Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 23 1 2 13 14 15 16 17 22 23
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by BKS
brazylia po o2,5

po ov 3.5boksboksboksboksboksboksboksboksboks

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
A dla mnie Brazil po WIN ooo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by Bzyku
Droga telewizjo publiczna.

Szanowni dyrektorzy programowi TVP Sport. Zwracam się do was z uprzejmą prośbą...

... WYPIERDALAĆ mi z tym żużlem.

Dawać mecz!

Szanowni oglądacze naszej polskiej TVP z uwagi na fakt rozwoju kibolstwa w naszej ojczyźnie my zarządcy najlepszej sportowej telewizji w Polsce zdecydowaliśmy się puścić sport wyzwalający mniejsze emocje jakim jest żużel. Musimy dbać o nasze wspólne narodowe dobro i nie dopuszczać do jakichkolwiek burd z okazji byle jakich rozgrywek w Copa America w tak zwaną kopaną...

Z poważaniem organizatorzy transmisji.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
http://195.245.213.199/Ch0002

Jedyny taki oryginalny komentarz w sieci grin

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by radeke
Szanowni oglądacze naszej polskiej TVP z uwagi na fakt rozwoju kibolstwa w naszej ojczyźnie my zarządcy najlepszej sportowej telewizji w Polsce zdecydowaliśmy się puścić sport wyzwalający mniejsze emocje jakim jest żużel.

Serio sądzisz, że Ekstraliga ma mniejszą oglądalność od spotkania Brazylii z kopaczami z Wenezueli? smile Puszczają to co się im bardziej opłaca. Z drugiej strony równie dobrze mogą dać mecz w tvphd, szkoda że nie myślą.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
neymar ale zwalil;/ dawac gola
juz 6 min czas najwyzszy na gola:):Pboksboksboks

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by radeke
Szanowni oglądacze naszej polskiej TVP z uwagi na fakt rozwoju kibolstwa w naszej ojczyźnie my zarządcy najlepszej sportowej telewizji w Polsce zdecydowaliśmy się puścić sport wyzwalający mniejsze emocje jakim jest żużel.

Serio sądzisz, że Ekstraliga ma mniejszą oglądalność od spotkania Brazylii z kopaczami z Wenezueli? smile Puszczają to co się im bardziej opłaca. Z drugiej strony równie dobrze mogą dać mecz w tvphd, szkoda że nie myślą.

Mecz żużla się opóźnił i dlatego zahaczył o Brazylię. Chcielibyście żeby nagle skończyli transmisję z żużla i puścili mecz?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Panowie,jest dobrze:) Brazylii chce sie grac...mysle ze gole posypia sie:Pboksboksboksboks
w koncu tto 3 mecz ,a wczesniej bez overow... do 3 razy sztuka!
dawac gole boks

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Akhu
Mecz żużla się opóźnił i dlatego zahaczył o Brazylię. Chcielibyście żeby nagle skończyli transmisję z żużla i puścili mecz?


Oczywiście, że tak.

A na serio - mogliby z konieczności zrobić łączoną transmisję. Dać jedno w dużym, drugie w małym okienku. I olewać ten żużel jak są przerwy w jazdach a zawodnicy sobie dłubią w motorach i tyłkach.

Ile tam jest tych biegów? Długo to jeszcze potrwa?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
brazil po handi boks

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Robinho jaka fryzura laugh

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
robinho jaka fryzura shocked

dani alvez tez widze ze nowa...
neymar pewnie ich scinal

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Akhu
Mecz żużla się opóźnił i dlatego zahaczył o Brazylię. Chcielibyście żeby nagle skończyli transmisję z żużla i puścili mecz?


Oczywiście, że tak.

A na serio - mogliby z konieczności zrobić łączoną transmisję. Dać jedno w dużym, drugie w małym okienku. I olewać ten żużel jak są przerwy w jazdach a zawodnicy sobie dłubią w motorach i tyłkach.

Ile tam jest tych biegów? Długo to jeszcze potrwa?

Nie wydaje mi się żeby oglądając nawet najnudniejszy mecz chciałbyś żeby Ci go przerywać.
Jeszcze dwa biegi 21:33 powinno być po wszystkim smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Wenezuela po gola ... bo nici z o2,5

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Akhu
Nie wydaje mi się żeby oglądając nawet najnudniejszy mecz chciałbyś żeby Ci go przerywać.
Jeszcze dwa biegi 21:33 powinno być po wszystkim smile


No nie, ale kur.. mogliby małe okienko zrobić. Zwłaszcza, że w tym całym żużlu minutę jadą, a potem 5 minut pierdzenia w stołek.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Akhu
Nie wydaje mi się żeby oglądając nawet najnudniejszy mecz chciałbyś żeby Ci go przerywać.
Jeszcze dwa biegi 21:33 powinno być po wszystkim smile


No nie, ale kur.. mogliby małe okienko zrobić. Zwłaszcza, że w tym całym żużlu minutę jadą, a potem 5 minut pierdzenia w stołek.

No małe okienko mogli zrobić, ale trochę za dużo wymagasz od TVP grin

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Szpaku przypomnial wyniki Brazylii z Wenezuela!! wiec niech podtrzymaja tradycje i strzela kilka goli!! kazdy z tych wynikow co padl w poprzednich latach mi pasi!!
po over 3,5boksboksboksboks

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Ale ten Neymar to jest pajac. Ciekawe kto za niego zapłaci 45MLN , chyba tylko Madryt wchodzi w grę...

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Jak podaje Tygodnik Kibica ?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 573
addict
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 573
co wy tak narzekacie na ten żużel, tez miałem oglądać mecz ale jak zobaczyłem te panie to teraz z niecierpliwością czekam na kolejny początek biegu smile laugh

Strona 15 z 23 1 2 13 14 15 16 17 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, Lukasz111, forty, aker, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,654 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1