Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
#475553 25/01/2006 08:44
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
dzis widze bardzo fajny mecz : Valencia - Deportivo

goscie przyjezdzaja dzis na Mestalla bronic jednobramkowej zaliczki z pierwszego meczu

trener La Corunii zabiera ze soba 17 pilkarzy : Molina, Manuel Pablo, Duscher, César, De Guzmán, Sergio, Tristán, Arizmendi, Munitis, Scaloni, Andrade, Capdevila, Víctor, Juanma, Coloccini, Dani Mallo y Xisco.

jak juz wiadomo, w druzynie gosci panuja ardzo smutne nastroje, bo w ost. kolejce ligowej kontuzji eliminujacej go z mundialu i gry w klubie na POL ROKU doznal nie kto inny niz motor napedowy zespolu Valeron.

"Trener Deportivo La Coruna Joaquin Caparros przyznał, że jest załamany kontuzją rozgrywającego Juana Carlosa Valerona.
30-letni reprezentant Hiszpanii zerwał wiązadła w lewym kolanie i będzie pauzował przez najbliższe pół roku.

Tym samym Caparros nie skorzysta już z Valerona w tym sezonie.

- To dla nas najgorsza możliwa wiadomość, ale postaramy się zachować optymizm - powiedział Caparros."

co do skladu Valencii, narazie jeszcze nie znazlazlem newsow, ale mysle, ze nie odpuszcza tego meczu i pokonaja targany problemami klub z El Riazor ;-)

tak wiec moj typ : Valencia @ 1.67 Sportinget
dla bardziej odwaznych Valencia(-1) @ 2.8 Sportingbet <-- na rozpis idealna sprawa ;-)

Bonus: Unibet
#475554 25/01/2006 10:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Valencia: Butelle - Miguel, Navarro, Marchena, Moretti - Rufete, Baraja, Albelda, Regueiro - Aimar, Villa

Nie jestem pewnny, to chyba nie jest najmocniejszy skład Valencii. Do wczoraj chciałem grać ten typ, ale teraz się coraz bardziej zastanawiam.

#475555 25/01/2006 11:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Pamietajcie ze Deportivo swietnie gra na wyjazdach. Broni sie i kontruje.Ciezki mecz i za niski kurs na Valencie, ktorej kibicuje z calego serca.

#475556 25/01/2006 14:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Quote
Valencia: Butelle - Miguel, Navarro, Marchena, Moretti - Rufete, Baraja, Albelda, Regueiro - Aimar, Villa

Nie jestem pewnny, to chyba nie jest najmocniejszy skład Valencii. Do wczoraj chciałem grać ten typ, ale teraz się coraz bardziej zastanawiam.
w porownaniu z meczu valencia -betis tylko jena zmiana: Angulo <=> Rufete. A to napewno wzmocnienie wiec powinno byc dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ps. gdyby kogos interesowal skrot z meczu Betis - valencia do pobrania TUTAJ [megaupload.com]

#475557 25/01/2006 20:40
Dołączył: Jan 2006
Posty: 294
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 294
Valencia C.F. Butelle,Miguel,Marchena,Albelda,Villa,Baraja, Angulo,Aimar,Moretti,Regueiro,Albiol
Deportivo de la Coruna Molina,Manuel Pablo,Duscher,Sergio
Arizmendi,Munitis,Scaloni,Andrade,Capdevila,Juanma,Coloccini

#475558 25/01/2006 22:39
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10
siema wiecie może czemu pzrerwali mecz Valenci??? i jak teraz będzie to liczone u bukmacherów ??:)

#475559 26/01/2006 01:00
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Quote
siema wiecie może czemu pzrerwali mecz Valenci??? i jak teraz będzie to liczone u bukmacherów ??:)
"Skandalem zakończyło się spotkanie w Walencji pomiędzy miejscową Valencią i Deportivo La Coruna. Mecz został bowiem przerwany w 44. minucie przy stanie 1:0 dla gospodarzy. Wszystko za sprawą wygłupu kibica, który trafił sędziego spotkania jakimś przedmiotem w prawą skroń. W pierwszym meczu tych drużyn na El Riazor wygrało Deportivo 1:0. "
Pewnie bedzie zwrot za ten mecz

#475560 26/01/2006 11:23
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
przepraszam wie ktos może w jakim składzie wystapi BARCA????prosze o odpowiedz!pozdrawiam!

#475561 26/01/2006 12:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
przepraszam wie ktos może w jakim składzie wystapi BARCA????prosze o odpowiedz!pozdrawiam!


Frank Rijkaard pozwoli odpocząć kapitanowi Barcy, Carlesowi Puyolowi oraz Francuzowi Ludovicowi Giuly w dzisiejszym meczu, jaki Barcelona rozegra w ćwierć finale Pucharu Króla z drużyną Zaragozy, na stadionie La Romareda.

Mark van Bommel razem z resztą drużyny pojedzie do Zaragozy, mimo, że nie doszedł jeszcze do pełni sił po kontuzji, jakiej doznał w spotkaniu z Alaves.

