|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,392 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,392 Likes: 11 |
Ogolnie to sytuacja ma sie tak jak napisal Korver Stąd póki co powtarzam dalej, że nic się nie stało.
Jak ktoś z buków pokroju: Bwin, ub, b365, Betfair, czy powiedzmy BAH wycofa się z polskiego rynku to zacznę się martwić... Nie ma co dodac ani ujac .To sa najtrafniejsze slowa w tym calym temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Przydałoby się znać opinie jeszcze Bwin, BAH, Bet365 i Pinnaclesports, jeśli możesz piko zrób to albo przeslij mi wzór maila na priv, będzie szybciej. Pisanie e-maili do supportow nie jest warte nawet 1 sekundy poswieconego czasu .Ich odpowiedzi nie maja zadnego znaczenia .Kompletnie zadnego Zawsze lepiej wiedzieć więcej niż mniej, a nuż któryś napisze, że ma zamiar zaskarżyć ustawę do trybunału 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Przydałoby się znać opinie jeszcze Bwin, BAH, Bet365 i Pinnaclesports, jeśli możesz piko zrób to albo przeslij mi wzór maila na priv, będzie szybciej. Pisanie e-maili do supportow nie jest warte nawet 1 sekundy poswieconego czasu .Ich odpowiedzi nie maja zadnego znaczenia .Kompletnie zadnego Rozumiem, że chodzi Ci o aktualne stanowisko firmy. A to może uwzględniać już nowelkę, albo nie. Ale jednak nie wszystkie odpowiedzi są regułką jaką mógłbyś dostać na przykład rok temu. Co z kolei świadczy o jakiejś, chociaż tymczasowej reakcji decydentów. Jeśli się mylę, to pisz jak jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244 |
Juz do 17 napisalem  Jesli cos dostane to napisze. Nie martwcie sie  Conrad dal zielone swiatlo..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Pisanie e-maili do supportow nie jest warte nawet 1 sekundy poswieconego czasu .Ich odpowiedzi nie maja zadnego znaczenia .Kompletnie zadnego Rozumiem, że chodzi Ci o aktualne stanowisko firmy. A to może uwzględniać już nowelkę, albo nie. Wydaje mi się, że rafal08 miał na myśli, że te odpowiedzi to są często luźne interpretacje konkretnego pracownika supportu, a nie oficjalne stanowisko firmy w sprawie tej konkretnej ustawy. Pewnie w niektórych bukach szefostwo nawet nie wie, że w Polsce kapicowa ustawa weszła w życie. Dla mnie liczą się tylko oficjalne deklaracje jak te Ladbrokes z mailami do klientów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Pisanie e-maili do supportow nie jest warte nawet 1 sekundy poswieconego czasu .Ich odpowiedzi nie maja zadnego znaczenia .Kompletnie zadnego Rozumiem, że chodzi Ci o aktualne stanowisko firmy. A to może uwzględniać już nowelkę, albo nie. Wydaje mi się, że rafal08 miał na myśli, że te odpowiedzi to są często luźne interpretacje konkretnego pracownika supportu, a nie oficjalne stanowisko firmy w sprawie tej konkretnej ustawy. Pewnie w niektórych bukach szefostwo nawet nie wie, że w Polsce kapicowa ustawa weszła w życie. Dla mnie liczą się tylko oficjalne deklaracje jak te Ladbrokes z mailami do klientów. Rozumiem, że odpowiedź supportu nie musi być oficjalnym stanowiskiem firmy ( choć być powinna), a tym bardziej uaktualnionym. Tylko jak odróżnić oficjalne od nieoficjalnego z prawdopodobieństwem 100% ? W razie zmiany polityki firmy, jak w przypadku Ladbrokers to proste. A w przypadku kontynuacji polityki ? Piszę oczywistości, ale w podtekście jest zarzut pod adresem buków, które powinny "doinformowywać" swoich klientów, szczególnie w "gorącym" dla nich okresie. I temu służą poniekąd zapytania mailowe klientów. W jakiś sposób wymuszają reakcję, która powinna nastąpić niewymuszenie. Bo jednak wierzę, że support jednak w jakichś przypadkach informuje szefostwo o obawach klientów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Wiadome, że wiążące jest oficjalne stanowisko buka, zresztą zapewne w ten sposób piko ich pyta, a nie o prywatną opinie pani małgosi z supportu, która swoją drogą nie miałaby prawa pisać sobie swoje zdanie nt temat. Jesli jakiś buk nie ma przygotowanej formułki nt temat to nie odpisuje dotychczas pikowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Dlaczego sportingbet twierdzi ze ustawa wchodzi od 1 lipca skoro jeszcze jej nie oglosili na stronce no i czy ma ktos stanowisko bet365?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2011
