|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Arg zremisowala, wiec Brasil wygra. Wydaje mi sie malo prawdopodobne aby dwaj wielcy faworyci zremisowali. Takze po przerwie idzie Brasil  hahaha a jednak się myliłem. Udało się skontrować waląc na no goals. ale poziom mizeria.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Ten mecz pokazal jak piekna jest poludniowoamerykańska pilka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488 |
chcialem pograc lekko Paragwaj dnb, mlb i Brazylie ale czytajac co gra stwierdzilem ze bezpieczniej bedzie Wenezuela nie strzeli... tobet tego nie mial live to zostalo gwiazdorki win i... w plecy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488 |
domaitis] Brazylia z taka gra to na Euro by sie nie dostala  no na Euro na pewno nie  oczywiscie gdyby mogli wystepowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
jeszcze smude pokazali na deser haha tvp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488 |
widzialem ta akcje kobiet Australia - Gwinea... babka lapie sobie pilke w rece w polu karnym a sedzia kaze grac dalej  chyba sam postawil dw 3:2 albo ze padnie dokladnie 5 goli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ten mecz pokazal jak piekna jest poludniowoamerykańska pilka  Tam piłka jest piękna , tylko nie w wykonaniu gwiazdek z Europy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706 |
J pierd...kończą kupon na 4 koła i nie wygrają pedały poprosiłbym o zdjęcia, chętnie zobacze sobie taki ładny kuponik ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
J pierd...kończą kupon na 4 koła i nie wygrają pedały poprosiłbym o zdjęcia, chętnie zobacze sobie taki ładny kuponik ; ) jak ci podale pare skanow na wiekszy kwoty tego typu kuponow przez pare lat mozna galerie otwowrzyc:) najlepsze sa te gdzie hokej gdzie w ostatnich sekundzie meczu szlo sie jeb*** pare k 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
J pierd...kończą kupon na 4 koła i nie wygrają pedały poprosiłbym o zdjęcia, chętnie zobacze sobie taki ładny kuponik ; ) też bym chętnie zobaczył 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
widzialem ta akcje kobiet Australia - Gwinea... babka lapie sobie pilke w rece w polu karnym a sedzia kaze grac dalej  chyba sam postawil dw 3:2 albo ze padnie dokladnie 5 goli  baba to sędziowała, - baby to się do niczego nie nadają  patologia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
przed chwila postawilen under 1,5 urugwaj
minely 2 minutki i golll i wplecy:)
nie ma co trzeba isc spac:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
J pierd...kończą kupon na 4 koła i nie wygrają pedały poprosiłbym o zdjęcia, chętnie zobacze sobie taki ładny kuponik ; ) też bym chętnie zobaczył  i tyle go widzieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
domaitis] J pierd...kończą kupon na 4 koła i nie wygrają pedały poprosiłbym o zdjęcia, chętnie zobacze sobie taki ładny kuponik ; ) też bym chętnie zobaczył  i tyle go widzieli  rano opisza w gazetach 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Underek izzi
Mam takie wrażenie, że w 2002 roku, wraz ze zmierzchem wielkiej kariery Ronaldo, skończyła się ta wielka Brazylia.
Wystarczy pomyśleć ilu kiedyś w tej reprezentacji było zawodników, których można było spokojnie określać jako absolutną czołówkę na świecie. Zawsze Brazylia miała kilku takich piłkarzy w składzie.
W 1994 roku byli to choćby Romario, Bebeto czy Dunga. W 1998 roku czołowymi piłkarzami świata byli Ronaldo, Rivaldo, Roberto Carlos czy Cafu. W 2002 roku do tej czwórki już można było dodać Ronaldinho. W 2006 to jeszcze Ronaldinho, Kaka i Lucio.
Dzisiaj ja widzę tylko jednego zawodnika w kadrze Brazylii na naprawdę światowym poziomie - Lucio. No, może jeszcze ewentualnie Dani Alves.
W ataku nie ma jakiegoś wybitnego napastnika, który by strzelał bramki. Na skrzydłach zawodnicy pokroju Robinho czy Neymara, goście, którzy na jedną świetną akcję nakładają 10 nieudanych, a efektowność przekładają nad efektywność.
Porównując do dawniejszych ekip Canarinhos, obecni piłkarze są generalnie o klasę gorsi. To widać od dobrych kilku lat. Zaczyna brakować sukcesów, a turnieje kończą w okolicach ćwierćfinałów.
I tak będzie przez następne lata bo nie widać na horyzoncie zawodników naprawdę światowej klasy, którzy mogliby ciągnąć reprezentację do sukcesów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Do spania - Ekwador +0,5 @1,847 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
Bzyku opisałbyś jeszcze reprezentacje Polski uwzględniając lata i zawodników ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Do spania - Ekwador +0,5 @1,847  ja to sie powaznie zastanawiam nad zwyciestwem Ekwadoru...i szczerze powiem ze jakis owerek tez moze chyba wpasc....chociaz narazie wszyscy w tym Copa graja underowo...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Bzyku opisałbyś jeszcze reprezentacje Polski uwzględniając lata i zawodników ;D Mniej więcej od 25 lat tkwimy w jednym i tym samym gównie. Raz płycej, raz głębiej, ale ciągle w gównie. Szczegóły niepotrzebne 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|