|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
kolego ultra ja rozpoczalem 'aktywne' kibicowanie Cracovii w sezonie gdy ostatni raz w 2 lidze zagralismy derby z Wisla - potem czasy 3 ligi i to, ze na stadionie bylo nas 300-400 osob to wcale nie odzwierciedla tego jak to wygladalo na miescie bo ta nasza mala liczebnosc w wielu aspektach dawala nam przewage, gdzie tu analogia do sytuacji w Bielsku ? gdzie powiazanie, ze ciekawie mnie wybor Podbeskidzia ? TEGO NIE WIEM
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
W sumie tak jak on pisze było w latach 80, ale z opisu że Hutnik grał w UEFA wynika że była to druga połowa lat 90. To ciekawe, na tą niby garstkę + Lecha + Arkę polowała na kadrze cała Polska i coś sobie rady dać nie mogli. Na derbach Arka - Lechia ta garstka również była obecna. A co do sytuacji w mieście można wspomnieć mecz Polska- Izrael na Wiśle, czy Wisła- Lech, gdy na płocie brakowało miejsca na szaliki i flagi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Hehe, az sie lezka w oku kreci jak sie przypomina meczyk Hutnik vs Monaco w uefa  Stare dobre czasy gdy Majkel byl murzynem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
W sumie tak jak on pisze było w latach 80, ale z opisu że Hutnik grał w UEFA wynika że była to druga połowa lat 90. To ciekawe, na tą niby garstkę + Lecha + Arkę polowała na kadrze cała Polska i coś sobie rady dać nie mogli. Na derbach Arka - Lechia ta garstka również była obecna. A co do sytuacji w mieście można wspomnieć mecz Polska- Izrael na Wiśle, czy Wisła- Lech, gdy na płocie brakowało miejsca na szaliki i flagi  dlatego z tak duzym zadziwieniem pytam o jakie czasy mu chodzi bo wspomnial Hutnik w UEFA, wtedy Cracovia dawala sie nie tylko Wisle ale i innym ekipom bardzo we znaki ( chyba, ze pisze tylko o liczbie widzow na meczach  - bo ciezko sciagnac ludzi na klub, w ktorym gra sie w potarganych getrach, pilkarze nie maja cieplej wody i wszystko jest w stanie DRAMATYCZNYM  te mecze co wspomniales to byl PASIASTY SHOW 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Hehe, az sie lezka w oku kreci jak sie przypomina meczyk Hutnik vs Monaco w uefa  Stare dobre czasy gdy Majkel byl murzynem.. Dokladnie taki i Barthez wychodzacy do polowy boiska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Hutnik mial niezla pake wowczas,fajne mieli te pomaranczowe pilki i zimowe mecze, jak sie murzynki slizgaly na sniegu po kostki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jaki macie tam rozkład sił w Krakowie? Np. idziesz do knajpy gdzieś koło rynku i raczej masz wokół siebie sympatyków Cracovii czy Wisły?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
kolego ultra ja rozpoczalem 'aktywne' kibicowanie Cracovii w sezonie gdy ostatni raz w 2 lidze zagralismy derby z Wisla - potem czasy 3 ligi i to, ze na stadionie bylo nas 300-400 osob to wcale nie odzwierciedla tego jak to wygladalo na miescie bo ta nasza mala liczebnosc w wielu aspektach dawala nam przewage, wtedy Cracovia dawala sie nie tylko Wisle ale i innym ekipom bardzo we znaki ( chyba, ze pisze tylko o liczbie widzow na meczach wink Tak dali się we znaki że zaczęli biegać z nożami, zabijając przy okazji kibica Pogoni w tramwaju w drodze na mecz reprezentacji.To są czasy tej waszej świetności więc nie ma się czym chwalić, bo co się dzieje to widać do dnia dzisiejszego  Wcześniej to Wisła miała jedną z najlepszych ekip w Polsce (jak nie najlepszą) Druga połowa lat 90-tych wasz garstka z pół świadka z panem M na czele trafiła na młodsze zostawione samo sobie pokolenie które z musu do czasu nie mogła wam zbytnio podskoczyć.Tu w/w przykład meczu Polska-Izrael i akcja na cichym kąciku, czy spacery Cracovii po stadionie, dwie wizyty Lecha pod kasami (w tym drugie z wami na-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
z innych czy wcześniejszych okresów gdy Kraków był w miarę ,normalny, nie macie się czym chwalić a to co się dzieje od tego okresu to szkoda nawet komentować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
bla bla bla... typowe pierdu pierdu PRZEPRASZAMY, ze zostawiliscie nam mlodych na pozarcie a kiedy Wy nam jakiegos wiekszego psikusa wyrzadziliscie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
"to co sie dzieje..." w ostatnim czasie z Waszej strony nic sie nie dzieje  nawet pan M musial narade i zebranie zwolac i pokrzyczec na ekipe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Jaki macie tam rozkład sił w Krakowie? Np. idziesz do knajpy gdzieś koło rynku i raczej masz wokół siebie sympatyków Cracovii czy Wisły? Na samym rynku to raczej nic nie grozi, pobliski Kazimierz czy Śródmieście to kibolsko  raczej Cracovia, choć samo Śródmieście to tam nie ma żadnej zorganizowanej ekipy.A kto ci zajebie maczetą w drodze do domu nie jest od tego zależne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
