|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
kupie 200 zł na MB, oddaje na mBank, kontakt: 578716 naprawde nikt nie ma?? pilna sprawa, wymienialem sie juz na tym forum kilkanascie razy, oczywiscie ja wplacam drugi pozdrawiam potrzebuje juz okolo 100zł, udana wymiana z uzytkownikiem vebnaster
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 57 |
Takze informuje ze chcial mnie oszukac nie jaki, Pawel Blada, z tego co wiem to uzywa roznych adresow email np. chester.pawel@neostrada.pl , bozena@neostrada.pl andrzej.blada@neostrada.pl ma 21 lat , jeden z jego nickow na mecz.pl to alfaomega: Blada Pawel ulica:Przyjaciół Żołnierza Sosnowiec TEL (32) 2974307 komórkowy: 697954846 Warto tez dodac ze jest jedynakiem, uzywa numerow gg: 8799845 , 6583135 Uwazajcie na goscia, ja mu sie nie dalem oszukac i znalazlem o nim te dane, dlatego was ostrzegam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
Posiadam 5$ na PayPal chetnie wymienie sie na MB. Ale tylko osoby które maja konto na PP. Jest ktos taki kto ma tam konto??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
Sorki bo nie dodałem, jak ktos posiada tam konto niech pisze na pw.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Udana tranzakcja z uzytkownikiem: kristoskristof
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
kupie 200 zł na MB, oddaje na mBank, kontakt: 578716 naprawde nikt nie ma?? pilna sprawa, wymienialem sie juz na tym forum kilkanascie razy, oczywiscie ja wplacam drugi pozdrawiam potrzebuje juz okolo 100zł, udana wymiana z uzytkownikiem vebnaster dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> teraz potrzebuje na neteller, kto ma? interesuje mnie okolo 100-150$, moze byc troche wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
posiadam troszke srodkow na MB chetnie sie wymienie na mBank, mam sporo wymian udanych, wplacam drugi. Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
Posiadam kolo 300 PLN na MB, wymienie sią na PKO 24 lub Bank Zachodni , NIE WPLACAM PIERWSZY!! Jeśli śa jacyś chetni proszę na gg: 656180
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
ja nadal potrzebuje okolo 100-150$ na neteller, kontakt -> gg:578716, przeprowadzilem juz wiele udanych wymian,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Wymiana z vebnaster-em zakonczona pomyslnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Udana tranzakcja z uzytkownikiem: HRABIA_JOHN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
ja nadal potrzebuje okolo 100-150$ na neteller, kontakt -> gg:578716, przeprowadzilem juz wiele udanych wymian, nieaktualne, wymiana z użytkownikiem kanciasty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
ja nadal potrzebuje okolo 100-150$ na neteller, kontakt -> gg:578716, przeprowadzilem juz wiele udanych wymian, nieaktualne, wymiana z użytkownikiem kanciasty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Potwierdzam, kristoskristof 100% pewny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
pilnie kupię 50 pln, wymiana na mBank gg: 2094080 (pisać gdy niedostępny)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|