|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2010
Posty: 19 |
Wygrać można ale wypłacić chyba nie gdyż miałem 200 euro po obrocie całym i czekałem 3 tygodnie w czasie których wysyłałem dokumenty i podobno miało być wszystko w porządku a na koniec email że otworzyłem konto by wyłudzić bonus. konto zamknięte a pieniądze skonfiskowane. Jak chodziłem po forach to nie tylko mnie to spotkało w ten sam wieczór ten sam mail otrzymało kilka osób a ani słychu żeby ktoś wypłacił z tej zdrapkowej promocji.CR wielki minus.Konto oczywiście jedno! Nie zdziwiłbym sie jakbym miał i kilka ale przy jednym takie jaja i więcej czekania niż grania było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241 |
co do quatro casino [ ads.mrgreen.com] u mnie było śmiesznie, wpłaciłem 1e i okazało się że nie mogę przyjąć tej promocji bo korzystałem z innych więc załamany zacząłem grać tym 1e i tak doszedłem do 50e  i do wypłaty poszło
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
promocje 20 za 1 depo zdaje się oferuje sieć CasinoRewards [ ads.mrgreen.com] i można skorzystać jedynie raz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
heheh przed chwila dzwonil do mnie jakis gosc z Casino Club [ ads.mrgreen.com] czy jakos tak (tyle zrozumialem po angielsku) i pytal czy czytam maile bo wyslali jakis bonus i teraz wysla jeszcze lepszy  oni tak do kazdego dzwonia???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,927 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,927 Likes: 12 |
Jest kilka kasyn ktore lubia sie bawic w telefony . City Club [ ads.mrgreen.com] to jedno z nich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Co oni chcieli w ogole bo koles chyba byl chindusem i mowil tak niezrozumiale ze szok... ja zdatny bylem na magiczne słowo YES  O co im chodzilo?:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,927 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,927 Likes: 12 |
zapewne bonus od depozytu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,927 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,927 Likes: 12 |
5 spinow na Unibet [ adserving.unibet.com] slot Frankenstain. Spiny nie dla wszystkich 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
Wyslalem dokumenty na [email protected] wymagane. Kiedy teraz bede wiedział ze moge zlecic juz wypłate? Winpalace rtg
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
5tka FS na Franka Betsson [ record.affiliatelounge.com] raczej dla wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115 |
Potwierdzam u mnie slabo 0.3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
też w unibet mieliście jakąś zmiankę w regulaminie?, dawno nigdzie nie wchodziłem, i zanim mogłem przejśc do kasyna trzeba było zaakceptować reglamin
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
unibet sknery na maxa nie dość że się u nich regularnie gra to nawet spinów nie dadza. A betsson ze spinów 0,40e puszczone za 0,20 i padł big win 6,38 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ale sypnelo niezle 5 fs ostatni to 10 free gdzie sypnelo 3,68 euro wszedlem na stawke 0,02 weszlo 10 free pozniej dosypalo 3 razy po 5 i stawka wskoczyla na 5 w trakcie free razem 100 euro pozniej sie obrotem zajme 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
kurde chciałem przelac myslałem ze nadwyzke sie da i kasa zniknęła wysztko mi zayebali
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
to zaszalałem w betsson 0.00, za to w sportingbet 1.24$
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
bravo bettson macie jeszcze jakis fajny slot?0,05 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,927 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,927 Likes: 12 |
Podobno 10 FS na Franka w Tobet [ ads.mrgreen.com] .U mnie brak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Pewnie tylko dla odbiorców maila.
|
|
|
Link skopiowany do schowka