Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 27 1 2 14 15 16 17 18 26 27
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
ciekawe jaka bedzie kara za granie u neta bo dla zasady kogos ukaraja i zrobia to na pokaz

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by pacjent11
ciekawe jaka bedzie kara za granie u neta bo dla zasady kogos ukaraja i zrobia to na pokaz

przeciez to proste
karą bedzie gra w neta przez STS i FortunaWin grin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
jakis czas temu dostalem maila od bwin z promo 50% do max 5E z zaznaczeniem ze jesli nie wplacę to obciązą moje konto kwotą 5E za niekorzystanie od dlugiego czasu laugh szkoda ze skasowałem maila grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by pacjent11
DJ sosna moglbys mi napisac maila ??
rozumiem co masz na mysli o portfelach ale o tym by na kompie nie bylo sladow to juz nie do konca..........

rusz dupe i poczytaj tu juz wszystko bylo opisane

Dołączył: Mar 2009
Posty: 9
a.k.a. "tread"
a.k.a. "tread"
Dołączył: Mar 2009
Posty: 9
Ustawa miała na celu wystraszenie niedoinformowanych graczy i wymuszenie wykupienia licencji przez buki naziemne.

Są to kwoty rzędu setek tysięcy złotych, więc pod pretekstem ochrony polskiego społeczeństwa przed złym i uzależniającym hazardem pan Kapica postanowił pokryć dziurę budżetową!

Z internetowych buków wycofali się tylko ci, którym nie zależało na rynku polskim i pewnie nie mają z niego profitów. Do tej pory:

betway, ladbrokes i scandic bookmakers

Reszta nie ma się czego bać, bo ma wygrane w sądzie europejskim. Ustawa dyskryminuje.

szachinista

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by pacjent11
DJ sosna moglbys mi napisac maila ??
rozumiem co masz na mysli o portfelach ale o tym by na kompie nie bylo sladow to juz nie do konca..........
Tzra mieć szufladę na dysk twardy i lipo. Jak bedą mytowniki pukać to lipujesz ich w wizjerze potem wyciągasz szufladę szybkim ruchem i chyc przez balkon ;p
Śladów wtedy brak.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Poczytalem ustawe...I w sumie niby mozemy grac w zakladach przez internet...ale dokladnie to tylko u tych ktorzy wykupia licencje w Polsce(trzeba sporo zaplacic na marginesie),tak jak chce to zrobic STS...A wiec wszystkie buki ktore chca swiadczyc nam uslugi tez musza to zrobic zgodnie z prawem,co wiaze sie nie tylko z oplatami za licencje,bo powinne tez nas policzyc,archiwalizowac itp.itd,co by SC mogla w kazdej chwili sprawdzic,co oznacza jak rozumiem polskiego posrednika,ktory by to wszystko prowadzil(najkrocej rzecz ujmujac)lub zarejestrowanie oddzialu buka w Polsce,przez ktorego by przechodzily wszystkie nasze zaklady...Bo przeciez chyba BF np. na prosbe naszej SC o udostepnienie danych graczy z Polski w tej chwili tego nie zrobi,bo ogolnie ma kapice gdzies...(mam taka nadzieje)...Najwazniejsze w tym wszystkim jest teraz czy nasz rzad moze pozwac jakiegos buka do sadu,za lamanie prawa polskiego,a z tego co wyczytalem to strona po polsku swiadczy o tym ze sa oferowane zaklady mieszkancom naszego kraju,co juz jest lamaniem prawa i czy to wystarczy aby pozwac buka?....Ciekawe jak sie rozwinie sytuacja,i nie bylbym pewny czy bedzie to martwa ustawa,bo to ogolnie jest walka o kase do budzetu..a ze tam pusto to wiadomo trzeba wszedzie szukac...Mysle ze za 2 tygodnie bedzie juz wszystko jasne...Pozatym mam nadzieje ze wiekszosc bukow tez bedzie narazie czekala,co zrobi rzad po wejsciu ustawy,pozyjemy zobaczymy....

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
janiszelk........niedługo stukną 2 latka od złamania ustawy hazardowej przez BAH a pierwszej rozprawy ani widu ani słychu (bo Sąd sprawdza czy jest zgodna z UE lub czy musiała byc notyfikowana) nie mowiąc już o dacie wyroku wink
przy takim tępie możesz spać spokojnie wink

BTW jakoś ten proces nie wpłynął na buków niepokojąco czyz nie DJ grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Ja spie spokojnie (chyba ze przegram troche wieczorkiem)to wtedy nie za bardzo...hahaha...a za 14 dni jade na urlop,hahaaa,a jak wroce to wiadomo co bede robil,jak wiekszosc z nas...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by szachinista83
Reszta nie ma się czego bać, bo ma wygrane w sądzie europejskim. Ustawa dyskryminuje.

Zmien nick na sedzia w takim razie.

