|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219 |
Czy jeśli ktoś jest Polakiem a mieszka w UK będzie mógł grać/nie będzie mógł grać u buka, który banuje Polskę czy to jest wedle uznania buków?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Czytanie nie boli. Dyskusja o tym zajmuje połowe tego tematu, czy Polacy beda zbanowani czy nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie powinno to mieć jakiegokolwiek znaczenia jeśli jesteś rezydentem UK, aczkolwiek nie słyszałem jeszcze o buku, który ogłosiłby że nie będzie przyjmował zakładów z Polski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Betway zapowiedział że nie będzie, już zablokował rejestrację.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298 |
Betway zapowiedział że nie będzie, już zablokował rejestrację. a co oni się tak wyrwali z tą deklaracją?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Betway zapowiedział że nie będzie, już zablokował rejestrację. a co oni się tak wyrwali z tą deklaracją? są pierwsi, robią sobie reklame 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298 |
Betway zapowiedział że nie będzie, już zablokował rejestrację. a co oni się tak wyrwali z tą deklaracją? są pierwsi, robią sobie reklame  taaa ,pewnie jakiś dyplom od Jacka dostaną, albo chociaż uścisk dłoni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219 |
Bo np. jeśli zakazono by hazardu w całości w Polsce to czy w kasynie w UK odmówiono by Polakowi grania na ruletce?
Chodzi o to, że jeśli teoretycznie spełniłby się najgorszy scenariusz to czy dałoby zrobić taki myk, żeby mieć papiery, że mieszka się w UK i angielskie konto i w ten sposób przedstawić bukom, że gra się z terytorium UK + wiadomo brytyjskie IP (no tylko, że jest się cały czas obywatelem polski). Ja tu nie piszę ogólnie czy będą dawali polakom grać czy nie więc teksty "czytanie nie boli" nie do mnie, tylko piszę z perspektywy najgorszego scenariusza i gracza, który chce poważnie grać dalej online będąc Polakiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 183 |
Bo np. jeśli zakazono by hazardu w całości w Polsce to czy w kasynie w UK odmówiono by Polakowi grania na ruletce?
Chodzi o to, że jeśli teoretycznie spełniłby się najgorszy scenariusz to czy dałoby zrobić taki myk, żeby mieć papiery, że mieszka się w UK i angielskie konto i w ten sposób przedstawić bukom, że gra się z terytorium UK + wiadomo brytyjskie IP (no tylko, że jest się cały czas obywatelem polski). Ja tu nie piszę ogólnie czy będą dawali polakom grać czy nie więc teksty "czytanie nie boli" nie do mnie, tylko piszę z perspektywy najgorszego scenariusza i gracza, który chce poważnie grać dalej online będąc Polakiem. w skrócie - ustawa nie zabrania grać Ci będąc za granicą w internecie, nie możesz grac w internecie tylko jak jesteś w Polsce. czyli jak mieszkasz w Cieszynie, bierzesz laptopa pod pachę, przez most do Tesina, tam internet na karte czeskiego tmobilea i grasz. konczysz i wracasz przez most do domu do Cieszyna i jesteś w 100% legalny. tylko trzeba mieszkać w Cieszynie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czy jeśli w UK zlikwidowano by kasyna to myślisz, że obywatel UK miałby problem z wejściem do kasyna w Warszawie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Przecież to jest nielegalne jedynie na terytorium naszego kraju. To tak jakby Malezyjczyk się spytał czy dostanie karę śmierci w Polsce za palenie skręta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298 |
Czy jeśli w UK zlikwidowano by kasyna to myślisz, że obywatel UK miałby problem z wejściem do kasyna w Warszawie?  No wiesz można patrzeć na to z drugiej strony, Czy jeśli w UK zakazano by grać brytyjczykom to czy polak mógłby tam grać,,,(wiem abstrakcja).Chodzi o to czy decyduje IP czy obywateltwo? ps. narazie nie ma co biadolić na zapas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Czy jeśli w UK zlikwidowano by kasyna to myślisz, że obywatel UK miałby problem z wejściem do kasyna w Warszawie?  No wiesz można patrzeć na to z drugiej strony, Czy jeśli w UK zakazano by grać brytyjczykom to czy polak mógłby tam grać,,,(wiem abstrakcja).Chodzi o to czy decyduje IP czy obywateltwo? ps. narazie nie ma co biadolić na zapas  jesli IP to możesz mieszkać w Polsce a grac z zagranicy i tak IMO mówi ustawa,ze gra jest tylko zabroniona z terytorium RP a nie obywatelowi RP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
kurwa lament jakby Was do więzienia zamykali nie będziecie/my grać i koniec  nie obrażając nikogo, ale zapewne i tak większość tylko wpierdala kasę, jeszcze sami powiecie, że dobrze się stało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298 |
nie obrażając nikogo, ale zapewne i tak większość tylko wpierdala kasę, jeszcze sami powiecie, że dobrze się stało  Zakaz alkoholu też nikomu by nie zaszkodził ? Jakby chcieli zakazać też znaleźli by się tacy co by powiedzieli 'nic wam wódka nie dała,wiele zabrała więc jeszcze powiecie że wam to na dobre wyszło',,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Dokładnie, po raz kolejny pettersen błysnął idiotyczną filozofią "psa ogrodnika", po co w ogóle siedzisz na tym forum jak widac trauma bankruta i tego co nie umie siedzi w tobie głęboko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Dokładnie, po raz kolejny pettersen błysnął idiotyczną filozofią "psa ogrodnika", po co w ogóle siedzisz na tym forum jak widac trauma bankruta i tego co nie umie siedzi w tobie głęboko   tak  a Ty wmawiaj sobie dalej, że coś będziesz miał z tego "biznesu" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
No tak  wszyscy mają podzielić twój los bankruta, bo tobie sie nie udalo a myslalem ze bylem alfą i omegą  chlopie tu nie o to chodzi, przeczytaj przyklad o alkoholu wtedy moze zrozumiesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Betway zapowiedział że nie będzie, już zablokował rejestrację. a co oni się tak wyrwali z tą deklaracją? są pierwsi, robią sobie reklame  taaa ,pewnie jakiś dyplom od Jacka dostaną, albo chociaż uścisk dłoni. a maile z bonusami rozsylaja, wiec ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|