Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#47237 04/12/2003 22:23
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Myślę że chodziło ci o to
http://www.livescore.cc/

Bonus: Unibet
#47238 04/12/2003 23:24
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
STACHU JESTES WIELKI TO JEST TO - BINGO.THX I DUŻO DUŻO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#47239 08/12/2003 22:21
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Witam!! Nie chcialem tworzyc nowego tematu wiec podpinam sie tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy jezeli jestem bezrobotny to moge zalozyc konto w banku,zeby grac u netowych bukow?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdro

#47240 08/12/2003 22:38
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
BANK niepyta sie Ciebie skąd masz kase.Grunt to gotówka na ich konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#47241 08/12/2003 22:41
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał SERownik:
[qb]Witam!! Nie chcialem tworzyc nowego tematu wiec podpinam sie tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy jezeli jestem bezrobotny to moge zalozyc konto w banku,zeby grac u netowych bukow?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdro[/qb]
Skoro za zgoda rodzicow i dzieciaki moga miec konta, nie ma tez problemow z zalozeniem konta np. przez osoby uczace sie w LO i majace >18 lat zatem nie widze zadnego problemu.

#47242 09/12/2003 01:08
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Teraz jeszcze jakbyscie mi mogli doradzic w jakim banku ,jakie konto zeby bylo najlatwiej,najszybciej i najtaniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Duzo buki biora za przelew na konto??Jakby ktos doswiadczony mogl mi udzielic rady bede bardzo wdzieczny!!pozdro

#47243 09/12/2003 01:39
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał SERownik:
[qb]Teraz jeszcze jakbyscie mi mogli doradzic w jakim banku ,jakie konto zeby bylo najlatwiej,najszybciej i najtaniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Duzo buki biora za przelew na konto??Jakby ktos doswiadczony mogl mi udzielic rady bede bardzo wdzieczny!!pozdro[/qb]
Mbank-najtaniej, w miarę szybko. Poza tym łatwość wpłacania do buków i obsługi konta (tel i internet). poczytaj o zaletach na www.mbank.com.pl [mbank.com.pl]
scottie

#47244 11/12/2003 06:25
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Mam jeszcze kilka pytan:
1)czy moge wpalacic kase z karty np.znajomego,bo nie mam jeszcze konta w banku,a chcialbym juz poobstawiac??
2)czy mbank pobiera oplaty za korzystanie z karty i posiadanie konta??Niby napisali mi ze nie ale na ich stronie w oplatach ,ze za karte rocznie 28zl-jak to w koncu jest??
3)gram glownie nba i nhl oraz hokej europejski-jakiego buka wybrac??mysle o gamebookerze-dobry wybor??
Bede wdzieczny za pomoc. pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#47245 11/12/2003 16:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Za eKartę faktycznie jest opłata roczna. Jest to jedyna opłata przy standardowym wykorzystaniu konta. Nie ma opłat za prowadzenie konta, przelewy, wypłaty z bankomatów Euronetu.

#47246 11/12/2003 18:56
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
A moge wplacic kase do gamebookera przelewem na poczcie (brak konta to moj glowny problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ) pozdro

#47247 11/12/2003 20:27
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał SERownik:
[qb]A moge wplacic kase do gamebookera przelewem na poczcie (brak konta to moj glowny problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ) pozdro[/qb]
Mozesz, ale zalozenie za darmo konta w np. Inteligo (gdzie mozna sie jeszcze na promo zalapac) czy mBanku to zdecydowanie lepsze rozwiazanie.

#47248 11/12/2003 21:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał SERownik:
[qb]Mam jeszcze kilka pytan:
1)czy moge wpalacic kase z karty np.znajomego,bo nie mam jeszcze konta w banku,a chcialbym juz poobstawiac??
2)czy mbank pobiera oplaty za korzystanie z karty i posiadanie konta??Niby napisali mi ze nie ale na ich stronie w oplatach ,ze za karte rocznie 28zl-jak to w koncu jest??
3)gram glownie nba i nhl oraz hokej europejski-jakiego buka wybrac??mysle o gamebookerze-dobry wybor??
Bede wdzieczny za pomoc. pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Z karty znajomego wpłaty nie przyjmą. W twoim przypadku najlepiej byłoby wpłacić kasę do Moneybookers (przelewem, bądź nawet na poczcie), a stamtąd do Gamebookers, jak równiez do Pinnacle -- tam masz najlepsze kursy na NBA & NHL, a nawet i europejski hokej w ofercie...

#47249 12/12/2003 05:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
A mam wplacic ta kase w euro czy zlotowkach??Przy wplacie w euro lepiej to wplacic na poczcie czy w banku??Ile wynosi oplata za wplate na konto?? Chyba jednak wybiore gamebookers -wydaja mi sie najpewniejsi.pozdro

#47250 12/12/2003 18:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał SERownik:
[qb]A mam wplacic ta kase w euro czy zlotowkach??Przy wplacie w euro lepiej to wplacic na poczcie czy w banku??Ile wynosi oplata za wplate na konto?? Chyba jednak wybiore gamebookers -wydaja mi sie najpewniejsi.pozdro[/qb]
Nie ma czegoś takiego jak "najpewniejsi". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W twoim przypadku myślałem o wpłacie kasy na polskie konto Moneybookers w DB, a tam są tylko złotówki. Koszt przelewu z banku darmowy, z poczty chyba parę złotych. Potem z MB bardzo łatwo się przelewa do GB czy Pinnacle.

#47251 12/12/2003 18:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb][QUOTE] Potem z MB bardzo łatwo się przelewa do GB czy Pinnacle.[/qb]
MB -> Fonbet rowniez...

#47252 12/12/2003 18:40
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Dobra zaraz mykam na poczte ,ale ostatnie finalne pytania mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> -nie ma konta w banku-jak pozniej najtaniej wybrac kase z moneybookers i gamebookers??Po jakim czasie kasa wplynie na moje konto moneybooker?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dzieki wszystkim za pomoc pozdro

#47253 13/12/2003 05:37
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał SERownik:
[qb]Dobra zaraz mykam na poczte ,ale ostatnie finalne pytania mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> -nie ma konta w banku-jak pozniej najtaniej wybrac kase z moneybookers i gamebookers??Po jakim czasie kasa wplynie na moje konto moneybooker?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dzieki wszystkim za pomoc pozdro[/qb]
Kasę wycofujesz z GB (kilka lub kilkanaście godzin) czy Pinnacle (kilka, kilkanaście minut) z powrotem do Moneybookers. Stamtąd przelew bankowy w dwa dni, ewentualnie możesz poprosić o czek...

#47254 15/12/2003 05:15
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
A jak jutro wplace kase na poczcie na konto moneybookera to za ile bedzie na moneybookerze??pozdro

#47255 15/12/2003 06:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał SERownik:
[qb]A jak jutro wplace kase na poczcie na konto moneybookera to za ile bedzie na moneybookerze??pozdro[/qb]
Powinno zdążyć na piątek.

#47256 15/12/2003 17:01
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Dobra teraz to juz serio ostatnie pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :gdzie mam na tym blankiecie z poczty wpisac kod banku-nie ma tam takiej rubryki(wpisalem Moneybooker ltd, nazwe banku i nr. ich konta),gdzie wpisac moj numer z moneybookera w "nazwa zleceniodawcy" czy "tytulem",czy wpisywac tez nazwisko czy tylko ten numer?? pozdro ps.Bardzo bym prosil o szybka odpowiedz bop chcialem to jeszcze dzis zalatwic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1