Grac bankowo bedziemy mogli pytanie tylko gdzie, spytajcie betowca ktory siedzi w USA a kupony wkleja non stop w TiO, z pewnoscia znajda sie buki i dla nas - do tego ryzyko ze Kapica nas zlapie - emocje gwarantowane.

Najgorsze jest jednak to ze Kapica faktycznie ograniczylby straty kasy przez polakow, bo przegrywa tylko ponad 95% Polskich graczy.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Reszta nie ma się czego bać, bo ma wygrane w sądzie europejskim. Ustawa dyskryminuje.
No to w takim razie co powiesz o tych ktorzy wykupia licencje,czyli zaplaca kase i beda probowali walczyc o rynek z tymi co maja to gdzies...Czyli co w sadzie wygraja i Ci ktorzy beda dzialac legalnie,bo ich tez dyskryminuje...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by janiszelk
Reszta nie ma się czego bać, bo ma wygrane w sądzie europejskim. Ustawa dyskryminuje.
No to w takim razie co powiesz o tych ktorzy wykupia licencje,czyli zaplaca kase i beda probowali walczyc o rynek z tymi co maja to gdzies...Czyli co w sadzie wygraja i Ci ktorzy beda dzialac legalnie,bo ich tez dyskryminuje...

to niech walcza i stawiaja punkty naziemne

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by ultra1978
Tzra mieć szufladę na dysk twardy i lipo. Jak bedą mytowniki pukać to lipujesz ich w wizjerze potem wyciągasz szufladę szybkim ruchem i chyc przez balkon ;p
Śladów wtedy brak.

A po co dysk twardy? Można i bez niego odpalić z płytki linuxa z firefoxem i chodzić po necie. smile

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Google-pomaga-rzadowi-szpiegowac-Polakow,wid,13550722,wiadomosc.html

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by pacjent11
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Google-pomaga-rzadowi-szpiegowac-Polakow,wid,13550722,wiadomosc.html


Tytuł jak zwykle jest kłamstwem "pod kliknięcie".
Skoro 12% żądań uznał za zasadne, to powinien brzmieć "utrudnia".

Dołączył: May 2006
Posty: 183
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 183
Kolejny cios w europejski monopol - dzisiaj Europejski Trybunał Sprawiedliwości potwierdził, że monopol na hazard może być tylko dla ochrony społeczeństwa, a nie jest taką ochroną fakt, że Francja ma monopol dla spółki skarbu państwa, nie dopuszcza innych firm, ale jednocześnie monopolista agresywnie się reklamuje
http://www.egba.eu/en/press/578

Jak dla mnie - sytuacja niezwykle podobna do Polski. Many Totalizator Sportowy ze swoimi wielkimi kampaniami reklamowymi, pomysłami wchodzenia ze sprzedażą losów do supermarketów, a jednocześnie ograniczenie hazardu w internecie i naziemnego.

Ladbrokes chyba za wcześnie zrezygnował z Polski...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Dużo słów jak zwykle, a pytanie jest konkretne.

Jakie będą praktyczne skutki tej decyzji w najbliższym czasie.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Sigrid Ligné, Secretary General of the EGBA said: ´Today´s ruling confirms that Member States have to choose between either a monopoly with policies which are genuinely designed to reduce gambling opportunities or a well regulated market where also EU operators can provide their services. It is a clear question of consistency.´


Jeśli pobożna interpretacja Pani Sekretarz EGBA miałaby faktycznie poparcie polityczne UE to jesteśmy "w domu". Krótka piłka: albo monopol ma Totalizator Sportowy i reszcie dziękujemy, albo rynek polski jest tak samo otwarty dla wszystkich bukmacherów z EU. Z drugiej strony już słyszę Kapicę jak mówi: "no przecież rynek dla zakładów wzajemnych online jest otwarty! Trzeba tylko wykupić od MF licencję" boks

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by DJ SOSNA
Z drugiej strony już słyszę Kapicę jak mówi: "no przecież rynek dla zakładów wzajemnych online jest otwarty! Trzeba tylko wykupić od MF licencję" boks


To tak jakbyś jechał autem po jakiejś pustyni w Afryce i nagle na drodze przed tobą oddział rabusiów z karabinami.
Oczywiście nie oznacza to wcale, że dalej nikt nie przejdzie.

Przejdzie owszem, ale uprzednio trzeba oddać wszystkie kosztowności i samochód.
Gdy już będziesz odchodził w samych slipkach, rabusie życzą Ci miłej drogi, uśmiechną się, ładnie podziękują.

Ale przypieprzyć się nie ma do czego. Droga jest otwarta dla wszystkich.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Originally Posted by z o ® r o
Originally Posted by Experto
Zobaczymy czy na Ladbrokes dla 'niepowaznych graczy' sie skonczy, tymczasem ide do roboty - na zmywak.
Na pewno się nie skończy. Wcześniej szacowałem linię na 5,5 teraz po akcji z LB przesunąłem na 7,5. Jakie są Wasze typy, over? under? smile


over grin

Strona 16 z 27 1 2 14 15 16 17 18 26 27

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1