|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Będzie ktoś na czacie w BaW w czasie meczu wash?? milo by było skonsultować z kimś typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6 |
lupus jak masz mozliwosc znalezienia w necie meczu ze srody, Rose Bowl czyli tegoroczny mecz o mistrzostwo w College football to polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
ja moze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />i na quasi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[color:"red"] panowie ja rozumiem ze NFL to dziedzina w ktorej jest mało ekspertów .. ale robicie sobie tutaj quasi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Last edited by kewin; 07/01/2006 21:02.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
lupus jak masz mozliwosc znalezienia w necie meczu ze srody, Rose Bowl czyli tegoroczny mecz o mistrzostwo w College football to polecam pewnie niezła sieczka...;) musiało być ciekawie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Niestety, tam sa tylko tzw game of the week np NE-raiders, NE-Steelers etc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
dziś o 1 w nocy na espn classic bedzie rose bowl, jak ktos ma cyfre to powinien miec to na bodajze 32 kanale albo cos kolo tego
[color:"red"] takie popisanki nic mi ani komu innemu niepomaga w zdecydowaniu sie .. kogo by tu dzis zagrac.. zadnych argumentów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Last edited by kewin; 07/01/2006 21:15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
kewin wyluzj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Washington @ Tampa Bay Washington Money Line / Match Winner 2.00
Poszlo i do zobaczenia na quasi, bo sie juz mody szykuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[color:"red"] poczytaj wszystko to co napisaliscie ... i odpowiedz na pytanie .. czy taki laik jak ja znajdzie kilka mocnych argumentów aby zdecydowac sie na jakis typ ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Last edited by kewin; 07/01/2006 21:18.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 3 |
[color:"red"] odp" niewiem ale .. pewnie za takie pisanie jak ty teraz...
Last edited by kewin; 07/01/2006 21:21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
no i mamy po pierwszych dwóch meczach...
o ile Washington wygrał tylko dzięki obronie i zupełnie nie zachwycił to z kolei New England pokazało, że będzie groźne dla każdej drużyny w tych Playoffach.. Tom Brady po raz kolejny udowodnił, że jest jednym z najlepszych zawodników tej ligi.
Dziś kolejne dwa mecze. Ja pozostaję przy swoich typach i juz nie kontruję, a więc czekam na Carolinę i Pittsburgh..choć oczywiście już ciśnienie rośnie gdy się ma dwa zakłady już trafione na kuponie.
Szczerze mówiąc obawiam się, że będzie ciężko, ale nadal nie czuję tego by stawiać kasę na Giants czy na Bengals. Zobaczymy, to są playoffy, tylko jeden mecz i na prawdę tutaj każdy może wygrać z każdym. Zawsze trzeba pamiętać, że domowy stadion jest na prawdę dużym atutem.
Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i do zobaczenia gdzieś na czacie czy coś w trakcie meczów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 303 |
Zgadzam sie z opiniami wyrazonymi przez Mogarycza co do wczorajszych meczy. Ogladalem wczoraj w sieci oba mecze i z tego co zobaczylem mozna wyciagnac pare wnioskow. Jesli chodzi o Washington to za tydzien gdy beda grali w Seattle nie wroze im jakis znaczacych sukcesow. Wczoraj w Tampie praktycznie nie istnial ich atak. QB Z Washingtonu nie mogl sobie wogole poradzic z defensywa Tampy. W nastepnej rundzie musialby zagrac co najmniej o klase lepiej niz wczoraj. Fakt ze Washington dobrze gral wczoraj w obronie rowniez nie zmienia mojego zdania co do ich szans. Trzeba tez zwrocic uwage na to ze wczorajsze zwyciestwo w duzej mierze zawdzieczaja takze bledom zawodnikow Tampy. Oba touchdowny zdobyte w 1 kwarcie, a wiec dajace im prowadzenie 14:0 mozna uznac za prezenty porzeciwnikow (najpierw przechwycone podanie QB Tampy, a pozniej strata pilki w srodku boiska). Gdyby nie te bledy mogloby pozniej potoczyc sie roznie. New England z kolei po prostu zdeklasowalo Jaguarow. Mimo iz Tom Brady - QB New England - nie zagral jakiegos super spotkania (troche smiesznie to brzmi jesli popatrzy sie na jego staty, zwlaszcza 3 podania na touchdown) w zupelnosci to wystaczylo. Mistrzowie moga grac jednak jeszcze lepiej. Widac ze po poczatkowych klopotach (kontuzje) odzyskali wlasciwy rytm. Jestem ciekawy jakie kursy beda w nastepnym tygodniu na ich zwyciestwo czy to z Denver czy z Indianapolis. Osobiscie uwazam ze moga byc calkiem calkiem zwlaszcza ze w tym sezonie obie druzyny spisywaly sie lepiej od Patriotow. Zeby bylo ciekawiej to w sezonie zasadniczym grali oni z obydwiema druzynami i poniesli w tych meczach 2 porazki. Najpierw w tygodniu 6 przegrali na wyjezdzie z Denver 20:28, a pozniej w tygodniu 9 polegli przed wlasna publicznoscia w potyczce z Indianapolis 21:40.Jednak zwlaszcza w tym pierwszym meczu byli oni zdziesiatkowani