|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
wszystkim nam trzeba ubolewać, że to Woźniacki wpadł na pomysł, żeby emigrować, a nie Radwański, jakże pięknie było by mieć ładną, sympatyczną, z poczuciem humoru i z sercem do gry Karolinkę w naszych narodowych barwach, a Iśkę oddać Duńczykom, niech oni się by z nią męczyli.
ot takie moje zdanie. lecz to wszystko tylko durne gdybania... jesteś kretynem dla mnie  kibic sukcesu i zwykła żenada, nawet nie odpisuj. Nie rozumiem ludzi którzy nie zgadzając się z czyimś zdaniem od razu wyzywają od idiotów, kretynów itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Lisicki -5,5 co powiecie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5 |
bo jego ziomal ma raka to gra slabiej? to jest dopiero idiotyzm z twojej strony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
Paesy  po pięknym 1. secie drugi totalnie w plecy, a 3.= brak returnu i TB w iście mistrzowskim stylu 1/7 heh z deblem z łapanki, Clement/Dlouhy słabymi deblistami nie są, ale z jadą czołową parę ;/ dodać ich epicki return pod uwagę to w 4. również TB i również mokro w gaciach... niby 3. para świata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Nalba łam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
po prostu różne debilizmy tu czytałem, ale on przebił wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Paesy  po pięknym 1. secie drugi totalnie w plecy, a 3.= brak returnu i TB w iście mistrzowskim stylu 1/7 heh z deblem z łapanki, Clement/Dlouhy słabymi deblistami nie są, ale z jadą czołową parę ;/ dodać ich epicki return pod uwagę to w 4. również TB i również mokro w gaciach... niby 3. para świata  nic nie mów  niech się ogarną Moodie/Norman to rozumiem, sam dałem na przeciwników, ale Moodie nic w tym roku nei grają, a Bhupathi mieli wyniki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
bo jego ziomal ma raka to gra slabiej? to jest dopiero idiotyzm z twojej strony  i jak tu kurwa trzymać nerwy na wodzy. Nie żebym komuś coś życzył, ale jak mówi że bardzo ważna dla niego osoba to ciekawe co ty byś robił gdyby Ci... żeby nie było że źle życze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
wszystkim nam trzeba ubolewać, że to Woźniacki wpadł na pomysł, żeby emigrować, a nie Radwański, jakże pięknie było by mieć ładną, sympatyczną, z poczuciem humoru i z sercem do gry Karolinkę w naszych narodowych barwach, a Iśkę oddać Duńczykom, niech oni się by z nią męczyli.
ot takie moje zdanie. lecz to wszystko tylko durne gdybania... jesteś kretynem dla mnie  kibic sukcesu i zwykła żenada, nawet nie odpisuj.  bo nie lubię Radwańskiej, czy bo piszę jak jest? na czym polega moje kibicostwo sukcesu? na tym, że w zestawieniu Woźniacka - Radwańska wolę Karo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
przeczytaj to co napisałeś raz jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
wszystkim nam trzeba ubolewać, że to Woźniacki wpadł na pomysł, żeby emigrować, a nie Radwański, jakże pięknie było by mieć ładną, sympatyczną, z poczuciem humoru i z sercem do gry Karolinkę w naszych narodowych barwach, a Iśkę oddać Duńczykom, niech oni się by z nią męczyli.
ot takie moje zdanie. lecz to wszystko tylko durne gdybania... Wcale nie durne, uważam podobnie. Karolina pod każdym względem bije tą gwiazdę z Krakowa na głowę  Może zbierajmy podpisy pod tym projektem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
bo jego ziomal ma raka to gra slabiej? to jest dopiero idiotyzm z twojej strony  i jak tu kurwa trzymać nerwy na wodzy. Nie żebym komuś coś życzył, ale jak mówi że bardzo ważna dla niego osoba to ciekawe co ty byś robił gdyby Ci... żeby nie było że źle życze. dokładnie Kerus nie wiesz jak jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Flavia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
w jaki sposób ty się męczysz z Radwańską ?
siedząc i gadając głupoty za monitora ?
zobacz ilu frustratów może się wyżyć po porażkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
nic nie mów  niech się ogarną Moodie/Norman to rozumiem, sam dałem na przeciwników, ale Moodie nic w tym roku nei grają, a Bhupathi mieli wyniki  [/quote] wątpię 0-30 przy swoim, a return poszedł w las będzie TB jak dojadą serwisem, a tam raczej znowu się posrają
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|