Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 23 1 2 19 20 21 22 23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Originally Posted by barciu
Arg zremisowala, wiec Brasil wygra. Wydaje mi sie malo prawdopodobne aby dwaj wielcy faworyci zremisowali. Takze po przerwie idzie Brasil tongue

hahaha a jednak się myliłem. Udało się skontrować waląc na no goals. ale poziom mizeria.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Ten mecz pokazal jak piekna jest poludniowoamerykańska pilka laugh laugh

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
chcialem pograc lekko Paragwaj dnb, mlb i Brazylie ale czytajac co gra stwierdzilem ze bezpieczniej bedzie Wenezuela nie strzeli...
tobet tego nie mial live to zostalo gwiazdorki win i... w plecy laugh

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
Originally Posted by [a
domaitis]
Originally Posted by Quaresma
Brazylia z taka gra to na Euro by sie nie dostala laugh

no na Euro na pewno nie laugh


oczywiscie gdyby mogli wystepowac wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
jeszcze smude pokazali na deser haha tvp

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
widzialem ta akcje kobiet Australia - Gwinea...

babka lapie sobie pilke w rece w polu karnym a sedzia kaze grac dalej laugh chyba sam postawil dw 3:2 albo ze padnie dokladnie 5 goli laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Black243
Ten mecz pokazal jak piekna jest poludniowoamerykańska pilka laugh laugh


Tam piłka jest piękna , tylko nie w wykonaniu gwiazdek z Europy.

Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Originally Posted by Eye21
J pierd...kończą kupon na 4 koła i nie wygrają pedały

poprosiłbym o zdjęcia, chętnie zobacze sobie taki ładny kuponik ; )

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by Haker4444
Originally Posted by Eye21
J pierd...kończą kupon na 4 koła i nie wygrają pedały

poprosiłbym o zdjęcia, chętnie zobacze sobie taki ładny kuponik ; )

jak ci podale pare skanow na wiekszy kwoty tego typu kuponow przez pare lat mozna galerie otwowrzyc:)

najlepsze sa te gdzie hokej gdzie w ostatnich sekundzie meczu szlo sie jeb*** pare k laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Haker4444
Originally Posted by Eye21
J pierd...kończą kupon na 4 koła i nie wygrają pedały

poprosiłbym o zdjęcia, chętnie zobacze sobie taki ładny kuponik ; )
też bym chętnie zobaczył wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Quaresma
widzialem ta akcje kobiet Australia - Gwinea...

babka lapie sobie pilke w rece w polu karnym a sedzia kaze grac dalej laugh chyba sam postawil dw 3:2 albo ze padnie dokladnie 5 goli laugh
baba to sędziowała, - baby to się do niczego nie nadają
laugh patologia

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
dla poprawienia humoru mój z tamtego tygodnia z jednym błędzikiem wink

[Linked Image] [imageshack.us]

Uploaded with ImageShack.us [imageshack.us]

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
przed chwila postawilen under 1,5 urugwaj

minely 2 minutki i golll i wplecy:)

nie ma co trzeba isc spac:)

Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by Haker4444
Originally Posted by Eye21
J pierd...kończą kupon na 4 koła i nie wygrają pedały

poprosiłbym o zdjęcia, chętnie zobacze sobie taki ładny kuponik ; )
też bym chętnie zobaczył wink

i tyle go widzieli laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by [a
domaitis]
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by Haker4444
Originally Posted by Eye21
J pierd...kończą kupon na 4 koła i nie wygrają pedały

poprosiłbym o zdjęcia, chętnie zobacze sobie taki ładny kuponik ; )
też bym chętnie zobaczył wink

i tyle go widzieli laugh

rano opisza w gazetach laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Underek izzi


Mam takie wrażenie, że w 2002 roku, wraz ze zmierzchem wielkiej kariery Ronaldo, skończyła się ta wielka Brazylia.

Wystarczy pomyśleć ilu kiedyś w tej reprezentacji było zawodników, których można było spokojnie określać jako absolutną czołówkę na świecie. Zawsze Brazylia miała kilku takich piłkarzy w składzie.

W 1994 roku byli to choćby Romario, Bebeto czy Dunga.
W 1998 roku czołowymi piłkarzami świata byli Ronaldo, Rivaldo, Roberto Carlos czy Cafu.
W 2002 roku do tej czwórki już można było dodać Ronaldinho.
W 2006 to jeszcze Ronaldinho, Kaka i Lucio.

Dzisiaj ja widzę tylko jednego zawodnika w kadrze Brazylii na naprawdę światowym poziomie - Lucio.
No, może jeszcze ewentualnie Dani Alves.

W ataku nie ma jakiegoś wybitnego napastnika, który by strzelał bramki. Na skrzydłach zawodnicy pokroju Robinho czy Neymara, goście, którzy na jedną świetną akcję nakładają 10 nieudanych, a efektowność przekładają nad efektywność.

Porównując do dawniejszych ekip Canarinhos, obecni piłkarze są generalnie o klasę gorsi. To widać od dobrych kilku lat. Zaczyna brakować sukcesów, a turnieje kończą w okolicach ćwierćfinałów.

I tak będzie przez następne lata bo nie widać na horyzoncie zawodników naprawdę światowej klasy, którzy mogliby ciągnąć reprezentację do sukcesów.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Do spania - Ekwador +0,5 @1,847 boks

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Bzyku opisałbyś jeszcze reprezentacje Polski uwzględniając lata i zawodników ;D

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Originally Posted by Jose
Do spania - Ekwador +0,5 @1,847 boks
ja to sie powaznie zastanawiam nad zwyciestwem Ekwadoru...i szczerze powiem ze jakis owerek tez moze chyba wpasc....chociaz narazie wszyscy w tym Copa graja underowo...

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by kubi20
Bzyku opisałbyś jeszcze reprezentacje Polski uwzględniając lata i zawodników ;D


Mniej więcej od 25 lat tkwimy w jednym i tym samym gównie. Raz płycej, raz głębiej, ale ciągle w gównie. Szczegóły niepotrzebne wink

Strona 21 z 23 1 2 19 20 21 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], betowiec, burbon, poozon, rafal08, Sensei, bukma, alfa, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi), 2,838 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1