Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
#474803 06/01/2006 11:42
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
A jest jakiś link z bonusem bez depozytu czy jakaś fajna promocja? może ktoś podać link?

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=1898095

Bonus: Unibet
#474804 06/01/2006 14:23
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Witam wszystkich forumowiczów,

Sportingbet.com jest firmą, która zawsze ceniła sobie opinie swoich klientów oraz komunikację z nimi. Obsługa klienta jest traktowana przez nas priorytetowo. Nie chcemy być uznawani za stereotypowego bukmachera, instytucję znajdującą się po drugiej stronie frontu, „wroga” z którym trzeba walczyć. Dlatego też, postanowiliśmy skorzystać z propozycji Conrada i rozpocząć komunikację z klientami Sportingbet za pomocą tematu Sportingbet założonym przez Conrada na forum.
Przedstawię się - mam na imię Maciej i pracuję w Sportingbet Polska od początku istnienia tej firmy w Polsce.
Od dzisiaj będę starał się pomagać użytkownikom meczu.pl w sprawach związanych z działaniem, usługami oraz ogólnym funkcjonowaniem Sportingbet.com w wersji polskiej, czyli Sportingbet Polska, oczywiście w sytuacjach, gdy klienci (użytkownicy meczu.pl) z jakichś nieznanych przyczyn nie znajdą pomocy w naszym Dziale Obsługi Klienta, bądź pomoc ta nie przyjdzie na czas).
Na forach nie tylko mecz.pl, ale wszelkich innych dotyczących bukmacherstwa pojawia się wiele wątpliwości i pytań związanych z działaniem firm bukmacherskich. Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, a sprawy wyjaśnione przez bukmachera rzadko znajdują kontynuację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Niektóre działy obsługi klienta nie radzą sobie z nadmiarem pytań, szczególnie w nawale promocji, często problemem jest komunikacja, a dokładnie jej strona techniczna (emaile nie dochodzą do klientów, bądź nie dochodzą do nas).
Dlatego dzięki uprzejmości Conrada postanowiłem w odpowiednim temacie na tutejszym bardzo zacnym forum odpowiadać i pomagać Wam, na ile tylko mogę i czas mi pozwala, w codziennym korzystaniu z naszego serwisu Sportingbet.com. Jeszcze raz proszę o korzystanie z naszego supportu w pierwszej kolejności.
Mam nadzieję, że komunikacja będzie się odbywać w spokojnym i przyjaznym tonie. Nie bluzgajcie za bardzo, gdy będziemy mieć update serwera &#8211; naprawdę takie przerwy są czasami nie do uniknięcia.
Tak, więc w przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem serwisu, strony, pytajcie, będę starał się pomagać. Oczywiście na wszystko nie odpowiem, bo nie wszystko ode mnie zalezy i nie wszystko wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, ale na tyle na ile będę mógł pomogę.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#474805 06/01/2006 18:40
Dołączył: May 2005
Posty: 693
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 693
No to pierwsze pytanie mam konto w euro (sic) a chce żeby było w złotówkach bo to euro mi już obrzydło co mam zrobić?

#474806 06/01/2006 18:55
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
No to pierwsze pytanie mam konto w euro (sic) a chce żeby było w złotówkach bo to euro mi już obrzydło co mam zrobić?
O, mi też odpowiedź na to pytanie byłaby przydatna ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#474807 06/01/2006 19:13
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Witam Pana Macieja! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pan Maciej Mazur jest szefem Sportingbetu na Polskę i to właśnie dzięki niemu i jego silnemu poparciu nasz konkurs Playoff osiągnął rekordową pulę nagród, która od tej edycji wynosi aż 1000 EURO na każdą edycję.

Sportingbet jest bukmacherem z najwyższej półki, potęgą finansową w tej branży i światowy potentat jeśli chodzi o kasyno oraz poker, dwie najbardziej dynamicznie rozwijające się segmenty 'gaming industry'.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania na temat Sportingbetu czy kwestie związane z zakładami, regulaminem, itd. to oprócz oficjalnego supportu po Polsku (Sportingbet udostępnia support przez email, livechat oraz telefonicznie przez specjalną linię 008001114759), możecie także tutaj szukać odpowiedzi na swoje pytania. Wraz z Panem Maciejem oraz wszystkimi użytkownikami mecz.pl (którzy także grają w Sportingbet) będziemy się starali jak najszybciej odpowiedzieć na każde pytanie.

Pozdrawiam, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Conrad

#474808 06/01/2006 21:52
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
czyyli obstawiajac hokej nhl wersja amerykanska pt:MONELINE obstawiam druzyne ktora wygra pojedynek lacznie z dogrywka i karnymi ?

#474809 06/01/2006 21:54
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
powiedzcie mi jakich wiekszych lig brakuje w sportingbet chodzi o hokej? austria,niemcy,szwecja,slowacja,czechy,szwajcaria,finlandia,dania,norwegia,rosja, ktorej nie ma w sportingbet,a ktore sa?

#474810 06/01/2006 23:06
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
czyyli obstawiajac hokej nhl wersja amerykanska pt:MONELINE obstawiam druzyne ktora wygra pojedynek lacznie z dogrywka i karnymi ?

