|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Wygląda na to, że z Sainzem już wszystko w porządku i zaczyna gonić, także top 3 dalej jest jak najbardziej w zasięgu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ile im km zostalo do mety??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
jakieś 30.. końcówka będzie pod górę..z tego co słyszałem na 1000 m.n.p. także nic wielkiego, ale pewnie trasa ciekawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
A tak powracając jeszcze do tego de Villiers to mi tutaj coś w tej ukłądance nie pasuje.
Jak zawodnik, którego nie ma nawet w pierwszej 5 podczas pierwszego pomiaru czasu nagle 100 km dalej wyskakuje ni stąd ni z owąd i jest pierwszy z cąłkiem pokaźną przewagą.
Albo mi się wydaje albo kolega skrócił sobie trasę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
przed chwilą zagrałem na devillers, że wygra po 1,15 ;?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
na pierwszym pomiarze mógł jeszcze być bardziej z tyłu, ale pewnie inni wybrali inną trasę a devillers pojechal swoim szlakiem dobrym..
słyszałem też wczoraj, że na trasie jest dużo szlaków i niektrzy mogą właśnie wybrać złą drogę i zawracać. dopiero po 22:30 w Eurosporcie będą gadać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
przed chwilą zagrałem na devillers, że wygra po 1,15 ;?) Ja mam po 1,16 ze bedzie w pierwszj trojce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
przed chwilą zagrałem na devillers, że wygra po 1,15 ;?) Ja mam po 1,16 ze bedzie w pierwszj trojce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> musiałem jakoś odzyskać te 2 stówy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Sainz już na mecie..zaraz devillers przyjedzie mam nadzieję...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
De Villers na mecie i już nic nie odbierze mu zwycięstwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
przed chwilą zagrałem na devillers, że wygra po 1,15 ;?) Ja mam po 1,16 ze bedzie w pierwszj trojce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> musiałem jakoś odzyskać te 2 stówy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dalem to za tak kase, ze bede na 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No to po tpokach, kolegi Sainza w top 3 juz na bank nie będzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
De Villers wygrał...nie ma szans, by ktoś go dogonił a kurs wciąż 1,09 jak by coś się mogło jeszcze stać..;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
ale lepiej zostawić, bo jak go zdyskwalifikują czy coś..?
w każdym razie wrzuciłem 1500 zeta na te 1,15..żeby te dwie stówy odrobić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja tam az takich srodkow nie mam na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poszlo za 70;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
chciałem co prawda dużo więcej, ale mi zalimitowali...;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Widzę, że z livebetem B&W nie da się nie zarobić na Dakarze. Przez dobre kilkadziesiąt minut trzymali Alphanda w parze z Sainzem po @2.40 podczas gdy ten w tym czasie dokładął kolejna minutę przewagi.
Nie zagrałem ale widać, ze na tym naprawdę można ostro zarobić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
ale po dzisiejszym dniu utwierdziłem sie w przekonaniu, że teraz to już tylko livebetting pozostaje jeśli chodzi o Dakar. Peter wygra i tak pewnie a reszta będzie zawsze zaciekle walczyła o zwycięstwo etapowe. Peter też jeszcze może coś wygrać, bo za chwilę etap 2 dniowy - maratoński. tzn po jutrzejszym etapie nikt nie może korzystać z serwisu, więc jak ktoś będzie mial defekt to w kolejnym dniu będzie z nim musiał jechać a jak nie to wycofanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Widzę, że z livebetem B&W nie da się nie zarobić na Dakarze. Przez dobre kilkadziesiąt minut trzymali Alphanda w parze z Sainzem po @2.40 podczas gdy ten w tym czasie dokładął kolejna minutę przewagi.
Nie zagrałem ale widać, ze na tym naprawdę można ostro zarobić... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tomo zaliczycli ci ten kurs 18??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Przecież etap jeszcze trwa a na mecie jest raptem kilku zawodników, więc nie mają prawa narazie rozliczac kuponu.
Ale ja nie widzę powodów dla których mieliby mi wyskoczyć z jakims zwrotem...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|