przez kontuzje. Nie grali wowczas dwaj wazni dla sily ofensywnej tej druzyny zawodnicy (Faulk i Dillon) , jak i dobry duch druzyny - jeden z lepszych obroncow Bruschi. To z kim zagraja w nastepnej rundzie zalezec bedzie od dzisiejszego meczu Cincinatti - Pittsburgh. Jesli wygraja gospodarze New England zagra w Indianapolis, jesli goscie to NE pojedzie do Denver. Sadze ze obecnie Patrioci nie obawiaja sie nikogo, ale zapewne woleliby zagrac z Denver, a z Indi spotkac sie ewentualnie w nastepnej rundzie. Dzisiaj beda raczej sciskac kciuki za Pittsburgh. Co do dzisiejszych meczy to faworyzowalbym dzisiaj gosci. Mecze jednak wedlug mnie beda bardzo wyrownane. Zwalszcza w Nowym Jorku mecz powinien sie toczyc na styku. Mloda druzyna gospodarzy faworyzowana jest przez bukmacherow. Mieli oni swietny sezon, u siebie praktycznie sa niepokonani (poniesli bodajze jedna porazke). Ale w tak waznym meczu stawialbym jednak na ograny doswiadczony zespol z Caroliny. W drugim meczu spotkaja sie druzyny Cincinatti i Pittsburgha, ktore zagraly juz ze soba 2 razy w sezonie zasadniczym. W obu tych spotkaniach zwyciezali co ciekawe gosci. Jesli wiec mialaby zachowac sie ta zaleznosc dzis gora powinien byc Pittsburgh. Jednak nie tylko dlatego uwazam Pittsburgh za faworyta. Glownie decydujaca jest dla mnie forma z ostatnich tygodni, w ktorych Pittsburgh gral zdecydowanie lepiej od swoich przeciwnikow. Zreszta sa ta druzyny z jednej dywizji. Znaja sie bardzo dobrze, czesto ze soba graja wiec przewaga wlasnego boiska nie bedzie tu wcale decydujaca. Zycze wszystki samych wygranych dzis i w nastepnych 3 rundach ktore pozostaly do konca sezonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Ciekawie jeszcze wyglądają kursy na onder/over w ilości passing yards:
[i]Carolina Panthers u New York Giants - 19:00 +39 How many passing yards will Eli Manning (NYG) record? 19:00 Over 235,5 1.85 Under 235,5 1.85 +39 Carolina Panthers u New York Giants - 19:00 +39 How many passing yards will Jake Delhomme (Car) record? 19:00 Over 218,5 1.85 Under 218,5 1.85 [/i[
Jak dla mnie to tu będzie over przypadku Delhomme'a i under Manninga. Co sądzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2006
Posty: 31 |
Daj namiary gdzie oglądałeś wczorajsze mecze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 303 |
Musisz zainstalowac sobie programy umozliwiajace ogladanie sportu poprzez neta. W dziale US sports masz temat "us sports w sieci" i tam na samym poczatku 3 podstrony jest podany link. Futbol am. mozna najczesciej obejrzec poprzez program o nazwie Sopcast. Ja korzystam najczesciej z programu TVKoo. Transmitowali tam wczoraj na stacji ESPN oba mecze, dzis oba leca na stacji Sports Plus. Niestety cos im sie serwer teraz zwalil i od poczatku 2 kwarty przestalem ogladac, a z powodu wolnego neta o ogladaniu poprzez Sopcast moge na razie zapomniec - moze drugi mecz sie uda - na razie mam same trzaski i co chwila sie od nowa buforuje. Jak cos to pytaj o sprawy zwiazane z tymi programami w tamtym temacie bo tu raczej nie jest miejsce do tego i pewnie moderator zaraz wywali tego posta;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wczorajszy dzien przyniosl nam spore zyski, dzis Carolnika szaleje(niestety nie zagralem, bo nie zdazylem worcic do tego czasu do domu )
Zagralem dzis tylko Pittsburgh .
Pittsburgh @ Cincinnati 1 1.666
Pitt ostatnio w zdecydowanie lepszej formie. Bengals obnizyli loty. Obie ekipy graly w2005 roku ze soba 2 razy, i zawsze wygyrwali goscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Carolina pięknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))
teraz już mi ciśnienie podskoczyło, bo tylko Pitts został na kuponie do wygranej. niestety muszę coś skontrować żeby tak totalnie nie płakać jak Pitts nie wygra... STEELERS DO BOJU!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 303 |
Mysle ze mozesz juz powoli szykowac sie do ksiegowania wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Steelers powinni dzis dac rade. Zaluje ze sam nie puscilem czegos takiego jak ty. Chodzil mi ten kuponik po glowie od poniedzialku, wtorku. Mialem poznije nawet w planie walnac systemik 2/3 na wyjazdowe zwyciestwa plus NE na pewniaka ale zrezygnowalem. Szkoda
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
dzieki Diii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> piekny Wild Card Weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Hoho gratki mogarycz. Sam gralem tak jak i Ty ale nie na jednym kuponie.
Nie lekcewazcie Washingtonu. Seattle ma nieco gorsza obrone niz Tampa a z kolei jak Redskins mocniej pokryja Alexandra... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
fajnie Ghost, że graliśmy podobnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzięki. pytanie tylko czy Alexandrada da się mocniej pokryć..?;) ale pewnie tak skoro Tiki Barbera się udało i Tomlinsona też raz się Philadelphi udało. wysoka linia w tym meczu..ale jednak Seattle w domu niezmiernie ciężkie do pokonania
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|