Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
#474883 13/01/2006 16:50
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Wypłaty na Moneybookers są zlecane tylko na taki adres email skąd środki przyszły, czyli na adres email uzytkownika w Sportingbet. Podobnie jest z wypłatami przelewem wypłacamy tylko na dane właściciela konta w Sportingbet.

pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

Bonus: Unibet
#474884 13/01/2006 19:06
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Wypłaty na Moneybookers są zlecane tylko na taki adres email skąd środki przyszły, czyli na adres email uzytkownika w Sportingbet. Podobnie jest z wypłatami przelewem wypłacamy tylko na dane właściciela konta w Sportingbet.

pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
a ja ugrałem z bonusa 60USD to moge wypłacić na MB ??

#474885 13/01/2006 21:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Quote
Quote
Wypłaty na Moneybookers są zlecane tylko na taki adres email skąd środki przyszły, czyli na adres email uzytkownika w Sportingbet. Podobnie jest z wypłatami przelewem wypłacamy tylko na dane właściciela konta w Sportingbet.

pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
a ja ugrałem z bonusa 60USD to moge wypłacić na MB ??

Nie ty masz zakaz wyplacania u wszystkich bukow , za nieprzemyslane posty w dziale "bomusy bez depozytu " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#474886 13/01/2006 21:22
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
Quote
Wypłaty na Moneybookers są zlecane tylko na taki adres email skąd środki przyszły, czyli na adres email uzytkownika w Sportingbet. Podobnie jest z wypłatami przelewem wypłacamy tylko na dane właściciela konta w Sportingbet.

pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
a ja ugrałem z bonusa 60USD to moge wypłacić na MB ??

Nie ty masz zakaz wyplacania u wszystkich bukow , za nieprzemyslane posty w dziale "bomusy bez depozytu " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Czy zawsze jakiś matoł musi zacząć offtopic :-/ ale są ludzie i parapety ...bez odbioru !!!!

#474887 13/01/2006 21:24
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
Wypłaty na Moneybookers są zlecane tylko na taki adres email skąd środki przyszły, czyli na adres email uzytkownika w Sportingbet. Podobnie jest z wypłatami przelewem wypłacamy tylko na dane właściciela konta w Sportingbet.

pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska
a ja ugrałem z bonusa 60USD to moge wypłacić na MB ??
Ponawiam panie Macieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#474888 13/01/2006 22:51
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Quote
mailing został wysłany nie przez nas bezpośrednio lecz przez zewnętrzną firmę do ich bazy, wybacz jeżeli dostałeś ten email, a byłeś już u nas wcześniej zarejestrowany (nie byliśmy w stanie wykluczyć klientów już u nas zarejestrowanych). Bonus, o którym mowa jest skierowany do nowych, zarejestrowanych po 09.01.2006 użytkowników, którzy otrzymali newsletter z promocją.
Ech ci spamerzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />...
Aj juz przez chwile po otrzymaniu e-maila myslalem ze moze jakas promocja comeback albo co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#474889 14/01/2006 12:14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
P!T3er - w jakiej promocji dostałes bonus?

#474890 14/01/2006 13:36
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Witam ... dostałem maila od sportingbet że jeżeli zarejestruję się to dostanę 5 USD ... wiecie coś więcej na ten temat ??? jak należy tym obracać i czy będe musiał grac już zawsze w tej walucie ???

#474891 14/01/2006 13:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Wnies okreslona ponizej liczbe zakladow AKO (min. kurs 2.50) na Australian Open 2006, a otrzymasz bonus AKOparty od Sportingbet!
* Min. 15 zakladow AKO - bonus 50 PLN za darmo!
* Min. 20 zakladow AKO - bonus 75 PLN za darmo!
* Min. 30 zakladow AKO - bonus 100 PLN za darmo!


Jaka musi byc najnizsza stawka zeby byl zaliczony zaklad AKO ?

#474892 14/01/2006 14:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
Quote
Wnies okreslona ponizej liczbe zakladow AKO (min. kurs 2.50) na Australian Open 2006, a otrzymasz bonus AKOparty od Sportingbet!
* Min. 15 zakladow AKO - bonus 50 PLN za darmo!
* Min. 20 zakladow AKO - bonus 75 PLN za darmo!
* Min. 30 zakladow AKO - bonus 100 PLN za darmo!


