Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 27 1 2 10 11 12 13 14 26 27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,392
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,392
Likes: 11
Ogolnie to sytuacja ma sie tak jak napisal Korver

Quote
Stąd póki co powtarzam dalej, że nic się nie stało.

Jak ktoś z buków pokroju: Bwin, ub, b365, Betfair, czy powiedzmy BAH wycofa się z polskiego rynku to zacznę się martwić...

Nie ma co dodac ani ujac .To sa najtrafniejsze slowa w tym calym temacie

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by dondo
Przydałoby się znać opinie jeszcze Bwin, BAH, Bet365 i Pinnaclesports, jeśli możesz piko zrób to albo przeslij mi wzór maila na priv, będzie szybciej.

Pisanie e-maili do supportow nie jest warte nawet 1 sekundy poswieconego czasu .Ich odpowiedzi nie maja zadnego znaczenia .Kompletnie zadnego
Zawsze lepiej wiedzieć więcej niż mniej, a nuż któryś napisze, że ma zamiar zaskarżyć ustawę do trybunału grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by dondo
Przydałoby się znać opinie jeszcze Bwin, BAH, Bet365 i Pinnaclesports, jeśli możesz piko zrób to albo przeslij mi wzór maila na priv, będzie szybciej.

Pisanie e-maili do supportow nie jest warte nawet 1 sekundy poswieconego czasu .Ich odpowiedzi nie maja zadnego znaczenia .Kompletnie zadnego

Rozumiem, że chodzi Ci o aktualne stanowisko firmy.
A to może uwzględniać już nowelkę, albo nie.

Ale jednak nie wszystkie odpowiedzi są regułką jaką mógłbyś dostać na przykład rok temu. Co z kolei świadczy o jakiejś, chociaż tymczasowej reakcji decydentów.

Jeśli się mylę, to pisz jak jest smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Juz do 17 napisalem smile smile smile Jesli cos dostane to napisze. Nie martwcie sie smile Conrad dal zielone swiatlo..

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Art300
Originally Posted by rafal08
Pisanie e-maili do supportow nie jest warte nawet 1 sekundy poswieconego czasu .Ich odpowiedzi nie maja zadnego znaczenia .Kompletnie zadnego

Rozumiem, że chodzi Ci o aktualne stanowisko firmy.
A to może uwzględniać już nowelkę, albo nie.

Wydaje mi się, że rafal08 miał na myśli, że te odpowiedzi to są często luźne interpretacje konkretnego pracownika supportu, a nie oficjalne stanowisko firmy w sprawie tej konkretnej ustawy.

Pewnie w niektórych bukach szefostwo nawet nie wie, że w Polsce kapicowa ustawa weszła w życie.

Dla mnie liczą się tylko oficjalne deklaracje jak te Ladbrokes z mailami do klientów.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Art300
Originally Posted by rafal08
Pisanie e-maili do supportow nie jest warte nawet 1 sekundy poswieconego czasu .Ich odpowiedzi nie maja zadnego znaczenia .Kompletnie zadnego

Rozumiem, że chodzi Ci o aktualne stanowisko firmy.
A to może uwzględniać już nowelkę, albo nie.

Wydaje mi się, że rafal08 miał na myśli, że te odpowiedzi to są często luźne interpretacje konkretnego pracownika supportu, a nie oficjalne stanowisko firmy w sprawie tej konkretnej ustawy.

Pewnie w niektórych bukach szefostwo nawet nie wie, że w Polsce kapicowa ustawa weszła w życie.

Dla mnie liczą się tylko oficjalne deklaracje jak te Ladbrokes z mailami do klientów.

Rozumiem, że odpowiedź supportu nie musi być oficjalnym stanowiskiem firmy ( choć być powinna), a tym bardziej uaktualnionym.

Tylko jak odróżnić oficjalne od nieoficjalnego z prawdopodobieństwem 100% ?
W razie zmiany polityki firmy, jak w przypadku Ladbrokers to proste. A w przypadku kontynuacji polityki ?

Piszę oczywistości, ale w podtekście jest zarzut pod adresem buków, które powinny "doinformowywać" swoich klientów, szczególnie w "gorącym" dla nich okresie.
I temu służą poniekąd zapytania mailowe klientów. W jakiś sposób wymuszają reakcję, która powinna nastąpić niewymuszenie.
Bo jednak wierzę, że support jednak w jakichś przypadkach informuje szefostwo o obawach klientów...

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Wiadome, że wiążące jest oficjalne stanowisko buka, zresztą zapewne w ten sposób piko ich pyta, a nie o prywatną opinie pani małgosi z supportu, która swoją drogą nie miałaby prawa pisać sobie swoje zdanie nt temat. Jesli jakiś buk nie ma przygotowanej formułki nt temat to nie odpisuje dotychczas pikowi wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Dlaczego sportingbet twierdzi ze ustawa wchodzi od 1 lipca skoro jeszcze jej nie oglosili na stronce no i czy ma ktos stanowisko bet365?

