Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123
oczywiście chodziło mi o radnych

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Quote
Oryginalnie wysłał Tremo:
[qb]Ta... ktoś wspomniał już ich amatorską stronkę... pomijając już dziwny układ lig, to dlaczego w pucharze UEFA polski buk określa Wisłę Kraków mianem Kraków (może nie do końca są pewni czy chodzi o Hutnika, Cracovię, Wisłę... a może o reprezentację ranych krakowskich) ???[/qb]
Bo w polskiej pierwszej lidze są dwie Wisły i tylko jedna drużyna z Krakowa.
Chyba uparli się, żeby nazywać drużyny tylko jednym słowem...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
Są postępy w profie - dzisiaj nie dane mi było postawić na singla o kursie 1,67 200 zł polskich, bo pani powiedziała, że zgodnie z nowymi dyrektywami na singlowy kupon nie mozna wygrać więcej niż 150 zł i nie pomogły tłumaczenia, że z 200 zrobi się tylko 100 wygranej. No myślałem, że skonam ze śmiechu - ostatecznie postawiłem za 100 - co to ****a jest???? :eek: :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Quote
Oryginalnie wysłał wuzz:
[qb]A mnie najbardziej wkurza to, że chociaż ofertę w pliku zip z ich strony można sobie ściągnąć, to w 60%-70% przypadków już otworzyć się nie da, bo brakuje 1 bajta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Co za cholera? [/qb]
jak na prawdziwych prufosjonalistuf przystalo nie potrafia nawet bezblednie spakowac, co drugi dzien albo archiwum jest z bledem CRC albo tak jak teraz do sciagniecia plik zip mający ZEROWA wielkosc (sic!); i to sie powtarza co drugi dzien regularnie odkad robie wyniki na zywo dla konkursow TB i PLK
a o stronie to nawet nie bede sie wypowiadal, chyba ktos urzniety w cztery dupy im ja robil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 157
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 157
hej co jest z www.profesjonal.com.pl [profesjonal.com.pl] coś szwankuje oferty nie chce pokazać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
V
member
member
V Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
A moze orientuje sie ktos jak maja sie zaklady bukmacherskie w Czechach czy na Slowacji? Jestem ciekaw czy taki Teletip czy Tipsport tez robi afere gdy ktos stawia np. 10000 CZK? Bo w Polsce to sie juz smieszne zaczyna robic zeby firma bukmacherska robila afere o 100-200 zl, o tyle to ja sie moge z kumplem zalozyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdr

Dołączył: Oct 2003
Posty: 353
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 353
ja juz kurva nie wiem gdzie grac, zeby nie bylo zadnych tych niepotrzebnych problemow, chyba zaczne u internetowych, tylko nie wiem u ktorego bo sie na tym nie znam...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
V
member
member
V Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
Ja sie juz dawno przesiadlem na internetowe buki ze wzgledu na brak podatku bo 10% przy wiekszych kwotach to duzo, na poczatek polecam gamebookers no chyba ze wolisz cos polskojezycznego to expekt lub unibet, ale expekt ma ostatnio kiepska opinie.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 157
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 157
helo panowie!!!! :zobacz: co jest ze sroną www.profesjonal.com.pl [profesjonal.com.pl] nie chce mi ofert pokazać ani wyników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: pomóżcie

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Quote
Oryginalnie wysłał legia warszawa:
[qb]helo panowie!!!! :zobacz: co jest ze sroną www.profesjonal.com.pl [profesjonal.com.pl] nie chce mi ofert pokazać ani wyników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: pomóżcie[/qb]
Niewiedziales, ze dział techniczny tez maja zajebisty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
a co my mozemy? dzielna ekipa pruufa pewnie wczoraj zdziebko pobalowala ot co, a my mozemy teraz najwyzej poszukac ofert na czeskim odpowiedniku pruuf'a www.fortuna-sazky.cz [fortuna-sazky.cz]
posiadam oferte z -11.11.2003 jak cchesz to moge ci ja podeslac, tylko podaj mi na privie swoj adres email

