|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
OK czyli promocja dziala tak jak powinna .Wczoraj od momentu podania link tez powinien byc aktywny .Poczekamy do wieczora i jesli nadal osoby z wczoraj nie beda miec kasy to podacie mi loginy na PW i jakos to bede musial z nimi zalatwic Kto nie ma konta to mozna korzystac. Promocja dziala do End date:6/18/2011 11:44:21 PMPo tym czasie link przestanie byc aktywny i zadne reklamacje nie beda przyjmowane ani zalatwiane
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Rozumiem ze kasa nie jest dopisywana z automatu tylko trzeba blizej nieokreslony czas na nia czekac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2008
Posty: 433 |
Rozumiem ze kasa nie jest dopisywana z automatu tylko trzeba blizej nieokreslony czas na nia czekac? z tego co zrozumiałem po rozmowie na lc  maja dopisać do 72godzin
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Mozna glowy live chatowi nie zawracac .Sami dopisuja po sprawdzeniu czy nie jest to multikonto .Teraz z reguly trwa to od 1-3 godzin ,ale z pewnoscia sie bedzie wydluzac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2008
Posty: 433 |
Teraz z reguly trwa to od 1-3 godzin ,ale z pewnoscia sie bedzie wydluzac dokładnie bonus dopisany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140 |
ci z wczoraj, co założyli bezpośrednio po podaniu linku, mam nadzieję nie zostaną pominięci ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 46 |
hm założyłem 2 godziny temu i ku memu zdziwieniu jest bonus ale w kwocie 13e, darowanemu....:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
bo chyba 20$ = 13E, a skoro brales konto w E to Ci zamienili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122 |
konto zalozone ok 12.00 sprawdzam teraz 13e na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Wszystkie osoby ,ktore otwierały WCZORAJ konto i nie dostaly bonusu prosze mi podac loginy na PW . Jak ktos nie moze pisac na PW to prosze podac login lub swoje GG w temacie.Usune po zapisaniu.
Postaram sie to z nimi jakos zalatwic .Zapewne troche to potrwa niestety.Na szczescie takich osob jest bardzo malo .Na loginy czekam do jutra do 10
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737 |
mozesz rafal napisac warunki obrotu i gdzie mozna sprawdzic go w kasynie? no i na czym najlepiej wyrabiac obrot? laik ze mnie, godzine bym sam taego szukal
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
ja dziś zakładałem i nie otrzymałem, trzeba poczekać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
ci z wczoraj, co założyli bezpośrednio po podaniu linku, mam nadzieję nie zostaną pominięci ; ) Czekam juz tylko na Twoj login
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Promocja chwilowo zakonczona .Prosze juz nie zakladac kont
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140 |
kurcze podesłałem Ci na PW
xxxxxxxxxxxxx
ale pewnie już za późno : (
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
wczoraj wieczorkiem założyłem i dziś z rana miałem... ale coż wszystko przegrałem, nie mogę grać za darmowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
kurcze podesłałem Ci na PW
xxxxxxxxxxxxx
ale pewnie już za późno : ( Nie wiem nawet o czym piszesz bo nigdy zadnego PW od Ciebie nie otrzymalem. Login zapisalem i wysle im teraz wszystkie .Nie wiem kiedy sie tym zajma
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
mi na czacie powiedziała że nie wykryła pp a konto wczoraj zakładałem po wyczyszczeniu ciastek, jak da się coś z tym zrobić (np ręcznie przypisać)to napisz pma
|
|
|
Link skopiowany do schowka