Dołączył: Feb 2011
Posty: 8
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 8
Goget -Pewnie w niektórych bukach szefostwo nawet nie wie, że w Polsce kapicowa ustawa weszła w życie.

O czym ty piszesz w polsce żadna ustawa nie weszła w życie nawet się nie pojawiła w dzienniku ustaw jeszcze i nie wiadomo czy się pojawi od momentu pojawienia się w dzienniku ustaw po 2 tyg zaczyna obowiązywać i wchodzić w życie . Podaje wszystkim link do dziennika ustaw

http://dokumenty.rcl.gov.pl/DziennikUstaw
.
Niech każdy inwidualnie śledzi sytuacje jeśli się pojawi w dzienniku ustaw, po 2 tyg zaczyna obowiązywac są ustawy które po 6 miesiącach pojawiają się w dzienniku ustaw na razie spokój zalecam czekamy .Pozdrawiam.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by simons1986
Dlaczego sportingbet twierdzi ze ustawa wchodzi od 1 lipca skoro jeszcze jej nie oglosili na stronce no i czy ma ktos stanowisko bet365?
No właśnie, oj wszędzie w każdej branży laicy, pozwalniałbym takich

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by Mike Tyson
a)
nawet się nie pojawiła w dzienniku ustaw jeszcze i nie wiadomo czy się pojawi

b)
są ustawy które po 6 miesiącach pojawiają się w dzienniku ustaw

a) wiadomo
b) nie ma takich ustaw ( chyba, że może z określonym terminem wejścia w życie)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
Witaj xxx

W lipcu 2011 roku na terenie Polski w życie wejdzie nowa ustawa o grach hazardowych. Nowe prawo zezwala na zakłady sportowe jedynie firmom posiadającym polską licencję.

Firma Ladbrokes Betting and Gaming podlega licencji przyznanej przez inny kraj Unii Europejskiej, w związku z czym nie będzie ubiegać się o polską licencję.

Z powodu powyższej decyzji firma Ladbrokes nie może kontynuować działalności w Polsce. Dlatego też z dniem dzisiejszym możliwość dokonywania zakładów oraz nowych depozytów zostanie zablokowana na kontach użytkowników. Wszelkie środki pieniężne znajdujące się w sekcji zakładów sportowych, kasyna, kasyna Live Dealer, Pokera i Gier są bezpieczne. Nagrody za punkty pokerowe zgromadzone w czerwcu zostaną wypłacone a wszystkie zawarte zakłady sportowe zostaną rozliczone bez żadnych zmian, zgodnie z regulaminem Ladbrokes.

zaczynamy smile

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Jeszcze z 5 razy ktoś tu skopiuje maila od Ladbrokes laugh

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Originally Posted by dondo
Jeszcze z 5 razy ktoś tu skopiuje maila od Ladbrokes laugh


kazdy chce sie pochwalic ze takie cos dostał

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
a już podobno fama idzie, że bwin też ma zamiar zablokować Polskę smile zobaczymy co będzie w najbliższych dniach się działo, Unibet odpowiada, że działa na legalnej licencji UE i będzie działał dalej

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Idzie też fama, że podobno ktoś słyszał, że w piątek o 6 rano do każdego z nas o 6 wkraczają kominiarki
Ludzie nie piszcie takich pierdół, konkrety, kto co i kiedy.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by dondo
Originally Posted by simons1986
Dlaczego sportingbet twierdzi ze ustawa wchodzi od 1 lipca skoro jeszcze jej nie oglosili na stronce no i czy ma ktos stanowisko bet365?
No właśnie, oj wszędzie w każdej branży laicy, pozwalniałbym takich
To może potwierdzać tezę, że odpisujący to zwykli pracownicy supportu, których wypowiedzi nie powinny być traktowane jako wiążące.

Dziś support odpisze tak, a jutro szefostwo stwierdzi co innego.


----
Dobre nicki: piko1981, kiki1981...

Czy to zbieg okoliczności? tongue
Przydałby się jeszcze 13 Apostoł Chrystusa grin


Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by - c1amak -
a już podobno fama idzie, że bwin też ma zamiar zablokować Polskę smile zobaczymy co będzie w najbliższych dniach się działo, Unibet odpowiada, że działa na legalnej licencji UE i będzie działał dalej

"idzie fama" laugh

Idzie fama, że ma być zamach na budynek Sejmu...
Ludzie...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ja już się staram nie denerwować i takie posty olewać...

Ile można ludziom to samo odpisywać?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Zwłaszcza, że odpowiedź bwi na jaką wkleił piko1981 jest najbardziej sensowna i podając przykłady orzeczeń. Widać, że Pani Jadzia z supoportu tego sama nie wymyśliła...

Strona 12 z 27 1 2 10 11 12 13 14 26 27

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,999 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,409
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1