|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102 |
Wypłaty na Moneybookers są zlecane tylko na taki adres email skąd środki przyszły, czyli na adres email uzytkownika w Sportingbet. Podobnie jest z wypłatami przelewem wypłacamy tylko na dane właściciela konta w Sportingbet.
pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Wypłaty na Moneybookers są zlecane tylko na taki adres email skąd środki przyszły, czyli na adres email uzytkownika w Sportingbet. Podobnie jest z wypłatami przelewem wypłacamy tylko na dane właściciela konta w Sportingbet.
pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska a ja ugrałem z bonusa 60USD to moge wypłacić na MB ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Wypłaty na Moneybookers są zlecane tylko na taki adres email skąd środki przyszły, czyli na adres email uzytkownika w Sportingbet. Podobnie jest z wypłatami przelewem wypłacamy tylko na dane właściciela konta w Sportingbet.
pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska a ja ugrałem z bonusa 60USD to moge wypłacić na MB ?? Nie ty masz zakaz wyplacania u wszystkich bukow , za nieprzemyslane posty w dziale "bomusy bez depozytu " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Wypłaty na Moneybookers są zlecane tylko na taki adres email skąd środki przyszły, czyli na adres email uzytkownika w Sportingbet. Podobnie jest z wypłatami przelewem wypłacamy tylko na dane właściciela konta w Sportingbet.
pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska a ja ugrałem z bonusa 60USD to moge wypłacić na MB ?? Nie ty masz zakaz wyplacania u wszystkich bukow , za nieprzemyslane posty w dziale "bomusy bez depozytu " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czy zawsze jakiś matoł musi zacząć offtopic :-/ ale są ludzie i parapety ...bez odbioru !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Wypłaty na Moneybookers są zlecane tylko na taki adres email skąd środki przyszły, czyli na adres email uzytkownika w Sportingbet. Podobnie jest z wypłatami przelewem wypłacamy tylko na dane właściciela konta w Sportingbet.
pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska a ja ugrałem z bonusa 60USD to moge wypłacić na MB ?? Ponawiam panie Macieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
mailing został wysłany nie przez nas bezpośrednio lecz przez zewnętrzną firmę do ich bazy, wybacz jeżeli dostałeś ten email, a byłeś już u nas wcześniej zarejestrowany (nie byliśmy w stanie wykluczyć klientów już u nas zarejestrowanych). Bonus, o którym mowa jest skierowany do nowych, zarejestrowanych po 09.01.2006 użytkowników, którzy otrzymali newsletter z promocją. Ech ci spamerzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />... Aj juz przez chwile po otrzymaniu e-maila myslalem ze moze jakas promocja comeback albo co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102 |
P!T3er - w jakiej promocji dostałes bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Witam ... dostałem maila od sportingbet że jeżeli zarejestruję się to dostanę 5 USD ... wiecie coś więcej na ten temat ??? jak należy tym obracać i czy będe musiał grac już zawsze w tej walucie ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Wnies okreslona ponizej liczbe zakladow AKO (min. kurs 2.50) na Australian Open 2006, a otrzymasz bonus AKOparty od Sportingbet! * Min. 15 zakladow AKO - bonus 50 PLN za darmo! * Min. 20 zakladow AKO - bonus 75 PLN za darmo! * Min. 30 zakladow AKO - bonus 100 PLN za darmo!
Jaka musi byc najnizsza stawka zeby byl zaliczony zaklad AKO ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189 |
Wnies okreslona ponizej liczbe zakladow AKO (min. kurs 2.50) na Australian Open 2006, a otrzymasz bonus AKOparty od Sportingbet! * Min. 15 zakladow AKO - bonus 50 PLN za darmo! * Min. 20 zakladow AKO - bonus 75 PLN za darmo! * Min. 30 zakladow AKO - bonus 100 PLN za darmo!
