Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 24 1 2 12 13 14 15 16 23 24
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Rivaldinho
zdecydowanego faworyta nie ma.. bede kibicowal brytyjczykowi, ale ff wzialem X kurs 51.00 bah, wh

nie wybaczylbym sobie gdybym nie wzial a tak by sie skonczylo grin
Rozwazam jakies overy rundowe co myslicie? : )


gala na 1

podobno na 1 tylko walka Kliczki, a nie cala gala

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Ta walka jest ktora w kolejnosci lub o ktorej mozna sie ich spodziewac w ringu?

Bo gala w tv zaczyna sie ok 23 z tego co widze

Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Originally Posted by Krystian
Ta walka jest ktora w kolejnosci lub o ktorej mozna sie ich spodziewac w ringu?

Bo gala w tv zaczyna sie ok 23 z tego co widze

Walka wieczoru więc jako ostatnia - przed nią pewnie z 3,4 inne walki więc na oko 2 lub 3 rano

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by mefistofeles
Originally Posted by Krystian
Ta walka jest ktora w kolejnosci lub o ktorej mozna sie ich spodziewac w ringu?

Bo gala w tv zaczyna sie ok 23 z tego co widze

Walka wieczoru więc jako ostatnia - przed nią pewnie z 3,4 inne walki więc na oko 2 lub 3 rano

o 3,4 to sa walki wieczoru w USA, bo tam jest inny czas, teraz walcza w Niemczech i walka wieczoru ma byc 23-24.
Juz sama relacja TVP1 tej walki gdzie prognozuja w programie 22.45 - 00:05.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
w Fortunie już Haye @4 - jak dojdzie gdzieś do @5 to biorę za drobne smile może będzie niespodzianka

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
4 ?? shocked

w necie najwyzej 2.77

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Panowie ale moze byc walek walka zacznie sie po 23 i konczyc moga w tvp sport... Nie wierze tym cudakom z tvp.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by - c1amak -
w Fortunie już Haye @4 - jak dojdzie gdzieś do @5 to biorę za drobne smile może będzie niespodzianka
teraz juz tylko 3 :/

Szkoda, ze nie wiedziałem wcześniej.

Widzi mi sie max 8-9 rund, Haye może zrobić niespodzianke wink

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Kylo
Panowie ale moze byc walek walka zacznie sie po 23 i konczyc moga w tvp sport... Nie wierze tym cudakom z tvp.


Tak, TVP ściągnie ludzi przed telewizory, a po 3 rundzie wyłączą transmisję i zaproszą ludzi do TVP Sport żeby sobie obejrzeli resztę laugh

Bądź poważny.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Zebys sie nie zdziwil.

http://www.teleman.pl/station.html?id=86 od polnocy transmisja trwa nadal z Hamburga w tvp sport...

Tvp 1 zas o 0:10 serial Glina. W sumie tez nie bardzo wierze, zeby wykrecili AŻ taki numer wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
(Oczywiscie doczytalem sie wczesniej ze jeszcze 2 walki pozniej)

Dołączył: Jan 2010
Posty: 260
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 260
Originally Posted by Rivaldinho
zdecydowanego faworyta nie ma.. bede kibicowal brytyjczykowi, ale ff wzialem X kurs 51.00 bah, wh

nie wybaczylbym sobie gdybym nie wzial a tak by sie skonczylo grin
Rozwazam jakies overy rundowe co myslicie? : )


gala na 1


NO JA TEZ KOLEGO ZAGRAŁEM WCZORAJ JUZ TEN REMISIK ZA 200 BO TAKI KURS TO SIE ZADKO ZDAZA.... A REMIS DZIS MOZE SIE ZDARZYC... A WTEDY WIELKIE SWIETO!!!!!!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Kliczko zrobi z nim to co powinien smile ale stawiam na wygrana na punkty jednak

Dołączył: Jan 2010
Posty: 260
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 260
KAZDY WIDZI TO INACZEJ smile JA WIDZE TO TAK ZE I NA KLICZKE I HAYE SA KURSY W MIARE BO 1.50 I DOCHODZACE DO 3 NA HAYE SA WARTE GRY DLA KAZDEGO. DUZY SZUM WKOLO WALKI JEST ZROBIONY ZE TEN WYGRA ALBO TEN I KAZDY LADUJE PIENIADZE I TO SPORE SUMY W SWOJEGO ZWYCIEZCE A TAK NAPRAWDE TO BEDZIE WALKA USTAWIONA NA REMIS I TAK JA WLASNIE SADZE DLATEGO POGRAŁEM REMIS W BAH ZA 200 PO KURSIE 51. TO JEST MOJE ZDANIE I JA TAK TO WIDZE. I WIEM ZE TAKICH JAK JA JEST MAŁO HEHEH

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ja też uważam, że wygra Kliczko na punkty.

Haye wytwarza wokół siebie aurę mocnego boksera, ale tak naprawdę w wadze ciężkiej niewiele pokazał. Przynajmniej nie tyle by sądzić, że jest równorzędnym przeciwnikiem dla Kliczki.

Walka z Wałujewem gdzie sędziowie dali mu zwycięstwo, a on sam całą walkę uciekał w ringu przed ruskim.
Potem pojedynki z Ruizem i Harrisonem - bokserami, umówmy się, nie najwyższych lotów. W tych walkach wcale się tak super nie prezentował.
Wolny, zdziadziały Ruiz kilka razy zresztą trafił Haye'a, a ten trochę obawiał się jego ciosów bo walczył wtedy zachowawczo. A jeśli bokser kreujący się na mistrza świata zdolnego pokonać Kliczków obawia się ciosów wacianego i wolnego Ruiza, to coś tu jest nie tak.

