|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789 |
czy to prawda że jeśli zasiliłem konto przelwem bankowym to wypłatę również muszę zlecić przelewem? i czy ktoś orientacyjnie może napisać jaki % kwoty ''traci się'' dwukrotnej zmianie waluty?? dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
>skorzystal ktos z promocji swiatecznej naj. liczba >kuponow, obrot i ako ? Niezle nagrody byly 500 funtow za >pierwsze
No muszę się pochwalić - zająłem drugi miejsce w konkursie Sportngbetu - wystarczyło AKO 26,13 . Właśnie dostałem od nich maila - wchodzę swoje na konto a tam dodane 300 GBP. Kocham Sportingbet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ciekawe jakie AKO miała pierwsza osoba bo widzę że nie odświeżyli danych ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
Wyniki są już aktualne. I ja muszę się pochwalić. Zająłem miejsce tuż za Tobą w tej samej klasyfikacji. I teraz tylko muszę 3 razy obrócić tą dodatkową stówką funciaków i wypłacam :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
A swoją drogą to nick masz raczej nieprzypadkowy :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Świetna zabawa była w sportingbecie podczas Świąt i końca roku. Brałem udział w konkursie na najwieksza ilosc zawartych zakladow u dalo mnie sie go wygrac... Pozdrawiam wszystkich ktorzy brali udzial, szczegolnie tych ktorym udalo sie cos wygrac. Wygranych moze byc wielu , poniewaz Sbet przygotowal nie tylko 3 konkursy ale tez 2 promocje...
Thanks Sbet ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
a mozna gdzies znaleźć liste zwyciezców bo cos wygrałem i nie wiem nawet z jakiej okazji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
klikasz na promocje i nastepnie sprawdz wyniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
ja dostalem maila 40 funtow piate miejsce chyba kupony po 10 bo nie moge teraz wejsc na strone
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Działa Wam strona Sportingbet ? Nie mogę zalogować się, wpisuję nazwę użytkownika i hasło a wyskakuję że mam zadzwonić na ich infolinię, która o tej porze jest nieczynna !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
sprawdzilem wyniki
TAK NIE MOZNA SIE ZALOGOWAC
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 221
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 221 |
mnie tez kurcze nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mam nadzieje ze przed NHL bedzie juz ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
juz dziala tylko ze gralem na pokerze i nie ma kasy z pokera!
a jest kasa tylko wygranego kuponu (+9 bree) za 50 = 95zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Bo na pokera chyba się nadal nie da zalogować, przynajmniej ja nie mogę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
no tak zostaly ($$$) na pokerze kiedys tez tak bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Też nadal się nie możecie zalogować na pokera? Bo mi teraz wyskakuje błąd hsła/loginu, mimo że na pewno wpisuje dobry (sprawdzałem), wcześniej był inny błąd
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
no u mnie andrzej5 jest identycznie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> najpiew jakis blad nie pamietam jaki a teraz blad loginu/hasła ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
czyli w kule lecą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Szkoda, bo zapisałem się do 2 free roli i chciałem sobie zagrać, bo przez dłuższy czas nie będę miał okazji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
u mnie jest to samo nie da sie zalogowac i ciagle wyskakuje blad nazwy i hasla
|
|
|
Link skopiowany do schowka