Jaka musi byc najnizsza stawka zeby byl zaliczony zaklad AKO ? 10 PLN/2EUR/3USD
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
P!T3er - w jakiej promocji dostałes bonus? 5usd
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362 |
Witam. Mam pytanko. Posiadam konto w PLN, czy kwote którą chcę wypłacić przelewem bankowym w okienku 'suma' podaje w złotówkach czy w ojro? I ile wynosi minimalna wypłata w Sportingbecie przelewem bankowym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165 |
mam pytanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ile idą mniej więcej pieniążki na konto w mBanku??? jak dzis wypłaciłem to kiedy moge się spodziewać ich mniej więcej??:) proszę o pomoc. Pozdrawiam. Manieczkomaniak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Witam. Mam pytanko. Posiadam konto w PLN, czy kwote którą chcę wypłacić przelewem bankowym w okienku 'suma' podaje w złotówkach czy w ojro? I ile wynosi minimalna wypłata w Sportingbecie przelewem bankowym? Kwotę oczywiście podajesz w PLN.Minimalna kwota jeśłi się nie myle to 20 Euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102 |
Piter - możesz wypłacić na Moneybookers, ale tylko na taki adres jaki masz wprowadzony w ustawieniach konta.
Adriano - kwoty podajesz w walucie Twojego konta w Sportingbet, min. wypłaty przelewem to równowartość 20 EUR.
Manieczkomaniak - jeżeli wypłaciłeś dzisiaj środki, to jutro (pierwszy dzień roboczy) wypłata zostanie zweryfikowana, i pojutrze wyjdzie od nas, czwartek, piątek powinny być u Ciebie na koncie.
Pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
nie chcialbym,zeby bledy w regulaminie byly podstawa nieuznania bonusa: pkt 2 regulamin: Podmiotem promocji są mecze tenisowe Turnieju Australian Open 2006 rozgrywanego w okresie 20.06.2005 – 03.07.2005.
i mala niescislosc. na stronie z promocja: "Uwaga!!! za min. 50 zakładów AKO (kurs min. 2.50, min. stawka 10 PLN/2 EUR/3USD) wniesionych na Australian Open 2006 bonus – 250 PLN!!!" natomiast pkt 6 regulaminu: "Uczestniczący w promocji użytkownik po wniesieniu min. 60 zakładów Akumulator (AKO) o kursie minimalnym 2.50 i stawce minimalnej 10 PLN/2 EUR/ 3 USD otrzyma bonus 250 PLN (lub równowartość w innej walucie) za darmo."
czy Pan Maciej,na lamach forum,moglby wyjasnic moje watpliwosci .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714 |
I jeszcze 2 watpliwosci
I 15 pkt Każdy udział w promocji musi zostać zgłoszony i potwierdzony osobiście. Nikt nie może zgłosić udziału w promocji za innego użytkownika lub grupę użytkowników.
O jakim zgloszeniu i potwierdzeniu tu mowa?
II Czy tylko AKO sie licza czy singielki powyzej kursu 2,5 tez wchodza w gre?
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
chodzi o to ze jak juz postawisz kilkadziesiat zakaldow to osobiscie zglaszasz sie po bonusa za pomoca maila, a 2 pytanie juz bylo. licza sie tylko zaklady AKO (single nie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102 |
Rob, dzięki za zwrócenie uwagi. Poprawny zapis jest ten w regulaminie czyli min. 60 zakładów. Przepraszamyza błąd, jutro poprawimy nieścisłość na stronie promocyjnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Co, do punktu 15go - wystarczy że wyślesz emaila, to wystarczy jako zgloszenie. Wyślij proszę z tego samego emaila, który wprowadziłeś w ustawieniach na koncie w Sportingbet.
Tylko Akumulatory się liczo - AKOparty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
Pytanie kieruje do Pana Maćka ze SPortingbetu:
Może by Sportingbet zrobil jakąś promocje: Bonus pieniężny bez depozytu. Wiem że teraz jest takie coś jak 5$ dla nowych użytkowników którzy wybiorą jako walute $. Może niech Sportingbet zrobi teraz takie coś żeby dostać np. 15 PLN po wysłaniu maila. Proszę o odpowiedź i wstawienie się za nas(forumowiczów) u włądz Sportingbetu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|