Potwierdzam, jest dokładnie tak jak napisałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#474811 06/01/2006 23:08
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
powiedzcie mi jakich wiekszych lig brakuje w sportingbet chodzi o hokej? austria,niemcy,szwecja,slowacja,czechy,szwajcaria,finlandia,dania,norwegia,rosja, ktorej nie ma w sportingbet,a ktore sa?

Są wszystkie te ligi (nie jestem tylko pewny co do duńskiej)ale reszta jest na 100%

#474812 06/01/2006 23:10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
J
member
member
J Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
dla mnie Sportingbet to w 100% profesjonalny buk...ale ma jedną wade- Kiepska oferta

#474813 06/01/2006 23:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
elninio wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#474814 06/01/2006 23:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
Johny_Jo--rozwin

#474815 07/01/2006 10:28
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Witam.

1 Konto w EUR - jeżeli użytkownik posiada zarejestrowane u nas konto w EUR nie może zmienić waluty konta. W każdej chwili może założyc konto w PLN lub innej preferowanej walucie i poinformowac Dział Obsługi Klienta o nowym koncie. Wszystkie dane z poprzedniego konta, jak również środki zostaną przetransferowane na nowe konto. Niestety na kontach w PLN nie ma możliwości wpłaty/wypłaty za pomocą karty płatniczej. Prtacujemy nad tym i mam nadzieję, że już wkrótce płatności kartą na kontach w PLN bedą dostępne, zresztą jak wypłaty z Raiffesen przelewem w PLN również.

2. Moneyline - odpowiedź już padła

3. Oferta - nasz dział traderów jest wciąż rozbudowywany, robimy wszystko żeby uczynic naszą ofertę o wiele bardziej "lokalną" włączając do niej sporty polskie, wszyscy doskonale wiedzą że dla Polaków krykiet, jest tym czym skoki narciarskie dla Anglików, tak więc zorientowanie lokalne oferty jest niezbędne i pracujemy również nad tym.

Pozdrawiam

#474816 07/01/2006 10:38
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Witam.

1 Konto w EUR - ... Niestety na kontach w PLN nie ma możliwości wpłaty/wypłaty za pomocą karty płatniczej. ...

Pozdrawiam
No właśnie, dlatego założyłem w EURO, teraz mi się skojarzyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#474817 07/01/2006 16:32
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
mam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> skorzytsałem z promocji sportingbeta. Teraz na koncie pozostało mi jednak tylko 120 złoty. Wpłaciłem 100 i drugie 100 dostałem gratis. I pytanie: nie dokonałem wymaganego obrotu ale czy mogę wypłacić tą swoją 100 ?? 20 złoty pozostawiając na koncie. Proszę o odp. ponieważ bardzo mi na tym zalezy. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#474818 07/01/2006 17:13
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
Quote
mam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> skorzytsałem z promocji sportingbeta. Teraz na koncie pozostało mi jednak tylko 120 złoty. Wpłaciłem 100 i drugie 100 dostałem gratis. I pytanie: nie dokonałem wymaganego obrotu ale czy mogę wypłacić tą swoją 100 ?? 20 złoty pozostawiając na koncie. Proszę o odp. ponieważ bardzo mi na tym zalezy. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
nie da rady, to byloby zbyt proste: wpłacilem, dali mi bonus, przegralem ich bonus, wypłacam swoja kase. bonusy sa tylko dla zachety a nei zeby dac ludziom kase za nic

#474819 07/01/2006 17:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
Quote
Quote
mam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> skorzytsałem z promocji sportingbeta. Teraz na koncie pozostało mi jednak tylko 120 złoty. Wpłaciłem 100 i drugie 100 dostałem gratis. I pytanie: nie dokonałem wymaganego obrotu ale czy mogę wypłacić tą swoją 100 ?? 20 złoty pozostawiając na koncie. Proszę o odp. ponieważ bardzo mi na tym zalezy. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
nie da rady, to byloby zbyt proste: wpłacilem, dali mi bonus, przegralem ich bonus, wypłacam swoja kase. bonusy sa tylko dla zachety a nei zeby dac ludziom kase za nic

tak właśnie myślałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ale wolałem się upewnic. Mam jeszcze jedno pytanie... co rozumoiemy przez słowo obrót??? tzn. że musze np. wydac 600 zeta na postawienie kuponów??? i czy jak postwie np,100 i wygram 150 to obrót mam 250 czy jak ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#474820 07/01/2006 17:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Obrót 600 zł znaczy że musisz w sumie postawić łącznie 600 zł,jak stawiasz 100 zł i wygrywasz 150,to obrót i tak jest 100 zł

#474821 07/01/2006 19:32
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Wczoraj dostalem maila z oferta na hokeja. Placa za kazdego gola 10E jesli tylko Twoj typ wygra. Dogrywka takze liczy sie jesli padnie gol, ewentualnie rzuty karne dodatkowo jako jedna bramka dla zwyciezkiej druzyny. Minus, trzeba obstawic kurs even albo better. pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> chyba warto. promocja od 11.O1

#474822 07/01/2006 19:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A co to even albo better?

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, forty, $-man, kamel, Sensei, alfa, betowiec), 2,476 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1