|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
hehe jak sie probowałem połaczyc z Maaajo to jeszcze dobrze nie nacisnąłem ok i juz mnie wyrzuciło (bład fa.exe) i tak za kazdym razem. JA tez korzystam z routera w miare szybki net 40mb z tym ze korzystaja dodatkowo jeszcze 2-3 osoby... Możesz stworzyć, zobaczymy czy ja będę mógl wejść do Ciebie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
hehe jak sie probowałem połaczyc z Maaajo to jeszcze dobrze nie nacisnąłem ok i juz mnie wyrzuciło (bład fa.exe) i tak za kazdym razem. JA tez korzystam z routera w miare szybki net 40mb z tym ze korzystaja dodatkowo jeszcze 2-3 osoby... Możesz stworzyć, zobaczymy czy ja będę mógl wejść do Ciebie? zalozylem ,ale pewnie sie nie polaczysz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
hehe jak sie probowałem połaczyc z Maaajo to jeszcze dobrze nie nacisnąłem ok i juz mnie wyrzuciło (bład fa.exe) i tak za kazdym razem. JA tez korzystam z routera w miare szybki net 40mb z tym ze korzystaja dodatkowo jeszcze 2-3 osoby... Możesz stworzyć, zobaczymy czy ja będę mógl wejść do Ciebie? zalozylem ,ale pewnie sie nie polaczysz. Lipa. Dobra kończę cudować z tą grą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214 |
Ma ktoś ochotę zagrać z nowicjuszem? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
hehe jak sie probowałem połaczyc z Maaajo to jeszcze dobrze nie nacisnąłem ok i juz mnie wyrzuciło (bład fa.exe) i tak za kazdym razem. JA tez korzystam z routera w miare szybki net 40mb z tym ze korzystaja dodatkowo jeszcze 2-3 osoby... Możesz stworzyć, zobaczymy czy ja będę mógl wejść do Ciebie? zalozylem ,ale pewnie sie nie polaczysz. zagraj z kims kto nie ma z tym problemu typu Blackman Artek Kameleon czy Krystian ,to nie bedzie problemu. Tylko niech oni hostuja:D Lipa. Dobra kończę cudować z tą grą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
Ktoś partyjke? Bo jutro jest egzamin i nie wypada sie zaczac uczyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
21:05 u mnie będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
katowiczanin - Hunter07 3:6 0:6 dzięki za gre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Jak ktoś by chciał grać to czekam, ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
katowiczanin - Hunter07 3:6 0:6 dzięki za gre  dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
a jak mam rozegrać mecze z Bet3654 i ArtekPotito jak cos nie mozemy sia polaczyc ze soba ?  jest jakies rozwaizanie? bo ja nie moge hostowac wiec moze jest na to jakis posob?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Artek już może hostować jeśli dobrze czytalem.
No ale sposobu na neutralnego hosta to za bardzo nie ma. W takim razie musimy przyznać obustronny walkower (po prostu rozegracie po 5 meczy), bo innego rozwiązania nie widzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
Blackman ArtekPotito - nie mozemy sie polaczyc Zimon Bet3654 - nie mozemy sie polaczyc Kameleon piszcie to zagramy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
Artek już może hostować jeśli dobrze czytalem.
No ale sposobu na neutralnego hosta to za bardzo nie ma. W takim razie musimy przyznać obustronny walkower (po prostu rozegracie po 5 meczy), bo innego rozwiązania nie widzę. ok ok to zaraz Artka bede scigał dzieki że mówisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Blackman ArtekPotito - nie mozemy sie polaczyc Zimon Bet3654 - nie mozemy sie polaczyc Kameleon piszcie to zagramy  ja zagram robie serw
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
Blackman ArtekPotito - nie mozemy sie polaczyc Zimon Bet3654 - nie mozemy sie polaczyc Kameleon piszcie to zagramy  ja zagram robie serw ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
6-0 6-0 dla hunter07 graty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
ja się uczę na examy, ale możemy szybko pyknąć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
jeśli jesteś hunter to napisz tu i wtedy zrobię serwer
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ja się uczę na examy, ale możemy szybko pyknąć hehehe to samo mam Artek  jutro 2-gi z... 10 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|