|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
ciekawe jaka bedzie kara za granie u neta bo dla zasady kogos ukaraja i zrobia to na pokaz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
ciekawe jaka bedzie kara za granie u neta bo dla zasady kogos ukaraja i zrobia to na pokaz przeciez to proste karą bedzie gra w neta przez STS i FortunaWin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
jakis czas temu dostalem maila od bwin z promo 50% do max 5E z zaznaczeniem ze jesli nie wplacę to obciązą moje konto kwotą 5E za niekorzystanie od dlugiego czasu  szkoda ze skasowałem maila 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
DJ sosna moglbys mi napisac maila ?? rozumiem co masz na mysli o portfelach ale o tym by na kompie nie bylo sladow to juz nie do konca.......... rusz dupe i poczytaj tu juz wszystko bylo opisane
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 9
a.k.a. "tread"
|
|
a.k.a. "tread"
Dołączył: Mar 2009
Posty: 9 |
Ustawa miała na celu wystraszenie niedoinformowanych graczy i wymuszenie wykupienia licencji przez buki naziemne.
Są to kwoty rzędu setek tysięcy złotych, więc pod pretekstem ochrony polskiego społeczeństwa przed złym i uzależniającym hazardem pan Kapica postanowił pokryć dziurę budżetową!
Z internetowych buków wycofali się tylko ci, którym nie zależało na rynku polskim i pewnie nie mają z niego profitów. Do tej pory:
betway, ladbrokes i scandic bookmakers
Reszta nie ma się czego bać, bo ma wygrane w sądzie europejskim. Ustawa dyskryminuje.
szachinista
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
DJ sosna moglbys mi napisac maila ?? rozumiem co masz na mysli o portfelach ale o tym by na kompie nie bylo sladow to juz nie do konca.......... Tzra mieć szufladę na dysk twardy i lipo. Jak bedą mytowniki pukać to lipujesz ich w wizjerze potem wyciągasz szufladę szybkim ruchem i chyc przez balkon ;p Śladów wtedy brak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Poczytalem ustawe...I w sumie niby mozemy grac w zakladach przez internet...ale dokladnie to tylko u tych ktorzy wykupia licencje w Polsce(trzeba sporo zaplacic na marginesie),tak jak chce to zrobic STS...A wiec wszystkie buki ktore chca swiadczyc nam uslugi tez musza to zrobic zgodnie z prawem,co wiaze sie nie tylko z oplatami za licencje,bo powinne tez nas policzyc,archiwalizowac itp.itd,co by SC mogla w kazdej chwili sprawdzic,co oznacza jak rozumiem polskiego posrednika,ktory by to wszystko prowadzil(najkrocej rzecz ujmujac)lub zarejestrowanie oddzialu buka w Polsce,przez ktorego by przechodzily wszystkie nasze zaklady...Bo przeciez chyba BF np. na prosbe naszej SC o udostepnienie danych graczy z Polski w tej chwili tego nie zrobi,bo ogolnie ma kapice gdzies...(mam taka nadzieje)...Najwazniejsze w tym wszystkim jest teraz czy nasz rzad moze pozwac jakiegos buka do sadu,za lamanie prawa polskiego,a z tego co wyczytalem to strona po polsku swiadczy o tym ze sa oferowane zaklady mieszkancom naszego kraju,co juz jest lamaniem prawa i czy to wystarczy aby pozwac buka?....Ciekawe jak sie rozwinie sytuacja,i nie bylbym pewny czy bedzie to martwa ustawa,bo to ogolnie jest walka o kase do budzetu..a ze tam pusto to wiadomo trzeba wszedzie szukac...Mysle ze za 2 tygodnie bedzie juz wszystko jasne...Pozatym mam nadzieje ze wiekszosc bukow tez bedzie narazie czekala,co zrobi rzad po wejsciu ustawy,pozyjemy zobaczymy....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
janiszelk........niedługo stukną 2 latka od złamania ustawy hazardowej przez BAH a pierwszej rozprawy ani widu ani słychu (bo Sąd sprawdza czy jest zgodna z UE lub czy musiała byc notyfikowana) nie mowiąc już o dacie wyroku przy takim tępie możesz spać spokojnie BTW jakoś ten proces nie wpłynął na buków niepokojąco czyz nie DJ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Ja spie spokojnie (chyba ze przegram troche wieczorkiem)to wtedy nie za bardzo...hahaha...a za 14 dni jade na urlop,hahaaa,a jak wroce to wiadomo co bede robil,jak wiekszosc z nas...