Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 23 1 2 16 17 18 19 20 22 23
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
Ile chcesz za to konto?I czy jets mozliwosc dzisiaj juz je miec mam konto w WBK.A ty .I czy dane moge zmienic tam na swoje .

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
a ja mam 10 PLN na MB ktore wymienie na mBank - wiem ze malo ale tyle mi zostalo - moze ktos sie wymieni ;] piszcie na PW ;] bo chce sie tej sumki pozbyc z konta MB

Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
Quote
potrzebuje 150zl na MB, wplacam kase z ING Bank Slaski, poniewaz jest to moja pierwsza wymiana moge wplacic pieniadze pierwszy, po wplacie przesylam dowod wplaty na maial.
goscie maja po kilkaset euro i pln na MB, ale zaden nie chce sie wymienic mimo tego ze wysylam screena z potwierdzeniem wplaty.
potrzebuje kase na weekend zeby cos zagrac,ale niestety...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Screena bez problemow mozna podrobic..

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
A ja nadal potrzebuje 40 zl na MB

Oddaje na Inteligo

GG: 7003320

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
i ja potzrebuje 15 na MB , moje gg 656180

Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
Quote
Quote
Sprzedam bon Bet24 o wartosci 100zl, kontakt: dagonet@konto.pl
Zostal mi jescze jeden bon.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 134
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 134
[color:"red"]Kupie 20 zł MB w zamian za mBank PILNIE! Płace pierwszy. GG: 3975124 albo PW[/color]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Jeśli ktos ma za dużo na Netellerze chetnie przyjmę 100$ oddaje na mbank po kursie dnia, chetnych prosze o priv.
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Quote
Nie róbcie żadnych interesów z PiotrekX, w ptaka leci. Wydymał mnie na bon,jego wartość nie była oszałamiająca i to jego strata tak wkurza, jak fakt że można się szmacić dla tak niskiej sumy :/

MNIE TEŻ WYJEBAŁ NA BONY! DAŁEM MU JAKO PIERWSZY W BONY A TEN JUŻ NIE ODPISAŁ.....NIE POLECAM TEGO UŻYTKOWNIKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

P.S: Na takich użytkowników to tylko> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Koledze Johny_Jo pożyczyłem przed tygodniem 2 euro na MB, miał oddać do wtorku (07.02) i jak na razie bez odzewum (a dziś już mamy sobotę- 11.02). Mhy...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Potrzebuje 40 zł na mb! Płace na mbank. GG: 1733211

Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
mam 150pln na mbanku.potzrebuje na mb!!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
Sprzedam bon do buka Bet24 o wartosci 100zl, bon wygralem w konkursie wislakrakow.com. kontakt:[email protected] GG:2409359 lub poprostu priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
potrzebuje 50zł na MB płace przez inteligo. gg: 1504108

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
Jeśli ktoś ma na zbyciu to kupię bon o wartości 20 zł. do bet-at-home. PW.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
Uwazajcie na goscia o nicku Unibet, chcial wyludzic ode mnie bon, i twierdzil ze jest na forum 2 lata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Quote
Uwazajcie na goscia o nicku Unibet, chcial wyludzic ode mnie bon, i twierdzil ze jest na forum 2 lata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Sam dostałeś bon za darmo, pewnie masz ich kilka bo sam wyłudziłeś z forów sportowych, a teraz chcesz wyłudzic kase za te bony od nas. Nie rozumiem, dostałes bon, to go wykorzystaj. Chyba ze go opchniesz za 10 zl to sam kupie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Jeśli ktos ma za dużo na Netellerze chetnie przyjmę 100$ oddaje na mbank po kursie dnia, chetnych prosze o priv.
Pozdrawiam

No co nikt nie ma sianka na Netellerze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
Quote
Quote
Uwazajcie na goscia o nicku Unibet, chcial wyludzic ode mnie bon, i twierdzil ze jest na forum 2 lata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Sam dostałeś bon za darmo, pewnie masz ich kilka bo sam wyłudziłeś z forów sportowych, a teraz chcesz wyłudzic kase za te bony od nas. Nie rozumiem, dostałes bon, to go wykorzystaj. Chyba ze go opchniesz za 10 zl to sam kupie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

heheh wiecie kto kryje soie pod tym nickie. Pan Kondi hehe

ja chciałem wyłudzic hehe chciałem kupic ale ja nie bede ryzykował 80 zł nie majac pewnosci czy ten bon działa czy nie. To 80 zł wpłace sobie do B&H zrobie skanik i kaske tez bede miał w 1 sekunde na koncie. pozdro cwaniaku

Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Quote
a ja mam 10 PLN na MB ktore wymienie na mBank - wiem ze malo ale tyle mi zostalo - moze ktos sie wymieni ;] piszcie na PW ;] bo chce sie tej sumki pozbyc z konta MB

Nieaktualne !!!

wymiana zuzytkownikiem DULO przebiegla szybko i poprawnie

Strona 18 z 23 1 2 16 17 18 19 20 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,221 gości, oraz 15 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1