Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
#475573 26/01/2006 22:14
Dołączył: Dec 2005
Posty: 453
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 453
Barcelona pogrążona w ciągu 4 min tego dawno nie było ;/

Bonus: Unibet
#475574 27/01/2006 19:27
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11
Dokładnie... mam nadzieję że nie wpłynie to źle na ich niedzielni mecz z Mallorcą. Obstawiłem na Barce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#475575 31/01/2006 11:56
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Ma ktoś liste powołanych piłkarzy Barcelony i Zaragozy? Bo kurs na Zarazgoze świetny, a Barca może puchar odpóścić.

#475576 31/01/2006 22:46
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Barca max sklad oprocz Eto oczywiscie. Ja gram na over bo chyba powaznie podchodza do meczu /gdyby nie to sklad na bank bylby inny/ a wiadomo, ze od poczatku musza ruszyc do szturmu wiec goscie tez beda miec okazje. Spodziwam sie duzej ilosci bramek. Kadra na mecz:

Bramkarze: Valdés oraz Jorquera
Obrońcy: Oleguer, Puyol, Márquez, Gio, Sylvinho
Pomocnicy: Iniesta, Van Bommel, Deco, Edmílson
Napastnicy: Giuly, Larsson, Ronaldinho, Messi, Ezquerro

#475577 31/01/2006 22:53
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
biorąc pod uwagę wynik pierwszego spotkania ( porażka Barcelony 2-4) aż się prosi aby zagrac z handi

AH-1,5 w expekcie 2.05 - kurs palce lizać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#475578 01/02/2006 07:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Quote
Ma ktoś liste powołanych piłkarzy Barcelony i Zaragozy? Bo kurs na Zarazgoze świetny, a Barca może puchar odpóścić.
Barca nie odpuści pucharu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, w pófinale czeka Real Madryt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#475579 01/02/2006 07:43
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
JESTEM DOKŁADNIE TEGO SAMEGO ZDANIA, BARCA DZIS ZAGRA NA CAŁEGO:)

#475580 01/02/2006 07:54
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
A ja taki pewny nie jestem. Jej celem nie jest puchar hiszpani ale mistrzostwo i liga mistrzów i zdają sobie sprawe, że grając o wszystko ich szanse spadają na LM. w weekend mają mecz z Athletico Madryt gdzie pierwszy mecz przegrali. Jezeli naprawde będzie im zalezeć to mogą wygrać ale nie można zapominać, ze Zaragoza to nie ogórki i w tym sezonie oprócz zwycięstwa 4:2, wcześciej zremisowali 2:2 a mogli wygrać ale sędzia pomógł Barcelonie dyktując karny i wyrzucając piłkarza gości.

#475581 01/02/2006 10:13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
gadanie, że Barca zagra na calosc to mozna sobie miedzy bajki włozyć. To jest Puchar kraju a nie liga. I granie na faworytow nie jest dobrym pomyslem. Juz wczoraj Milan pokazal jak im zalezy na pucharze. Wystarczy przypomniec wystepy Barcy z ostatnich lat w pucharze. Dla Barcy liczy sie liga i LM. Puchar to dodatek i nie beda grac na maxa. Tu jest sznsa dla Saragossy.
Do tego kurs na Barce 1.30. Przeciez to kpina, bardzo zanizony. Maja wazny mecz z Atletico. Zreszta moga byc ostatnio zmeczeni ciaglym graniem a przeciez za trzy tygodnie graja z Chelsea. kurs 1.30 nie wart ryzyka. Ja juz bym wolal grac na awans Saragossy bo w sts chyba 1.80 bylo. Ale w ogole ja puchary kraju odpuszczam i lze na tym nie wychodze ...

