|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
A dla mnie Brazil po WIN 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Droga telewizjo publiczna.
Szanowni dyrektorzy programowi TVP Sport. Zwracam się do was z uprzejmą prośbą...
... WYPIERDALAĆ mi z tym żużlem.
Dawać mecz! Szanowni oglądacze naszej polskiej TVP z uwagi na fakt rozwoju kibolstwa w naszej ojczyźnie my zarządcy najlepszej sportowej telewizji w Polsce zdecydowaliśmy się puścić sport wyzwalający mniejsze emocje jakim jest żużel. Musimy dbać o nasze wspólne narodowe dobro i nie dopuszczać do jakichkolwiek burd z okazji byle jakich rozgrywek w Copa America w tak zwaną kopaną... Z poważaniem organizatorzy transmisji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
http://195.245.213.199/Ch0002Jedyny taki oryginalny komentarz w sieci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Szanowni oglądacze naszej polskiej TVP z uwagi na fakt rozwoju kibolstwa w naszej ojczyźnie my zarządcy najlepszej sportowej telewizji w Polsce zdecydowaliśmy się puścić sport wyzwalający mniejsze emocje jakim jest żużel. Serio sądzisz, że Ekstraliga ma mniejszą oglądalność od spotkania Brazylii z kopaczami z Wenezueli?  Puszczają to co się im bardziej opłaca. Z drugiej strony równie dobrze mogą dać mecz w tvphd, szkoda że nie myślą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
neymar ale zwalil;/ dawac gola juz 6 min czas najwyzszy na gola:):P   
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Szanowni oglądacze naszej polskiej TVP z uwagi na fakt rozwoju kibolstwa w naszej ojczyźnie my zarządcy najlepszej sportowej telewizji w Polsce zdecydowaliśmy się puścić sport wyzwalający mniejsze emocje jakim jest żużel. Serio sądzisz, że Ekstraliga ma mniejszą oglądalność od spotkania Brazylii z kopaczami z Wenezueli?  Puszczają to co się im bardziej opłaca. Z drugiej strony równie dobrze mogą dać mecz w tvphd, szkoda że nie myślą. Mecz żużla się opóźnił i dlatego zahaczył o Brazylię. Chcielibyście żeby nagle skończyli transmisję z żużla i puścili mecz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Mecz żużla się opóźnił i dlatego zahaczył o Brazylię. Chcielibyście żeby nagle skończyli transmisję z żużla i puścili mecz? Oczywiście, że tak. A na serio - mogliby z konieczności zrobić łączoną transmisję. Dać jedno w dużym, drugie w małym okienku. I olewać ten żużel jak są przerwy w jazdach a zawodnicy sobie dłubią w motorach i tyłkach. Ile tam jest tych biegów? Długo to jeszcze potrwa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
brazil po handi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Robinho jaka fryzura 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
robinho jaka fryzura  dani alvez tez widze ze nowa... neymar pewnie ich scinal
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Mecz żużla się opóźnił i dlatego zahaczył o Brazylię. Chcielibyście żeby nagle skończyli transmisję z żużla i puścili mecz? Oczywiście, że tak. A na serio - mogliby z konieczności zrobić łączoną transmisję. Dać jedno w dużym, drugie w małym okienku. I olewać ten żużel jak są przerwy w jazdach a zawodnicy sobie dłubią w motorach i tyłkach. Ile tam jest tych biegów? Długo to jeszcze potrwa? Nie wydaje mi się żeby oglądając nawet najnudniejszy mecz chciałbyś żeby Ci go przerywać. Jeszcze dwa biegi 21:33 powinno być po wszystkim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Wenezuela po gola ... bo nici z o2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Nie wydaje mi się żeby oglądając nawet najnudniejszy mecz chciałbyś żeby Ci go przerywać. Jeszcze dwa biegi 21:33 powinno być po wszystkim  No nie, ale kur.. mogliby małe okienko zrobić. Zwłaszcza, że w tym całym żużlu minutę jadą, a potem 5 minut pierdzenia w stołek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Nie wydaje mi się żeby oglądając nawet najnudniejszy mecz chciałbyś żeby Ci go przerywać. Jeszcze dwa biegi 21:33 powinno być po wszystkim  No nie, ale kur.. mogliby małe okienko zrobić. Zwłaszcza, że w tym całym żużlu minutę jadą, a potem 5 minut pierdzenia w stołek. No małe okienko mogli zrobić, ale trochę za dużo wymagasz od TVP 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ale ten Neymar to jest pajac. Ciekawe kto za niego zapłaci 45MLN , chyba tylko Madryt wchodzi w grę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jak podaje Tygodnik Kibica ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 573
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 573 |
co wy tak narzekacie na ten żużel, tez miałem oglądać mecz ale jak zobaczyłem te panie to teraz z niecierpliwością czekam na kolejny początek biegu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|