Lista 16 zawodników, powołanych na spotkanie z Zaragozą wygląda następująco:

Bramkrze: Valdés, Jorquera
Obrońcy: Belletti, Oleguer, Márquez, Gio, Sylvinho
Pomocnicy: Iniesta, Edmílson, Van Bommel, Gabri
Napastnicy: Messi, Larsson, Ronaldinho, Ezquerro, Maxi

[źródło: Sport]

#475562 26/01/2006 12:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
czyli można chyba stawiac na BARCE!! z kiepska saragossą dadza chyba rade:)pozdro!!!

#475563 26/01/2006 12:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Quote
siema wiecie może czemu pzrerwali mecz Valenci??? i jak teraz będzie to liczone u bukmacherów ??:)

KUPE LUDZI MIAŁO 1 NA VALENCIE ,WIEC ROZWIAZANIE BOOKÓW BEDZIE JEDNOZNACZNE... UZNAJA WALKOWERA A WIEC 3-0 DLA LA CORUNY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> taka decyzje w 99% w moim odczuciu wydadza władze HISZPANSKIEJ FEDERACJII!!! (niedawno było tak z Roma i Interem ,wiec inaczej postapic nie moga) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />



Angola v DR Congo Match [email][email protected][/email] (0-0)
Cameroon v Togo [email][email protected][/email] (2-0)
Valencia v Deportivo [email][email protected][/email] (1-0 I zonk... przerwany mecz)
Man Utd v Blackburn [email][email protected][/email] (2-1)

fuck... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#475564 26/01/2006 13:16
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
hmmmm podobno mecz ma zostac dokonczony od 44 min. ale bez udziału publiczności!!! hmmm jest szansa a druzyny maja 24 godziny na podjecie terminu dokonczenia meczu!!!

#475565 26/01/2006 13:58
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
p.s. Sportingbet.com zrobił VOIDED <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kasa jest i nie trzeba czekać !!!

DZIEKUJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#475566 26/01/2006 13:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Quote
czyli można chyba stawiac na BARCE!! z kiepska saragossą dadza chyba rade:)pozdro!!!

''Z kiepską saragossą'' hm... ten kiepski Real wyeliminował Atletico i to w dobrym sytul.
Zupełnie się z Tobą nie zgadzam.Oglądałem mecze z Atletico i uważam,że są w stanie dzisiaj nawet pokusić się o zwycięstwo.Trener Barcy zapowiedział,ze da paru piłkarzą odpocząc do tego nie ma Eto'o.Myśle,że sprawa awansu rozegra się na stadionie Barcy.
Ja osobiscie dzisiaj
:

Real Saragossa - Barcelona ---> 1x ... 1.80

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#475567 26/01/2006 14:05
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
p.s. Sportingbet.com zrobił VOIDED <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kasa jest i nie trzeba czekać !!!

DZIEKUJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
VOIDED ??? tzn zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#475568 26/01/2006 14:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
buki naziemne musza zrobić zwrot ... bo w regulaminie niema zapisu ktory by mowił ze wynik zawodów jest taki jaki ustali.. w tym przypadku federacja hiszpańska... jest jasno na białym .. ze mecz musi miec rozegrana odpowiednia ilosc minut.. a w tym przypadku było tylko 44 .. czyli nawet HT niebyło.. zwrot jak nic..
chyba ze dokoncza...
mam under w tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#475569 26/01/2006 20:14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11
No właśnie ruszył mecz Saragossa-FC Barcelona
składy ubydwu dróżyn w pierwszej połowie są następujace:

Saragossa: FC Barcelona

César Jorquera
Ponzio Belletti
Alvaro Oleguer
Gabriel Milito Marquez
Toledo Gio
Oscar edmilson
Celades Iniesta
Zapater Van Bommel
Cani Ronaldinho
Diego Milito Larsson
Ewerthon Messi

#475570 26/01/2006 20:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21
Quote
Quote
czyli można chyba stawiac na BARCE!! z kiepska saragossą dadza chyba rade:)pozdro!!!

''Z kiepską saragossą'' hm... ten kiepski Real wyeliminował Atletico i to w dobrym sytul.
Zupełnie się z Tobą nie zgadzam.Oglądałem mecze z Atletico i uważam,że są w stanie dzisiaj nawet pokusić się o zwycięstwo.Trener Barcy zapowiedział,ze da paru piłkarzą odpocząc do tego nie ma Eto'o.Myśle,że sprawa awansu rozegra się na stadionie Barcy.
Ja osobiscie dzisiaj
:

Real Saragossa - Barcelona ---> 1x ... 1.80

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />


No stary respekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 3:0 dla Saragossy hehe... ale sie rozkręcili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#475571 26/01/2006 20:58
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11
Barcelona w 3 minuty straciła 3 bramki (!). Bez Puyola w obronie oraz z drugim bramkarzem na bramce linia defensywna kompletnie sobie nie radzi. Trzy kontry Saragossy i 3 gole w siatce... Czy 19 zwycięstwo z rzędu to już przeszłość? No jeszcze się okaze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Grande Barca!

#475572 26/01/2006 22:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11
No niestety lecz FC Barcelona nie podwyższy passy 18 zwycięstw z rzędu. Przegrali 4-2. W 27 minucie z ławki rezerwowych został usunięty protestujący Henk Ten Cate! Czerwona kartka dla drugiego trenera Barcelony!

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, $-man, bukma, poozon), 2,335 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1