Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 75 1 2 3 4 5 74 75
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by Uve87
tez tak sadze tongue natomiast poszedl singlem jeszcze Gonzalez ... Tsonga mi cos nie imponuje wink

poza tym, ze z Grisha zagrali najlepszy mecz Wimbledonu poki co to jeszcze nie imponuje.
w przeciwienstwie do Feny, ktorego chyba nikt nie widzial od Belgradu, gdzie prezentowal sie bardzo przecietnie.

1.30 lokata na Conge, 3-0 max. 3-1.

wszystkie mecze ogladales? laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Benesova/Zahlavova
Bracciali/Cermak

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Gonzalez poza 2005 rokiem. Wimbledon kończył w pierszym tygodniu.
Jo podtrzyma tą tradycję

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by Gabashvili
Na dzis:

Lolo boks irlandia
Robson +7.5g boks irlandia
Monfils over 38.5g boks kula
Pirka +4.5g boks irlandia

kusi mnie bez kontry zostawić, Kubot powinien zrobić ten over mad

Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
witam,

myślę żeby zagrać tiebreak znowu u Nadala który nawet nie powąchał breakpointa z Mullerem , nawet deuce'a nie było żadnego, mam tylko złe przeczucia co do pierwszego gema Mullera ale później myślę, że będzie z górki a kursik 5 bardzo ładny wink


Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Na dziś

Tomic +6.5g boks
Llodra boks

2/10

i to co od wczoraj chodzi mi po głowie

David Nalbandian 0.5/10 boks boks boks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by Otto
Originally Posted by qenius
ciekawe spotkanie dziś mieć będziemy
Fedex - Nalbi smile

Ciekawe? Fedex raczej na zupełnym luzie wygra.

bys sie nie zdziwil Spsly dzis wygrywa tongue
przeca sir Roger bierze ten turniej bez straty seta smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
barrois/grenefeld boks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by Gabashvili
Na dziś

Tomic +6.5g boks
Llodra boks

2/10

i to co od wczoraj chodzi mi po głowie

David Nalbandian 0.5/10 boks boks boks


argumenty za llodra?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Green Arrow
Gonzalez poza 2005 rokiem. Wimbledon kończył w pierszym tygodniu.
Jo podtrzyma tą tradycję

nowa sytuacja. Gonzo tym razem nie jest wystrzelany po mączce, tylko głodny gry.

będzie ciekawie.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by Chrabąszcz
Originally Posted by Green Arrow
Gonzalez poza 2005 rokiem. Wimbledon kończył w pierszym tygodniu.
Jo podtrzyma tą tradycję

nowa sytuacja. Gonzo tym razem nie jest wystrzelany po mączce, tylko głodny gry.

będzie ciekawie.

jak bedzie wtapial to pewnie sie obrazi i skreczuje w swoim stylu laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Zonk75
witam,

myślę żeby zagrać tiebreak znowu u Nadala który nawet nie powąchał breakpointa z Mullerem , nawet deuce'a nie było żadnego, mam tylko złe przeczucia co do pierwszego gema Mullera ale później myślę, że będzie z górki a kursik 5 bardzo ładny wink

Mając pełne magazynki, można strzelać do wszystkiego.

Później idziemy do tarczy,
sprawdzamy wyniki...

i może się okazać,
że wygraliśmy - misia.

Ale równie dobrze - tylko balonik.


I co z tym balonikiem dalej robić,

przecież go nie będziemy przez tydzień wpierd.lać. wink

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Fedex grał z Nalbim 18 razy, 10 razy wygrał, 8 razy przegrał,
ale zanim Fedex stał się Fedexem, czyli gdy był jeszcze zwykłym Fedem, miał bilans 0:5, potem dał się pokonać 3 razy, z czego raz będąc kontuzjowanym.
Na te 10 zwycięstw Rogera - rozegrali 30 setów i tylko w jednym był TB, w Rzymie w 2006 roku. W pozostałych 29 taja nie było.
Dziś Fedex wygra.
że nie będzie TB dają 1.72.
i ja to biorę tongue

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Originally Posted by Gabashvili
Originally Posted by Gabashvili
Na dzis:

Lolo boks irlandia
Robson +7.5g boks irlandia
Monfils over 38.5g boks kula
Pirka +4.5g boks irlandia

kusi mnie bez kontry zostawić, Kubot powinien zrobić ten over mad


Nie kontruj, w tym secie TB i liczysz kase smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
akagi co Ty ćpasz, że takimi fajnymi metaforami rzucasz ?

smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by Danielsan
Fedex grał z Nalbim 18 razy, 10 razy wygrał, 8 razy przegrał,
ale zanim Fedex stał się Fedexem, czyli gdy był jeszcze zwykłym Fedem, miał bilans 0:5, potem dał się pokonać 3 razy, z czego raz będąc kontuzjowanym.
Na te 10 zwycięstw Rogera - rozegrali 30 setów i tylko w jednym był TB, w Rzymie w 2006 roku. W pozostałych 29 taja nie było.
Dziś Fedex wygra.
że nie będzie TB dają 1.72.
i ja to biorę tongue

ja tam uważam, że to Nalbandian przestał być tym Nalbandianem, którym był jak pokonywał Federera ... ten mecz Masters w Szanghaju to jedno z lepszych spotkań jakie w życiu widziałem blush

Nalbi wyciągający z 0-2 to było coś !


Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Może Nalbi to już nie ten Nalbi co kiedyś, ale handi 7.5 wygląda dość ładnie, nie sądze żeby aż taki łomot dostał, nie po to wracał na Wimbledon smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Nalbi nie gra rotacją, jego tenis odpowiada ferdkowi. Swego czasu zabawiał się z Agassim na jego koniec kariery. Teraz raczej się zabawi z Nalbim.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
zakładając, że nie ugra seta to +7,5 to żaden handicap, a że seta nie ugra to nie polecam tongue wczoraj miałem Ljube +7,5 i mimo że wygrał seta przed tb to i tak tylko cud mnie uratował. Nalba z tym swoim damskim serwisem może dziś dostać konkretny wpierdziel jak sie tylko Rogerowi będzie chciało

Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
Lu powalczy z LLodrą??? +1,5 na Lu chyba zagram

Strona 3 z 75 1 2 3 4 5 74 75

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, betowiec, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,824 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1