Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Haz$ #4744962 22/06/2011 15:23
Dołączył: May 2010
Posty: 120
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 120
dwa dni temu otrzymalem

stargames [stargames.com]- 10 euro
tower gaming [ads.mrgreen.com] - free bet 2$,poker ticket 2.2, zdrapka zodiac za 1,5e
jackpot capital [downloads.jackpotcapital.com] - 50$
Bah [ads.mrgreen.com] - 20 zł
oddsmaker [ads.mrgreen.com] - 20 $ na zaklady i casino

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 135
wielkie dzięki za pomoc

Haz$ #4744994 22/06/2011 15:50
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Chyba jednak wielkie gowno bedzie z tym betaland [ads.mrgreen.com].

Szkoda bo 130 ojro po drodze nie chodzi.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
Originally Posted by Rosół
Chyba jednak wielkie gowno bedzie z tym betaland [ads.mrgreen.com].

Szkoda bo 130 ojro po drodze nie chodzi.


Dlaczego ? mi status wypłaty już się zmienił. W pn zatwierdzili dokumenty. Wczoraj miałem status pending a dzisiaj mam Advance Withdrawal done

i dostałem wiadomośc. Dear user, the transaction requested was carried out. You can monitor it in the section 'Requests Withdrawals'.

Nie rouzmiem dlaczego ma być z tego lipa ?

Originally Posted by Rosół
Chyba jednak wielkie gowno bedzie z tym betaland [ads.mrgreen.com].

Szkoda bo 130 ojro po drodze nie chodzi.


Zresztą wydaje mi się że to dobry bukmacher. Dba o to żeby nie było mutlikont. Jeżeli nie wyślesz dokumentów zamorożą Ci konto, sprawdzają dokładnie dane, na maile odpisują dość szybko, czasem pare minut. Co z nim jest nie tak ?



Uploaded with ImageShack.us [imageshack.us]

Tu masz jak mi się status pokolei zmieniał. Nie wygląda to źle.

Haz$ #4745201 22/06/2011 18:24
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Wszystkie potrzebne dokumenty wyslalem w poniedzialek rano.

Konto zablokowane,support nie odpowiada.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
Originally Posted by Rosół
Wszystkie potrzebne dokumenty wyslalem w poniedzialek rano.

Konto zablokowane,support nie odpowiada.


Spokojnie dzisiaj powinni Ci odlokować. Kumpel też tak miał, w pn mu zamrozili a wczoraj odblokowali. Pamiętaj żeby dobrze wpisać wszystkie dane rach bankowego bo jak bd miał cos źle wpisane to Ci cofną wypłate i będą chcieli wyciąg bankowy.

Haz$ #4745319 22/06/2011 19:22
Dołączył: Jun 2011
Posty: 36
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 36
które kasyno netent robi najczęściej promocje free spins dla depozytorów ? zastanawiam się do któego wpłacić, i przy okazji mieć jak najlepszy bonus powitalny. polecicie coś ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Originally Posted by Sylwek2012
Originally Posted by Rosół
Wszystkie potrzebne dokumenty wyslalem w poniedzialek rano.

Konto zablokowane,support nie odpowiada.


Spokojnie dzisiaj powinni Ci odlokować. Kumpel też tak miał, w pn mu zamrozili a wczoraj odblokowali. Pamiętaj żeby dobrze wpisać wszystkie dane rach bankowego bo jak bd miał cos źle wpisane to Ci cofną wypłate i będą chcieli wyciąg bankowy.
Kapa,dalej nic.Nawet nie racza odpowiedziec.

Haz$ #4746773 23/06/2011 03:47
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241
Paddy Power Casino [media.paddypower.com]
We've just put FREE CASH
in your Casino account!

Log in now to use the free cash on any of our 101+ games onsite!


It could be anything between £/€2 & £/€100!

So what are you waiting for?


We won't be leaving the cash there forever!


You've got until midnight Sunday 26th June to use it.

Haz$ #4747075 23/06/2011 17:03
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
Próbował ktoś wypłacić może z club gold casino [ads.mrgreen.com] ? Siadło mi ponad 1000 GBP zrobiłem obrót i mam coś takiego w cashier.

Uploaded with ImageShack.us [imageshack.us]

Jak mam to rozumieć. Na lc i w warunkach jest napisane że max 50 wypłata tutaj pisze ze moge 380. Miał ktoś podobny problem ?

