Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#4680726 22/05/2011 17:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ruszamy z sezonem reprezentacyjnym! gwizdek

OFICJALNA STRONA [fivb.org]

[Linked Image] [imageshack.us]

kursy na grupy już u większości buków

Zapraszam do dyskusji. piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
betathome daje Usa @ 2,90 przeciwko Naszym Orzełkom? tongue

trzeba to brac, bo watpie, aby ktos wyszedl z wiekszym kursem na to spotkanie, a szanse oceniam bardziej po równo, typowy no bet, Polacy w nowym zestawieniu, a Usa w mocnym składzie ze zmienionym tylko sypaczem, kto to wie co tutaj sie zdarzy... Usa na pewno wiecej doswiadczenia + w Lidze Swiatowej zawsze graja na maksa, wiec o odpuszczaniu nie ma mowy, Polacy zagrają ze Zbyszkiem na młocie, do tego Zygadlo po przekatnej, Kurek z Ruciakiem na skrzydlach, no i Nowakowski + Kosok na środku, libro to pewnie Igła... takze zobaczymy jak to wypali

ja się skusiłem na Usa, zawsze z nimi są ciężkie boje, liczę na piękne widowiska wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Jakieś info kto w jakich składach ma grać przynajmniej na początek?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
http://www.fivb.org/EN/volleyball/competitions/WorldLeague/2011/?Tourn=WL2011 tu masz sklady oficjalne, zgloszone do FIVB, dodam, że Anastasi zapowiedzial, ze pierwsza szostka jak narazie to: przyjmujacy - Kurek, Ruciak, srodkowi - Mozdzonek, Nowakowski, rozegranie - Zygadlo, atakujacy - Bartman, libero - Ignaczak.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by szuwi1
http://www.fivb.org/EN/volleyball/competitions/WorldLeague/2011/?Tourn=WL2011 tu masz sklady oficjalne, zgloszone do FIVB, dodam, że Anastasi zapowiedzial, ze pierwsza szostka jak narazie to: przyjmujacy - Kurek, Ruciak, srodkowi - Mozdzonek, Nowakowski, rozegranie - Zygadlo, atakujacy - Bartman, libero - Ignaczak.
a Mozdzonek nie ma problemow ze zdrowiem? na poczatku gdzies czytalem ze w 6 ma grac Kosok.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Tak, masz racje, tez cos takiego obilo mi sie o uszy.

Dołączył: May 2006
Posty: 313
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 313
Na początek ciężki mecz ale wiedząc sytuację polaków wydaje mi się pewna dwójka, nie dość że mają pewną grę w finale to na dodatek gra okrojonym skład. Amerykanie to mistrzowie olimpijscy z Pekinu mój typ 1-3

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Wojtas_
betathome daje Usa @ 2,90 przeciwko Naszym Orzełkom? tongue

trzeba to brac, bo watpie, aby ktos wyszedl z wiekszym kursem na to spotkanie, a szanse oceniam bardziej po równo, typowy no bet, Polacy w nowym zestawieniu, a Usa w mocnym składzie ze zmienionym tylko sypaczem, kto to wie co tutaj sie zdarzy... Usa na pewno wiecej doswiadczenia + w Lidze Swiatowej zawsze graja na maksa, wiec o odpuszczaniu nie ma mowy, Polacy zagrają ze Zbyszkiem na młocie, do tego Zygadlo po przekatnej, Kurek z Ruciakiem na skrzydlach, no i Nowakowski + Kosok na środku, libro to pewnie Igła... takze zobaczymy jak to wypali

ja się skusiłem na Usa, zawsze z nimi są ciężkie boje, liczę na piękne widowiska wink

no to teraz Polska @ 2,00 i z no betu robi sie izi bet grin

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Rosja - Japonia (handicap setów 0:2,5) 1 1.5

Rosjanie już wczoraj wygrali pewnie 3:0. Na parkiecie pojawiło się kilku zawodników z pierwszego składu, między innymi Grankin, Michaijłow czy Wołkow, co świadczy o tym, że nasi wschodni sąsiedzi do Ligi Światowej nie podchodzą z lekceważeniem. Umiejętności przemawiają zdecydowanie za gospodarzami i spodziewam się powtórki z piątku, czyli 3:0.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 63
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 63
[Linked Image] [Linked Image]

Portoryko - Brazylia

Za niespełna dwie godziny drugie starcie obu ekip. We wczorajszym spotkaniu Brazylia całkowicie zdominowała zespół Portoryko, który debiutuje w rozgrywkach Ligi Światowej. Zespół Portoryko zdecydowanie odstawał w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. W zespole gospodarzy wyróżniającymi się graczami byli jedynie Hector Soto i Jose i Victor Rivera. Jednak ta trójka sama nic nie zdziała tym bardziej, że po drugiej stronie siatki stoi zespół Brazylii w prawie najsilniejszym składem ze znakomitym libero Sergio, który słynie z efektownego dogrywania piłki palcami do rozgrywającego. Jedynie brakuje Dante i Murilo, których brak nie był odczuwany we wczorajszym spotkaniu. Joao Paulo Bravo na przyjęciu i Leandro Vissotto zastąpili ich doskonale. W ciągu 24h znakomita dyspozycja nie powinna ulecieć z zespołu Brazylii i dziś pewnie powinni pokonać zespół Portoryko jak w dniu wczorajszym.