kolego ultra ja rozpoczalem 'aktywne' kibicowanie Cracovii w sezonie gdy ostatni raz w 2 lidze zagralismy derby z Wisla - potem czasy 3 ligi i to, ze na stadionie bylo nas 300-400 osob to wcale nie odzwierciedla tego jak to wygladalo na miescie bo ta nasza mala liczebnosc w wielu aspektach dawala nam przewage, gdzie tu analogia do sytuacji w Bielsku ? gdzie powiazanie, ze ciekawie mnie wybor Podbeskidzia ? TEGO NIE WIEM Aha zapomniałem ze starości że wtedy po kilka tysięcy na brązowo-białych jeszcze chodziło. Tak więc 80-90 to Cracovia kibiców miała w Krakowie po Wiśle, Hutniku., Garbarni chyba najmniej  Fakt faktem że wszystko przez to że komuna zniszczyła takie kluby jak Cracovia cz Polonia kojarzone źle. Nawet Garbarni zmienili nazwę na jakąś komunistyczną. No cóż gdyby Polonia czy Cracovia miały za prezesów oficerów Armii Czerwonej bądź UB pewnie dziś miałyby tyle tytułów mistrza Polski co Legia i Wisła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
kolego ultra ja rozpoczalem 'aktywne' kibicowanie Cracovii w sezonie gdy ostatni raz w 2 lidze zagralismy derby z Wisla - potem czasy 3 ligi i to, ze na stadionie bylo nas 300-400 osob to wcale nie odzwierciedla tego jak to wygladalo na miescie bo ta nasza mala liczebnosc w wielu aspektach dawala nam przewage, gdzie tu analogia do sytuacji w Bielsku ? gdzie powiazanie, ze ciekawie mnie wybor Podbeskidzia ? TEGO NIE WIEM Aha zapomniałem ze starości że wtedy po kilka tysięcy na brązowo-białych jeszcze chodziło. Tak więc 80-90 to Cracovia kibiców miała w Krakowie po Wiśle, Hutniku., Garbarni chyba najmniej  Fakt faktem że wszystko przez to że komuna zniszczyła takie kluby jak Cracovia cz Polonia kojarzone źle. Nawet Garbarni zmienili nazwę na jakąś komunistyczną. No cóż gdyby Polonia czy Cracovia miały za prezesów oficerów Armii Czerwonej bądź UB pewnie dziś miałyby tyle tytułów mistrza Polski co Legia i Wisła. zgadzam sie z duza czescia tego co napisales,a co do Garbarni to fajnie, ze znow zagraja na szczeblu ogolnopolskim
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
bla bla bla... typowe pierdu pierdu PRZEPRASZAMY, ze zostawiliscie nam mlodych na pozarcie a kiedy Wy nam jakiegos wiekszego psikusa wyrzadziliscie ? A jakiego tego psikusa musiała by Wisła zrobić? Wynająć zamachowca żeby wypierdolił 2 kilo C4 na młynie Cracoivii?  Przecież zabicie jednej osoby to normalka w Krakowie  A co do wyższego posta to tak się przedstawia historia ruchu kibicowskiego.Swego czasu to nawet nikt się wami nie interesował zbytnio w mieście  Więc piszmy o wszystkim, a nie o tym co bardziej pasuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
bla bla bla... typowe pierdu pierdu PRZEPRASZAMY, ze zostawiliscie nam mlodych na pozarcie a kiedy Wy nam jakiegos wiekszego psikusa wyrzadziliscie ? A jakiego tego psikusa musiała by Wisła zrobić? Wynająć zamachowca żeby wypierdolił 2 kilo C4 na młynie Cracoivii?  Przecież zabicie jednej osoby to normalka w Krakowie  A co do wyższego posta to tak się przedstawia historia ruchu kibicowskiego. Swego czasu to nawet nikt się wami nie interesował zbytnio w mieście  Więc piszmy o wszystkim, a nie o tym co bardziej pasuje. jakies 25-30 lat temu  zabojstw bylo juz naprawde za duzo i uwierz, kazdy chce tego zaprzestac - a jak dobrze wiesz, obecnie dokonuja tego tylko skokobryki, nikt 'powazny' z jednej czy drugiej ekipy tak idiotycznych ruchow nie robi - ale ciezko jest ogarnac malolatow, ktorych ponosza emocje, adrenalina i pewnie niejednokrotnie 'wspomagacze' psikus - hmm w obecnych policyjnych czasach chyba juz jest male pole do popisu, a wtedy jak nam zostawiliscie na pozarcie mlodych to my wykorzystalismy "swoj czas" - teraz sie czasy zmieniaja i chyba juz nigdy nie uswiadczymy wjazdu pod kasy w Krakowie czy innych tego typu wiekszych atrakcji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a po drugie styczniowa 'akcja' ( kiedy trzeba przyznac byliscie kibicowsko w formie na miescie ) byla samobojem - od tego czasu CICHOSZA - TOWARZYSTWO sie wykruszylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Jaki macie tam rozkład sił w Krakowie? Np. idziesz do knajpy gdzieś koło rynku i raczej masz wokół siebie sympatyków Cracovii czy Wisły? Trza krzyknąć Wisła albo hej hej Cracovia. I teraz w zależności od otrzymanych obrażeń możesz rozróżnić komu kibicują  . Jeżeli dostałeś: -nożem- Cracovii. -maczetą-Wiśle. -kamieniem-Hutnikowi. -butelką-emeryci z AFC przylecieli na popijawę z Londynu. -węglem-turyści ze Śląska. -śliną-turyści z Poznania. -megafonem-turyści z Gdyni. -butelką po winie-turyści z Wrocławia. -bananem- turyści z Gdańska.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|