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: profesjonał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
ja i tak wole profa z wszystkich polskich firm naziemnych...prócz betako bo jeszcze taam nie byłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ...mają najlepszą ofertę z wszystkich i w wiekszosci przypadków dają kursy jako pierwsi...u mnie w mieście jest tylko 1 punkt profa i pracują tam bardzo miłe dziewczyny...kiedyś pracowała tam straszna suka ale już już jej nie ma. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ..a,że ich stronka nie trybi...no cóz zawsze mozna wejsc na stronke ich czeskiego odpowiednika...napisałbym parę słów jeszcze o nich ale nie chce żeby straciły prace...a tak wogóle to one są siostrami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ...
...a STS...żenada...tylu małolatów to jeszcze nie widzieliscie...tam po prostu widze samą młodzież
z tornistrami obstawiajaca za swoje kieszonkowe
Ekipa pań pracujących tam sie niedawno zmieniła
i czasami sa takie kolejki ze mozna stac z
pól godzinki...
czasami panuje tam taki tłok ze ciezko wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i strasznie smierdzi :zobacz: ...mówie wam przesada...a w profie jest ekipa starych wyjadaczy którzy zawsze komentują swoje wtopy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wogole w profie jest miło)))
szkoda ,że prof tyle wtopił na zakładaniu wielu punktów w sumie niewielkich miastach...piszecie ze macie 10 sztuk profa w Bytomiu...przesada...to tyle
Ja tam wole profa i tam na Ziemii tylko gram...Toto shit - tam bałbym sie zagrac za 100 bo watpie czy ktoś miałby mi za co wypłacic...wogóle w moim miescie sa chyba 3 punkty tego najmniejpopularnego naziemnego boooka.
Tam kiedys odbierajac marne 200 PLN musiałem zagrac za 50 dyszek bo babka po prostu nie miała w kasie...teraz zauwazyłem nawet nowy w samym centrum miasta(ciekawe kiedy splajtuje) i skubnąłem go na pare setek to wydał mi chyba wszystko co miał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale to wszystko jest smieszne....
pozdro

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
U mnie w mieście zdecydowanie nr 1 wśrud naziemnych jest STS. Nie ma żadnych problemów przy stawianiu. Babki co prawda dzwonią ale nie zdarzyło mi sie jeszcze ,żeby nie przyjeli.Ostatnio nawet z kumplami te same pozycje puszczaliśmy (4 osoby razy 400, ako ok 4,5 ) i tylko raz zadzwoniła. Przy wypłacie każdemu po ponad 1600 (też razem byliśmy) poszła na zaplecze, przyniosła i bez mrugnięcia okiem wypłaciła. No i nie robią głupich komentarzy jak w ...

...Profie. Tu to 100 zł jest problem postawić na szczęście babki zgadzają sie ,żeby np kilka razy po 50zeta postawić i wtedy nie dzwonią. A przy wypłacie robią wielkie oczy i puszczają coś w****iającego w stulu "co ,znowu sie obłowiliśmy co?" nie powinny sobie na takie coś pozwalać,tak mi sie zdaje. Pozatym mają mały punkt u nas w Racku ,wielkości kiosku ruchu...no coment

Natomiast Toto-mix to u nas kompletna porażka w śmierdzącym lokalu. Banda emerytów zastanawia sie z panią Lidką czy póścić parzyste czy nie parzyste a ludzie czekają sobie. 200 złotych raz odpierałem przez 10 dni...jednym słowem : porażka.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
A tak w ogóle to poco czekać aż ktoś z profa przeczyta ten temat. Można by do nich poważnego maila wystosować z wszystkimi zastrzeżeniami i niech odpiszą. Można zrobić akcje ,że wszyscy naraz piszemy każdy sobie (taki spam atak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,żeby zauważyli) albo jednego zbiorowego, Ktoś z łbem nakarku go wysmaruje i wszyscy sie podpiszą...or something

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
tylko czy oni odpowiadają w ogóle? bo np. do stsu wysyłałem parę razy maile i nic nie raczyli odburknąć, choć moje sugestie uwzględnili odnośnie podawania w tabelach ulotki kto o co walczy i kto spada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
ja pisalem jakis czas temu do profa w sprawie nierozpakowujacej sie ulotki-zero odzewu i dzialania z ich strony. napisalem jeszcze pare maili w tym jeden dluzszy m.in. o ich stronie, pobrzeczalem tez cos o marketingu - wszystko kulturalnie i na poziomie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale dalej byla cisza. w koncu jebnalem im mailbombera, nastawilem odpowiednia liczbe i poszedlem spac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a ulotki i tak dalej nie mozna bylo rozpakowac, wniosek z tego ze sa niereformowalni.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb](...) 200 złotych raz odpierałem przez 10 dni...[/qb]
Aż tacy nachalni byli? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
sorki, odbierałem .

Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb](...) 200 złotych raz odpierałem przez 10 dni...[/qb]
Aż tacy nachalni byli? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1