|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
może poślizg do wyborów, a później to o niej zapomną. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Ma czas do piatku, podpisze w czwartek/piatek i wejdzie w sam raz od 1 lipca. Nie wejdzie 1 lipca. Liczy się 14 dni od dnia publikacji w Dzienniku Ustaw. A ostatnio publikują z 3 tygodniowym poślizgiem. Co nie znaczy, że tak będzie i tym razem, ale na razie nie opublikowali jeszcze ustaw podpisanych 25 maja. wystaczy z 2 tygodniowym i mamy 1 sierpnia  Z 2 tygodniowym to mamy 15 lipca póki co. Jest jeszcze możliwość, że ustawy zostają opublikowane, ale nie powieszone w internecie, bo ustawa o wyłącznej publikacji Dziennika Ustaw w internecie ma wejść dopiero 1 stycznia 2012. Ale to tak na marginesie, bo raczej wrzucają do netu na bieżąco.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Zibi to jeden z niewielu mądrych w tym kraju którzy piastują jakieś wyższe stanowiska. Dobrze że tyle lat spędził we Włoszech to nie nauczył się polskiego, kombinatorskiego myślenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31 |
Betway i Gnuf nie akceptują już polskich graczy
Dzisiaj dostaliśmy informacje od kilku osób, że nie można zarejestrować nowe konta w serwisach Betway oraz Gnuf. Zdziwieni tym faktem postanowiliśmy zapytać supportu o co chodzi. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że nowe rejestracje z Polski nie są już dozwolone a osoby które aktualnie mają konto w serwisie również nie powinny spać spokojnie, bowiem w odpowiedzi na pytanie - Co z aktualnymi graczami? dostaliśmy odpowiedz, że wkrótce również dostęp do nich będzie "ograniczony", tak więc zalecamy wszystkim zlecenie wypłat z tych dwóch serwisów. To pierwsze poker roomy, które zdecydowały się na zrezygnowanie z świadczenia usług naszym rodakom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
"Rejestracja nie powiodła się W tej chwili rejestracja nie jest możliwa. Nie przyjmujemy zakładów pochodzących z wybranego przez Ciebie kraju/stanu. Jeśli uważasz, że ta wiadomość trafiła do Ciebie przez pomyłkę, sprawdź swoje dane rejestracyjne lub skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej, korzystając z poniższych danych kontaktowych." takie okno jest po kliknieciu na Rejestracja. ps. po Betway raczej nikt płakał nie będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Brawo Boniek ! Dawno już minister nie został tak zdecydowanie skrytykowany. A Kapica taki głupi nie jest jakby wynikało z tego co opowiada. Działa na zlecenie bossów z branży hazardowej i dąży po trupach do celu za obiecane korzyści finansowe czy inne ... Po prostu nie da się tego słuchać co Kapica wygaduje w różnych wywiadach od kilku lat ...
I jeszcze jedna sprawa odnośnie sondaży. Tyle ludzi jest niezadowolonych z rządów PO a im z dnia na dzień poparcie wzrasta z 42 na 49% . Jawna manipulacja i sondażowe oszustwo. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze wybory sfałszują żeby utrzymać się przy władzy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Zibi krótko konkretnie i na temat , "Kapica niech jedzie na urlop odpocznie i się poopala" ... buhaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Ma czas do piatku, podpisze w czwartek/piatek i wejdzie w sam raz od 1 lipca. Nie wejdzie 1 lipca. Liczy się 14 dni od dnia publikacji w Dzienniku Ustaw. A ostatnio publikują z 3 tygodniowym poślizgiem. Co nie znaczy, że tak będzie i tym razem, ale na razie nie opublikowali jeszcze ustaw podpisanych 25 maja. wystaczy z 2 tygodniowym i mamy 1 sierpnia  Z 2 tygodniowym to mamy 15 lipca póki co. Jest jeszcze możliwość, że ustawy zostają opublikowane, ale nie powieszone w internecie, bo ustawa o wyłącznej publikacji Dziennika Ustaw w internecie ma wejść dopiero 1 stycznia 2012. Ale to tak na marginesie, bo raczej wrzucają do netu na bieżąco. A jednak do netu wrzucają z opóźnieniem. Dziś wstawili Dzienniki Ustaw z 8-13 czerwca. A w nich między innymi ustawy podpisane 26 maja. Ale to i tak 3 tygodnie. Jeszcze się okaże, że Komorowski też już podpisał, tylko gość wrzucający do neta zachorował  Jak do tej pory strona prezydenta była aktualizowana codziennie. Ciekawe, gdzie można się dowiedzieć o terminie publikacji w Dzienniku Ustaw na bieżąco. Podobno same dzienniki można kupić w dwóch miejscach w Polsce. Pewnie tylko dzwoniąc do nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
może poślizg do wyborów, a później to o niej zapomną.  jaśnie panujący jeździ po proszonych obiadach w kraju i jak na razie nie ma czasu na pierdoly ... tak trzymać
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
ps. po Betway raczej nikt płakał nie będzie  a za Betway pojda inni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
przeciez wiadomo ze skoro jutro ma ostatni dzien to jutro podpisze. nie wiem na co liczycie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
ps. po Betway raczej nikt płakał nie będzie  a za Betway pojda inni super może wreszcie przestaniesz wszystkich wychwalać za zajebiscie szybkie wypłaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12 |
 1/Z Betway moze wziasc przykład tylko podobnie wydygana  firma jak oni 2/Im akurat tylko pomogli w podjeciu w reszcie tej decyzji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
 1/Z Betway moze wziasc przykład tylko podobnie wydygana  firma jak oni 2/Im akurat tylko pomogli w podjeciu w reszcie tej decyzji Prawdopodobnie. Jednak z tym "tylko" byłbym ostrożniejszy. Nie ma co gdybać. Czekajmy na fakty i odnotowujmy fakty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Pewnie się przestraszyli Kapicy  A strona po polsku nadal jest. Ciekawe czy w Betway w ogóle wiedzą, że w Polsce wchodzi jakaś ustawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
Boniek, bez kitu, na prezydenta. Ten rzad to wyyebac na bruk  glosowac przeciw PO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12 |
Pewnie się przestraszyli Kapicy  A strona po polsku nadal jest. Ciekawe czy w Betway w ogóle wiedzą, że w Polsce wchodzi jakaś ustawa. Wiedza , wiedza .Dostali specjalny liscik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Boniek, bez kitu, na prezydenta. a kto placi i pisze co ma gadac, moze wasz ulubiony buk ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Kuerten bzdur nie opowiadaj ,Bońkowi nikt nie musi podpowiadać co ma pisać czy mówić , poza tym nie tylko on tak uważa i nie zgadza się z tym co bredzi Kapica ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|