Narazie dałem 386 do wypłaty na konto bankowe. Po wypłacie bonus mi anulowali więc wg mnie powinni wypłacić. Próbował ktoś już kiedys tak ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
Nie mozesz tego napisac w ich temacie by inni pozniej tez wiedzieli a nie na chat . Nie wiem czy to taki problem temat znalezc

Haz$ #4747102 23/06/2011 17:16
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Sylwek jaką gre polecasz na tym clubgold [ads.mrgreen.com]?

Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
Originally Posted by OuLuBack
Sylwek jaką gre polecasz na tym clubgold [ads.mrgreen.com]?


Iron man2 mi najwięcej dała:)

Haz$ #4747381 23/06/2011 18:51
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336
W rivernilecasino, tej sieci co np. crazyvegas, zagralem we freerollu Hitman na slotach, bylem 12, stwierdzilem, ze powalcze o platne, zrobilem re-bay, cos tam ugralem, ale nie dodalo mi tych punktow, zrobilem kontynuacje, ugralem jeszcze wiecej i nic nie sie nie zmienilo, dalej 12, o co chodzi?
dzieki

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Originally Posted by kisielleje
W rivernilecasino, tej sieci co np. crazyvegas, zagralem we freerollu Hitman na slotach, bylem 12, stwierdzilem, ze powalcze o platne, zrobilem re-bay, cos tam ugralem, ale nie dodalo mi tych punktow, zrobilem kontynuacje, ugralem jeszcze wiecej i nic nie sie nie zmienilo, dalej 12, o co chodzi?
dzieki

re-buy to rozpoczęcie gry od nowa, kontynuacja którą później wykupiłeś dobija punkty do wyniku uzyskanego w re-buy'u

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Sylwek2012
Próbował ktoś wypłacić może z club gold casino [ads.mrgreen.com] ? Siadło mi ponad 1000 GBP zrobiłem obrót i mam coś takiego w cashier.
[Linked Image] [imageshack.us]

Uploaded with ImageShack.us [imageshack.us]

Jak mam to rozumieć. Na lc i w warunkach jest napisane że max 50 wypłata tutaj pisze ze moge 380. Miał ktoś podobny problem ?

Narazie dałem 386 do wypłaty na konto bankowe. Po wypłacie bonus mi anulowali więc wg mnie powinni wypłacić. Próbował ktoś już kiedys tak ?
Żadnych pieniędzy ci tam nie wypłacą. Ja comp pointsy skonwertowałem za nie w gladiatorze trafiłem 700euro i całą kasę skonfiskowali. Szkoda zachodu najwyżej pograć for fun tym bonusem można.

Haz$ #4747655 23/06/2011 19:41
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241
podczas rebuya zostaje najlepszy wynik zawsze

Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by Sylwek2012
Próbował ktoś wypłacić może z club gold casino [ads.mrgreen.com] ? Siadło mi ponad 1000 GBP zrobiłem obrót i mam coś takiego w cashier.
[Linked Image] [imageshack.us]

Uploaded with ImageShack.us [imageshack.us]

Jak mam to rozumieć. Na lc i w warunkach jest napisane że max 50 wypłata tutaj pisze ze moge 380. Miał ktoś podobny problem ?

Narazie dałem 386 do wypłaty na konto bankowe. Po wypłacie bonus mi anulowali więc wg mnie powinni wypłacić. Próbował ktoś już kiedys tak ?
Żadnych pieniędzy ci tam nie wypłacą. Ja comp pointsy skonwertowałem za nie w gladiatorze trafiłem 700euro i całą kasę skonfiskowali. Szkoda zachodu najwyżej pograć for fun tym bonusem można.


Wlasnie mi tak samo zamkneli konto a wycofanie anulowali. Pisałem na LC zeby mi gosc podał pkt regulaminu który złamałem to nic nie odpisał. Wydaje mi się że oni poprostu oszukują swoich graczy.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
ultra1978 bo kasyna sa dla graczy przeciez Tobie akurat tego nie musze tlumaczyc .Nowe kasyna playtechu wprowadzily te durne kody i wiekszosc osob stara sie grac tylko nimi laugh Wystarczy wplacic minimalny depozyt ,poprosic o usuniecie bonusu ,obrocic raz,wyplacic i juz Cie traktuja jako gracza wink Pozniej korzystasz z kodow (nie lamiac regulaminu) i nie maja prawa nie wyplacic .A jak 99,9% chce tylko wygrac z no depozit no to coz .Konczy sie to niewyplaceniem pieniedzy

Jeden swietny playtech juz Nas wywali na zbity pysk.Z kazdym nowym bedzie podobnie jesli bedzie mial madrych managerow

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1