Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 85 1 2 3 4 84 85
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
dzisiaj bez niespodzianek ? jak przywidujecie ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Ja Srbija + Polska o185.5 + Brazylia w nogę - kobitki smile
AKO >3 boks

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Polska 3-2 dzis cool

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Wojtas_
Polska 3-2 dzis cool

Bardzo odważne stwierdzenie... kula

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Znalalzem handi na Kube +2.5 seta za 1.25 warto grać grubiej ? smile

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
ja znalazlem 1,3 max mało zeby bawic sie w to grubo, Kuba zagra kaszane i sie skonczy 3:0 i kasa w plecy, lepiej moim zdaniem pobawic sie w 2 sety dla Kuby, nawet mozna zlapac kursiwo 2 albo over, dla mnie 2 sety dla Kuby bez szalenstw ze stawka

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Originally Posted by muminek bez ogonka
ja znalazlem 1,3 max mało zeby bawic sie w to grubo, Kuba zagra kaszane i sie skonczy 3:0 i kasa w plecy, lepiej moim zdaniem pobawic sie w 2 sety dla Kuby, nawet mozna zlapac kursiwo 2 albo over, dla mnie 2 sety dla Kuby bez szalenstw ze stawka

Szczerze to też myślalem nad handi +1.5

Ale chyba jednak zagram Kuba+2.5 + Brazil mocniej grin


Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Wojtas_
Polska 3-2 dzis cool

Bardzo odważne stwierdzenie... kula

Ty ile stawiasz? tongue

Dołączył: Sep 2010
Posty: 555
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 555
dzis kuba win
jak ktos mowi ze kuba gra kaszane to chyba nie ogladal ich ostatnich meczy

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Wojtas_
Polska 3-2 dzis cool

Bardzo odważne stwierdzenie... kula

Ty ile stawiasz? tongue

1-3...

Dzisiaj Brazylia bierze mecz, jutro co najwyżej powalczymy i wtedy 3-2 lub 2-3.

Tak bym to widział. smile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Serbia po @1.33 blush

nie ma głupich

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Wojtas_
Polska 3-2 dzis cool

Bardzo odważne stwierdzenie... kula

Ty ile stawiasz? tongue

1-3...

Dzisiaj Brazylia bierze mecz, jutro co najwyżej powalczymy i wtedy 3-2 lub 2-3.

Panowie,

uzgodnijcie wynik

i podajcie go oficjalnie,

a nie, jakieś 3:2, 1:3.

inwestorzy się niecierpliwią. wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by wojbest1987
Serbia po @1.33 blush

nie ma głupich

Argentyna ma dość komfortową sytuację, Serbia 'must win', stąd kurs dziwić nie powinien. wink

Ja proponuję OVERka 182,5 gb/exp. Dość rozsądnie wygląda.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
@akagi,

ciężko będzie dojść do consensusu.

Wojtas w swoich racjach jest nadto stanowczy

i ciężko będzie go przekonać do zmiany.

Zresztą w tym wypadku wyjątkowo,

wynik jest sprawą otwartą.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Hm, dzisiaj ma ruszać Women's PanAm Cup w Meksyku.

Jakby ktoś zauważył gdzieś ofertę, byłbym wdzięczny za informację.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Originally Posted by TyperNH
dzis kuba win
jak ktos mowi ze kuba gra kaszane to chyba nie ogladal ich ostatnich meczy
mialem na mysli to ze nie ma co pakowac grubo w takiego singla ze wygraja minimum seta
sam gram na Kube i do tego handi setowe +1,5 ale bez szalenst
to moje jedyne bety na dzis
ogldalem ich wszystkie mecze w tej edycji, moze bez jednego

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by _Korver_
@akagi,

ciężko będzie dojść do consensusu.

Wojtas w swoich racjach jest nadto stanowczy

i ciężko będzie go przekonać do zmiany.

Zresztą w tym wypadku wyjątkowo,

wynik jest sprawą otwartą.

my i oni o pietruszke, ale my bardziej zmobilizowani, Spodek do czegos zobowiazuje, trzeba to wygrac, ja czekam na dlugi mecz, w ostatecznosci moge zejsc do 3-2 2-3, bo tb loteria tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by _Korver_
@akagi,

ciężko będzie dojść do consensusu.

Wojtas w swoich racjach jest nadto stanowczy

i ciężko będzie go przekonać do zmiany.

Zresztą w tym wypadku wyjątkowo,

wynik jest sprawą otwartą.

my i oni o pietruszke, ale my bardziej zmobilizowani, Spodek do czegos zobowiazuje, trzeba to wygrac, ja czekam na dlugi mecz, w ostatecznosci moge zejsc do 3-2 2-3, bo tb loteria tongue

Hm o pietruszkę - tak.

Ale z drugiej strony już za tydzień F8, stąd forma powinna być już bliska optymalnej...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
A Dante to gra dzisiaj? tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by _Korver_
@akagi,

ciężko będzie dojść do consensusu.

Wojtas w swoich racjach jest nadto stanowczy

i ciężko będzie go przekonać do zmiany.

Zresztą w tym wypadku wyjątkowo,

wynik jest sprawą otwartą.

my i oni o pietruszke, ale my bardziej zmobilizowani, Spodek do czegos zobowiazuje, trzeba to wygrac, ja czekam na dlugi mecz, w ostatecznosci moge zejsc do 3-2 2-3, bo tb loteria tongue

Hm o pietruszkę - tak.

Ale z drugiej strony już za tydzień F8, stąd forma powinna być już bliska optymalnej...

z ta forma moze byc dzis jeszcze roznie, pewnie pakowali ostro na silowniach i dopiero co sa na poczatku "regeneracji"

Dante to jest na razie powoli wprowadzany i tylko Bernardo wie czy zagra tongue

Strona 2 z 85 1 2 3 4 84 85

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,808 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,868
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1