|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ooo a jednak już rozliczyli, wsio się zgadza.
Ale to jednak troche niepoważne z ich strony bo przecież jeszcze jest mnóstwo zawodników na trasie i "teoretycznie" każdy z nich może jeszcze przecież wyprzedzić de Villiers. Owszem to jest tylko teoria ale jest to przecież możliwe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
niee..to raczej nie jest możliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> gratulacje kursu.. mogę sobie tylko pluć w brodę, że mi sesja akutat w BAW wygasła i nie mogłem wziąć..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Rowniez gratki i szkoda, ze nie zdazylem tego zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Peterhansel - Alphand <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Schlesser - Magnaldi na C1 prawie 15 minut różnicy więc raczej tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> de Villiers top 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sainz top 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Do zobaczenia jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
aha i dzięki za gratki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jutro etap dość ciężki, choć prawdziwa pustynia została daelko w tyle...
Czołówka klasyfikacji generalnej będzie najprawdopodobniej chciała przejechać ten etap dość asekurancko i przede wszystkim nie zrobić krzywdy swoim samochodom bo jutro serwisu nie budziet i w piątek trzeba będzie jechać "dokładnie tym samym" czym dojechało się w czwartek do mety. Tak więc raczej bez szaleństw...
Narazie nie widzę w zakładach nic godnego uwagi więc sobie tym razem odpuszczę. Zobaczymy jednak co przyniesie live...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Wg oficjalnej strony rajdu dzisiejszy etap będzie szczególnie trudny jeśli chodzi o wyprzedzanie. Ciekawie jest rozłożona lista startowa wg wczorajszego dnia a to znaczy, że przed grupą dobrych samochodów Peterhansela, Schlessera, czy Millera będzie jechać kilka gorszych samochodów. Czy łatwo im będzie wyprzedzać? Nie wiadomo. Wczoraj miało miejsce przykre zdarzenie pomiędzy Sousą a Peterem. Sousa przez prawie 100 km nie chciał przepuścić Peterhansela, który jechał za nim, co spowodowało (poza błędem nawigacyjnym) tak duże straty Petera wczoraj. Dziś Peter startuje jako 11 i znow będzie miał przed sobą Souse...
Może być bardzo ciekawie również z powodu przejazdów przez wodę. Tutaj jeden błąd może skończyć się dla samochodu tragicznie jeśli woda dostanie się do silnika. Wymagana dobra technika. Trzeba też będzie uważać na kamienie, dziury itp. aby nie uszkodzić samochodu, bo przecież nie będzie serwisu.
Z uwagi na powyższe wydaje się, że faworytami mogą być Ci, którzy startują wcześniej a więc ktoś z czwórki Sainz, de Villiers, Saby, Alphand. Za nimi startuje kilku gorszych zawodników a dopiero później Miller, Schlesser, Peter, Roma. Ci ostatni będą mieli trudniej.
Ciekawe czy BAW da LIVE, bo na razie jakoś nie widzę..
w razie czego proponuję dubelek za małą stawkę:
Stage 12: Bamako - Labe (368km) Head-to-Head B. Saby/ N. Roma - Typ: Bruno Saby FRA/Volkswagen) 1.80 Stage 12: Bamako - Labe (368km) Head-to-Head C. Sainz/ S. Peterhansel - Typ: Carlos Sainz (ESP/Volkswagen) 1.75 ako=3,15
ale sam powyższego nie zagram jeśli zobaczę przed 10:00, że zanosi się na zakłady live.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
na razie jest cienko, bo nie zanosi się na live.. wczoraj już o tej porze live oczekiwało na rozpoczęcie etapu i było widoczne..
na wszelki wypadek zagram jeszcze przewrotnie:
Stage 12: Bamako - Labe (368km) Zwycięzca - Typ: Bruno Saby (FRA/Volkswagen) 13.00
ale jedynie za 2 dyszki, więc kompletnie dla zabawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja zagralem
Stage 12: Bamako - Labe (368km) Head-to-Head C. Sainz/ S. Peterhansel - Typ: Carlos Sainz (ESP/Volkswagen) 1.75
Moze dzis bedzie lepeij niz wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Swoja droga spojzalem na rozpiske zakladow live, ani dzis ani jutro ani pojutrze nic nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
oni nie mają tego w rozpisce..bardzo możliwe, ze dadzą w trakcie etapu nagle.. podobnie było wczoraj. w rozpisce tego nie było a dawali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
albo wczoraj tak ich ludzie oskubali, że im się odechciało dawać live na Dakar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
albo grali za zbyt duze stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
no i wygrał etap Alphand. ja wybralem Saby...cóż...więcej za niego płacili, choć tuż przed 10:30 myslałem czy nie strzelić na Alphanda Top3 za co płacili 2,60, ale głupio się bałem. trudno.
BAW chyba się wycofal z zakładow live na dakar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
co ciekawe Peterhansel ma jakieś problemy chyba na tym etapie, bo jeszcze nie dojechał do 2 punktu kontrolnego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Peterhansel stoi na 278 km po tym jak uderzył w drzewo, ma problemy z lewym tylnym kołem.
Tym samym właśnie żegna się ze zwycięstwem w Rajdzie Dakar..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Peterhansel stoi na 278 km po tym jak uderzył w drzewo, ma problemy z lewym tylnym kołem.
Tym samym właśnie żegna się ze zwycięstwem w Rajdzie Dakar.. ja pitolę.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> 50 zeta co postawiłem na jego wygraną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A jak postawilem ze sainz bedzie lepszy od niego, a on nie ukonczy to mam zwrot czy zaliczone?:>
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
A jak postawilem ze sainz bedzie lepszy od niego, a on nie ukonczy to mam zwrot czy zaliczone?:> zaliczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Stage 12: Bamako - Labe (368km) Head-to-Head B. Saby/ N. Roma - Typ: Bruno Saby FRA/Volkswagen) 1.80 Stage 12: Bamako - Labe (368km) Head-to-Head C. Sainz/ S. Peterhansel - Typ: Carlos Sainz (ESP/Volkswagen) 1.75 ako=3,15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> znów combosik podany na forum wlazł
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Pytanie OT
Wielokrotnie pojawiło się tu nazwisko Alphand. Czy to jest Luc Alphand - kiedyś, kiedyś ... świetny francuski zjazdowiec ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|