|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123 |
oczywiście chodziło mi o radnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Oryginalnie wysłał Tremo: [qb]Ta... ktoś wspomniał już ich amatorską stronkę... pomijając już dziwny układ lig, to dlaczego w pucharze UEFA polski buk określa Wisłę Kraków mianem Kraków (może nie do końca są pewni czy chodzi o Hutnika, Cracovię, Wisłę... a może o reprezentację ranych krakowskich) ???[/qb] Bo w polskiej pierwszej lidze są dwie Wisły i tylko jedna drużyna z Krakowa. Chyba uparli się, żeby nazywać drużyny tylko jednym słowem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526 |
Są postępy w profie - dzisiaj nie dane mi było postawić na singla o kursie 1,67 200 zł polskich, bo pani powiedziała, że zgodnie z nowymi dyrektywami na singlowy kupon nie mozna wygrać więcej niż 150 zł i nie pomogły tłumaczenia, że z 200 zrobi się tylko 100 wygranej. No myślałem, że skonam ze śmiechu - ostatecznie postawiłem za 100 - co to ****a jest???? :eek: :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
Oryginalnie wysłał wuzz: [qb]A mnie najbardziej wkurza to, że chociaż ofertę w pliku zip z ich strony można sobie ściągnąć, to w 60%-70% przypadków już otworzyć się nie da, bo brakuje 1 bajta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Co za cholera? [/qb] jak na prawdziwych prufosjonalistuf przystalo nie potrafia nawet bezblednie spakowac, co drugi dzien albo archiwum jest z bledem CRC albo tak jak teraz do sciagniecia plik zip mający ZEROWA wielkosc (sic!); i to sie powtarza co drugi dzien regularnie odkad robie wyniki na zywo dla konkursow TB i PLK a o stronie to nawet nie bede sie wypowiadal, chyba ktos urzniety w cztery dupy im ja robil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 157 |
hej co jest z www.profesjonal.com.pl [ profesjonal.com.pl] coś szwankuje oferty nie chce pokazać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192 |
A moze orientuje sie ktos jak maja sie zaklady bukmacherskie w Czechach czy na Slowacji? Jestem ciekaw czy taki Teletip czy Tipsport tez robi afere gdy ktos stawia np. 10000 CZK? Bo w Polsce to sie juz smieszne zaczyna robic zeby firma bukmacherska robila afere o 100-200 zl, o tyle to ja sie moge z kumplem zalozyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 353 |
ja juz kurva nie wiem gdzie grac, zeby nie bylo zadnych tych niepotrzebnych problemow, chyba zaczne u internetowych, tylko nie wiem u ktorego bo sie na tym nie znam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192 |
Ja sie juz dawno przesiadlem na internetowe buki ze wzgledu na brak podatku bo 10% przy wiekszych kwotach to duzo, na poczatek polecam gamebookers no chyba ze wolisz cos polskojezycznego to expekt lub unibet, ale expekt ma ostatnio kiepska opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 157 |
helo panowie!!!! :zobacz: co jest ze sroną www.profesjonal.com.pl [ profesjonal.com.pl] nie chce mi ofert pokazać ani wyników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: pomóżcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Oryginalnie wysłał legia warszawa: [qb]helo panowie!!!! :zobacz: co jest ze sroną www.profesjonal.com.pl [ profesjonal.com.pl] nie chce mi ofert pokazać ani wyników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: pomóżcie[/qb] Niewiedziales, ze dział techniczny tez maja zajebisty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
a co my mozemy? dzielna ekipa pruufa pewnie wczoraj zdziebko pobalowala ot co, a my mozemy teraz najwyzej poszukac ofert na czeskim odpowiedniku pruuf'a www.fortuna-sazky.cz [ fortuna-sazky.cz] posiadam oferte z -11.11.2003 jak cchesz to moge ci ja podeslac, tylko podaj mi na privie swoj adres email
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: profesjonał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
