Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
może poślizg do wyborów,
a później to o niej zapomną. wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Art300
Originally Posted by agr1
Ma czas do piatku, podpisze w czwartek/piatek i wejdzie w sam raz od 1 lipca.

Nie wejdzie 1 lipca.
Liczy się 14 dni od dnia publikacji w Dzienniku Ustaw.

A ostatnio publikują z 3 tygodniowym poślizgiem. Co nie znaczy, że tak będzie i tym razem, ale na razie nie opublikowali jeszcze ustaw podpisanych 25 maja.

wystaczy z 2 tygodniowym i mamy 1 sierpnia tongue


Z 2 tygodniowym to mamy 15 lipca póki co.

Jest jeszcze możliwość, że ustawy zostają opublikowane, ale nie powieszone w internecie, bo ustawa o wyłącznej publikacji Dziennika Ustaw w internecie ma wejść dopiero 1 stycznia 2012.
Ale to tak na marginesie, bo raczej wrzucają do netu na bieżąco.



Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Zibi to jeden z niewielu mądrych w tym kraju którzy piastują jakieś wyższe stanowiska. Dobrze że tyle lat spędził we Włoszech to nie nauczył się polskiego, kombinatorskiego myślenia.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 31
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31
Betway i Gnuf nie akceptują już polskich graczy

Dzisiaj dostaliśmy informacje od kilku osób, że nie można zarejestrować nowe konta w serwisach Betway oraz Gnuf. Zdziwieni tym faktem postanowiliśmy zapytać supportu o co chodzi. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że nowe rejestracje z Polski nie są już dozwolone a osoby które aktualnie mają konto w serwisie również nie powinny spać spokojnie, bowiem w odpowiedzi na pytanie - Co z aktualnymi graczami? dostaliśmy odpowiedz, że wkrótce również dostęp do nich będzie "ograniczony", tak więc zalecamy wszystkim zlecenie wypłat z tych dwóch serwisów. To pierwsze poker roomy, które zdecydowały się na zrezygnowanie z świadczenia usług naszym rodakom.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
"Rejestracja nie powiodła się
W tej chwili rejestracja nie jest możliwa. Nie przyjmujemy zakładów pochodzących z wybranego przez Ciebie kraju/stanu. Jeśli uważasz, że ta wiadomość trafiła do Ciebie przez pomyłkę, sprawdź swoje dane rejestracyjne lub skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej, korzystając z poniższych danych kontaktowych."

takie okno jest po kliknieciu na Rejestracja.

ps. po Betway raczej nikt płakał nie będzie wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

Brawo Boniek ! Dawno już minister nie został tak zdecydowanie skrytykowany. A Kapica taki głupi nie jest jakby wynikało z tego co opowiada. Działa na zlecenie bossów z branży hazardowej i dąży po trupach do celu za obiecane korzyści finansowe czy inne ... Po prostu nie da się tego słuchać co Kapica wygaduje w różnych wywiadach od kilku lat ...

I jeszcze jedna sprawa odnośnie sondaży. Tyle ludzi jest niezadowolonych z rządów PO a im z dnia na dzień poparcie wzrasta z 42 na 49% . Jawna manipulacja i sondażowe oszustwo. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze wybory sfałszują żeby utrzymać się przy władzy ...


Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Zibi krótko konkretnie i na temat , "Kapica niech jedzie na urlop odpocznie i się poopala" ... buhaha

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by Art300
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Art300
Originally Posted by agr1
Ma czas do piatku, podpisze w czwartek/piatek i wejdzie w sam raz od 1 lipca.

Nie wejdzie 1 lipca.
Liczy się 14 dni od dnia publikacji w Dzienniku Ustaw.

A ostatnio publikują z 3 tygodniowym poślizgiem. Co nie znaczy, że tak będzie i tym razem, ale na razie nie opublikowali jeszcze ustaw podpisanych 25 maja.

wystaczy z 2 tygodniowym i mamy 1 sierpnia tongue


Z 2 tygodniowym to mamy 15 lipca póki co.

Jest jeszcze możliwość, że ustawy zostają opublikowane, ale nie powieszone w internecie, bo ustawa o wyłącznej publikacji Dziennika Ustaw w internecie ma wejść dopiero 1 stycznia 2012.
Ale to tak na marginesie, bo raczej wrzucają do netu na bieżąco.


A jednak do netu wrzucają z opóźnieniem.
Dziś wstawili Dzienniki Ustaw z 8-13 czerwca. A w nich między innymi ustawy podpisane 26 maja.
Ale to i tak 3 tygodnie.

Jeszcze się okaże, że Komorowski też już podpisał, tylko gość wrzucający do neta zachorował smile
Jak do tej pory strona prezydenta była aktualizowana codziennie.

Ciekawe, gdzie można się dowiedzieć o terminie publikacji w Dzienniku Ustaw na bieżąco. Podobno same dzienniki można kupić w dwóch miejscach w Polsce.
Pewnie tylko dzwoniąc do nich.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Gaske
może poślizg do wyborów,
a później to o niej zapomną. wink

jaśnie panujący jeździ po proszonych obiadach w kraju i jak na razie nie ma czasu na pierdoly ... tak trzymać

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by AGASSI
ps. po Betway raczej nikt płakał nie będzie wink

a za Betway pojda inni

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
przeciez wiadomo ze skoro jutro ma ostatni dzien to jutro podpisze. nie wiem na co liczycie

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by AGASSI
ps. po Betway raczej nikt płakał nie będzie wink

a za Betway pojda inni

super aplauz
może wreszcie przestaniesz wszystkich wychwalać za zajebiscie szybkie wypłaty grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
laugh laugh laugh

1/Z Betway moze wziasc przykład tylko podobnie wydygana wink firma jak oni
2/Im akurat tylko pomogli w podjeciu w reszcie tej decyzji

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by rafal08
laugh laugh laugh

1/Z Betway moze wziasc przykład tylko podobnie wydygana wink firma jak oni
2/Im akurat tylko pomogli w podjeciu w reszcie tej decyzji


Prawdopodobnie.

Jednak z tym "tylko" byłbym ostrożniejszy.
Nie ma co gdybać. Czekajmy na fakty i odnotowujmy fakty.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Pewnie się przestraszyli Kapicy wink A strona po polsku nadal jest. Ciekawe czy w Betway w ogóle wiedzą, że w Polsce wchodzi jakaś ustawa.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Boniek, bez kitu, na prezydenta.

Ten rzad to wyyebac na bruk boks glosowac przeciw PO boks

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
Originally Posted by z o ® r o
Pewnie się przestraszyli Kapicy wink A strona po polsku nadal jest. Ciekawe czy w Betway w ogóle wiedzą, że w Polsce wchodzi jakaś ustawa.

Wiedza , wiedza .Dostali specjalny liscik wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Yakeri
Boniek, bez kitu, na prezydenta.

a kto placi i pisze co ma gadac, moze wasz ulubiony buk ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

Kuerten bzdur nie opowiadaj ,Bońkowi nikt nie musi podpowiadać co ma pisać czy mówić , poza tym nie tylko on tak uważa i nie zgadza się z tym co bredzi Kapica ...



Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, 11kera11), 967 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,155
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1