecz Az? Bo juz chyba dawno powinni to zrobic..

#472066 01/01/2006 18:36
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
Zapisze sie pod kims do B&W jutro robie wplata obracam bonus i gram dluzej a wiec zysk z PP bedzie. Chetni gg 1548360

#472067 01/01/2006 20:16
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Quote
Wiecie moze kiedy rozlicza mecz Az? Bo juz chyba dawno powinni to zrobic..
Podajrze do 72 godzin trzeba czekać na mecze które nie zostały rozegrane, no chyba że ten mecz się odbędie w tym terminie to liczyć się wynik...

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1