|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10 |
Ile chcesz za to konto?I czy jets mozliwosc dzisiaj juz je miec mam konto w WBK.A ty .I czy dane moge zmienic tam na swoje .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
a ja mam 10 PLN na MB ktore wymienie na mBank - wiem ze malo ale tyle mi zostalo - moze ktos sie wymieni ;] piszcie na PW ;] bo chce sie tej sumki pozbyc z konta MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231 |
potrzebuje 150zl na MB, wplacam kase z ING Bank Slaski, poniewaz jest to moja pierwsza wymiana moge wplacic pieniadze pierwszy, po wplacie przesylam dowod wplaty na maial. goscie maja po kilkaset euro i pln na MB, ale zaden nie chce sie wymienic mimo tego ze wysylam screena z potwierdzeniem wplaty. potrzebuje kase na weekend zeby cos zagrac,ale niestety...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Screena bez problemow mozna podrobic..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
A ja nadal potrzebuje 40 zl na MB
Oddaje na Inteligo
GG: 7003320
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
i ja potzrebuje 15 na MB , moje gg 656180
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57 |
Zostal mi jescze jeden bon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 134 |
[color:"red"]Kupie 20 zł MB w zamian za mBank PILNIE! Płace pierwszy. GG: 3975124 albo PW[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Jeśli ktos ma za dużo na Netellerze chetnie przyjmę 100$ oddaje na mbank po kursie dnia, chetnych prosze o priv. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Nie róbcie żadnych interesów z PiotrekX, w ptaka leci. Wydymał mnie na bon,jego wartość nie była oszałamiająca i to jego strata tak wkurza, jak fakt że można się szmacić dla tak niskiej sumy :/ MNIE TEŻ WYJEBAŁ NA BONY! DAŁEM MU JAKO PIERWSZY W BONY A TEN JUŻ NIE ODPISAŁ.....NIE POLECAM TEGO UŻYTKOWNIKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> P.S: Na takich użytkowników to tylko> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Koledze Johny_Jo pożyczyłem przed tygodniem 2 euro na MB, miał oddać do wtorku (07.02) i jak na razie bez odzewum (a dziś już mamy sobotę- 11.02). Mhy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Potrzebuje 40 zł na mb! Płace na mbank. GG: 1733211
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
mam 150pln na mbanku.potzrebuje na mb!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57 |
Sprzedam bon do buka Bet24 o wartosci 100zl, bon wygralem w konkursie wislakrakow.com. kontakt: [email protected] GG:2409359 lub poprostu priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504 |
potrzebuje 50zł na MB płace przez inteligo. gg: 1504108
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058 |
Jeśli ktoś ma na zbyciu to kupię bon o wartości 20 zł. do bet-at-home. PW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57 |
Uwazajcie na goscia o nicku Unibet, chcial wyludzic ode mnie bon, i twierdzil ze jest na forum 2 lata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Uwazajcie na goscia o nicku Unibet, chcial wyludzic ode mnie bon, i twierdzil ze jest na forum 2 lata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sam dostałeś bon za darmo, pewnie masz ich kilka bo sam wyłudziłeś z forów sportowych, a teraz chcesz wyłudzic kase za te bony od nas. Nie rozumiem, dostałes bon, to go wykorzystaj. Chyba ze go opchniesz za 10 zl to sam kupie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Jeśli ktos ma za dużo na Netellerze chetnie przyjmę 100$ oddaje na mbank po kursie dnia, chetnych prosze o priv. Pozdrawiam No co nikt nie ma sianka na Netellerze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
Uwazajcie na goscia o nicku Unibet, chcial wyludzic ode mnie bon, i twierdzil ze jest na forum 2 lata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sam dostałeś bon za darmo, pewnie masz ich kilka bo sam wyłudziłeś z forów sportowych, a teraz chcesz wyłudzic kase za te bony od nas. Nie rozumiem, dostałes bon, to go wykorzystaj. Chyba ze go opchniesz za 10 zl to sam kupie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> heheh wiecie kto kryje soie pod tym nickie. Pan Kondi hehe ja chciałem wyłudzic hehe chciałem kupic ale ja nie bede ryzykował 80 zł nie majac pewnosci czy ten bon działa czy nie. To 80 zł wpłace sobie do B&H zrobie skanik i kaske tez bede miał w 1 sekunde na koncie. pozdro cwaniaku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
a ja mam 10 PLN na MB ktore wymienie na mBank - wiem ze malo ale tyle mi zostalo - moze ktos sie wymieni ;] piszcie na PW ;] bo chce sie tej sumki pozbyc z konta MB Nieaktualne !!! wymiana zuzytkownikiem DULO przebiegla szybko i poprawnie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|