|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 453
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 453 |
Barcelona pogrążona w ciągu 4 min tego dawno nie było ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11 |
Dokładnie... mam nadzieję że nie wpłynie to źle na ich niedzielni mecz z Mallorcą. Obstawiłem na Barce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Ma ktoś liste powołanych piłkarzy Barcelony i Zaragozy? Bo kurs na Zarazgoze świetny, a Barca może puchar odpóścić.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Barca max sklad oprocz Eto oczywiscie. Ja gram na over bo chyba powaznie podchodza do meczu /gdyby nie to sklad na bank bylby inny/ a wiadomo, ze od poczatku musza ruszyc do szturmu wiec goscie tez beda miec okazje. Spodziwam sie duzej ilosci bramek. Kadra na mecz:
Bramkarze: Valdés oraz Jorquera Obrońcy: Oleguer, Puyol, Márquez, Gio, Sylvinho Pomocnicy: Iniesta, Van Bommel, Deco, Edmílson Napastnicy: Giuly, Larsson, Ronaldinho, Messi, Ezquerro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
biorąc pod uwagę wynik pierwszego spotkania ( porażka Barcelony 2-4) aż się prosi aby zagrac z handi
AH-1,5 w expekcie 2.05 - kurs palce lizać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
Ma ktoś liste powołanych piłkarzy Barcelony i Zaragozy? Bo kurs na Zarazgoze świetny, a Barca może puchar odpóścić. Barca nie odpuści pucharu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, w pófinale czeka Real Madryt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 299 |
JESTEM DOKŁADNIE TEGO SAMEGO ZDANIA, BARCA DZIS ZAGRA NA CAŁEGO:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
A ja taki pewny nie jestem. Jej celem nie jest puchar hiszpani ale mistrzostwo i liga mistrzów i zdają sobie sprawe, że grając o wszystko ich szanse spadają na LM. w weekend mają mecz z Athletico Madryt gdzie pierwszy mecz przegrali. Jezeli naprawde będzie im zalezeć to mogą wygrać ale nie można zapominać, ze Zaragoza to nie ogórki i w tym sezonie oprócz zwycięstwa 4:2, wcześciej zremisowali 2:2 a mogli wygrać ale sędzia pomógł Barcelonie dyktując karny i wyrzucając piłkarza gości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
gadanie, że Barca zagra na calosc to mozna sobie miedzy bajki włozyć. To jest Puchar kraju a nie liga. I granie na faworytow nie jest dobrym pomyslem. Juz wczoraj Milan pokazal jak im zalezy na pucharze. Wystarczy przypomniec wystepy Barcy z ostatnich lat w pucharze. Dla Barcy liczy sie liga i LM. Puchar to dodatek i nie beda grac na maxa. Tu jest sznsa dla Saragossy. Do tego kurs na Barce 1.30. Przeciez to kpina, bardzo zanizony. Maja wazny mecz z Atletico. Zreszta moga byc ostatnio zmeczeni ciaglym graniem a przeciez za trzy tygodnie graja z Chelsea. kurs 1.30 nie wart ryzyka. Ja juz bym wolal grac na awans Saragossy bo w sts chyba 1.80 bylo. Ale w ogole ja puchary kraju odpuszczam i lze na tym nie wychodze ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Barca chce zdobyc potrojna korone, w lidze maja 12 punktow przewagi i nawet remis im krzywdy nie zrobi, poza tym w lidze nie zagraja Edmilson i Ronaldinho, wiec oni na pewno zagraja na 100%, poza tym Messi bedzie chcial sie zrehabilitowac za wystep w pierwszym spotkaniu, wiec mysle, ze wszytsko mozliwe. Ja gram: over 1,5 w pierwszej over 2,5 w meczu Barca Barca handicap Barca awans w roznych konfiguracjach i za rozne stawki, to wiadomo, jakos po tym jak widzialem skroty jestem pewien, ze bedzie sporo bramek, bo jak tylko Barca przycisnela to sytuacja gonila sytuacje, do tego trzeba dodac kontry Saragossy. Pozdro,a co do odpuszczenia to go nie odpuszcza, ewentualnie jak im nie wejdzie nic w I polowie to moga odpuscic, ale chyba nikt w to nie wierzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
gadanie, że Barca zagra na calosc to mozna sobie miedzy bajki włozyć. To jest Puchar kraju a nie liga. I granie na faworytow nie jest dobrym pomyslem. Juz wczoraj Milan pokazal jak im zalezy na pucharze. Wystarczy przypomniec wystepy Barcy z ostatnich lat w pucharze. Dla Barcy liczy sie liga i LM. Puchar to dodatek i nie beda grac na maxa. Tu jest sznsa dla Saragossy. Do tego kurs na Barce 1.30. Przeciez to kpina, bardzo zanizony. Maja wazny mecz z Atletico. Zreszta moga byc ostatnio zmeczeni ciaglym graniem a przeciez za trzy tygodnie graja z Chelsea. kurs 1.30 nie wart ryzyka. Ja juz bym wolal grac na awans Saragossy bo w sts chyba 1.80 bylo. Ale w ogole ja puchary kraju odpuszczam i lze na tym nie wychodze ... Porownaj wyniki Milanu z ligi z wynikami Barcy, w pucharze bedzie mniej wiecej podobna roznica. Waznym aspektem jest tez, ze to Saragossa, druzyna, ktora Barca jeszcze nie pokonala w tym sezonie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 138 |
Moje typy: 1:0, 2:0, 1:1.