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Reszta nie ma się czego bać, bo ma wygrane w sądzie europejskim. Ustawa dyskryminuje. Zmien nick na sedzia w takim razie. Grac bankowo bedziemy mogli pytanie tylko gdzie, spytajcie betowca ktory siedzi w USA a kupony wkleja non stop w TiO, z pewnoscia znajda sie buki i dla nas - do tego ryzyko ze Kapica nas zlapie - emocje gwarantowane. Najgorsze jest jednak to ze Kapica faktycznie ograniczylby straty kasy przez polakow, bo przegrywa tylko ponad 95% Polskich graczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Reszta nie ma się czego bać, bo ma wygrane w sądzie europejskim. Ustawa dyskryminuje. No to w takim razie co powiesz o tych ktorzy wykupia licencje,czyli zaplaca kase i beda probowali walczyc o rynek z tymi co maja to gdzies...Czyli co w sadzie wygraja i Ci ktorzy beda dzialac legalnie,bo ich tez dyskryminuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Reszta nie ma się czego bać, bo ma wygrane w sądzie europejskim. Ustawa dyskryminuje. No to w takim razie co powiesz o tych ktorzy wykupia licencje,czyli zaplaca kase i beda probowali walczyc o rynek z tymi co maja to gdzies...Czyli co w sadzie wygraja i Ci ktorzy beda dzialac legalnie,bo ich tez dyskryminuje... to niech walcza i stawiaja punkty naziemne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tzra mieć szufladę na dysk twardy i lipo. Jak bedą mytowniki pukać to lipujesz ich w wizjerze potem wyciągasz szufladę szybkim ruchem i chyc przez balkon ;p Śladów wtedy brak. A po co dysk twardy? Można i bez niego odpalić z płytki linuxa z firefoxem i chodzić po necie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Google-pomaga-rzadowi-szpiegowac-Polakow,wid,13550722,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Google-pomaga-rzadowi-szpiegowac-Polakow,wid,13550722,wiadomosc.html Tytuł jak zwykle jest kłamstwem "pod kliknięcie". Skoro 12% żądań uznał za zasadne, to powinien brzmieć "utrudnia".
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 183 |
Kolejny cios w europejski monopol - dzisiaj Europejski Trybunał Sprawiedliwości potwierdził, że monopol na hazard może być tylko dla ochrony społeczeństwa, a nie jest taką ochroną fakt, że Francja ma monopol dla spółki skarbu państwa, nie dopuszcza innych firm, ale jednocześnie monopolista agresywnie się reklamuje http://www.egba.eu/en/press/578Jak dla mnie - sytuacja niezwykle podobna do Polski. Many Totalizator Sportowy ze swoimi wielkimi kampaniami reklamowymi, pomysłami wchodzenia ze sprzedażą losów do supermarketów, a jednocześnie ograniczenie hazardu w internecie i naziemnego. Ladbrokes chyba za wcześnie zrezygnował z Polski...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Dużo słów jak zwykle, a pytanie jest konkretne.
Jakie będą praktyczne skutki tej decyzji w najbliższym czasie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Sigrid Ligné, Secretary General of the EGBA said: ´Today´s ruling confirms that Member States have to choose between either a monopoly with policies which are genuinely designed to reduce gambling opportunities or a well regulated market where also EU operators can provide their services. It is a clear question of consistency.´ Jeśli pobożna interpretacja Pani Sekretarz EGBA miałaby faktycznie poparcie polityczne UE to jesteśmy "w domu". Krótka piłka: albo monopol ma Totalizator Sportowy i reszcie dziękujemy, albo rynek polski jest tak samo otwarty dla wszystkich bukmacherów z EU. Z drugiej strony już słyszę Kapicę jak mówi: "no przecież rynek dla zakładów wzajemnych online jest otwarty! Trzeba tylko wykupić od MF licencję" 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Z drugiej strony już słyszę Kapicę jak mówi: "no przecież rynek dla zakładów wzajemnych online jest otwarty! Trzeba tylko wykupić od MF licencję"  To tak jakbyś jechał autem po jakiejś pustyni w Afryce i nagle na drodze przed tobą oddział rabusiów z karabinami. Oczywiście nie oznacza to wcale, że dalej nikt nie przejdzie. Przejdzie owszem, ale uprzednio trzeba oddać wszystkie kosztowności i samochód. Gdy już będziesz odchodził w samych slipkach, rabusie życzą Ci miłej drogi, uśmiechną się, ładnie podziękują. Ale przypieprzyć się nie ma do czego. Droga jest otwarta dla wszystkich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
Zobaczymy czy na Ladbrokes dla 'niepowaznych graczy' sie skonczy, tymczasem ide do roboty - na zmywak. Na pewno się nie skończy. Wcześniej szacowałem linię na 5,5 teraz po akcji z LB przesunąłem na 7,5. Jakie są Wasze typy, over? under?  over 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|