|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Wojtas zagraj sobie Murraya i Djoko jutro, to odbijesz sobie  Murraya? eee nie wygra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
i nie mam czego odbijac, bo nie gralem na Nas dzis, po prostu kibicowalem, tak jak wczoraj, wczoraj bylo blisko, a dzis zbyt slabo gralismy, a Bra duzo lepiej niz wczoraj, mocni jebance beda na Final 8
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
wlaczylem sobie fivb.org live zeby sprawdzic jak tam Polacy w 3 secie, patrze 21-13 , se mysle "jednak", odswiezylem jeszcze raz 21-25 ahahaha, bekowy nie raz ten live 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Mazur 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
jak tam Polacy grali? Bo -1,5 po @2,13 izi wjechalo widze  za to cholerna Serbia, liczylem ze dzisiaj tez wygraja za 3pkt, a polegli i zabrali 6k mozliwej wygranej :/ kontra za zwrot stawki poszla, ale apetyt byl na zdecydowanie wiecej... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
gralismy gorzej niz wczoraj, za to Brazylia grala duzo lepiej, zagrywka siedziala, przyjecie mieli bardzo dobre i Marlon robil wiatrak z Naszych srodkowych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
jak tam Polacy grali? Bo -1,5 po @2,13 izi wjechalo widze  za to cholerna Serbia, liczylem ze dzisiaj tez wygraja za 3pkt, a polegli i zabrali 6k mozliwej wygranej :/ kontra za zwrot stawki poszla, ale apetyt byl na zdecydowanie wiecej...  tragicznie, koszmarnie, wszystko źle. Brazylia się jakby mniej bawiła ( Sergio chciał zagrać chyba dropa za siatkę jak w tenisie :P, Marlon raz dla zabawy przyjął jedną ręką ) to by było wiele wyżej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
dzieki za relacje  w takim razie nic nie stracilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Uj tam Brazil, ale Argentyna @ 4.25-4.50 izi 3:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Jezeli dobrze licze Bulgaria musi dzis zdobyc 1 punkt aby miec pewny awans bez wzgledu na to ile punktow zdobeda ewentualnie Kubanczycy
si?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Obok w temacie Lś opisalem sytuacje. Tak, 1pkt im styka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
ok wolalem sieupewnic smierdzi 5 setowka : ) chyba ze ruskie przejda kolo meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
moze warto Kubańczyków  skoro Włosi o nic moze zagrają mniej skoncentrowani hmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
moze warto Kubańczyków  skoro Włosi o nic moze zagrają mniej skoncentrowani hmm Grać ? Grać, grać i to sHybko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
akagi a możesz merytorycznie jak to widzisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
akagi a możesz merytorycznie jak to widzisz  Merytorycznie ? Nie znam się. Wczoraj grałem Bułgarię ( również 3:1 ), a też się nie znałem merytorycznie. Przez noc, siatkówki się nie nauczyłem, bo spałem. Gram ( w tym wypadku ) " na tabelę ". To wszystko. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2010
Posty: 260 |
moze warto Kubańczyków  skoro Włosi o nic moze zagrają mniej skoncentrowani hmm Grać ? Grać, grać i to sHybko  brazylia tez nie grala wczoraj o nic do tego zmeczenie i roszady w skladzie i stlukli nas jak nie wiem. gralem i napolske i handicap i wszystko w plecy. nikt nie wie jak do tego podejda dzis wlosi. moze bulgaria 3:0?????? tez nie wiadsomo co tam maja w glowach ruscy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A co ma piernik do wiatraka ( bez urazy ) - fiszu11. Polska z Brazylią wczoraj o pietruszkę. Kuba, jak wygra, to gra dalej. Makarony natomiast, nie mają większej motywacji. Po za tym, to tylko makarony. Ale każdy, za Swoje... , może robić - Swoje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2010
Posty: 260 |
A co ma piernik do wiatraka ( bez urazy ) - fiszu11. Polska z Brazylią wczoraj o pietruszkę. Kuba, jak wygra, to gra dalej. Makarony natomiast, nie mają większej motywacji. a co myslisz o bulgaRII 3:0. SZYBKO I DO DOMU Po za tym, to tylko makarony. Ale każdy, za Swoje... , może robić - Swoje. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|