ja i tak wole profa z wszystkich polskich firm naziemnych...prócz betako bo jeszcze taam nie byłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ...mają najlepszą ofertę z wszystkich i w wiekszosci przypadków dają kursy jako pierwsi...u mnie w mieście jest tylko 1 punkt profa i pracują tam bardzo miłe dziewczyny...kiedyś pracowała tam straszna suka ale już już jej nie ma. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ..a,że ich stronka nie trybi...no cóz zawsze mozna wejsc na stronke ich czeskiego odpowiednika...napisałbym parę słów jeszcze o nich ale nie chce żeby straciły prace...a tak wogóle to one są siostrami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ... ...a STS...żenada...tylu małolatów to jeszcze nie widzieliscie...tam po prostu widze samą młodzież z tornistrami obstawiajaca za swoje kieszonkowe Ekipa pań pracujących tam sie niedawno zmieniła i czasami sa takie kolejki ze mozna stac z pól godzinki... czasami panuje tam taki tłok ze ciezko wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i strasznie smierdzi :zobacz: ...mówie wam przesada...a w profie jest ekipa starych wyjadaczy którzy zawsze komentują swoje wtopy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wogole w profie jest miło))) szkoda ,że prof tyle wtopił na zakładaniu wielu punktów w sumie niewielkich miastach...piszecie ze macie 10 sztuk profa w Bytomiu...przesada...to tyle Ja tam wole profa i tam na Ziemii tylko gram...Toto shit - tam bałbym sie zagrac za 100 bo watpie czy ktoś miałby mi za co wypłacic...wogóle w moim miescie sa chyba 3 punkty tego najmniejpopularnego naziemnego boooka. Tam kiedys odbierajac marne 200 PLN musiałem zagrac za 50 dyszek bo babka po prostu nie miała w kasie...teraz zauwazyłem nawet nowy w samym centrum miasta(ciekawe kiedy splajtuje) i skubnąłem go na pare setek to wydał mi chyba wszystko co miał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale to wszystko jest smieszne.... pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
U mnie w mieście zdecydowanie nr 1 wśrud naziemnych jest STS. Nie ma żadnych problemów przy stawianiu. Babki co prawda dzwonią ale nie zdarzyło mi sie jeszcze ,żeby nie przyjeli.Ostatnio nawet z kumplami te same pozycje puszczaliśmy (4 osoby razy 400, ako ok 4,5 ) i tylko raz zadzwoniła. Przy wypłacie każdemu po ponad 1600 (też razem byliśmy) poszła na zaplecze, przyniosła i bez mrugnięcia okiem wypłaciła. No i nie robią głupich komentarzy jak w ...
...Profie. Tu to 100 zł jest problem postawić na szczęście babki zgadzają sie ,żeby np kilka razy po 50zeta postawić i wtedy nie dzwonią. A przy wypłacie robią wielkie oczy i puszczają coś w****iającego w stulu "co ,znowu sie obłowiliśmy co?" nie powinny sobie na takie coś pozwalać,tak mi sie zdaje. Pozatym mają mały punkt u nas w Racku ,wielkości kiosku ruchu...no coment
Natomiast Toto-mix to u nas kompletna porażka w śmierdzącym lokalu. Banda emerytów zastanawia sie z panią Lidką czy póścić parzyste czy nie parzyste a ludzie czekają sobie. 200 złotych raz odpierałem przez 10 dni...jednym słowem : porażka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
A tak w ogóle to poco czekać aż ktoś z profa przeczyta ten temat. Można by do nich poważnego maila wystosować z wszystkimi zastrzeżeniami i niech odpiszą. Można zrobić akcje ,że wszyscy naraz piszemy każdy sobie (taki spam atak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,żeby zauważyli) albo jednego zbiorowego, Ktoś z łbem nakarku go wysmaruje i wszyscy sie podpiszą...or something
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
tylko czy oni odpowiadają w ogóle? bo np. do stsu wysyłałem parę razy maile i nic nie raczyli odburknąć, choć moje sugestie uwzględnili odnośnie podawania w tabelach ulotki kto o co walczy i kto spada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
ja pisalem jakis czas temu do profa w sprawie nierozpakowujacej sie ulotki-zero odzewu i dzialania z ich strony. napisalem jeszcze pare maili w tym jeden dluzszy m.in. o ich stronie, pobrzeczalem tez cos o marketingu - wszystko kulturalnie i na poziomie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale dalej byla cisza. w koncu jebnalem im mailbombera, nastawilem odpowiednia liczbe i poszedlem spac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a ulotki i tak dalej nie mozna bylo rozpakowac, wniosek z tego ze sa niereformowalni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Shoti: [qb](...) 200 złotych raz odpierałem przez 10 dni...[/qb] Aż tacy nachalni byli? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb] Oryginalnie wysłał Shoti: [qb](...) 200 złotych raz odpierałem przez 10 dni...[/qb] Aż tacy nachalni byli? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|