|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
mi jutro koncza na 8-9 k
Cibulkova (1,45), Kerber (1,55), Rodina (1,64), Groth (1,23), Watson (1,50)
dzisiaj kilka wagonów fajnie dojechalo, ale co dalej ?
niby pefffki a za chuj nie wiem jak skontrowac te 5 meczy
pomysly ? chyba jeszcze za dużo żeby kontorwać, jakby Ci 3 jeszcze weszły to wtedy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
mi jutro koncza na 8-9 k
Cibulkova (1,45), Kerber (1,55), Rodina (1,64), Groth (1,23), Watson (1,50)
dzisiaj kilka wagonów fajnie dojechalo, ale co dalej ?
niby pefffki a za chuj nie wiem jak skontrowac te 5 meczy
pomysly ? Jak dla mnie tu jest zonk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
mi jutro koncza na 8-9 k
Cibulkova (1,45), Kerber (1,55), Rodina (1,64), Groth (1,23), Watson (1,50)
dzisiaj kilka wagonów fajnie dojechalo, ale co dalej ?
niby pefffki a za chuj nie wiem jak skontrowac te 5 meczy
pomysly ? Ja mam. Siedziec od 13 przed komputerem i w zaleznosci czy np 2-3 mecze graja w pierwszej kolejnosci z tych 5. Jak wejda to kontrowac te ostatnie. Bedziesz i tak na plus wtedy. Bo kontrowac piec zakladow to dosyc duza sprawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276 |
k....jak tak będą ciągnąć to dima jeszcze wj....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Stebe - walcz tam  lay 1,02 0,5/10 w grze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276 |
dima przerwany,mogli wcześniej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
mi jutro koncza na 8-9 k
Cibulkova (1,45), Kerber (1,55), Rodina (1,64), Groth (1,23), Watson (1,50)
dzisiaj kilka wagonów fajnie dojechalo, ale co dalej ?
niby pefffki a za chuj nie wiem jak skontrowac te 5 meczy
pomysly ? Pytanie jeszcze jaki wkład? Ja mam. Siedziec od 13 przed komputerem i w zaleznosci czy np 2-3 mecze graja w pierwszej kolejnosci z tych 5. Jak wejda to kontrowac te ostatnie. Bedziesz i tak na plus wtedy. Bo kontrowac piec zakladow to dosyc duza sprawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,551 |
mi jutro koncza na 8-9 k
Cibulkova (1,45), Kerber (1,55), Rodina (1,64), Groth (1,23), Watson (1,50)
dzisiaj kilka wagonów fajnie dojechalo, ale co dalej ?
niby pefffki a za chuj nie wiem jak skontrowac te 5 meczy
pomysly ? Jak dla mnie tu jest zonk. Tez tak mysle, ale ja sie nie znam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
mi jutro koncza na 8-9 k
Cibulkova (1,45), Kerber (1,55), Rodina (1,64), Groth (1,23), Watson (1,50)
dzisiaj kilka wagonów fajnie dojechalo, ale co dalej ?
niby pefffki a za chuj nie wiem jak skontrowac te 5 meczy
pomysly ? mam podobny problem na 12k mam 3 mecze doi +5,5 , under gajdosovej i under watson
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
wszystkie graja o 13 a mnie akurat nie bedzie na kompie i tez dupa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
mi jutro koncza na 8-9 k
Cibulkova (1,45), Kerber (1,55), Rodina (1,64), Groth (1,23), Watson (1,50)
dzisiaj kilka wagonów fajnie dojechalo, ale co dalej ?
niby pefffki a za chuj nie wiem jak skontrowac te 5 meczy
pomysly ? Ja mam. Siedziec od 13 przed komputerem i w zaleznosci czy np 2-3 mecze graja w pierwszej kolejnosci z tych 5. Jak wejda to kontrowac te ostatnie. Bedziesz i tak na plus wtedy. Bo kontrowac piec zakladow to dosyc duza sprawa  Pytanie jeszcze jaki wkład? PS. Powtórka bo poprzedni post mi nie wyszedł...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Dimitrov musiał oddać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Gulbis - Tursu pewnie beda konczyc po meczu Wawrinka - Bolelli  Grisha - Setebe po Groth - Bondarenko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276 |
ciekawe kiedy ustawią dimę kończy kupon na 1000
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
ciekawe kiedy ustawią dimę kończy kupon na 1000 Gulbis - Tursu pewnie beda konczyc po meczu Wawrinka - Bolelli  Grisha - Setebe po Groth - Bondarenko. to prawie pewne. ;-]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
czy ktos moze mi dzisiaj zagwarantowac wynik co kilka gemow?? od 13
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
mogłem mieć 1000 skończyło się na 540 krecz w meczu karlovica i azarenki a już księgarnia była :[
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
odpale 200 zl jak wejdzie  kto 1 ten lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
odpale 200 zl jak wejdzie  kto 1 ten lepszy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|