Portoryko - Brazylia (-2.5) 2 @ 1.50 Tobet[/FONT]

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
# 2
0W/1L -50
2.06.11 18:30
Włochy vs Kuba
typ: 1 -1,5 seta
kurs: 1,75
Siatkówka: Liga Światowa
W składzie Kuby zabraknie największych gwiazd Raydela Hierrezuello, Robertlandy Simona Atiesa oraz Joandrego Leala Hidalgo bez tej 3 zawodników to tak jakby grali bez połowy zespołu. Włosi są w bardzo dobrej dyspozycji i nie wyobrażam sobie żeby mieli przegrać albo stracić 2 sety

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Włochy - Kuba typ 1 kurs 1.3 Expekt

Kto widzial poprzedni mecz wie jaka roznica dzieli oba zespoly. Zawodnicy Kuby sprawiaja wrazenie myslących do jakiego kraju uciec aby przeczekac rok karencji i zagrac w Europe za pieniądze, a nie druzyny chcącej wygrać mecz. Normalnie nie grywa sie kursow po 1.3 w siatkówce poniewaz grozi to bankructwem. Ten mecz jest dla mnie wyjątkiem. Włosi we wszystkich dyscyplinach sportowych potrafią perfidnie sprzedac badz odpuscic mecz, ale to dopiero 2 kolejka ligi swiatowej. Na ich machlojki czas dopiero nadejdzie - jeszcze jest za wczesnie.

Zycze powodzenia

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Włochy - Kuba
typ: 1 (-1.5 seta)
kurs 1.53 Ladbrokes

Włosi kryzys maja juz za soba, gładkie 3-0 z Kuba 2 dni temu i komplet zwyciestw. Kubanczycy obecna edycję Ligi Światowej traktuja raczej szkoleniowo, skład bardzo odmłodzony graja bez najwiekszych gwiazd. Mozliwe ze Kuba urwie seta ale uwazam ze to wszystko na co ich bedzie stac w tym meczu.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Francja vs Kuba 2 1,73
3/10

U pajacykow z zabolandii wraca Rouzier co nieco komplikuje sprawe (stad nizsza stawka), ale tez ostatnio jest bez formy takze kurs i tak warty gry.
Zabki to zalosny narod, w wielu innych sportach jest to samo - brak walecznosci, jak nie idzie to glowa w dol i przyszykowani na baty. Brak m.in N'Gapetha to najwiekszy ich blad, bo chlopak utalentowany, ale pajacykom wystarczyla 1 klotnia i go wykluczyli - nie wnikajmy.
Po drugiej stronie wicemistrzowie swiata sKubanczycy - niestety bez Simona, Leala i Hierrezuelo. Kapitanem zostal 18latek - Leon.
Mimo oslabien graja calkiem calkiem, a im dluzej sie beda aklimatyzowac w Europie (wszystkie mecze graja jako goscie) tym lepiej - tak samo jak bylo w rewanzowych meczach.
Jak nie w 1 meczu, to w 2 juz sKubancy wygraja.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
od siebie dodam że warte uwagi też 3-0 dla Kuby po 4,50

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Portoryko vs Polska 2
Niemcy vs Japonia 1
1.63
8/10
Co tu pisac, Polska az nadspodziewanie dobrze gra jak na ten sklad. Walczyli jak rowny z rownym z Brazylia, 1:1 ze Stanami.
Portoryko tez sie prezentowali calkiem niezle, ale to jednak conajmniej 1 klasa nizej. Sam Soto to za malo.
Typ jedynie na wygrana, bo nie zdziwi mnie 3:1 albo nawet i 3:2 dla Polski.
Co do Niemiec u siebie, co prawda nieco oslabieni, ale sklad i tak niezly, pod wodza Lozano robia postepy wiec z Japoncami nie powinni miec zadnych problemow.

Korea vs Wlochy 2
Francja vs Kuba 2
ok. 2,00 jeszcze czekam na oferte reszty bukow na Kube
4/10
Koreancy u siebie grozni, graja niezle, ale jednak do czolowych ekip im jeszcze brakuje.
Wlosi odmlodzeni, ale graja nadspodziewanie dobrze, bardzo ciekawie rozgrywa Travica.
Jesli tylko nie zlekcewaza rywala powinni to spokojnie wygrac.
O pajacykach z zabolandii pisalem wczoraj i nie ma co wiecej dodawac.
Moze jedynie fakt, ze Kubanczycy do tej pory w drugich meczach grali lepiej..