Haye to podobnie jak Adamek nie jest naturalny ciężki. Zdaje sobie sprawę z własnych ograniczeń (podejrzana szczęka) i przewagi siły u rywala. Nie sądzę by przypuścił jakiś szturm na początku ani miał ochotę na wymiany.
Raczej spodziewam się powtórki scenariusza z walki z Wałujewem.

I Wałujew i Kliczko górują nad nim warunkami fizycznymi, siłą i zasięgiem ramion. Tyle, że Kliczko jest o kilka klas lepszym bokserem. Tak jak z Wałujewem Haye dał radę go unikać i zadawać pojedyncze ciosy nie będąc samemu trafianym, tak tutaj to nie przejdzie.

Lewy prosty Władka na to nie pozwoli. Władek będzie konsekwentnie rozbijał Haye'a tym prostym aż po kilku rundach Haye nie będzie już stanowił większego zagrożenia. Będzie myślał tylko o dotrwaniu do końca walki, a Kliczko spokojnie będzie go punktował.

Haye dobrze wie, że nie jest w stanie zdominować wagi ciężkiej. To wszystko co wygaduje to agresywny marketing, który teraz daje mu wypłatę życia.
Jeśli odpowiednio to taktycznie rozegra, to może będzie miał szansę na następną (porażka na punkty, płacz w mediach, że sędziowie go oszukali itp.).
Ale równie dobrze brutalny nokaut może zakończyć operę mydlaną w jakiej się lubuje. Sam Haye zaś może zyskać niechlubny przydomek "Mr 50".

Szansę na wygraną Haye'a oceniam na jakieś 5%. Chyba tylko jakiś "lucky punch" może dać mu zwycięstwo.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 260
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 260
Originally Posted by fiszu11
KAZDY WIDZI TO INACZEJ smile JA WIDZE TO TAK ZE I NA KLICZKE I HAYE SA KURSY W MIARE BO 1.50 I DOCHODZACE DO 3 NA HAYE SA WARTE GRY DLA KAZDEGO. DUZY SZUM WKOLO WALKI JEST ZROBIONY ZE TEN WYGRA ALBO TEN I KAZDY LADUJE PIENIADZE I TO SPORE SUMY W SWOJEGO ZWYCIEZCE A TAK NAPRAWDE TO BEDZIE WALKA USTAWIONA NA REMIS I TAK JA WLASNIE SADZE DLATEGO POGRAŁEM REMIS W BAH ZA 200 PO KURSIE 51. TO JEST MOJE ZDANIE I JA TAK TO WIDZE. I WIEM ZE TAKICH JAK JA JEST MAŁO HEHEH


trzeba tez pamietac ze jesli walka nie skonczy sie przed czasem to decydujacy glos beda miec sedziowie a jaki oni werdykt wtedy podadza to juz tylko oni to wiedza, sami wiecie jak nie raz z tymi ich werdyktami było. przyloża remis. nie bedzie zwyciezcy. bukmacherzy zwiną niezły szmal sedziowie dostana swoja działke i kliczko i haye gigantyczne kwoty za walke + premia od bukmacherow a do tego beda rznac pozniej głupów ze to nie mozliwe ze remis w walce, i znowu bedzie przez 2 tygodnie szum po walce o walce i głupie gadki o rewanzach itp i na tym sie skonczy. swiat jest skorumpowany wszedzie. ci co graja w bukmacherke to sami wiedza. sportem rzadzi pieniadz i z dzisiejsza walka tez moze tak byc. wysokich wygranych zycze

Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
Originally Posted by fiszu11
KAZDY WIDZI TO INACZEJ smile JA WIDZE TO TAK ZE I NA KLICZKE I HAYE SA KURSY W MIARE BO 1.50 I DOCHODZACE DO 3 NA HAYE SA WARTE GRY DLA KAZDEGO. DUZY SZUM WKOLO WALKI JEST ZROBIONY ZE TEN WYGRA ALBO TEN I KAZDY LADUJE PIENIADZE I TO SPORE SUMY W SWOJEGO ZWYCIEZCE A TAK NAPRAWDE TO BEDZIE WALKA USTAWIONA NA REMIS I TAK JA WLASNIE SADZE DLATEGO POGRAŁEM REMIS W BAH ZA 200 PO KURSIE 51. TO JEST MOJE ZDANIE I JA TAK TO WIDZE. I WIEM ZE TAKICH JAK JA JEST MAŁO HEHEH
[Linked Image]


Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Informacja z ostatniej chwili! Dan Rafael, popularny dziennikarz ESPN, poinformował na jednym z portali społecznościowych, że walka Davida Haye'a (25-1, 23 KO) z Władimirem Kliczko (55-3, 49 KO) może zostać odwołana z powodu deszczu! Pogoda w Hamburgu jest zła. Kibice obawiają się najgorszego.

Z informacji opublikowanej przez Rafaela wynika, że jeśli pojedynek zostanie odwołany przed czwartą rundą, to zostanie ogłoszony jako no contest, czyli zostanie potraktowany jako nieodbyty. Problem był omawiany na tzw. rules meeting.

Ring na Imtech Arena jest osłoniony przed deszczem, aczkolwiek jego powierzchnia jest daleka od ideału. Niebo jest szare, a deszcz wciąż pada, nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja miała ulec poprawie.

(bokser.org)


laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Panowie te 3.05 na over 11.5 rundy to nie przesada?

Strona 14 z 24 1 2 12 13 14 15 16 23 24

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, latajaca_holenderka, rafal08, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,452 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1