Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 29 1 2 6 7 8 9 10 28 29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Witam serdecznie. Od razu wkleję może linka <cyk>
http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=news_details&id=11068

i przystąpię do wyjaśnienia o cóż mnie biega. Otóż na podanej wyżej stronie są króciutkie lekcje różnych języków. Jak zdążyłem zauważyć, lekcje z serii 5 można zapisać na dysku w formacie mp3. Natomiast w poprzednich seriach kliknięcie ,,zapisz lekcję'' owocuje otwarciem tejże lekcji w nowym oknie i jej odtwarzaniem. Ja natomiast chcę to ściągnąć na dysk, wrzucić na mp3 i słuchać w wolnych chwilach.
Może ktoś sprytniej to ogarnia i wie jak to zapisać ??

W sumie... może ktoś poleci podobne lekcje, całe kursy języków obcych w formacie mp3 (opatrzone stosownym linkiem skąd to można ściągnąć ;)). Myślę, że nie tylko ja bym skorzystał. Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
poszukaj moze jakiegos programu (nie wiem czy jest taki, a jesli jest to nie wiem pod jakim haslem szukac;P) ktory pozwoli zgrac dzwiek do mp3

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by lelu
poszukaj moze jakiegos programu (nie wiem czy jest taki, a jesli jest to nie wiem pod jakim haslem szukac;P) ktory pozwoli zgrac dzwiek do mp3

nie rozumiem co znaczy zgrać do mp3....ale może format factor

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Ściągnąłem programik Free Hi-Q Recorder (darmowy, nagrywa tylko w 96 bitrate, ale styka). Włączam lekcję, zacznij nagrywać, zatrzymaj i jest mp3 na dysku. Jeszcze tylko zmieniam nazwę pliku i cycuś glancuś. Dzięku Lelu za sugestię

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
o dokladnie o to mi chodzilo wink nie ma sprawy

lelu #4744736 22/06/2011 04:11
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Witam,
poszukuję osobę z Trójmiasta, która mogłaby mi JUTRO coś kupić i wysłać JUTRO przesyłką konduktorską do Poznania,
oczywiście przesyłam na wskazane konto pieniążki, kwota wyjdzie pewnie około 200 złotych razem z przesyłką konduktorską (25 złotych).
ul. Cumowników 81
80-299 Gdańsk (pomorskie)
to adres sklepu z którego pilnie potrzebuję jeden produkt dla Kacpra.
Jeśli ktoś byłby w stanie to jutro ogarnąć będę bardzo, bardzo wdzięczny.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Jest na sali jakiś HR-owiec?

Jak duża powinna być różnica w proponowanym wynagrodzeniu na okresie próbnym (3miesiące) a docelowo umową na stałe? Chodzi mi o % widełki.

z góry dzięki za odp.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Sorry, Piotrek że się wbijam przed Ciebie ale to naprawdę pilne:)
wklejam jeszcze raz:
Witam,
poszukuję osobę z Trójmiasta, która mogłaby mi JUTRO coś kupić i wysłać JUTRO przesyłką konduktorską do Poznania,
oczywiście przesyłam na wskazane konto pieniążki, kwota wyjdzie pewnie około 200 złotych razem z przesyłką konduktorską (25 złotych).
ul. Cumowników 81
80-299 Gdańsk (pomorskie)
to adres sklepu z którego pilnie potrzebuję jeden produkt dla Kacpra.
Jeśli ktoś byłby w stanie to jutro ogarnąć będę bardzo, bardzo wdzięczny.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 36
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 36
jakby ktoś mógł pomóc, to posze o wejście w podany lik i oddanie głosu na mój drink, poprzez kliknicie w ,,dobre''. Jak będę miał okazje to odwdzięczę się w przyszłości. Do szczęscia brakuje mi 18 głosów.
Z góry dziękuję

http://stockacademy.pl/2011/06/23/ostry-melanz-2/

Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
chyba sie malo znam na kompach bo jak to mozliwe ze majac lapka z windows xp widzialem swoj aparat (sony) i moglem przegrywac zdjecia a majac teraz lapka z windows7 juz go nie widac, dodam ze aparat jest dobry bo sprawdzalem gdzie indziej tylko ze to tez byl xp, o co biega

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Originally Posted by AGASSI
Panowie.
Polećcie prosze dobry środek chemiczny do usunięcia "lamperii" ze ścian bo skucie sie Mi nie podoba tongue


możesz podgrzać ją opalarką i zdrapać

Dołączył: Jun 2011
Posty: 445
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 445
Bardzo proszę o niepotrzebne konta z lekkim stażem (nawet 3-4dniowe) na demotywatorach ;-)

Proszę o PW ;-) Ważne ;-)

Dziękuję.




Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
jaki jest adres strony, na korej mozna wyszukiac po zdjeciu?

chce znalezc adres strony z ktorej pochodzi zdjecie

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529

Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
tak to ta strona, nawet maja plug-in do firefoxa

podziekowal smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Może ktoś podać linki do dobrych stron ,a w szczególności for(um ) o akwarystyce .

Będę wdzięczny ,może być na PW lub tu w temacie .

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Witam,

poszukuję noclegu dla 2osób w okolicy hali Ergo Arena, interesują mnie max hotele 3***.

Zna ktoś coś godnego polecenia za rozsądne pieniądze?

PS. ERGO ARENA usytuowana jest na granicy Gdańska i Sopotu przy ulicy Gospody 37.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Witam!

Mam zapytanie do mieszkańców Katowic. Jak z dworca pks/ pkp dojechać na ulicę Medyków komunikacją miejską.

Pozdrawiam.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
Originally Posted by D@mian
Witam!

Mam zapytanie do mieszkańców Katowic. Jak z dworca pks/ pkp dojechać na ulicę Medyków komunikacją miejską.

Pozdrawiam.

Nie jestem mieszkańcem ale może pomoże:
http://rozklady.kzkgop.pl/index.php...data=2011-07-02&czas_na_przesiadke=2

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
Originally Posted by Ojro
Do zawodowych kierowców, przedstawicieli handlowych i tych co maja dlugie doswiadczenie za kierownica !

Który kierunkowskaz uzywasz jesli chcesz przepuscic samochod ? Prawy czy lewy ?

np. jedziesz droga dwukierunkowa, masz pas awaryjny, w lusterku widzisz ze komus sie spieszy i chcesz go przepuscic. Zjezdzasz na pas awaryjny i... ? ktory kierunkowskaz wlaczasz ?

najlepsza opcja jest poprostu nie puszczac nikogo, jak bardzo komus zalezy to sam Cie wyprzedzi, ale pytam z ciekawosci, bo niedawno prowadzilem dyskusje na ten temat z rodzina

jak dla mnie tylko i wyłącznie prawy, bo jak ktoś za Tobą jedzie i wrzucisz mu lewy to zasugerujesz mu, że chcesz wjechać na ten pas.
Jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, żeby ktoś użył lewego kierunkowskazu

Strona 8 z 29 1 2 6 7 8 9 10 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Akhu, alfa, Sensei, burbon, aker, forty, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,715 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1