|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
[quote]Hello @ll
Miła wiadomośćdla graczy na bonus w BAW i betoto.com
The 100% bonus will be calculated on your first deposit of at least EUR 10 (or the equivalent in another currency) made between 11/30/2005 9:00 AM (GMT+1) and 1/5/2006 11:59 PM (GMT+1). If your first deposit made within the respective time period is less than the specified minimum amount of EUR 10, then you will not be allowed to participate in the promotion..
Zorientowani beda zorientowani dodam tylko ze nalezy zwrocic uwage szczegolna na daty !!!
Pozdrawiam moze ktos wyjasnic na czym ten bonus polega
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
zna ktos wynik walki pride-była na live do postawienia: crop-hunt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 145 |
Ta prmocja jest taka sama od co najmniej dwóch lat. Wciąż przesuwają datę. W maju przedłużą ten okres do grudnia 2006 itd... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> kusza promocja, ale odstraszaja swoja niekompetencja i problemami z wyplata kasy, przynajmniej tak wynika z opini osob tam grajacych. troche strach tam wplacic forse. warto zaryzykowac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
A ja mam takie pytanie...
Wpłaciłem 40... dostalem 40 w ramach comeback... Teraz mam 150... i mam możliwość wypłaty od 120 do 150.. czy znaczy to , że dokonałem już obrotu i spokojnie moge wypłacić nie obawiając się o to czy też nie zabiorą mi bonusu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
zna ktos wynik walki pride-była na live do postawienia: crop-hunt? Hunt wygrał niejednogłośnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Betandwin jest posrany z tym swoim systemem obliczajacym kto kiedy moze wyplacic kase. Obróciłem juz 745 zeta i moge wyplacic tylko 166 zeta. A jezeli chodzi o bonus come back to napisane wyraznie bylo ze trzeba obrocic 6x 120 czyli 720 zeta
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
A ja z koleji, wydaje mi sie ze duzo za malo obrocilem :> A moge wyplacic 498 z 510 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiec mi tam sie podoba ich system obliczania obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
faktycznie roznie licza, wydaje mi sie ze jak postawisz jeden kupon np za 50 euro, a za chwile nastepny to policza tylko ten pierwszy ,a nasrepny dopiero jak postawisz po rozliczeniu pierwszego-przynajmniej u mnie tak bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Betandwin jest posrany z tym swoim systemem obliczajacym kto kiedy moze wyplacic kase. Obróciłem juz 745 zeta i moge wyplacic tylko 166 zeta. A jezeli chodzi o bonus come back to napisane wyraznie bylo ze trzeba obrocic 6x 120 czyli 720 zeta Chyba żartujesz ?! Ze 120 mam zrobić 720 zeta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
aaa , sorka już kumam.... razem za 720 mam postawić... chyba o to chodzi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
aaa , sorka już kumam.... razem za 720 mam postawić... chyba o to chodzi ? \ tak dobrze kumasz musisz obstawić łącznie za 720zł żebyś mógł wypłacić całą swoją kaske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Ta prmocja jest taka sama od co najmniej dwóch lat. Wciąż przesuwają datę. W maju przedłużą ten okres do grudnia 2006 itd... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> kusza promocja, ale odstraszaja swoja niekompetencja i problemami z wyplata kasy, przynajmniej tak wynika z opini osob tam grajacych. troche strach tam wplacic forse. warto zaryzykowac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Nie jest aż tak źle- kiedyś bywało gorzej. Teraz w przypadku przelewu do banku czeka się w normalny tydzień koło 3 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 104 |
ja mam pytanie troszczkę z innej beczki , a mianowicie jeśli nie jestem pelnoletni a zarejestruje sie na BAW na moją mame , a wplace hajsik z mojego konta w banku to wszystko bedzie okay ? zalozmy ze tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , ( jestem nowy w BAW ) to dostane drugie 100 zlociszy... gdy obroce bonusem 3x a kasa "oryginalna" ktora wplacilem raz juz wszystko bedzie moje i bede mogl to wyplacic ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy trzeba odczekac jakis czas ? no i jeszcze jedno pytanie czy jak "oryginalną" kasa ktora wplacilem strace , a bonusem zdola mi sie obrocic 3 razy to jak jest ? kasski orginalnej nie ma a bonus zostaje czy moze wszystko strace ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
Możesz wpłacić ze swojego konta w banku na konto mamy w BAW. Jednak w drugą strone już sie tak nie da. Gdy wpłacisz 100 zł na koncie gracza pojawi sie 200 zł. Także nie ma problemu czy obracasz bonusem czy depozytem. Po prostu musisz postawić zakłady za 400 zł. przed wypłatą. Możesz wpłacić kase, zrobić obrót i wwszystko wypłacić nawet tego samego dnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 104 |
Tekkentag a za okazaniem skanu dowodu bede mogl przelac z kontamamy na moje konto ? czy jedynym wyjsciem jet przelania z konta mamy w BAW na jej konto bankowe i rozliczenie sie w domu po prostu ? :->
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
Jedynym wyjsciem jet przelanie z konta mamy w BAW na jej konto bankowe i właśnie rozliczenie sie w domu.. inaczej sie nie da. Mało tego, skan dowodu i tak będzie trzeba im wysłać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
do 5 stycznie przedluzyli ta promocje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783 |
Wiecie moze kiedy rozlicza mecz Az? Bo juz chyba dawno powinni to zrobic..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
Zapisze sie pod kims do B&W jutro robie wplata obracam bonus i gram dluzej a wiec zysk z PP bedzie. Chetni gg 1548360
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Wiecie moze kiedy rozlicza mecz Az? Bo juz chyba dawno powinni to zrobic.. Podajrze do 72 godzin trzeba czekać na mecze które nie zostały rozegrane, no chyba że ten mecz się odbędie w tym terminie to liczyć się wynik...
|
|
|
Link skopiowany do schowka