Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#476886 11/01/2006 12:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ooo a jednak już rozliczyli, wsio się zgadza.

Ale to jednak troche niepoważne z ich strony bo przecież jeszcze jest mnóstwo zawodników na trasie i "teoretycznie" każdy z nich może jeszcze przecież wyprzedzić de Villiers.
Owszem to jest tylko teoria ale jest to przecież możliwe...

Bonus: Unibet
#476887 11/01/2006 12:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
niee..to raczej nie jest możliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> gratulacje kursu..
mogę sobie tylko pluć w brodę, że mi sesja akutat w BAW wygasła i nie mogłem wziąć..

#476888 11/01/2006 13:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Rowniez gratki i szkoda, ze nie zdazylem tego zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#476889 11/01/2006 13:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Peterhansel - Alphand <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Schlesser - Magnaldi na C1 prawie 15 minut różnicy więc raczej tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
de Villiers top 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Sainz top 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Do zobaczenia jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#476890 11/01/2006 13:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
aha i dzięki za gratki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#476891 11/01/2006 23:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jutro etap dość ciężki, choć prawdziwa pustynia została daelko w tyle...

Czołówka klasyfikacji generalnej będzie najprawdopodobniej chciała przejechać ten etap dość asekurancko i przede wszystkim nie zrobić krzywdy swoim samochodom bo jutro serwisu nie budziet i w piątek trzeba będzie jechać "dokładnie tym samym" czym dojechało się w czwartek do mety.
Tak więc raczej bez szaleństw...

Narazie nie widzę w zakładach nic godnego uwagi więc sobie tym razem odpuszczę. Zobaczymy jednak co przyniesie live...

#476892 12/01/2006 08:35
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Wg oficjalnej strony rajdu dzisiejszy etap będzie szczególnie trudny jeśli chodzi o wyprzedzanie. Ciekawie jest rozłożona lista startowa wg wczorajszego dnia a to znaczy, że przed grupą dobrych samochodów Peterhansela, Schlessera, czy Millera będzie jechać kilka gorszych samochodów. Czy łatwo im będzie wyprzedzać? Nie wiadomo.
Wczoraj miało miejsce przykre zdarzenie pomiędzy Sousą a Peterem. Sousa przez prawie 100 km nie chciał przepuścić Peterhansela, który jechał za nim, co spowodowało (poza błędem nawigacyjnym) tak duże straty Petera wczoraj. Dziś Peter startuje jako 11 i znow będzie miał przed sobą Souse...

Może być bardzo ciekawie również z powodu przejazdów przez wodę. Tutaj jeden błąd może skończyć się dla samochodu tragicznie jeśli woda dostanie się do silnika. Wymagana dobra technika. Trzeba też będzie uważać na kamienie, dziury itp. aby nie uszkodzić samochodu, bo przecież nie będzie serwisu.

Z uwagi na powyższe wydaje się, że faworytami mogą być Ci, którzy startują wcześniej a więc ktoś z czwórki Sainz, de Villiers, Saby, Alphand. Za nimi startuje kilku gorszych zawodników a dopiero później Miller, Schlesser, Peter, Roma. Ci ostatni będą mieli trudniej.

Ciekawe czy BAW da LIVE, bo na razie jakoś nie widzę..

w razie czego proponuję dubelek za małą stawkę:

Stage 12: Bamako - Labe (368km)
Head-to-Head B. Saby/ N. Roma - Typ: Bruno Saby FRA/Volkswagen) 1.80
Stage 12: Bamako - Labe (368km) Head-to-Head C. Sainz/ S. Peterhansel - Typ: Carlos Sainz (ESP/Volkswagen) 1.75
ako=3,15

ale sam powyższego nie zagram jeśli zobaczę przed 10:00, że zanosi się na zakłady live.

#476893 12/01/2006 08:54
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
na razie jest cienko, bo nie zanosi się na live..
wczoraj już o tej porze live oczekiwało na rozpoczęcie etapu i było widoczne..

na wszelki wypadek zagram jeszcze przewrotnie:

Stage 12: Bamako - Labe (368km) Zwycięzca - Typ: Bruno Saby (FRA/Volkswagen) 13.00

ale jedynie za 2 dyszki, więc kompletnie dla zabawy.

#476894 12/01/2006 08:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja zagralem

Stage 12: Bamako - Labe (368km) Head-to-Head C. Sainz/ S. Peterhansel - Typ: Carlos Sainz (ESP/Volkswagen) 1.75

Moze dzis bedzie lepeij niz wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#476895 12/01/2006 09:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Swoja droga spojzalem na rozpiske zakladow live, ani dzis ani jutro ani pojutrze nic nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#476896 12/01/2006 09:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
oni nie mają tego w rozpisce..bardzo możliwe, ze dadzą w trakcie etapu nagle..
podobnie było wczoraj. w rozpisce tego nie było a dawali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#476897 12/01/2006 09:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
albo wczoraj tak ich ludzie oskubali, że im się odechciało dawać live na Dakar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#476898 12/01/2006 10:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
albo grali za zbyt duze stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#476899 12/01/2006 13:22
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
no i wygrał etap Alphand.
ja wybralem Saby...cóż...więcej za niego płacili, choć tuż przed 10:30 myslałem czy nie strzelić na Alphanda Top3 za co płacili 2,60, ale głupio się bałem. trudno.

BAW chyba się wycofal z zakładow live na dakar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

co ciekawe Peterhansel ma jakieś problemy chyba na tym etapie, bo jeszcze nie dojechał do 2 punktu kontrolnego...

#476900 12/01/2006 13:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Peterhansel stoi na 278 km po tym jak uderzył w drzewo, ma problemy z lewym tylnym kołem.

Tym samym właśnie żegna się ze zwycięstwem w Rajdzie Dakar..

#476901 12/01/2006 13:35
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Quote
Peterhansel stoi na 278 km po tym jak uderzył w drzewo, ma problemy z lewym tylnym kołem.

Tym samym właśnie żegna się ze zwycięstwem w Rajdzie Dakar..
ja pitolę.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> 50 zeta co postawiłem na jego wygraną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#476902 12/01/2006 13:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A jak postawilem ze sainz bedzie lepszy od niego, a on nie ukonczy to mam zwrot czy zaliczone?:>

#476903 12/01/2006 13:54
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Quote
A jak postawilem ze sainz bedzie lepszy od niego, a on nie ukonczy to mam zwrot czy zaliczone?:>

zaliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#476904 12/01/2006 13:55
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Quote
Stage 12: Bamako - Labe (368km)
Head-to-Head B. Saby/ N. Roma - Typ: Bruno Saby FRA/Volkswagen) 1.80
Stage 12: Bamako - Labe (368km) Head-to-Head C. Sainz/ S. Peterhansel - Typ: Carlos Sainz (ESP/Volkswagen) 1.75
ako=3,15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
znów combosik podany na forum wlazł

#476905 12/01/2006 19:40
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Pytanie OT

Wielokrotnie pojawiło się tu nazwisko Alphand. Czy to jest Luc Alphand - kiedyś, kiedyś ... świetny francuski zjazdowiec ??

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty, alfa), 2,636 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1