Jaka musi byc najnizsza stawka zeby byl zaliczony zaklad AKO ?
10 PLN/2EUR/3USD

#474893 14/01/2006 22:22
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
P!T3er - w jakiej promocji dostałes bonus?
5usd

#474894 14/01/2006 22:49
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
Witam. Mam pytanko. Posiadam konto w PLN, czy kwote którą chcę wypłacić przelewem bankowym w okienku 'suma' podaje w złotówkach czy w ojro? I ile wynosi minimalna wypłata w Sportingbecie przelewem bankowym?

#474895 14/01/2006 23:29
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
mam pytanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ile idą mniej więcej pieniążki na konto w mBanku??? jak dzis wypłaciłem to kiedy moge się spodziewać ich mniej więcej??:) proszę o pomoc. Pozdrawiam. Manieczkomaniak

#474896 14/01/2006 23:57
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
Witam. Mam pytanko. Posiadam konto w PLN, czy kwote którą chcę wypłacić przelewem bankowym w okienku 'suma' podaje w złotówkach czy w ojro? I ile wynosi minimalna wypłata w Sportingbecie przelewem bankowym?

Kwotę oczywiście podajesz w PLN.Minimalna kwota jeśłi się nie myle to 20 Euro

#474897 15/01/2006 16:56
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Piter - możesz wypłacić na Moneybookers, ale tylko na taki adres jaki masz wprowadzony w ustawieniach konta.

Adriano - kwoty podajesz w walucie Twojego konta w Sportingbet, min. wypłaty przelewem to równowartość 20 EUR.

Manieczkomaniak - jeżeli wypłaciłeś dzisiaj środki, to jutro (pierwszy dzień roboczy) wypłata zostanie zweryfikowana, i pojutrze wyjdzie od nas, czwartek, piątek powinny być u Ciebie na koncie.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#474898 15/01/2006 17:06
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
nie chcialbym,zeby bledy w regulaminie byly podstawa nieuznania bonusa:
pkt 2 regulamin: Podmiotem promocji są mecze tenisowe Turnieju Australian Open 2006 rozgrywanego w okresie 20.06.2005 &#8211; 03.07.2005.

i mala niescislosc.
na stronie z promocja:
"Uwaga!!! za min. 50 zakładów AKO (kurs min. 2.50, min. stawka 10 PLN/2 EUR/3USD) wniesionych na Australian Open 2006 bonus &#8211; 250 PLN!!!"
natomiast pkt 6 regulaminu:
"Uczestniczący w promocji użytkownik po wniesieniu min. 60 zakładów Akumulator (AKO) o kursie minimalnym 2.50 i stawce minimalnej 10 PLN/2 EUR/ 3 USD otrzyma bonus 250 PLN (lub równowartość w innej walucie) za darmo."

czy Pan Maciej,na lamach forum,moglby wyjasnic moje watpliwosci .

#474899 15/01/2006 18:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
I jeszcze 2 watpliwosci

I
15 pkt Każdy udział w promocji musi zostać zgłoszony i potwierdzony osobiście. Nikt nie może zgłosić udziału w promocji za innego użytkownika lub grupę użytkowników.

O jakim zgloszeniu i potwierdzeniu tu mowa?

II
Czy tylko AKO sie licza czy singielki powyzej kursu 2,5 tez wchodza w gre?

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#474900 15/01/2006 18:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
chodzi o to ze jak juz postawisz kilkadziesiat zakaldow to osobiscie zglaszasz sie po bonusa za pomoca maila, a 2 pytanie juz bylo. licza sie tylko zaklady AKO (single nie)

#474901 15/01/2006 20:20
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Rob, dzięki za zwrócenie uwagi. Poprawny zapis jest ten w regulaminie czyli min. 60 zakładów. Przepraszamyza błąd, jutro poprawimy nieścisłość na stronie promocyjnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
Co, do punktu 15go - wystarczy że wyślesz emaila, to wystarczy jako zgloszenie. Wyślij proszę z tego samego emaila, który wprowadziłeś w ustawieniach na koncie w Sportingbet.

Tylko Akumulatory się liczo - AKOparty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#474902 15/01/2006 20:46
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
J
member
member
J Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
Pytanie kieruje do Pana Maćka ze SPortingbetu:

Może by Sportingbet zrobil jakąś promocje: Bonus pieniężny bez depozytu. Wiem że teraz jest takie coś jak 5$ dla nowych użytkowników którzy wybiorą jako walute $. Może niech Sportingbet zrobi teraz takie coś żeby dostać np. 15 PLN po wysłaniu maila.
Proszę o odpowiedź i wstawienie się za nas(forumowiczów) u włądz Sportingbetu.

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 2,698 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,853
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1