|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 257 |
A tu jeszcze na temat dzialan MB,czyli jednak moga przekazywac dane:
Firma Moneybookers, w ramach normalnych operacji biznesowych, przekazuje także określone dane osobowe bankom, usługodawcom przetwarzającym karty kredytowe/debetowe, usługodawcom weryfikującym tożsamość oraz agencjom informacyjnym. Przekazywanie tych danych jest niezbędne do identyfikacji i weryfikacji użytkowników, zapewnienia bezpieczeństwa firmy oraz ograniczenia nielegalnej działalności, a także do zarządzania ryzykiem finansowym. Podczas kontroli bezpieczeństwa oraz związanej z identyfikacją, usługodawca może przechowywać zapis zapytań firmy Moneybookers wraz z danymi osobowymi użytkowników. Korzystanie z usług firmy Moneybookers jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnianie i przekazywanie danych osobowych użytkownika ze względu na wyżej wymienione cele. Ponadto, w przypadku przekazu pieniędzy na Konto Moneybookers innego użytkownika, firma Moneybookers przekazuje odbiorcy co najmniej adres e-mail nadawcy. Celem usprawnienia przetwarzania płatności, ich uzgadniania z transakcjami handlowymi lub przeprowadzania kontroli bezpieczeństwa oraz kontroli przeciwdziałających praniu brudnych pieniędzy, firma Moneybookers może także przekazywać na żądanie odbiorców płatności inne dane osobowe, np. nazwisko, adres i kraj zamieszkania użytkowników.
Mazik,a co to jest 14 dni.Nie wyobrazam sobie STSow bez bonusow,bez handicapow,bez egzotycnzych lig kosza,rozgrywek Pan Am America itp.A tego nie uswiadczysz u naziemnych.Czekam na odzew
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Chodzi mi o kolege eini, ktory nie czyta tematu i sobie ubzdural ze ustawa weszla 1 lipca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Uwazacie ze banki beda wszystkie takie ruchy przekazywac? A jesli nikt z tego sobie nic nie bedzi erobil i bedzie dziennie takich przelewow dajmy na to tysiace? To co beda sprawdzac wszystkie konta? Zreszta jesli uczula banki to one nie moga podawac namiarow uzytkownika,bo jest tajemnica danych osobowych,wiec jak? A przeciez moneybookers sluzy generalnie do wplacania do bukow,wiec jesli rzad zazyczy sobie monitorowania wszelkich przelewowo,moze takze uczulic nan netletter czy tez moneybookers.Na czym wiec polega roznica dokladnie,ze MB jest pewniakiem? Czy ten fakt ze z MB na konto moge przelewac pieniadze i nei wiadomo jakiego sa pochodzniai w druga strone? Nikt nic nie uważa tylko pisze że ,mogą, Równie dobrze mogą nic nie robić, lub raz na czas wyciągać kozła ofiarnego, żeby nikt się nie czuł pewnie grając w zagranicznych firmach.Pożyjemy zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
W jednym miesiącu pierdolną kogoś kto gra grubo, w drugim kogoś kto kradnie starej z portfela 10zł i uzupełnia telefony za kody do bah-a po pół roku jak będą zadowoleni z frekwencji w sts-ach dadzą sobie siana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 257 |
Tylko zastanawiam sie czy jesli faktycznie beda upierdliwi to czy moga uczulic takze MB jako przekaznika pieniedzy,m.in do bukow, o zdawanie im relacji z wysylania pieniazkow do bukmacherow i tym samymm mpodawania adresow mailowych takich delikwentow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Gdybym był Kapicą i chciał ludzi przegnać do ziemniaków to kazałbym swoim 'chłopakom' podszywać się pod graczy na forach udających złapanych,ukaranych ,,,i podstawiłbym z dwóch 'słupów' którzy powiedzieliby w tv że zostali złapani, muszą zapłacić karę i mówią że żałują  itp. działania. Skutek byłby lepszy niż faktyczne ściganie,,,bo tutaj chodzi o straszenie a nie o faktyczne karanie bo z tego SC nic nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
myślisz że nie mają co robić tylko tracić czas na dobre wrażenie wizerunku Kapicy? nikt nie będzie im płacił za dodatkowe funkcje donosów czy wyczulenia na coś co w UK jest rzeczą normalną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Gdybym był Kapicą i chciał ludzi przegnać do ziemniaków to kazałbym swoim 'chłopakom' podszywać się pod graczy na forach udających złapanych,ukaranych ,,,i podstawiłbym z dwóch 'słupów' którzy powiedzieliby w tv że zostali złapani, muszą zapłacić karę i mówią że żałują  itp. działania. Skutek byłby lepszy niż faktyczne ściganie,,,bo tutaj chodzi o straszenie a nie o faktyczne karanie bo z tego SC nic nie ma. "Tylko Piłka" sprzedawana w STS a w nim najbardziej rozpoznawalny typer IV RP Czy może byc lepszy "słup" ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 257 |
