|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Chyba jednak wielkie gowno bedzie z tym betaland [ ads.mrgreen.com]. Szkoda bo 130 ojro po drodze nie chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135 |
Dlaczego ? mi status wypłaty już się zmienił. W pn zatwierdzili dokumenty. Wczoraj miałem status pending a dzisiaj mam Advance Withdrawal done i dostałem wiadomośc. Dear user, the transaction requested was carried out. You can monitor it in the section 'Requests Withdrawals'. Nie rouzmiem dlaczego ma być z tego lipa ? Zresztą wydaje mi się że to dobry bukmacher. Dba o to żeby nie było mutlikont. Jeżeli nie wyślesz dokumentów zamorożą Ci konto, sprawdzają dokładnie dane, na maile odpisują dość szybko, czasem pare minut. Co z nim jest nie tak ? Uploaded with ImageShack.us [ imageshack.us] Tu masz jak mi się status pokolei zmieniał. Nie wygląda to źle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Wszystkie potrzebne dokumenty wyslalem w poniedzialek rano.
Konto zablokowane,support nie odpowiada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135 |
Wszystkie potrzebne dokumenty wyslalem w poniedzialek rano.
Konto zablokowane,support nie odpowiada. Spokojnie dzisiaj powinni Ci odlokować. Kumpel też tak miał, w pn mu zamrozili a wczoraj odblokowali. Pamiętaj żeby dobrze wpisać wszystkie dane rach bankowego bo jak bd miał cos źle wpisane to Ci cofną wypłate i będą chcieli wyciąg bankowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2011
Posty: 36 |
które kasyno netent robi najczęściej promocje free spins dla depozytorów ? zastanawiam się do któego wpłacić, i przy okazji mieć jak najlepszy bonus powitalny. polecicie coś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Wszystkie potrzebne dokumenty wyslalem w poniedzialek rano.
Konto zablokowane,support nie odpowiada. Spokojnie dzisiaj powinni Ci odlokować. Kumpel też tak miał, w pn mu zamrozili a wczoraj odblokowali. Pamiętaj żeby dobrze wpisać wszystkie dane rach bankowego bo jak bd miał cos źle wpisane to Ci cofną wypłate i będą chcieli wyciąg bankowy. Kapa,dalej nic.Nawet nie racza odpowiedziec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241 |
Paddy Power Casino [ media.paddypower.com] We've just put FREE CASH in your Casino account! Log in now to use the free cash on any of our 101+ games onsite! It could be anything between £/€2 & £/€100! So what are you waiting for? We won't be leaving the cash there forever! You've got until midnight Sunday 26th June to use it.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135 |
Próbował ktoś wypłacić może z club gold casino [ ads.mrgreen.com] ? Siadło mi ponad 1000 GBP zrobiłem obrót i mam coś takiego w cashier. Uploaded with ImageShack.us [ imageshack.us] Jak mam to rozumieć. Na lc i w warunkach jest napisane że max 50 wypłata tutaj pisze ze moge 380. Miał ktoś podobny problem ? Narazie dałem 386 do wypłaty na konto bankowe. Po wypłacie bonus mi anulowali więc wg mnie powinni wypłacić. Próbował ktoś już kiedys tak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Nie mozesz tego napisac w ich temacie by inni pozniej tez wiedzieli a nie na chat . Nie wiem czy to taki problem temat znalezc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Sylwek jaką gre polecasz na tym clubgold [ ads.mrgreen.com]?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135 |
Iron man2 mi najwięcej dała:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336 |
W rivernilecasino, tej sieci co np. crazyvegas, zagralem we freerollu Hitman na slotach, bylem 12, stwierdzilem, ze powalcze o platne, zrobilem re-bay, cos tam ugralem, ale nie dodalo mi tych punktow, zrobilem kontynuacje, ugralem jeszcze wiecej i nic nie sie nie zmienilo, dalej 12, o co chodzi? dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
W rivernilecasino, tej sieci co np. crazyvegas, zagralem we freerollu Hitman na slotach, bylem 12, stwierdzilem, ze powalcze o platne, zrobilem re-bay, cos tam ugralem, ale nie dodalo mi tych punktow, zrobilem kontynuacje, ugralem jeszcze wiecej i nic nie sie nie zmienilo, dalej 12, o co chodzi? dzieki re-buy to rozpoczęcie gry od nowa, kontynuacja którą później wykupiłeś dobija punkty do wyniku uzyskanego w re-buy'u
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Próbował ktoś wypłacić może z club gold casino [ ads.mrgreen.com] ? Siadło mi ponad 1000 GBP zrobiłem obrót i mam coś takiego w cashier. [Linked Image] [ imageshack.us] Uploaded with ImageShack.us [ imageshack.us] Jak mam to rozumieć. Na lc i w warunkach jest napisane że max 50 wypłata tutaj pisze ze moge 380. Miał ktoś podobny problem ? Narazie dałem 386 do wypłaty na konto bankowe. Po wypłacie bonus mi anulowali więc wg mnie powinni wypłacić. Próbował ktoś już kiedys tak ? Żadnych pieniędzy ci tam nie wypłacą. Ja comp pointsy skonwertowałem za nie w gladiatorze trafiłem 700euro i całą kasę skonfiskowali. Szkoda zachodu najwyżej pograć for fun tym bonusem można.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241 |
podczas rebuya zostaje najlepszy wynik zawsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135 |
Próbował ktoś wypłacić może z club gold casino [ ads.mrgreen.com] ? Siadło mi ponad 1000 GBP zrobiłem obrót i mam coś takiego w cashier. [Linked Image] [ imageshack.us] Uploaded with ImageShack.us [ imageshack.us] Jak mam to rozumieć. Na lc i w warunkach jest napisane że max 50 wypłata tutaj pisze ze moge 380. Miał ktoś podobny problem ? Narazie dałem 386 do wypłaty na konto bankowe. Po wypłacie bonus mi anulowali więc wg mnie powinni wypłacić. Próbował ktoś już kiedys tak ? Żadnych pieniędzy ci tam nie wypłacą. Ja comp pointsy skonwertowałem za nie w gladiatorze trafiłem 700euro i całą kasę skonfiskowali. Szkoda zachodu najwyżej pograć for fun tym bonusem można. Wlasnie mi tak samo zamkneli konto a wycofanie anulowali. Pisałem na LC zeby mi gosc podał pkt regulaminu który złamałem to nic nie odpisał. Wydaje mi się że oni poprostu oszukują swoich graczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
ultra1978 bo kasyna sa dla graczy przeciez Tobie akurat tego nie musze tlumaczyc .Nowe kasyna playtechu wprowadzily te durne kody i wiekszosc osob stara sie grac tylko nimi  Wystarczy wplacic minimalny depozyt ,poprosic o usuniecie bonusu ,obrocic raz,wyplacic i juz Cie traktuja jako gracza  Pozniej korzystasz z kodow (nie lamiac regulaminu) i nie maja prawa nie wyplacic .A jak 99,9% chce tylko wygrac z no depozit no to coz .Konczy sie to niewyplaceniem pieniedzy Jeden swietny playtech juz Nas wywali na zbity pysk.Z kazdym nowym bedzie podobnie jesli bedzie mial madrych managerow
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|