|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
To niech zejdzie jesli ma kontuzje po co ją powielac lepiej odpuscic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
To samo można powiedzieć o Verdasco, że robi wszystko by to tego meczu nie wejść... w zasadzie masz rację, tyle że Verdasco stosuje tą taktykę już od kilku miesięcy, a Radek zamiast to wykorzystać rzuca mu piłkę na linię serwisową i biegnie do siatki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Radek mnie już wkurza tym difensem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Wozniak omg... 1-5 na 6-5, i 4 sp, w tb 3-0 i w ryj
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Verdasco go tak pięknie rozżuca i stoi na lini jak dąb. 2 razy poszedł i 2 pewne pkt. Jazda do siatki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
Co ta Daniela odpierda... sie pytam? męczy się niesamowicie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Strycova set 7-6 ale jaja sama sobie zrobiła walka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Jimmy co ty za mecz oglądasz ?
bo chyba nie Verdasco ?
przecież Hiszpan go rozrzuca, Czech się broni, nie robi błędów aż w końcu Hiszpan wali UE będąc w ataku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Wozniak omg... 1-5 na 6-5, i 4 sp, w tb 3-0 i w ryj 1-5 nie było 2-5 bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Co ta Daniela odpierda... sie pytam? a to że być może gra z kontuzją, o której tu się pisało! Ona też mądra jest wie że kontuzja to sie napina ... zamiast odpocząć bo dętka z niej to cisnie a tu drażni oko teraz ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Wozniak omg... 1-5 na 6-5, i 4 sp, w tb 3-0 i w ryj 1-5 nie było 2-5 bylo co to za roznica ? pieknie wyjela gemy, i miala 4setowe do tego 3-0 w tb mam nadzieje ze wygra dwa kolejny, bo zasluzyla
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Jimmy co ty za mecz oglądasz ?
bo chyba nie Verdasco ?
przecież Hiszpan go rozrzuca, Czech się broni, nie robi błędów aż w końcu Hiszpan wali UE będąc w ataku po pierwsze to Hiszpan wali UE będąc w ataku od kilku miesięcy, od razu widać, że nie oglądałeś meczu z Roddem bo grałbyś dziś 8/10 Stepanka. Po drugie to Verdasco nie potrafi(ł) przebić trzech piłek z rzędu na drugą stronę, a Radek zamiast to wykorzystać cudował i próbował kończyć wywalając niewiele mniej piłek. Dzięki temu zamiast być teraz w połowie trzeciego seta będzie się męczył i cholera wie co tu się stanie. Liczę na pomoc Hiszpanny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
JuN żadna nie zasłużyła  Bacha 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Jimmy co ty za mecz oglądasz ?
bo chyba nie Verdasco ?
przecież Hiszpan go rozrzuca, Czech się broni, nie robi błędów aż w końcu Hiszpan wali UE będąc w ataku po pierwsze to Hiszpan wali UE będąc w ataku od kilku miesięcy, od razu widać, że nie oglądałeś meczu z Roddem bo grałbyś dziś 8/10 Stepanka. Po drugie to Verdasco nie potrafi(ł) przebić trzech piłek z rzędu na drugą stronę, a Radek zamiast to wykorzystać cudował i próbował kończyć wywalając niewiele mniej piłek. Dzięki temu zamiast być teraz w połowie trzeciego seta będzie się męczył i cholera wie co tu się stanie. Liczę na pomoc Hiszpanny starsznie sie Verdasco momentami zniechęca ... chory łeB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
macie streama do danieli?? graj daniela!!  pierwszego seta masz wygrac a potem mozesz przejebac caly mecz:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
Mirza znowu dobry początek... zobaczymy jak się skończy... VerKutasco 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,610
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,610 |
Wozniak omg... 1-5 na 6-5, i 4 sp, w tb 3-0 i w ryj 1-5 nie było 2-5 bylo co to za roznica ? pieknie wyjela gemy, i miala 4setowe do tego 3-0 w tb mam nadzieje ze wygra dwa kolejny, bo zasluzylaw sporcie nie ma nic za to czy ktos zasluzy czy nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,009
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,009 |
Pewniak na dzis Rezai kurs 15  serena out  kurs 15 in 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
co ta hantuchowa odpierdala?;/ macie streama do jej spotkania?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|