|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
dzisiaj bez niespodzianek ? jak przywidujecie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Ja Srbija + Polska o185.5 + Brazylia w nogę - kobitki  AKO >3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Polska 3-2 dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Polska 3-2 dzis  Bardzo odważne stwierdzenie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Znalalzem handi na Kube +2.5 seta za 1.25 warto grać grubiej ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
ja znalazlem 1,3 max mało zeby bawic sie w to grubo, Kuba zagra kaszane i sie skonczy 3:0 i kasa w plecy, lepiej moim zdaniem pobawic sie w 2 sety dla Kuby, nawet mozna zlapac kursiwo 2 albo over, dla mnie 2 sety dla Kuby bez szalenstw ze stawka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
ja znalazlem 1,3 max mało zeby bawic sie w to grubo, Kuba zagra kaszane i sie skonczy 3:0 i kasa w plecy, lepiej moim zdaniem pobawic sie w 2 sety dla Kuby, nawet mozna zlapac kursiwo 2 albo over, dla mnie 2 sety dla Kuby bez szalenstw ze stawka Szczerze to też myślalem nad handi +1.5 Ale chyba jednak zagram Kuba+2.5 + Brazil mocniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Polska 3-2 dzis  Bardzo odważne stwierdzenie...  Ty ile stawiasz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 555
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 555 |
dzis kuba win jak ktos mowi ze kuba gra kaszane to chyba nie ogladal ich ostatnich meczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Polska 3-2 dzis  Bardzo odważne stwierdzenie...  Ty ile stawiasz?  1-3... Dzisiaj Brazylia bierze mecz, jutro co najwyżej powalczymy i wtedy 3-2 lub 2-3. Tak bym to widział. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Serbia po @1.33  nie ma głupich
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Polska 3-2 dzis  Bardzo odważne stwierdzenie...  Ty ile stawiasz?  1-3... Dzisiaj Brazylia bierze mecz, jutro co najwyżej powalczymy i wtedy 3-2 lub 2-3. Panowie, uzgodnijcie wynik i podajcie go oficjalnie, a nie, jakieś 3:2, 1:3. inwestorzy się niecierpliwią. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Serbia po @1.33  nie ma głupich Argentyna ma dość komfortową sytuację, Serbia 'must win', stąd kurs dziwić nie powinien.  Ja proponuję OVERka 182,5 gb/exp. Dość rozsądnie wygląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
@akagi,
ciężko będzie dojść do consensusu.
Wojtas w swoich racjach jest nadto stanowczy
i ciężko będzie go przekonać do zmiany.
Zresztą w tym wypadku wyjątkowo,
wynik jest sprawą otwartą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Hm, dzisiaj ma ruszać Women's PanAm Cup w Meksyku.
Jakby ktoś zauważył gdzieś ofertę, byłbym wdzięczny za informację.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
dzis kuba win jak ktos mowi ze kuba gra kaszane to chyba nie ogladal ich ostatnich meczy mialem na mysli to ze nie ma co pakowac grubo w takiego singla ze wygraja minimum seta sam gram na Kube i do tego handi setowe +1,5 ale bez szalenst to moje jedyne bety na dzis ogldalem ich wszystkie mecze w tej edycji, moze bez jednego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
@akagi,
ciężko będzie dojść do consensusu.
Wojtas w swoich racjach jest nadto stanowczy
i ciężko będzie go przekonać do zmiany.
Zresztą w tym wypadku wyjątkowo,
wynik jest sprawą otwartą. my i oni o pietruszke, ale my bardziej zmobilizowani, Spodek do czegos zobowiazuje, trzeba to wygrac, ja czekam na dlugi mecz, w ostatecznosci moge zejsc do 3-2 2-3, bo tb loteria 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
@akagi,
ciężko będzie dojść do consensusu.
Wojtas w swoich racjach jest nadto stanowczy
i ciężko będzie go przekonać do zmiany.
Zresztą w tym wypadku wyjątkowo,
wynik jest sprawą otwartą. my i oni o pietruszke, ale my bardziej zmobilizowani, Spodek do czegos zobowiazuje, trzeba to wygrac, ja czekam na dlugi mecz, w ostatecznosci moge zejsc do 3-2 2-3, bo tb loteria  Hm o pietruszkę - tak. Ale z drugiej strony już za tydzień F8, stąd forma powinna być już bliska optymalnej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
A Dante to gra dzisiaj? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
@akagi,
ciężko będzie dojść do consensusu.
Wojtas w swoich racjach jest nadto stanowczy
i ciężko będzie go przekonać do zmiany.
Zresztą w tym wypadku wyjątkowo,
wynik jest sprawą otwartą. my i oni o pietruszke, ale my bardziej zmobilizowani, Spodek do czegos zobowiazuje, trzeba to wygrac, ja czekam na dlugi mecz, w ostatecznosci moge zejsc do 3-2 2-3, bo tb loteria  Hm o pietruszkę - tak. Ale z drugiej strony już za tydzień F8, stąd forma powinna być już bliska optymalnej... z ta forma moze byc dzis jeszcze roznie, pewnie pakowali ostro na silowniach i dopiero co sa na poczatku "regeneracji" Dante to jest na razie powoli wprowadzany i tylko Bernardo wie czy zagra 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|