|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102 |
Witam wszystkich forumowiczów,
Sportingbet.com jest firmą, która zawsze ceniła sobie opinie swoich klientów oraz komunikację z nimi. Obsługa klienta jest traktowana przez nas priorytetowo. Nie chcemy być uznawani za stereotypowego bukmachera, instytucję znajdującą się po drugiej stronie frontu, „wroga” z którym trzeba walczyć. Dlatego też, postanowiliśmy skorzystać z propozycji Conrada i rozpocząć komunikację z klientami Sportingbet za pomocą tematu Sportingbet założonym przez Conrada na forum. Przedstawię się - mam na imię Maciej i pracuję w Sportingbet Polska od początku istnienia tej firmy w Polsce. Od dzisiaj będę starał się pomagać użytkownikom meczu.pl w sprawach związanych z działaniem, usługami oraz ogólnym funkcjonowaniem Sportingbet.com w wersji polskiej, czyli Sportingbet Polska, oczywiście w sytuacjach, gdy klienci (użytkownicy meczu.pl) z jakichś nieznanych przyczyn nie znajdą pomocy w naszym Dziale Obsługi Klienta, bądź pomoc ta nie przyjdzie na czas). Na forach nie tylko mecz.pl, ale wszelkich innych dotyczących bukmacherstwa pojawia się wiele wątpliwości i pytań związanych z działaniem firm bukmacherskich. Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, a sprawy wyjaśnione przez bukmachera rzadko znajdują kontynuację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Niektóre działy obsługi klienta nie radzą sobie z nadmiarem pytań, szczególnie w nawale promocji, często problemem jest komunikacja, a dokładnie jej strona techniczna (emaile nie dochodzą do klientów, bądź nie dochodzą do nas). Dlatego dzięki uprzejmości Conrada postanowiłem w odpowiednim temacie na tutejszym bardzo zacnym forum odpowiadać i pomagać Wam, na ile tylko mogę i czas mi pozwala, w codziennym korzystaniu z naszego serwisu Sportingbet.com. Jeszcze raz proszę o korzystanie z naszego supportu w pierwszej kolejności. Mam nadzieję, że komunikacja będzie się odbywać w spokojnym i przyjaznym tonie. Nie bluzgajcie za bardzo, gdy będziemy mieć update serwera – naprawdę takie przerwy są czasami nie do uniknięcia. Tak, więc w przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem serwisu, strony, pytajcie, będę starał się pomagać. Oczywiście na wszystko nie odpowiem, bo nie wszystko ode mnie zalezy i nie wszystko wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, ale na tyle na ile będę mógł pomogę.
Pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 693 |
No to pierwsze pytanie mam konto w euro (sic) a chce żeby było w złotówkach bo to euro mi już obrzydło co mam zrobić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
No to pierwsze pytanie mam konto w euro (sic) a chce żeby było w złotówkach bo to euro mi już obrzydło co mam zrobić? O, mi też odpowiedź na to pytanie byłaby przydatna ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Witam Pana Macieja! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Pan Maciej Mazur jest szefem Sportingbetu na Polskę i to właśnie dzięki niemu i jego silnemu poparciu nasz konkurs Playoff osiągnął rekordową pulę nagród, która od tej edycji wynosi aż 1000 EURO na każdą edycję.
Sportingbet jest bukmacherem z najwyższej półki, potęgą finansową w tej branży i światowy potentat jeśli chodzi o kasyno oraz poker, dwie najbardziej dynamicznie rozwijające się segmenty 'gaming industry'.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania na temat Sportingbetu czy kwestie związane z zakładami, regulaminem, itd. to oprócz oficjalnego supportu po Polsku (Sportingbet udostępnia support przez email, livechat oraz telefonicznie przez specjalną linię 008001114759), możecie także tutaj szukać odpowiedzi na swoje pytania. Wraz z Panem Maciejem oraz wszystkimi użytkownikami mecz.pl (którzy także grają w Sportingbet) będziemy się starali jak najszybciej odpowiedzieć na każde pytanie.
