|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319 |
Ja bym na dzis typował zwyciestwa phili, lakers i NO. Phila troche w kratke, ale mysle ze dadzą rade, lakersi wypoczeli i po 2-ch porazkach mysle ze dzis powinni wygrac, no i wkoncu NO, tutaj wiadomo houston nawiedzone kontuzjami zwlaszcza bez minga teraz moga przegrac praktycznie z kazdym. No ale jak bedzie zobaczymy.<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106 |
Dzis widze dwa typy godne zagrania. Pierwszy to zwyciestwo Orlando, chłopaki podbudowani psychicznie po ostatnim zwyciestwie, zapewne dzis pojda za ciosem. Drugi typ to zwyciestwo Golden, zbyt dluga seria porażek, dzis powinni ją przerwac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
ja zagralem cos takiego bo mecz niedlugo a jeeszcze bym usnol i nie zdazyl: orlando-new york 2 mysle za orlando polegnie jakies przeczucie
g.state-boston 2 pierce dzis sypnie pare punkcikow a i ostatnio golden cos sobie cienko radzi wiec warto zagrac boston
minesota-seatle ostania porazka minesoty u siebie z sloncami roznica 20 oczek wiec jakas obnizka formy a seatle mysle ze allen dzis ich powiezie do zwyciestwa
ale cos mi sie zdaje ze raczej 3 dwojki to nie wejda ale 2 powinny kurs wyszedl niezly wiec zagralem i czekam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Ja dzis tak:
Orlando Magic - New York Knicks (0-5,5)/1/1,92...8/10
Orlando to bardzo dobra druzyna. Niezwykle mocna I piatka + 3 wartosciowych zmiennikow. No i oczywiscie najbardziej genialny z zawodnikow mlodego pokolenia D.Howard. Dzis spotkaja sie z najslasza ekipa ligi, ktora wogle nie gra. Najwyzsza wiec pora dla Orl zeby zaczac marsz w gore ipo miejsce na ktore zasluguja. A potencjal na 5-6 miejsce w konferencji napewno maja. A moze nawet i wyzej. A od kogo zaczac marsz ajk nie od NY?
Portland Trail Blazers - Philadelphia 76ers/2/1,53...8/10
W ostatnim meczu bezposrednim, gdy Phila przezywala kryzys i tak zmiazdżyla portland (jeszcze wtedy z Milesem). Dzis wiec o niespodzine byc mowy nie moze. Portland i tak juz ostatnio przegielo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
New Orleans Hornets - Houston Rockets/1/1,60...6/10
Z t-maciem czy nie fakt pozostaje ten sam. Hou jest zdziesiatkowne, bez prawie polowy zawodnikow, z czego 3 zawodnikow to gracze I piatki. Przy tak niezwykle wyrownanym poziomie ligi jak to mamy w tym ezonie starta jest az nad to bolesna by walczyc z kimkolwiek.
Washington Wizards - Phoenix Suns/2/1,60...5/10
Jestem przekonany ze wash nie tarfi juz tyle trojek co osattnio a wtedy pkt powinno im zabraknac. Co tu duzo zreszta duzo mowic Suns to o wiele lepszy team
Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies/under179...6/10
Dotad 2 mecze, 2 undery. jeen mimo zaskakujaco dobrej skutecznosci za 3 obu ekip. To byl chyab ich szczyt. Jest Eddie ktory potrafi zatzrymac Kobego i gasol Odoma. Dzis malo pktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies/under179...6/10
Dotad 2 mecze, 2 undery. jeen mimo zaskakujaco dobrej skutecznosci za 3 obu ekip. To byl chyab ich szczyt. Jest Eddie ktory potrafi zatzrymac Kobego i gasol Odoma. Dzis malo pktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tylko że Eddie Jones prawdopodobnie dziś nie zagra znowu kontuzja kostki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973 |
Witam
Na nocke biore trzy mecze pod uwage Charlotte Bobcats 2,67 +4,5 Wygrali w Chicago to u siebie tym bardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> New York Knicks 2,96 +5,5 Mileli ostatnio trudych rywali i napewno byly to lekcje pokory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />(IND, SA, ..) to z orlando juz powinni cos pokazac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Washington Wizards 2,23 + 2,5 1,92 U siebie grozni dla wszystkich a przy takim handi na gospodarzy trzeba sprobowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39 |
toronto z atlanta over 202 z przyczyn wiadomych
NY z Orlando under bo choć potencjał jest ( głównie po stronie magiców) to larry brown policzkowany porażkami skupi się w tym meczu na obronie ( grć ma Davis) na co i orlando powinno odpowiedzieć podobnie.
Houston wygra to prosta sprawa bo t-macowi urodziło się dziecko. Poważnie. Myślę że tracy będzie tym wystarczająco zmotywowany aby rozklepać NO.
LAL z Memphis Kobiego za to powinny ruszyć dwie porażki choć tu pewności nie mam ponieważ niedżwiedzie bronią się dość dobrze a u jeziorowców nie ma komu kobiego wspomóc.
Seatle z Minesotą over a dodatkowo wygrana tych pierwszych. Sonics będą hot w najbliższym czasie a over 193 pada na 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Tylko że Eddie Jones prawdopodobnie dziś nie zagra znowu kontuzja kostki. Pauzowl 2 mecze i dzis chyba ma juz zagrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Jeżeli Byki dzisiaj nie wygrają, to ja sobie daruje na jakiś czas obstawianie NBA.
Bulls w moim mniemaniu to jest mecz, który można zagrać za większą stawke. Jak narazie poszło za 6/10... może jeszcze dołoze. Ale jak znam życie i znam NBA to Byki popłyną jakieś -15. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> -13 ... prawie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przerwa będzie konieczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam i jeszcze raz szczęśliwego nowego roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Toronto i Goldeny izi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> , jakaś dziwna ta NBA te zwroty akcji podczas meczu , niewiadomo do konca kto wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to tak jakbym śledził naszą Dominet Basket Ligę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Mimio, że Kobe rzucił 45 punktów to handi na Memphis weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486 |
Jeżeli Byki dzisiaj nie wygrają, to ja sobie daruje na jakiś czas obstawianie NBA.
-13 ... prawie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Przerwa będzie konieczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam i jeszcze raz szczęśliwego nowego roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No tak Zabielany 2-3 dni przerwy możesz wziąć wolnego, w przyszłym roku czekać będziemy na dalsze Twoje opinie! Tobie też wszystkiego dobrego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|