#475582 01/02/2006 10:15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Barca chce zdobyc potrojna korone, w lidze maja 12 punktow przewagi i nawet remis im krzywdy nie zrobi, poza tym w lidze nie zagraja Edmilson i Ronaldinho, wiec oni na pewno zagraja na 100%, poza tym Messi bedzie chcial sie zrehabilitowac za wystep w pierwszym spotkaniu, wiec mysle, ze wszytsko mozliwe.
Ja gram:
over 1,5 w pierwszej
over 2,5 w meczu
Barca
Barca handicap
Barca awans
w roznych konfiguracjach i za rozne stawki, to wiadomo, jakos po tym jak widzialem skroty jestem pewien, ze bedzie sporo bramek, bo jak tylko Barca przycisnela to sytuacja gonila sytuacje, do tego trzeba dodac kontry Saragossy. Pozdro,a co do odpuszczenia to go nie odpuszcza, ewentualnie jak im nie wejdzie nic w I polowie to moga odpuscic, ale chyba nikt w to nie wierzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#475583 01/02/2006 10:17
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Quote
gadanie, że Barca zagra na calosc to mozna sobie miedzy bajki włozyć. To jest Puchar kraju a nie liga. I granie na faworytow nie jest dobrym pomyslem. Juz wczoraj Milan pokazal jak im zalezy na pucharze. Wystarczy przypomniec wystepy Barcy z ostatnich lat w pucharze. Dla Barcy liczy sie liga i LM. Puchar to dodatek i nie beda grac na maxa. Tu jest sznsa dla Saragossy.
Do tego kurs na Barce 1.30. Przeciez to kpina, bardzo zanizony. Maja wazny mecz z Atletico. Zreszta moga byc ostatnio zmeczeni ciaglym graniem a przeciez za trzy tygodnie graja z Chelsea. kurs 1.30 nie wart ryzyka. Ja juz bym wolal grac na awans Saragossy bo w sts chyba 1.80 bylo. Ale w ogole ja puchary kraju odpuszczam i lze na tym nie wychodze ...

Porownaj wyniki Milanu z ligi z wynikami Barcy, w pucharze bedzie mniej wiecej podobna roznica. Waznym aspektem jest tez, ze to Saragossa, druzyna, ktora Barca jeszcze nie pokonala w tym sezonie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#475584 01/02/2006 12:14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 138
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 138
Moje typy: 1:0, 2:0, 1:1.

Zaragossa sie zamuruje jak z Atletico Madryt i bedzie wyprowadzac grozne kontry. Swoje zrobili i beda bronic 2 punktowej przewagi. Zagraja jak z Atletico albo z Barcelona z 2004 roku i koniec.
Messi nie jest graczem rownym - jest mlody i raz mu mecz wyjdzie a raz nie wyjdzie. To nie to co Ronadldinho. Wiec chciec to on se moze - jak to bedzie jeden z wazniejszych meczow dla Saragossy.
A czarny jeszcze siedzi w Afryce i duet Ronaldinho-murzyn nie zagra!

Szanse na UNDER wynosza co najmniej 50% wedlug mnie, do tego ta dluga seria overow miedzy tymi druzynami i akurat puchar jest dobra okazja na jej przelamanie.

Kurs 2,15 - polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#475585 01/02/2006 12:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Prawdopodobne sklady za "AS"-em:

Barca: 25 Jorquera - 5 Puyol, 4 Márquez, 23 Oleguer, 16 Silvinho, 15 Edmilson - 20 Deco, 17 Van Bommel, 8 Giuly, 19 Messi - 10 Ronaldinho

Rezerwa: 1 Victor Valdés, 12 Van Bronckhorst, 24 Iniesta, 14 Ezquerro, 7 Larsson

Zara: 1 César - 5 Álvaro, 6 Gabi Milito, 4 Cuartero - 14 Ponzio, 16 Celades, 20 Generelo, 8 Cani, 7 Ewerthon - 18 Óscar González, 22 Diego Milito

Rezerwa: 25 Valbuena, 12 Toledo, 7 Movilla, 21 Zapater, 9 Sergio García


Co do meczu to moje zdanie jest takie, ze barca to spotkanie wygra, ale czy uda jej sie awansowac? Mysle ze mimo wszystko tak. W nastepnej rundzie czeka Real <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#475586 01/02/2006 12:29
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
choćby z tego powodu, że czeka na nich Real nie powinno być mowy o jakimkolwiek graniu na pół gwizdka.