Zaragossa sie zamuruje jak z Atletico Madryt i bedzie wyprowadzac grozne kontry. Swoje zrobili i beda bronic 2 punktowej przewagi. Zagraja jak z Atletico albo z Barcelona z 2004 roku i koniec. Messi nie jest graczem rownym - jest mlody i raz mu mecz wyjdzie a raz nie wyjdzie. To nie to co Ronadldinho. Wiec chciec to on se moze - jak to bedzie jeden z wazniejszych meczow dla Saragossy. A czarny jeszcze siedzi w Afryce i duet Ronaldinho-murzyn nie zagra!
Szanse na UNDER wynosza co najmniej 50% wedlug mnie, do tego ta dluga seria overow miedzy tymi druzynami i akurat puchar jest dobra okazja na jej przelamanie.
Kurs 2,15 - polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Prawdopodobne sklady za "AS"-em:
Barca: 25 Jorquera - 5 Puyol, 4 Márquez, 23 Oleguer, 16 Silvinho, 15 Edmilson - 20 Deco, 17 Van Bommel, 8 Giuly, 19 Messi - 10 Ronaldinho
Rezerwa: 1 Victor Valdés, 12 Van Bronckhorst, 24 Iniesta, 14 Ezquerro, 7 Larsson
Zara: 1 César - 5 Álvaro, 6 Gabi Milito, 4 Cuartero - 14 Ponzio, 16 Celades, 20 Generelo, 8 Cani, 7 Ewerthon - 18 Óscar González, 22 Diego Milito
Rezerwa: 25 Valbuena, 12 Toledo, 7 Movilla, 21 Zapater, 9 Sergio García
Co do meczu to moje zdanie jest takie, ze barca to spotkanie wygra, ale czy uda jej sie awansowac? Mysle ze mimo wszystko tak. W nastepnej rundzie czeka Real <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
choćby z tego powodu, że czeka na nich Real nie powinno być mowy o jakimkolwiek graniu na pół gwizdka.
Jeśli Saragossa się zamuruje, to dobrze... Barca jest przyzwyczajona do takiego przebiegu meczu i jesli będą cały czas "siedzieć" na połowie rywali, to dzięki indywidualnym umiejętnościom piłkarzy powinna stworzyć trochę sytuacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556 |
Sprawa jasna -wg mnie i nie tylko,nikt Barcelonie(i tak powinno być)nie dorasta do pięt a jednorazowe porażki(1 mecz) nie lczą się tylko awans-sprawa prosta jak będą chcieli to sa w 1/2,też dziś zapowiada się Show R10-nie zagra 3 slabszych meczów z rzędu-,Po latach chudych teraz nie powinni odpuszczac Pucharów-VEB !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
Moim zdaniem Barca tego meczu nie odpusci. A jezeli tak by sie stalo, to by wszyscy w Hiszpanii mowili ze Barcelona przestraszyla sie Realu Madryt w nastepnej rundzie. Chyba nikt nie sadzi, ze pilkarze Barcy to tchorze. Inna sprawa czy Barcelona odrobi dwubramkowa roznice. Dlatego moim zdaniem lepiej jest zagrac 1 w jakims kombosie albo over, bo jesli Saragossie udaloby sie cos strzelic, to bramki w tym meczu sie posypia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Moim zdaniem Barca tego meczu nie odpusci. A jezeli tak by sie stalo, to by wszyscy w Hiszpanii mowili ze Barcelona przestraszyla sie Realu Madryt w nastepnej rundzie. Chyba nikt nie sadzi, ze pilkarze Barcy to tchorze. Inna sprawa czy Barcelona odrobi dwubramkowa roznice. Dlatego moim zdaniem lepiej jest zagrac 1 w jakims kombosie albo over, bo jesli Saragossie udaloby sie cos strzelic, to bramki w tym meczu sie posypia. Panowie , tu sie liczy KASA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jak wiadomo jesli Bacelona wygra 2 bramkami i awansuje to działacze juz beda zaciskali raczki na kolejne spotkanie z REALEM !!! a wiec dodatkowa $$$ za bilety a na takie spotkania chodzi full <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Moim zdaniem Barca tego meczu nie odpusci. A jezeli tak by sie stalo, to by wszyscy w Hiszpanii mowili ze Barcelona przestraszyla sie Realu Madryt w nastepnej rundzie. Chyba nikt nie sadzi, ze pilkarze Barcy to tchorze. Inna sprawa czy Barcelona odrobi dwubramkowa roznice. Dlatego moim zdaniem lepiej jest zagrac 1 w jakims kombosie albo over, bo jesli Saragossie udaloby sie cos strzelic, to bramki w tym meczu sie posypia. Panowie , tu sie liczy KASA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jak wiadomo jesli Bacelona wygra 2 bramkami i awansuje to działacze juz beda zaciskali raczki na kolejne spotkanie z REALEM !!! a wiec dodatkowa $$$ za bilety a na takie spotkania chodzi full <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> TYP OSOBISTY: over 2,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1,533 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36 |
tak wlasnie barca , ronaldingo pokazuja klase :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
tak wlasnie barca , ronaldingo pokazuja klase :> Teraz już mogę sie wypowiedzieć na temat tego meczu, poniewaz widzialem pelne 93 minuty. I moge tylko jedno powiedziec Barca została okradziona...tylko czemu? hmmm strach przed kolejna kompromitacja Realu M.? wszystko na to wskazuje. Najpierw wypunktowanie Barcy - czerwo dla Ronniego. Nastepnie wypunktowanie Zaragozy gdy już szanse na awans Barcy były bardzo niskie. Widmo roku 1943 powraca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Mam nadzieje oczywiscie, że to jest nieprawda...ze poprostu sedzia mial zly dzien...ale trzeba rpzypomniec jakiego pochodzenia jest ten pan...Kastylia.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|