|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054 |
ja wplacile 15E i dostalem 15E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
To jak to wkoncu jest? Jest ta promocyjka ze wplaca sie 15E a otrzymuje 45E przy rejestracji z reflinka??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110 |
ja wplacile 15E i dostalem 15E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Czy rejestrujac sie w Betclick korzystales z reflinku czy zakladales konto uzywajac linku na ich stronie? PS:wyczysc skrzynke bo nie moge wyslac PM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Szybkością to oni nie grzeszą, jeszcze nie mam rozliczonego zakłądu z wczorajszych meczów w Portugalii...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
ja zapisałem sie z reflinku a otrzymałem 30( w tym 15 swoje) a nie 45.napsiałem maila ale nie odpowiadaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
czy wie ktos czy ten obrót 3 razy robi sie całoscia czy tylko bonusem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
napisałem do supportu ze rejjestrowałem sie z linka a nie dali mi 45 tylko 30.po dwóch godzinkach odpisali ze m mieli awarie i ze juz mi dopisali.wchodze na stronke a tam 45e:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
Ja mam w dalszym ciągu problem z rejestracją. Czekam na niby ich maila, bo coś tam po rejestracji miało przyjść...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
rumia zobacz w spamie swojej skrzynki-ja mam na onecie i mi przychodza od nich mail, które moja skrzynka umieszcza w spamie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
niestety też brak, a 2 raz na te same dane nie da rady się zarejestrować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110 |
niestety też brak, a 2 raz na te same dane nie da rady się zarejestrować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> No click [color:"black"] Panowie [/color] i [color:"green"] Panie [/color] [color:"red"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
napisz do supportu ze nie dostałes maila zwrotnego i czy mozesz zaresjetrowac sie z innej poczty
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
a tak w ogóle to chyba nie potrzebny jest ci tez zwrotny mail
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Czy ktoś zlecał już wypłatę?
Ja zlecilem w piątek, wczoraj otrzymałem e-maila z prośą o wysłanie dok. potwierdzajacych tożsamosc, i teraz czekam na jakąś odpowiedz/ew. pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Czy ktoś zlecał już wypłatę?
Ja zlecilem w piątek, wczoraj otrzymałem e-maila z prośą o wysłanie dok. potwierdzajacych tożsamosc, i teraz czekam na jakąś odpowiedz/ew. pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja zleciłewypłatę, dokumenty też wysłałem, następnie proszą o konto bo wysyłają kasę na konto, myślałem że zwrot będzie na kartę ale zobaczymy, ponoć 5 dni bankowych i kasa ma być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
heehh to niezle jak nie mozna na karte spowrotem-dziwne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Mnie nie prosili o konto...pytałem czy dokuemnty dostali oraz czy cos jeszcze tzreba wyslac...dostalem odpowiedz ze juz wszystko OK, kilka dni i będzie kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Wypłate ktoś otrzymał? Ja 12 i 13 dostalem e-maila o wypłatach które lecą NA KARTĘ...A
i czekamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
czy wie ktos co zrobic z takim problemem-obróciłem bonusem 30e 3 razy.mam na koncie 51.60 a jak chce wypłacic to jest napisane ze moge max 36.60.czemu???? pyyanie skierowane szczególnie do ghermana
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
własnie mi odpisali ze trzeba zrobic obrót 3 razy po min kursie 1.2.ciekawe ze wczesniej nic o tym nie pisali!! czy ktos mial podobnie czy oni cos zaczynaja krecic
|
|
|
Link skopiowany do schowka