Jeśli Saragossa się zamuruje, to dobrze... Barca jest przyzwyczajona do takiego przebiegu meczu i jesli będą cały czas "siedzieć" na połowie rywali, to dzięki indywidualnym umiejętnościom piłkarzy powinna stworzyć trochę sytuacji.

#475587 01/02/2006 13:30
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
?
addict
addict
? Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
Sprawa jasna -wg mnie i nie tylko,nikt Barcelonie(i tak powinno być)nie dorasta do pięt a jednorazowe porażki(1 mecz) nie lczą się tylko awans-sprawa prosta jak będą chcieli to sa w 1/2,też dziś zapowiada się Show R10-nie zagra 3 slabszych meczów z rzędu-,Po latach chudych teraz nie powinni odpuszczac Pucharów-VEB !

#475588 01/02/2006 14:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Moim zdaniem Barca tego meczu nie odpusci. A jezeli tak by sie stalo, to by wszyscy w Hiszpanii mowili ze Barcelona przestraszyla sie Realu Madryt w nastepnej rundzie. Chyba nikt nie sadzi, ze pilkarze Barcy to tchorze. Inna sprawa czy Barcelona odrobi dwubramkowa roznice. Dlatego moim zdaniem lepiej jest zagrac 1 w jakims kombosie albo over, bo jesli Saragossie udaloby sie cos strzelic, to bramki w tym meczu sie posypia.

#475589 01/02/2006 17:15
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Quote
Moim zdaniem Barca tego meczu nie odpusci. A jezeli tak by sie stalo, to by wszyscy w Hiszpanii mowili ze Barcelona przestraszyla sie Realu Madryt w nastepnej rundzie. Chyba nikt nie sadzi, ze pilkarze Barcy to tchorze. Inna sprawa czy Barcelona odrobi dwubramkowa roznice. Dlatego moim zdaniem lepiej jest zagrac 1 w jakims kombosie albo over, bo jesli Saragossie udaloby sie cos strzelic, to bramki w tym meczu sie posypia.

Panowie , tu sie liczy KASA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jak wiadomo jesli Bacelona wygra 2 bramkami i awansuje to działacze juz beda zaciskali raczki na kolejne spotkanie z REALEM !!! a wiec dodatkowa $$$ za bilety a na takie spotkania chodzi full <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#475590 01/02/2006 17:20
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Quote
Quote
Moim zdaniem Barca tego meczu nie odpusci. A jezeli tak by sie stalo, to by wszyscy w Hiszpanii mowili ze Barcelona przestraszyla sie Realu Madryt w nastepnej rundzie. Chyba nikt nie sadzi, ze pilkarze Barcy to tchorze. Inna sprawa czy Barcelona odrobi dwubramkowa roznice. Dlatego moim zdaniem lepiej jest zagrac 1 w jakims kombosie albo over, bo jesli Saragossie udaloby sie cos strzelic, to bramki w tym meczu sie posypia.

Panowie , tu sie liczy KASA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jak wiadomo jesli Bacelona wygra 2 bramkami i awansuje to działacze juz beda zaciskali raczki na kolejne spotkanie z REALEM !!! a wiec dodatkowa $$$ za bilety a na takie spotkania chodzi full <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

TYP OSOBISTY: over 2,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1,533 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

#475591 01/02/2006 21:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
tak wlasnie barca , ronaldingo pokazuja klase :>

#475592 02/02/2006 11:38
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
Quote
tak wlasnie barca , ronaldingo pokazuja klase :>
Teraz już mogę sie wypowiedzieć na temat tego meczu, poniewaz widzialem pelne 93 minuty. I moge tylko jedno powiedziec Barca została okradziona...tylko czemu? hmmm strach przed kolejna kompromitacja Realu M.? wszystko na to wskazuje. Najpierw wypunktowanie Barcy - czerwo dla Ronniego. Nastepnie wypunktowanie Zaragozy gdy już szanse na awans Barcy były bardzo niskie.

Widmo roku 1943 powraca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Mam nadzieje oczywiscie, że to jest nieprawda...ze poprostu sedzia mial zly dzien...ale trzeba rpzypomniec jakiego pochodzenia jest ten pan...Kastylia.

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1