Posty: 8 |
Goget -Pewnie w niektórych bukach szefostwo nawet nie wie, że w Polsce kapicowa ustawa weszła w życie. O czym ty piszesz w polsce żadna ustawa nie weszła w życie nawet się nie pojawiła w dzienniku ustaw jeszcze i nie wiadomo czy się pojawi od momentu pojawienia się w dzienniku ustaw po 2 tyg zaczyna obowiązywać i wchodzić w życie . Podaje wszystkim link do dziennika ustaw http://dokumenty.rcl.gov.pl/DziennikUstaw . Niech każdy inwidualnie śledzi sytuacje jeśli się pojawi w dzienniku ustaw, po 2 tyg zaczyna obowiązywac są ustawy które po 6 miesiącach pojawiają się w dzienniku ustaw na razie spokój zalecam czekamy .Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Dlaczego sportingbet twierdzi ze ustawa wchodzi od 1 lipca skoro jeszcze jej nie oglosili na stronce no i czy ma ktos stanowisko bet365? No właśnie, oj wszędzie w każdej branży laicy, pozwalniałbym takich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
a) nawet się nie pojawiła w dzienniku ustaw jeszcze i nie wiadomo czy się pojawi
b) są ustawy które po 6 miesiącach pojawiają się w dzienniku ustaw a) wiadomo b) nie ma takich ustaw ( chyba, że może z określonym terminem wejścia w życie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200 |
Witaj xxx W lipcu 2011 roku na terenie Polski w życie wejdzie nowa ustawa o grach hazardowych. Nowe prawo zezwala na zakłady sportowe jedynie firmom posiadającym polską licencję. Firma Ladbrokes Betting and Gaming podlega licencji przyznanej przez inny kraj Unii Europejskiej, w związku z czym nie będzie ubiegać się o polską licencję. Z powodu powyższej decyzji firma Ladbrokes nie może kontynuować działalności w Polsce. Dlatego też z dniem dzisiejszym możliwość dokonywania zakładów oraz nowych depozytów zostanie zablokowana na kontach użytkowników. Wszelkie środki pieniężne znajdujące się w sekcji zakładów sportowych, kasyna, kasyna Live Dealer, Pokera i Gier są bezpieczne. Nagrody za punkty pokerowe zgromadzone w czerwcu zostaną wypłacone a wszystkie zawarte zakłady sportowe zostaną rozliczone bez żadnych zmian, zgodnie z regulaminem Ladbrokes. zaczynamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Jeszcze z 5 razy ktoś tu skopiuje maila od Ladbrokes 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
Jeszcze z 5 razy ktoś tu skopiuje maila od Ladbrokes  kazdy chce sie pochwalic ze takie cos dostał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
a już podobno fama idzie, że bwin też ma zamiar zablokować Polskę  zobaczymy co będzie w najbliższych dniach się działo, Unibet odpowiada, że działa na legalnej licencji UE i będzie działał dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Idzie też fama, że podobno ktoś słyszał, że w piątek o 6 rano do każdego z nas o 6 wkraczają kominiarki Ludzie nie piszcie takich pierdół, konkrety, kto co i kiedy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Dlaczego sportingbet twierdzi ze ustawa wchodzi od 1 lipca skoro jeszcze jej nie oglosili na stronce no i czy ma ktos stanowisko bet365? No właśnie, oj wszędzie w każdej branży laicy, pozwalniałbym takich To może potwierdzać tezę, że odpisujący to zwykli pracownicy supportu, których wypowiedzi nie powinny być traktowane jako wiążące. Dziś support odpisze tak, a jutro szefostwo stwierdzi co innego. ---- Dobre nicki: piko1981, kiki1981... Czy to zbieg okoliczności?  Przydałby się jeszcze 13 Apostoł Chrystusa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
a już podobno fama idzie, że bwin też ma zamiar zablokować Polskę  zobaczymy co będzie w najbliższych dniach się działo, Unibet odpowiada, że działa na legalnej licencji UE i będzie działał dalej "idzie fama"  Idzie fama, że ma być zamach na budynek Sejmu... Ludzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ja już się staram nie denerwować i takie posty olewać...
Ile można ludziom to samo odpisywać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Zwłaszcza, że odpowiedź bwi na jaką wkleił piko1981 jest najbardziej sensowna i podając przykłady orzeczeń. Widać, że Pani Jadzia z supoportu tego sama nie wymyśliła...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|