Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#476866 11/01/2006 11:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Wygląda na to, że z Sainzem już wszystko w porządku i zaczyna gonić, także top 3 dalej jest jak najbardziej w zasięgu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#476867 11/01/2006 11:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ile im km zostalo do mety??

#476868 11/01/2006 11:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
jakieś 30..
końcówka będzie pod górę..z tego co słyszałem na 1000 m.n.p. także nic wielkiego, ale pewnie trasa ciekawa

#476869 11/01/2006 12:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
A tak powracając jeszcze do tego de Villiers to mi tutaj coś w tej ukłądance nie pasuje.

Jak zawodnik, którego nie ma nawet w pierwszej 5 podczas pierwszego pomiaru czasu nagle 100 km dalej wyskakuje ni stąd ni z owąd i jest pierwszy z cąłkiem pokaźną przewagą.

Albo mi się wydaje albo kolega skrócił sobie trasę...

#476870 11/01/2006 12:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
przed chwilą zagrałem na devillers, że wygra po 1,15 ;?)

#476871 11/01/2006 12:08
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
na pierwszym pomiarze mógł jeszcze być bardziej z tyłu, ale pewnie inni wybrali inną trasę a devillers pojechal swoim szlakiem dobrym..

słyszałem też wczoraj, że na trasie jest dużo szlaków i niektrzy mogą właśnie wybrać złą drogę i zawracać. dopiero po 22:30 w Eurosporcie będą gadać

#476872 11/01/2006 12:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
przed chwilą zagrałem na devillers, że wygra po 1,15 ;?)

Ja mam po 1,16 ze bedzie w pierwszj trojce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#476873 11/01/2006 12:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Quote
Quote
przed chwilą zagrałem na devillers, że wygra po 1,15 ;?)

Ja mam po 1,16 ze bedzie w pierwszj trojce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> musiałem jakoś odzyskać te 2 stówy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Sainz już na mecie..zaraz devillers przyjedzie mam nadzieję...

#476874 11/01/2006 12:14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
De Villers na mecie i już nic nie odbierze mu zwycięstwa

#476875 11/01/2006 12:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Quote
Quote
przed chwilą zagrałem na devillers, że wygra po 1,15 ;?)

Ja mam po 1,16 ze bedzie w pierwszj trojce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> musiałem jakoś odzyskać te 2 stówy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ja tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dalem to za tak kase, ze bede na 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#476876 11/01/2006 12:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No to po tpokach, kolegi Sainza w top 3 juz na bank nie będzie...

#476877 11/01/2006 12:16
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
De Villers wygrał...nie ma szans, by ktoś go dogonił a kurs wciąż 1,09 jak by coś się mogło jeszcze stać..;)

#476878 11/01/2006 12:17
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
ale lepiej zostawić, bo jak go zdyskwalifikują czy coś..?

w każdym razie wrzuciłem 1500 zeta na te 1,15..żeby te dwie stówy odrobić

#476879 11/01/2006 12:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja tam az takich srodkow nie mam na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Poszlo za 70;p

#476880 11/01/2006 12:18
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
chciałem co prawda dużo więcej, ale mi zalimitowali...;)

#476881 11/01/2006 12:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Widzę, że z livebetem B&W nie da się nie zarobić na Dakarze.
Przez dobre kilkadziesiąt minut trzymali Alphanda w parze z Sainzem po @2.40 podczas gdy ten w tym czasie dokładął kolejna minutę przewagi.

Nie zagrałem ale widać, ze na tym naprawdę można ostro zarobić...

#476882 11/01/2006 12:20
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
ale po dzisiejszym dniu utwierdziłem sie w przekonaniu, że teraz to już tylko livebetting pozostaje jeśli chodzi o Dakar. Peter wygra i tak pewnie a reszta będzie zawsze zaciekle walczyła o zwycięstwo etapowe. Peter też jeszcze może coś wygrać, bo za chwilę etap 2 dniowy - maratoński. tzn po jutrzejszym etapie nikt nie może korzystać z serwisu, więc jak ktoś będzie mial defekt to w kolejnym dniu będzie z nim musiał jechać a jak nie to wycofanie

#476883 11/01/2006 12:22
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Quote
Widzę, że z livebetem B&W nie da się nie zarobić na Dakarze.
Przez dobre kilkadziesiąt minut trzymali Alphanda w parze z Sainzem po @2.40 podczas gdy ten w tym czasie dokładął kolejna minutę przewagi.

Nie zagrałem ale widać, ze na tym naprawdę można ostro zarobić...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#476884 11/01/2006 12:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tomo zaliczycli ci ten kurs 18??

#476885 11/01/2006 12:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Przecież etap jeszcze trwa a na mecie jest raptem kilku zawodników, więc nie mają prawa narazie rozliczac kuponu.

Ale ja nie widzę powodów dla których mieliby mi wyskoczyć z jakims zwrotem...

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, 11kera11, JelineK, Lukasz111), 2,404 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1