|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Myślę że chodziło ci o to http://www.livescore.cc/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
STACHU JESTES WIELKI TO JEST TO - BINGO.THX I DUŻO DUŻO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Witam!! Nie chcialem tworzyc nowego tematu wiec podpinam sie tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy jezeli jestem bezrobotny to moge zalozyc konto w banku,zeby grac u netowych bukow?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
BANK niepyta sie Ciebie skąd masz kase.Grunt to gotówka na ich konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał SERownik: [qb]Witam!! Nie chcialem tworzyc nowego tematu wiec podpinam sie tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy jezeli jestem bezrobotny to moge zalozyc konto w banku,zeby grac u netowych bukow?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdro[/qb] Skoro za zgoda rodzicow i dzieciaki moga miec konta, nie ma tez problemow z zalozeniem konta np. przez osoby uczace sie w LO i majace >18 lat zatem nie widze zadnego problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Teraz jeszcze jakbyscie mi mogli doradzic w jakim banku ,jakie konto zeby bylo najlatwiej,najszybciej i najtaniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Duzo buki biora za przelew na konto??Jakby ktos doswiadczony mogl mi udzielic rady bede bardzo wdzieczny!!pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Oryginalnie wysłał SERownik: [qb]Teraz jeszcze jakbyscie mi mogli doradzic w jakim banku ,jakie konto zeby bylo najlatwiej,najszybciej i najtaniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Duzo buki biora za przelew na konto??Jakby ktos doswiadczony mogl mi udzielic rady bede bardzo wdzieczny!!pozdro[/qb] Mbank-najtaniej, w miarę szybko. Poza tym łatwość wpłacania do buków i obsługi konta (tel i internet). poczytaj o zaletach na www.mbank.com.pl [ mbank.com.pl] scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Mam jeszcze kilka pytan: 1)czy moge wpalacic kase z karty np.znajomego,bo nie mam jeszcze konta w banku,a chcialbym juz poobstawiac?? 2)czy mbank pobiera oplaty za korzystanie z karty i posiadanie konta??Niby napisali mi ze nie ale na ich stronie w oplatach ,ze za karte rocznie 28zl-jak to w koncu jest?? 3)gram glownie nba i nhl oraz hokej europejski-jakiego buka wybrac??mysle o gamebookerze-dobry wybor?? Bede wdzieczny za pomoc. pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Za eKartę faktycznie jest opłata roczna. Jest to jedyna opłata przy standardowym wykorzystaniu konta. Nie ma opłat za prowadzenie konta, przelewy, wypłaty z bankomatów Euronetu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
A moge wplacic kase do gamebookera przelewem na poczcie (brak konta to moj glowny problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ) pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał SERownik: [qb]A moge wplacic kase do gamebookera przelewem na poczcie (brak konta to moj glowny problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ) pozdro[/qb] Mozesz, ale zalozenie za darmo konta w np. Inteligo (gdzie mozna sie jeszcze na promo zalapac) czy mBanku to zdecydowanie lepsze rozwiazanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał SERownik: [qb]Mam jeszcze kilka pytan: 1)czy moge wpalacic kase z karty np.znajomego,bo nie mam jeszcze konta w banku,a chcialbym juz poobstawiac?? 2)czy mbank pobiera oplaty za korzystanie z karty i posiadanie konta??Niby napisali mi ze nie ale na ich stronie w oplatach ,ze za karte rocznie 28zl-jak to w koncu jest?? 3)gram glownie nba i nhl oraz hokej europejski-jakiego buka wybrac??mysle o gamebookerze-dobry wybor?? Bede wdzieczny za pomoc. pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Z karty znajomego wpłaty nie przyjmą. W twoim przypadku najlepiej byłoby wpłacić kasę do Moneybookers (przelewem, bądź nawet na poczcie), a stamtąd do Gamebookers, jak równiez do Pinnacle -- tam masz najlepsze kursy na NBA & NHL, a nawet i europejski hokej w ofercie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
A mam wplacic ta kase w euro czy zlotowkach??Przy wplacie w euro lepiej to wplacic na poczcie czy w banku??Ile wynosi oplata za wplate na konto?? Chyba jednak wybiore gamebookers -wydaja mi sie najpewniejsi.pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał SERownik: [qb]A mam wplacic ta kase w euro czy zlotowkach??Przy wplacie w euro lepiej to wplacic na poczcie czy w banku??Ile wynosi oplata za wplate na konto?? Chyba jednak wybiore gamebookers -wydaja mi sie najpewniejsi.pozdro[/qb] Nie ma czegoś takiego jak "najpewniejsi". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W twoim przypadku myślałem o wpłacie kasy na polskie konto Moneybookers w DB, a tam są tylko złotówki. Koszt przelewu z banku darmowy, z poczty chyba parę złotych. Potem z MB bardzo łatwo się przelewa do GB czy Pinnacle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb][QUOTE] Potem z MB bardzo łatwo się przelewa do GB czy Pinnacle.[/qb] MB -> Fonbet rowniez...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Dobra zaraz mykam na poczte ,ale ostatnie finalne pytania mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> -nie ma konta w banku-jak pozniej najtaniej wybrac kase z moneybookers i gamebookers??Po jakim czasie kasa wplynie na moje konto moneybooker?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dzieki wszystkim za pomoc pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał SERownik: [qb]Dobra zaraz mykam na poczte ,ale ostatnie finalne pytania mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> -nie ma konta w banku-jak pozniej najtaniej wybrac kase z moneybookers i gamebookers??Po jakim czasie kasa wplynie na moje konto moneybooker?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dzieki wszystkim za pomoc pozdro[/qb] Kasę wycofujesz z GB (kilka lub kilkanaście godzin) czy Pinnacle (kilka, kilkanaście minut) z powrotem do Moneybookers. Stamtąd przelew bankowy w dwa dni, ewentualnie możesz poprosić o czek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
A jak jutro wplace kase na poczcie na konto moneybookera to za ile bedzie na moneybookerze??pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał SERownik: [qb]A jak jutro wplace kase na poczcie na konto moneybookera to za ile bedzie na moneybookerze??pozdro[/qb] Powinno zdążyć na piątek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Dobra teraz to juz serio ostatnie pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :gdzie mam na tym blankiecie z poczty wpisac kod banku-nie ma tam takiej rubryki(wpisalem Moneybooker ltd, nazwe banku i nr. ich konta),gdzie wpisac moj numer z moneybookera w "nazwa zleceniodawcy" czy "tytulem",czy wpisywac tez nazwisko czy tylko ten numer?? pozdro ps.Bardzo bym prosil o szybka odpowiedz bop chcialem to jeszcze dzis zalatwic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka