Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 21 1 2 7 8 9 10 11 20 21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,701
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,701
Likes: 12
Jedyne co sie zgadza to betway ,ale jak ktos ma tam kase to z wyplata nie bedzie zadnych problemow.Reszta to jakies bzdury

Spis bukow moze kiedys .Jak beda decyzje firm a nie teraz .

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Originally Posted by z o ® r o
Originally Posted by live99
Musimy czekac
To sobie czekajcie laugh
Musimy czekac do momentu ktory opisalem zeby wszystko wrocilo do normy. Nie mialem na mysli zamkniecia sie w szafie i zaprzestania typowania wynikow- po prostu przedstawilem moja wizje dalszego rozwju wydarzen.
Przepraszam tych bystrych inaczej ale nie rozbudowywal tak kazdej mysli bo wtedy wypowiedz zajmowalaby kilka stron. wink
Jednoczesnie proponuje zeby ci ktorzy nie dorosli jeszcze do normalnej dyskusji nie wypowiadali sie w watku.
Obecnie wyglada to tak ze mamy 3 rzeczowe wpisy a nastepnie 10 z wyzwiskami, watpliwym medrkowaniem i przekrzykiwaniem jeden drugiego. stop
Originally Posted by Bartez_Gambler
Powoli stajemy się państwem policyjnym...jak ktoś tego nie dostrzega to jest skończonym debilem.
Głosującym na PeŁo daje pod rozwagę czy warto.

Troszke splycasz temat(chco nie uwazam ze calkowicie rozmijasz sie z prawda).
Po prostu nie dajmy soba manipulowac wink
Zblizaja sie wybory i bedzie coraz wiecej dziwnych akcji i zatrzyman...
Originally Posted by forty
pewnie jakiegos totomixa prowadzisz ,idz i więcej tu nie pokazuj się

Kolejny... :S
Ja juz nie wiem czy to ja tak nieprecyzyjnie sie wypowiadam czy to wy nie potraficie prawidlowo zinterpretowac moich slow.
Naprawde ciezko mi zrozumiec jak mozna dojsc do takiego wniosku jak twoj O_o
Tak czy siak sposob w jaki sie do mnie zwracasz swiadczy o twoim poziomie i potwierdza to co napisalem wyzej- staralem sie merytorycznie wypowiedziec w temacie, pokazac swoje zdanie i zaraz w odpowiedzi pojawia sie wpisy pelne pierdol i proby dowartosciowania wlasnej osoby -_-

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by z o ® r o
Originally Posted by live99
Musimy czekac
To sobie czekajcie laugh

fantastyczny avatar piwo
bardzo na czasie grin

Dołączył: May 2011
Posty: 334
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 334
Powinniśmy wyjaśnić sobie jedną kwestię (kto się czuje na siłach niech to zrobi)

Czy jeśli ktoś się boi, to powinien zamknąć konto u buka (bo i tak nie będzie wchodził na jego stronę bo złamie ustawę, a na maila mu będzie przychodziła reklama czy coś więc z jego punktu widzenia najlepiej byłoby zamknąć konto)

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Tweener
Czy jeśli ktoś się boi, to powinien zamknąć konto u buka...
pytasz serio czy to jakieś jaja czy prowokacja ? confused

Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
Otóż wyjaśniam. Możesz sobie wchodzić na jakie Ci się podoba strony i dostawać takie reklamy jakie tylko ktoś sobie wymarzy Tobie wysłać. Samo wchodzenie na strony nie jest i nie będzie ścigane bo to by było nierelane. Reklamę mam prawo dostać od samego Bin Ladena i co z tego,,,Dla nas jako graczy jest tylko jeden czarny scenariusz: Kapica wygra z Bukami, bo z nami nie wygra,,,

Dołączył: Mar 2011
Posty: 49
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 49
Należy przede wszystkim wyhamować , trochę zdrowego rozsądku ponieważ niedługo będziemy zadawać na forum pytania :Czy jak pomyśle o Bwin.com czy Tobet to Kapica wytoczy mi proces .

Dołączył: Mar 2011
Posty: 49
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 49
przepraszam za link bo buka nie było moim celem reklamowanie go

Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
Originally Posted by kameleon189
Należy przede wszystkim wyhamować , trochę zdrowego rozsądku ponieważ niedługo będziemy zadawać na forum pytania :Czy jak pomyśle o Bwin.com czy Tobet to Kapica wytoczy mi proces .

Bardzo możliwe że właśnie o to chodzi. Jak nie uda mi się ścigać graczy to przynajmniej niech myślą że są ścigani. A ja mam pytanie natury formalnej. Mamy pozew przeciwko bukowi i co wtedy? Buk jest 'zablokowany' do czasu gdy nie zasądzi się że działa legalnie (coś na zasadzie aresztu) , czy buk działa do czasu gdy udowodni mi się nielegalność? Ta druga wersja jest o tyle optymistyczna że wiadomo ile takie sprawy mogą trwać niezależnie od wyroku,,,

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
nie wiem po co wasza gadka, ze ta ustawa jest do kitu, prosze przeczytac i sie zastanowic

"A więc, jakby ktoś miał wątpliwości (albo może choćby nadzieję): zgodnie z dzisiejszym wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości EU państwa członkowskie (chciałoby się rzec: prowincje podbite) mogą swobodnie regulować (czyt.: ograniczać) zasady organizowania gier hazardowych w internecie. Nie stoi temu na przeszkodzie art. 49 Traktatu ustanawiającego Wspólnotę Europejską. Oznacza to, że po raz kolejny rację miało Ministerstwo Finansów -- bez znaczenia jest przy tym, czy MF chce zezwolić, czy raczej zakazać hazardu w sieci."


Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by kameleon189
przepraszam za link bo buka nie było moim celem reklamowanie go
Za późno. Już po Ciebie jedziemy.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by KUERTEN.
nie wiem po co wasza gadka, ze ta ustawa jest do kitu, prosze przeczytac i sie zastanowic

"A więc, jakby ktoś miał wątpliwości (albo może choćby nadzieję): zgodnie z dzisiejszym wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości EU państwa członkowskie (chciałoby się rzec: prowincje podbite) mogą swobodnie regulować (czyt.: ograniczać) zasady organizowania gier hazardowych w internecie. Nie stoi temu na przeszkodzie art. 49 Traktatu ustanawiającego Wspólnotę Europejską. Oznacza to, że po raz kolejny rację miało Ministerstwo Finansów -- bez znaczenia jest przy tym, czy MF chce zezwolić, czy raczej zakazać hazardu w sieci."

Wklejasz ten link po raz kolejny.
Autor ( Olgierd Rudak) ma wiele racji nabijając się z UE, jednak przesadza używając słowa "swobodnie".
Bo to co uznano za "spójne", "systematyczne" i "proporcjonalne" w jednym kraju, w innym uznano przeciwnie.

Można mieć oczywiście szereg zarzutów co do kryteriów, ba, co do jakiejkolwiek wyłączności od zasady swobodnego przepływu kapitału i usług, niemniej słowo "swobodnie" jest nadużyciem.

I u nas też się dopiero okaże, w jaki sposób Trybunał zinterpretuje polskie przepisy.

Dołączył: May 2011
Posty: 334
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 334
To po czym Kapica chce poznawać czy graliśmy u buków? Chyba nie tylko po donosach od innych? :]

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Oczywiście w "swobodnie" chodzi o "swobodnie ograniczać".

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Originally Posted by Tweener
To po czym Kapica chce poznawać czy graliśmy u buków? Chyba nie tylko po donosach od innych? :]
moim zdaniem najpierw beda scigac buki ktore oferuja zaklady dla polski bez zezwolenia mf

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Art300
Originally Posted by KUERTEN.
nie wiem po co wasza gadka, ze ta ustawa jest do kitu, prosze przeczytac i sie zastanowic

"A więc, jakby ktoś miał wątpliwości (albo może choćby nadzieję): zgodnie z dzisiejszym wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości EU państwa członkowskie (chciałoby się rzec: prowincje podbite) mogą swobodnie regulować (czyt.: ograniczać) zasady organizowania gier hazardowych w internecie. Nie stoi temu na przeszkodzie art. 49 Traktatu ustanawiającego Wspólnotę Europejską. Oznacza to, że po raz kolejny rację miało Ministerstwo Finansów -- bez znaczenia jest przy tym, czy MF chce zezwolić, czy raczej zakazać hazardu w sieci."

Wklejasz ten link po raz kolejny.
Autor ( Olgierd Rudak) ma wiele racji nabijając się z UE, jednak przesadza używając słowa "swobodnie".
Bo to co uznano za "spójne", "systematyczne" i "proporcjonalne" w jednym kraju, w innym uznano przeciwnie.

Można mieć oczywiście szereg zarzutów co do kryteriów, ba, co do jakiejkolwiek wyłączności od zasady swobodnego przepływu kapitału i usług, niemniej słowo "swobodnie" jest nadużyciem.

I u nas też się dopiero okaże, w jaki sposób Trybunał zinterpretuje polskie przepisy.

fakty sa takie a nie inne

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Originally Posted by Pizza-man
Originally Posted by Tweener
To po czym Kapica chce poznawać czy graliśmy u buków? Chyba nie tylko po donosach od innych? :]
moim zdaniem najpierw beda scigac buki ktore oferuja zaklady dla polski bez zezwolenia mf

ta. podobno juz Tommy Lee Jones,podpisał angaż do grupy poscigowj

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by Art300
Originally Posted by KUERTEN.
nie wiem po co wasza gadka, ze ta ustawa jest do kitu, prosze przeczytac i sie zastanowic

"A więc, jakby ktoś miał wątpliwości (albo może choćby nadzieję): zgodnie z dzisiejszym wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości EU państwa członkowskie (chciałoby się rzec: prowincje podbite) mogą swobodnie regulować (czyt.: ograniczać) zasady organizowania gier hazardowych w internecie. Nie stoi temu na przeszkodzie art. 49 Traktatu ustanawiającego Wspólnotę Europejską. Oznacza to, że po raz kolejny rację miało Ministerstwo Finansów -- bez znaczenia jest przy tym, czy MF chce zezwolić, czy raczej zakazać hazardu w sieci."

Wklejasz ten link po raz kolejny.
Autor ( Olgierd Rudak) ma wiele racji nabijając się z UE, jednak przesadza używając słowa "swobodnie".
Bo to co uznano za "spójne", "systematyczne" i "proporcjonalne" w jednym kraju, w innym uznano przeciwnie.

Można mieć oczywiście szereg zarzutów co do kryteriów, ba, co do jakiejkolwiek wyłączności od zasady swobodnego przepływu kapitału i usług, niemniej słowo "swobodnie" jest nadużyciem.

I u nas też się dopiero okaże, w jaki sposób Trybunał zinterpretuje polskie przepisy.

fakty sa takie a nie inne

Łaskawie sprecyzuj, jakie "takie" fakty ?
Bo ja mogę analogicznie stwierdzić: fakty są inne, a nie takie.

Dołączył: May 2011
Posty: 334
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 334
wiadomo, że wszyscy sztucznie ignorują sprawę, ale każdy w głębi duszy ma wątpliwości, dlatego logicznym wydaje się pytanie: po czym Urząd Celny chce wyszukiwać graczy łamiących prawo hazardowe. Ponieważ jest to nowelizacja ustawy która daje UC nowe narzędzia do ścigania, więc po IP. Dlatego warto się zastanowić co zrobić w takiej sytuacji - bo jeżeli logowanie się na stronę buka może zostać użyte przeciwko nam to nie lepiej zamknąć konto?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Tweener
jeżeli logowanie się na stronę buka może zostać użyte przeciwko nam to nie lepiej zamknąć konto?
tak, lepiej, zamknij juz to konto i przestań pierdolić mad

Strona 9 z 21 1 2 7 8 9 10 11 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rymoholik, forty, Akhu, JelineK, aker, ElNinho[mmdea], burbon), 932 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,677
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1