|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
nie wiem czemu tak ludzie nie boją się grać koshliego ...
ja pamietam jak mnie na RG załatwił to mi sie słabo robi ... po drugie Istomin to chyba wielką chęć do gry na wimbledonie czuje Witam wszystkich  Oglądałem Kolshiego w Halle i robił wrażenie, nie dawał nawet szans na BP przy swoim podaniu, świetny timeing. Istomina widziałem cały mecz z Congą, i powiem tyle że jest to pół Istomina z przed roku który postraszył Nadala. Kompletny brak formy. Wielki nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ten turniej nigdy mi nie wychodził na dobre.. Pasuje to odmienić  Tylko jak? Jak na razie nic fajnego do gry nie widzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
ok luzik ... grajta ... w sumie też Koshli podoba mi sie swoim stylem gry i idealnie pasuje na trawe ... po drugie te wyniki jego ostatnie mnie nei przekonują ... po trzecie występ na RG i jego łeb ... po czwarte Istomin ... który coś tam sie napnie pamiętając wystep z przed roku ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
matko, jakie pozaniżane dziś kursy... 1.50 na Karlovicia z 2.2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Ten turniej nigdy mi nie wychodził na dobre.. Pasuje to odmienić  Tylko jak? Jak na razie nic fajnego do gry nie widzę  Siemasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Widze, że sporo ludzi gra sobie typki 3-0 u panów. Na Wimbie to nie jest za dobry pomysł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
pechowcy mecz.pl wystąp i podawać typy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ten turniej nigdy mi nie wychodził na dobre.. Pasuje to odmienić  Tylko jak? Jak na razie nic fajnego do gry nie widzę  Platini 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ten turniej nigdy mi nie wychodził na dobre.. Pasuje to odmienić  Tylko jak? Jak na razie nic fajnego do gry nie widzę  Siemasz   Podrzuć jakieś peffy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ten turniej nigdy mi nie wychodził na dobre.. Pasuje to odmienić  Tylko jak? Jak na razie nic fajnego do gry nie widzę  i w ten sposob nic na pewno nie przegrasz wiec wyjdzie Ci ten turniej najlepiej w karierze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ten turniej nigdy mi nie wychodził na dobre.. Pasuje to odmienić  Tylko jak? Jak na razie nic fajnego do gry nie widzę  Platini   Oprócz Istomina handi co do gry? Jak co roku mega ciężko mi coś zagrać na Wimbie, nie to samo co w Paryżu 
Last edited by Platini; 20/06/2011 15:52.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Gil +7,5 Gil +2,5 seta Gil win  Giorgi  ladne kursy a i mecze prawdopodobne 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Radka Stepanka ktoś gra ?? ktoś to czuje ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
na dzisiaj Istomin+2,5 seta Wawrinka 3-0 Bolelli Verdasco Schiavone Kavcic Bachinger +2,5 seta Mam też kilka singlów na dogi, dzisiaj debiut na bf, zobaczymy jak to będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Gil +7,5 Gil +2,5 seta Gil win  Giorgi  ladne kursy a i mecze prawdopodobne  z Pironkova ma wygrac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2011
Posty: 65 |
A ja dziś lekko spróbuję Stepanka. Co sądzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ten turniej nigdy mi nie wychodził na dobre.. Pasuje to odmienić  Tylko jak? Jak na razie nic fajnego do gry nie widzę  i w ten sposob nic na pewno nie przegrasz wiec wyjdzie Ci ten turniej najlepiej w karierze  Dobry tok  Może i tak trzeba zrobić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
ja tam mam Kohliego po 1.30  starczy o nim, coś z kobiet trzeba pograć: Sadra Z +1,5 seta @ 1.84 + Martić @ 1.85 + Zvona 2:0 @ 1.22 1,5/10 ta Riske jest nieprzeciętnie przeciętna  Paszek 2/10 Berdych 2:0 + Stan 2:0 2/10 Matosevic + Kavcic+2,5 1,5/10 Sela 2/10 no i jest jeszcze główny 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Widze, że sporo ludzi gra sobie typki 3-0 u panów. Na Wimbie to nie jest za dobry pomysł. inwestuje Goget, inwestuje. Tutaj nikt nie gra Masz racje inwestowanie w 3-0 w 1 rundach imo malo oplacalne i przemyslane.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|