Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 27 1 2 3 4 5 26 27
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Gaske
A zostalo to w tym Dzienniku Ustaw juz wpisane?
Jak tak to od ktorego lipca to dziala?

do wtorku włącznie nie ogłoszono
środy jeszcze nie ma

http://www.infor.pl/dziennik-ustaw,rok,2011.html

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
skoro BF leje na ta ustawe to i my mozemy piwo

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
http://www.tvn24.pl/-1,1707305,0,1,w-internecie-juz-tylko-do-bukmachera,wiadomosc.html

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by luki3232
http://www.tvn24.pl/-1,1707305,0,1,w-internecie-juz-tylko-do-bukmachera,wiadomosc.html

nihil novi

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Yakeri
skoro BF leje na ta ustawe to i my mozemy piwo

zdecydowanie przestrzegam przed takim hura optymizmem,gdyż BF nie obroni Cie przed Kaplicą więc rezygnacja z przelewów na konto bankowe jak najbardziej wskazana cop
przy braku bana na polskie IP łączenie się przez VPN tym bardziej nie powinno budzić podejrzeń a provaiderowi pokażesz fige z makiem wink

ps.ale news zajebisty grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Najlepsze jest to:

/Pierwszy rodzaj gier to tzw. hard gambling, czyli gry, które m.in. stwarzają możliwość oszukiwania przez urządzającego gry, np. przez odpowiednie programy - czego grający, a często też kontrolujący, nie mogą sprawdzić. Będą one zakazane./


Ciekawa definicja "hard gambling"... rzekłbym nowatorska.

Nie mogą się zdecydować czy stawiać na to, że w sieci oszukują czy na to, że gra uzależnia.

Akurat w tym news'ie spod dużego palca wyszło, że na oszustwo.






Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A definicja "hard gambling" nie ma NIC wspólnego z możliwością oszustwa:

Current definition of 'hard' gambling outlined by the UK Home
Office states:

" 'hard' gambling is a colloquialism for those forms of gambling which are considered to carry greater
potential risks than others, usually because of the high or rapid staking associated with them"

Nie ma też nic o uzależnieniu, które może być dopiero ewentualnym skutkiem.

No ale kto może wymagać od dziennikarza jakiegokolwiek sprawdzania powielanych bredni.

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
To jakieś kurwa dałny piszą te niusy w tełałenie, kurwa przecież to się w pale nie mieści jak te osoby nie mają pojęcia o czym piszą, to tak jakbym ja pisał o cybernetyce jądrowej laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Yakeri
skoro BF leje na ta ustawe to i my mozemy piwo

zdecydowanie przestrzegam przed takim hura optymizmem,gdyż BF nie obroni Cie przed Kaplicą więc rezygnacja z przelewów na konto bankowe jak najbardziej wskazana cop
przy braku bana na polskie IP łączenie się przez VPN tym bardziej nie powinno budzić podejrzeń a provaiderowi pokażesz fige z makiem wink

ps.ale news zajebisty grin

Po tym niusie ja osobiscie uwazam ze nie mam czego sie obawiac, z przelewow na konto nie korzystam od ladnych kilku lat, zawsze MB.

Glowa na karku i do przodu.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Nie każdy bukmacher pozwala na VPN. Przykład Betfair. Popytajcie się drogą mailową przedstawicieli Betfair, a zobaczycie. Mają w regulaminie punkt gdzie pisze, że ingerencja w IP może grozić zbanowaniem konta. Proszę tylko nie cytować tego posta i nie robić mi wykładu na temat IP. Jeśli mi nie wierzycie po prostu wyślijcie maila do Betfair i spytajcie o VPN i tunelowanie to zobaczycie co wam odpiszą.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
może wrzucić ktoś ustawę w DOC?
bo mi coś pdfy wywala.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by GaloGalo
Nie każdy bukmacher pozwala na VPN. Przykład Betfair. Popytajcie się drogą mailową przedstawicieli Betfair, a zobaczycie. Mają w regulaminie punkt gdzie pisze, że ingerencja w IP może grozić zbanowaniem konta. Proszę tylko nie cytować tego posta i nie robić mi wykładu na temat IP. Jeśli mi nie wierzycie po prostu wyślijcie maila do Betfair i spytajcie o VPN i tunelowanie to zobaczycie co wam odpiszą.

dobry dowcip mówić bukowi,że korzystasz z VPN laugh
Twoim zdaniem,jeśli zaloguje się na BF np. z Pragi bo akurat jestem tam np. na wycieczce to Mi konto zbanują ? laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by GaloGalo
Nie każdy bukmacher pozwala na VPN. Przykład Betfair. Popytajcie się drogą mailową przedstawicieli Betfair, a zobaczycie. Mają w regulaminie punkt gdzie pisze, że ingerencja w IP może grozić zbanowaniem konta. Proszę tylko nie cytować tego posta i nie robić mi wykładu na temat IP. Jeśli mi nie wierzycie po prostu wyślijcie maila do Betfair i spytajcie o VPN i tunelowanie to zobaczycie co wam odpiszą.

Jak chcesz się napić piwka w plenerze i masz dobrą 'pewną' miejscówkę to idziesz najpierw na policję i pytasz czy napewno nie będą się tam kręcili??

Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Hm, jesli z jakis powodow buk odmawia rejestracji, trzeba zrezygnowac z jego uslug i poszukac innego. Ktos wpomnial, iz Everest Poker dziala poprawnie. To fakt, bo jest to czesc grupy expa i "klika"..

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by GaloGalo
Nie każdy bukmacher pozwala na VPN. Przykład Betfair. Popytajcie się drogą mailową przedstawicieli Betfair, a zobaczycie. Mają w regulaminie punkt gdzie pisze, że ingerencja w IP może grozić zbanowaniem konta. Proszę tylko nie cytować tego posta i nie robić mi wykładu na temat IP. Jeśli mi nie wierzycie po prostu wyślijcie maila do Betfair i spytajcie o VPN i tunelowanie to zobaczycie co wam odpiszą.

dobry dowcip mówić bukowi,że korzystasz z VPN laugh
Twoim zdaniem,jeśli zaloguje się na BF np. z Pragi bo akurat jestem tam np. na wycieczce to Mi konto zbanują ? laugh

Piszę żeby nie cytować wypytać się jak nie wierzysz to nie... . Musi swoje... gdzie się tacy rodzą... . Nie chcesz nie mów ale wkleję Ci fragmenty rozmowy z BETFAIR.

FRAGMENT ROZMOWY Z BETFAIR
Nie jest powiedziane, że zaraz po zmianie IP konto będzie zawieszone. Lecz zapewne jeśli ciągle będzie się Pan logował z adresu IP, który wskazuje na inny kraj, konto prędzej czy później zostanie zawieszone

I potem po kilku dniach dalszej konwersacji ostateczna odpowiedź:
Pozostawiliśmy na Panskim koncie odpowiednią notatke dotyczacą zmieniającego się IP. Co do laptopa to nie powinno być problemu, gdyż adres IP zapewne zawsze pokazuje Polskę.

A dalej "róbta co chceta" ja już się nie wypowiadam. Dodam tylko, że są bukmacherzy, którzy mogą zawiesić za takie działanie bez wcześniejszego zgłoszenia, że np. będziecie logowali się często z Duńskiego IP itd. Wiem, ze z Bet365 nie ma problemów ale też należy im zgłosić. Z Betfair namęczyłem się prawie 2 tygodnie aż w końcu ktoś tam mądrzejszy mi dopisał tę notatkę przy koncie.

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Originally Posted by AGASSI
dobry dowcip mówić bukowi,że korzystasz z VPN laugh
Twoim zdaniem,jeśli zaloguje się na BF np. z Pragi bo akurat jestem tam np. na wycieczce to Mi konto zbanują ? laugh

Hmm a to dlaczego dowcip? po co kręcić i czemu niby mam nie mówić bukowi że korzystam z vpn dla bezpieczeństwa? jakie jest zagrożenie dla buka z mojej strony, z powodu mojego korzystania z vpn? Ten przykład który, podał eroll z piwkiem w parku również dla mnie niezrozumiały wink .
Moim zdaniem to oczywiste, że należy poinformować o tym buka, tak jak pisze GaloGalo.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by GaloGalo
Piszę żeby nie cytować wypytać się jak nie wierzysz to nie... . Musi swoje... gdzie się tacy rodzą... . Nie chcesz nie mów ale wkleję Ci fragmenty rozmowy z BETFAIR.

podałes odpowiedź okey
może teraz podaj pytanie jakie zadałeś tzn.czy powiedzialeś Im wprost,ze zamierzasz korzystać z VPN czy tylko,że np. wyjeżdżasz na jakiś czas choćby do Czech,gdyż w drugim przypadku nie widze znamion działań nielegalnych.
uważasz,ze każdy Europejczyk powiadamia BF o jakimkolwiek Swoim wyjeździe do innego kraju ?


Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by mazik
Originally Posted by AGASSI
dobry dowcip mówić bukowi,że korzystasz z VPN laugh
Twoim zdaniem,jeśli zaloguje się na BF np. z Pragi bo akurat jestem tam np. na wycieczce to Mi konto zbanują ? laugh

Hmm a to dlaczego dowcip? po co kręcić i czemu niby mam nie mówić bukowi że korzystam z vpn dla bezpieczeństwa? jakie jest zagrożenie dla buka z mojej strony, z powodu mojego korzystania z vpn? Ten przykład który, podał eroll z piwkiem w parku również dla mnie niezrozumiały wink .
Moim zdaniem to oczywiste, że należy poinformować o tym buka, tak jak pisze GaloGalo.

Witam
W Moim kraju hazard w sieci jest nielegalny
więc dla Mojego bezpieczeństwa korzystam z VPN
i wiecie jestem w Polsce ale wirtualnie jeste i gram z Anglii

powiedz mazik kiedy krecisz grin

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
No, ale przecież buki będą wiedziały o ustawie, a także o tym, że ludzie będą się zabezpieczać chociażby vpnem. Nawet ktoś tu cytował bodajże wypowiedź kogoś z supportu Betssona, który sam sugerował używanie portfeli internetowych po wejściu w życie ustawy, to co więc napisałeś Agassi jest dla buków oczywiste.

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Bo przecież buka to wali, że jakaś tam ustawa jest. Każdy gra na własną odpowiedzialność i vpn ma służyć nie przeciwko bukowi (nawet nie wiem jak heh) tylko przeciwko kaplicomatołom.

Strona 3 z 27 1 2 3 4 5 26 27

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, rafal08, $-man, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,406
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1