Finlandia vs Argentyna+1,5 1,60
2/10
Zapomnialem jeszcze o tym typie.
Ale to juz typ nieobiektywny, bo bardzo lubie gre mlodych Argentynczykow.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Finlandia vs Argentyna 2 2.00 i Finlandia vs Argentyna+1,5 1.50
1/10 i 2/10
Tak jak wczoraj pisalem, bardzo lubie gre Argentynczykow - szybka pila, ciekawe kombinacje.
Argentynczycy maja wyrownany team, swietnie rozgrywa De Cecco, dokladaja bardzo dobra zagrywke.
Finowie to bardzo nieobliczalny zespol (w obie strony, ale chyba czesciej negatywnie), wracajacy po kontuzji rozgrywajacy Esko jeszcze nie gra na swoim poziomie.
Stawka nizsza bo rewanze bywaja odmienne no i w sumie typ nie do konca obiektywny.
Over bardzo mozliwy, podobnie jak i tb.

Portoryko vs Polska-1.5
Korea vs Wlochy 2
1.87
7/10
O obu meczach pisalem wczoraj, zagrane w miare bezpiecznie bo jednak jakies staty setow moga sie zdarzyc.
Ale o niskie handi Polski i czysty win Wlochow raczej sie nie martwie.

*Analizy ubogie, bo dopisywalem zeby w temacie nie bylo samych pustych typow.
Wklejam wiec i w dzialy.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
siatka NIEMCY - JAPONIA | Typ Niemcy -1,5 seta

Niemcy to lepsza siatkarsko ekipa , która wczoraj to pokazała wygrywając mecz ze stanu 0-2.Gra Japończyków opiera się na wystawianiu do bombardiera Shimizu , jednak dziś on będzie czuł się troszkę zmęczony.Niemcy mimo że bez Grozera to nadal silny zespół. Hubner , Schops , Kromm ( wczoraj rewelacyjny mecz) tych nazwisk nie trzeba przedstawiać.Porównywując poprzednie mecze to również plus dla Niemców. 2x waczyli dzielnie z Bułgarami na wyjeździe , raz wygrali raz przegrali w TB. Japonia natomist zdobyła tylko 1 set , w pozostałych została zdeklasowana. W meczach z Rosjanami oba zespoly przegrały. W pierwszym meczu Niemcom brakło szczęscia , wszystkie 3 sety przegrali 2 punktami.Japonia w 1 meczu gładko 3-0 , natomiast w drugim wygrali 1 set a potem zostali rozbici do 19,12,12.Niemcy ten mecz muszą wygrać i to uczynią , wcale mnie nie ździwi gładkie 3-0.Ale jednak podeprę ten typ i zagram -1,5 seta.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
siatka Włochy - Francja (1. mecz)
siatka Typ: 1 (handicap setów 0:1,5)
siatka Kurs: 1.4
siatka Bukmacher: Ladbrokes

Obie reprezentacje do tej pory to dwie skrajności. Włosi wygrali wszystkie sześć spotkań, Francuzi wszystkie sześć przegrali. Widać, że Italii zależy na tym, aby zagrać w turnieju finałowym, natomiast Francuzi pogrzebali te szanse dwukrotnie przegrywając przed własną publicznością z Kubańczykami. U siebie Włochom nie urwali chociażby seta, więc nie widzę powodów, dla których mieliby to zrobić na wyjeździe.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Finlandia - Serbia

2 -> 1.45
h(1,5:0) 2 -> 1.93
0:3 -> 3.60

Kto oglądał wczorajszy pojedynek pomiędzy tymi ekipami pewnie do teraz jak ja nie może uwierzyć że Serbowie nie wygrali tego w trzech setach. Zgadzam się z tym że ich rozgrywający spisuję się bardzo słabo, ale ogólnie są o klasę lepszym zespołem. Serbowie wczoraj wygrali pierwszego seta bez problemu, w drugim przebieg był podobny ale w końcówce dali sobie wyrwać w niezrozumiały sposób zwycięstwo, kolejny set i znów od początku przewaga Serbów, w kolejnym kilka piłek meczowych i dziwnym trafem mamy tie-break, w którym Serbowie w końcówce pokazali swoją wyższość. Dziś nie powinno być problemów z kolejnym zwycięstwem Serbów, którzy walczą o awans do turnieju finałowego, który odbędzie się w Polsce. Różnica pomiędzy tymi drużynami wczoraj widoczna była gołym okiem, jeśli Serbowie wyciągną wnioski z wczorajszych błędów powinni dziś wygrać w trzech setach, zwłaszcza że Finowie do tej pory w lidze światowej rywalom sprawiali problemy tylko w pierwszych meczach. Jeśli uda im się dzisiaj zatrzymać Oivanena nie będą mieć problemów z tak przeciętną ekipą Suomi.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, Lukasz111, burbon), 1,149 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,561
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1