Pozdrawiam, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Conrad
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
czyyli obstawiajac hokej nhl wersja amerykanska pt:MONELINE obstawiam druzyne ktora wygra pojedynek lacznie z dogrywka i karnymi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
powiedzcie mi jakich wiekszych lig brakuje w sportingbet chodzi o hokej? austria,niemcy,szwecja,slowacja,czechy,szwajcaria,finlandia,dania,norwegia,rosja, ktorej nie ma w sportingbet,a ktore sa?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
czyyli obstawiajac hokej nhl wersja amerykanska pt:MONELINE obstawiam druzyne ktora wygra pojedynek lacznie z dogrywka i karnymi ? Potwierdzam, jest dokładnie tak jak napisałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
powiedzcie mi jakich wiekszych lig brakuje w sportingbet chodzi o hokej? austria,niemcy,szwecja,slowacja,czechy,szwajcaria,finlandia,dania,norwegia,rosja, ktorej nie ma w sportingbet,a ktore sa? Są wszystkie te ligi (nie jestem tylko pewny co do duńskiej)ale reszta jest na 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
dla mnie Sportingbet to w 100% profesjonalny buk...ale ma jedną wade- Kiepska oferta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
elninio wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102 |
Witam.
1 Konto w EUR - jeżeli użytkownik posiada zarejestrowane u nas konto w EUR nie może zmienić waluty konta. W każdej chwili może założyc konto w PLN lub innej preferowanej walucie i poinformowac Dział Obsługi Klienta o nowym koncie. Wszystkie dane z poprzedniego konta, jak również środki zostaną przetransferowane na nowe konto. Niestety na kontach w PLN nie ma możliwości wpłaty/wypłaty za pomocą karty płatniczej. Prtacujemy nad tym i mam nadzieję, że już wkrótce płatności kartą na kontach w PLN bedą dostępne, zresztą jak wypłaty z Raiffesen przelewem w PLN również.
2. Moneyline - odpowiedź już padła
3. Oferta - nasz dział traderów jest wciąż rozbudowywany, robimy wszystko żeby uczynic naszą ofertę o wiele bardziej "lokalną" włączając do niej sporty polskie, wszyscy doskonale wiedzą że dla Polaków krykiet, jest tym czym skoki narciarskie dla Anglików, tak więc zorientowanie lokalne oferty jest niezbędne i pracujemy również nad tym.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Witam.
1 Konto w EUR - ... Niestety na kontach w PLN nie ma możliwości wpłaty/wypłaty za pomocą karty płatniczej. ...
Pozdrawiam No właśnie, dlatego założyłem w EURO, teraz mi się skojarzyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165 |
mam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> skorzytsałem z promocji sportingbeta. Teraz na koncie pozostało mi jednak tylko 120 złoty. Wpłaciłem 100 i drugie 100 dostałem gratis. I pytanie: nie dokonałem wymaganego obrotu ale czy mogę wypłacić tą swoją 100 ?? 20 złoty pozostawiając na koncie. Proszę o odp. ponieważ bardzo mi na tym zalezy. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
mam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> skorzytsałem z promocji sportingbeta. Teraz na koncie pozostało mi jednak tylko 120 złoty. Wpłaciłem 100 i drugie 100 dostałem gratis. I pytanie: nie dokonałem wymaganego obrotu ale czy mogę wypłacić tą swoją 100 ?? 20 złoty pozostawiając na koncie. Proszę o odp. ponieważ bardzo mi na tym zalezy. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie da rady, to byloby zbyt proste: wpłacilem, dali mi bonus, przegralem ich bonus, wypłacam swoja kase. bonusy sa tylko dla zachety a nei zeby dac ludziom kase za nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165 |
mam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> skorzytsałem z promocji sportingbeta. Teraz na koncie pozostało mi jednak tylko 120 złoty. Wpłaciłem 100 i drugie 100 dostałem gratis. I pytanie: nie dokonałem wymaganego obrotu ale czy mogę wypłacić tą swoją 100 ?? 20 złoty pozostawiając na koncie. Proszę o odp. ponieważ bardzo mi na tym zalezy. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie da rady, to byloby zbyt proste: wpłacilem, dali mi bonus, przegralem ich bonus, wypłacam swoja kase. bonusy sa tylko dla zachety a nei zeby dac ludziom kase za nic tak właśnie myślałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ale wolałem się upewnic. Mam jeszcze jedno pytanie... co rozumoiemy przez słowo obrót??? tzn. że musze np. wydac 600 zeta na postawienie kuponów??? i czy jak postwie np,100 i wygram 150 to obrót mam 250 czy jak ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Obrót 600 zł znaczy że musisz w sumie postawić łącznie 600 zł,jak stawiasz 100 zł i wygrywasz 150,to obrót i tak jest 100 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110 |
Wczoraj dostalem maila z oferta na hokeja. Placa za kazdego gola 10E jesli tylko Twoj typ wygra. Dogrywka takze liczy sie jesli padnie gol, ewentualnie rzuty karne dodatkowo jako jedna bramka dla zwyciezkiej druzyny. Minus, trzeba obstawic kurs even albo better. pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> chyba warto. promocja od 11.O1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A co to even albo better?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|