|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
tez tak sadze  natomiast poszedl singlem jeszcze Gonzalez ... Tsonga mi cos nie imponuje  poza tym, ze z Grisha zagrali najlepszy mecz Wimbledonu poki co to jeszcze nie imponuje. w przeciwienstwie do Feny, ktorego chyba nikt nie widzial od Belgradu, gdzie prezentowal sie bardzo przecietnie. 1.30 lokata na Conge, 3-0 max. 3-1. wszystkie mecze ogladales? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Benesova/Zahlavova Bracciali/Cermak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Gonzalez poza 2005 rokiem. Wimbledon kończył w pierszym tygodniu. Jo podtrzyma tą tradycję
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Na dzis: Lolo boks Robson +7.5g boks Monfils over 38.5g boks Pirka +4.5g boks  kusi mnie bez kontry zostawić, Kubot powinien zrobić ten over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80 |
witam, myślę żeby zagrać tiebreak znowu u Nadala który nawet nie powąchał breakpointa z Mullerem , nawet deuce'a nie było żadnego, mam tylko złe przeczucia co do pierwszego gema Mullera ale później myślę, że będzie z górki a kursik 5 bardzo ładny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Na dziś Tomic +6.5g  Llodra  2/10 i to co od wczoraj chodzi mi po głowie David Nalbandian 0.5/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
ciekawe spotkanie dziś mieć będziemy Fedex - Nalbi  Ciekawe? Fedex raczej na zupełnym luzie wygra. bys sie nie zdziwil Spsly dzis wygrywa  przeca sir Roger bierze ten turniej bez straty seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
barrois/grenefeld 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Na dziś Tomic +6.5g  Llodra  2/10 i to co od wczoraj chodzi mi po głowie David Nalbandian 0.5/10  argumenty za llodra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Gonzalez poza 2005 rokiem. Wimbledon kończył w pierszym tygodniu. Jo podtrzyma tą tradycję nowa sytuacja. Gonzo tym razem nie jest wystrzelany po mączce, tylko głodny gry. będzie ciekawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Gonzalez poza 2005 rokiem. Wimbledon kończył w pierszym tygodniu. Jo podtrzyma tą tradycję nowa sytuacja. Gonzo tym razem nie jest wystrzelany po mączce, tylko głodny gry. będzie ciekawie. jak bedzie wtapial to pewnie sie obrazi i skreczuje w swoim stylu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
witam, myślę żeby zagrać tiebreak znowu u Nadala który nawet nie powąchał breakpointa z Mullerem , nawet deuce'a nie było żadnego, mam tylko złe przeczucia co do pierwszego gema Mullera ale później myślę, że będzie z górki a kursik 5 bardzo ładny  Mając pełne magazynki, można strzelać do wszystkiego. Później idziemy do tarczy, sprawdzamy wyniki... i może się okazać, że wygraliśmy - misia. Ale równie dobrze - tylko balonik. I co z tym balonikiem dalej robić, przecież go nie będziemy przez tydzień wpierd.lać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Fedex grał z Nalbim 18 razy, 10 razy wygrał, 8 razy przegrał, ale zanim Fedex stał się Fedexem, czyli gdy był jeszcze zwykłym Fedem, miał bilans 0:5, potem dał się pokonać 3 razy, z czego raz będąc kontuzjowanym. Na te 10 zwycięstw Rogera - rozegrali 30 setów i tylko w jednym był TB, w Rzymie w 2006 roku. W pozostałych 29 taja nie było. Dziś Fedex wygra. że nie będzie TB dają 1.72. i ja to biorę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Na dzis: Lolo boks Robson +7.5g boks Monfils over 38.5g boks Pirka +4.5g boks  kusi mnie bez kontry zostawić, Kubot powinien zrobić ten over  Nie kontruj, w tym secie TB i liczysz kase 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
akagi co Ty ćpasz, że takimi fajnymi metaforami rzucasz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Fedex grał z Nalbim 18 razy, 10 razy wygrał, 8 razy przegrał, ale zanim Fedex stał się Fedexem, czyli gdy był jeszcze zwykłym Fedem, miał bilans 0:5, potem dał się pokonać 3 razy, z czego raz będąc kontuzjowanym. Na te 10 zwycięstw Rogera - rozegrali 30 setów i tylko w jednym był TB, w Rzymie w 2006 roku. W pozostałych 29 taja nie było. Dziś Fedex wygra. że nie będzie TB dają 1.72. i ja to biorę  ja tam uważam, że to Nalbandian przestał być tym Nalbandianem, którym był jak pokonywał Federera ... ten mecz Masters w Szanghaju to jedno z lepszych spotkań jakie w życiu widziałem  Nalbi wyciągający z 0-2 to było coś !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Może Nalbi to już nie ten Nalbi co kiedyś, ale handi 7.5 wygląda dość ładnie, nie sądze żeby aż taki łomot dostał, nie po to wracał na Wimbledon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Nalbi nie gra rotacją, jego tenis odpowiada ferdkowi. Swego czasu zabawiał się z Agassim na jego koniec kariery. Teraz raczej się zabawi z Nalbim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
zakładając, że nie ugra seta to +7,5 to żaden handicap, a że seta nie ugra to nie polecam  wczoraj miałem Ljube +7,5 i mimo że wygrał seta przed tb to i tak tylko cud mnie uratował. Nalba z tym swoim damskim serwisem może dziś dostać konkretny wpierdziel jak sie tylko Rogerowi będzie chciało
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006 |
Lu powalczy z LLodrą??? +1,5 na Lu chyba zagram
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|