Panowie,troche odchodzicie od moich watpliwosci.Skoro ustawa istnieje od lipca 2010,dlasczego dopiero teraz taki poploch w Landbrokers i Batway ,ze zwineli interes.I co ztym MB,czy nie mozna oprocz kontrolrzelewow bankowych zlecic takze wszelkie kontrole wplat do bukow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Tylko zastanawiam sie czy jesli faktycznie beda upierdliwi to czy moga uczulic takze MB jako przekaznika pieniedzy,m.in do bukow, o zdawanie im relacji z wysylania pieniazkow do bukmacherow i tym samymm mpodawania adresow mailowych takich delikwentow Nie mogą, MB nie musi,nie opłaca im się i zwyczajnie nie za to płaci swoim pracownikom żeby udostępniali tyle danych hurtowo. Przecież równie dobrze mogliby rozwiązać współpracę z bukami (wprowadzić blokadę na linii polscy gracze-buki). Mniej roboty by było bo i tak i tak straciliby klientów a przynajmniej nie musieliby donosić. Nie uważasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jesli chodzi o donosy do Celnikow to zobaczycie ile tego bedzie, zwlaszcza od tych sfrustrowanych ktorzy wtopili kupona a maja dane osobowe danego gracza. Niestety wiemy jacy sa Polacy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 257 |
...przez MOneybookers,bo zapomnialem dopisac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 257 |
Tylko zastanawiam sie czy jesli faktycznie beda upierdliwi to czy moga uczulic takze MB jako przekaznika pieniedzy,m.in do bukow, o zdawanie im relacji z wysylania pieniazkow do bukmacherow i tym samymm mpodawania adresow mailowych takich delikwentow Nie mogą, MB nie musi,nie opłaca im się i zwyczajnie nie za to płaci swoim pracownikom żeby udostępniali tyle danych hurtowo. Przecież równie dobrze mogliby rozwiązać współpracę z bukami (wprowadzić blokadę na linii polscy gracze-buki). Mniej roboty by było bo i tak i tak straciliby klientów a przynajmniej nie musieliby donosić. Nie uważasz? Owszem,ale to samo moga zrobic banki.Zreszta przeczytaj opinie MB ,ktora zacytowalem na samej gorze strony.Moga przekazac 10 adresow a moga i 100000,tak samo jak banki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Jesli chodzi o donosy do Celnikow to zobaczycie ile tego bedzie, zwlaszcza od tych sfrustrowanych ktorzy wtopili kupona a maja dane osobowe danego gracza. Niestety wiemy jacy sa Polacy... too much CSI ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jesli chodzi o donosy do Celnikow to zobaczycie ile tego bedzie, zwlaszcza od tych sfrustrowanych ktorzy wtopili kupona a maja dane osobowe danego gracza. Niestety wiemy jacy sa Polacy... too much CSI ?  Tu akurat się zgodzę z @Experto... Ciekawi mnie jednak inna kwestia, mianowicie jak wiadomo sporo osób nie gra na siebie, ze względu na wszechobecne limity... Co wtedy?  Bo skoro tak to ja jestem czysty od jakichś 3 lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Jeśli Jacek K. jest inteligentnym człowiekiem, w co chyba nie wątpimy, to scenariusz może być tylko jeden. Ustrzelimy kilku na pokazówkach a 99% graczy netowych się wycofa. Bo kto z tych 99% będzie się bawił w egipskie konta, paysafecards, karty SIM wyrzucane do kanalizacji czy odpalanie VPN-ów? A do tego wybory idą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Dobra nie chce mi się tłumaczyć różnicy między może a musi między polski bank a MB między udostępnić na żądanie a informować o wszystkim
To nie ma sensu. Jak kogoś aresztują lub chociaż wezwą na rozmowę to możemy zacząć rozmawiać. Narazie nie ma o czym rozmawiać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Ciekawi mnie jednak inna kwestia, mianowicie jak wiadomo sporo osób nie gra na siebie, ze względu na wszechobecne limity... Co wtedy?  Dodatkowo zarzut o wykorzystywanie tozszmosci innych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ciekawi mnie jednak inna kwestia, mianowicie jak wiadomo sporo osób nie gra na siebie, ze względu na wszechobecne limity... Co wtedy?  Dodatkowo zarzut o wykorzystywanie tozszmosci innych  Ale na jakiej zasadzie niby dowiodą, że to ktoś inny? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Bo kto z tych 99% będzie się bawił w egipskie konta, paysafecards, karty SIM wyrzucane do kanalizacji czy odpalanie VPN-ów? A do tego wybory idą...  a po co to wszystko? przecież grać można, nie ma bana a za granie nikogo Jacek ustrzelić nie może,,,ewentualnie za wygrywanie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|