"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#477046 06/01/2006 18:47
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
ja wplacile 15E i dostalem 15E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#477047 07/01/2006 00:18
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
To jak to wkoncu jest?
Jest ta promocyjka ze wplaca sie 15E a otrzymuje 45E przy rejestracji z reflinka??

#477048 07/01/2006 06:01
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Quote
ja wplacile 15E i dostalem 15E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Czy rejestrujac sie w Betclick korzystales z reflinku czy zakladales konto uzywajac linku na ich stronie?
PS:wyczysc skrzynke bo nie moge wyslac PM

#477049 07/01/2006 11:01
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Szybkością to oni nie grzeszą, jeszcze nie mam rozliczonego zakłądu z wczorajszych meczów w Portugalii...

#477050 07/01/2006 12:59
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
ja zapisałem sie z reflinku a otrzymałem 30( w tym 15 swoje) a nie 45.napsiałem maila ale nie odpowiadaja

#477051 07/01/2006 13:14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
czy wie ktos czy ten obrót 3 razy robi sie całoscia czy tylko bonusem

#477052 07/01/2006 17:19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
napisałem do supportu ze rejjestrowałem sie z linka a nie dali mi 45 tylko 30.po dwóch godzinkach odpisali ze m mieli awarie i ze juz mi dopisali.wchodze na stronke a tam 45e:)

#477053 07/01/2006 18:46
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Ja mam w dalszym ciągu problem z rejestracją. Czekam na niby ich maila, bo coś tam po rejestracji miało przyjść...

#477054 07/01/2006 19:01
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
rumia zobacz w spamie swojej skrzynki-ja mam na onecie i mi przychodza od nich mail, które moja skrzynka umieszcza w spamie

#477055 07/01/2006 19:03
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
niestety też brak, a 2 raz na te same dane nie da rady się zarejestrować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#477056 07/01/2006 19:17
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Quote
niestety też brak, a 2 raz na te same dane nie da rady się zarejestrować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

No click [color:"black"] Panowie [/color] i [color:"green"] Panie [/color] [color:"red"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/color]

#477057 07/01/2006 19:26
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
napisz do supportu ze nie dostałes maila zwrotnego i czy mozesz zaresjetrowac sie z innej poczty

#477058 07/01/2006 19:28
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
a tak w ogóle to chyba nie potrzebny jest ci tez zwrotny mail

#477059 11/01/2006 00:20
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Czy ktoś zlecał już wypłatę?

Ja zlecilem w piątek, wczoraj otrzymałem e-maila z prośą o wysłanie dok. potwierdzajacych tożsamosc, i teraz czekam na jakąś odpowiedz/ew. pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#477060 11/01/2006 13:51
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Czy ktoś zlecał już wypłatę?

Ja zlecilem w piątek, wczoraj otrzymałem e-maila z prośą o wysłanie dok. potwierdzajacych tożsamosc, i teraz czekam na jakąś odpowiedz/ew. pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja zleciłewypłatę, dokumenty też wysłałem, następnie proszą o konto bo wysyłają kasę na konto, myślałem że zwrot będzie na kartę ale zobaczymy, ponoć 5 dni bankowych i kasa ma być.

#477061 11/01/2006 18:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
heehh to niezle jak nie mozna na karte spowrotem-dziwne

#477062 12/01/2006 00:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Mnie nie prosili o konto...pytałem czy dokuemnty dostali oraz czy cos jeszcze tzreba wyslac...dostalem odpowiedz ze juz wszystko OK, kilka dni i będzie kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#477063 16/01/2006 01:35
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Wypłate ktoś otrzymał? Ja 12 i 13 dostalem e-maila o wypłatach które lecą NA KARTĘ...A

i czekamy

#477064 16/01/2006 14:35
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
czy wie ktos co zrobic z takim problemem-obróciłem bonusem 30e 3 razy.mam na koncie 51.60 a jak chce wypłacic to jest napisane ze moge max 36.60.czemu????
pyyanie skierowane szczególnie do ghermana

#477065 16/01/2006 17:22
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
własnie mi odpisali ze trzeba zrobic obrót 3 razy po min kursie 1.2.ciekawe ze wczesniej nic o tym nie pisali!!
czy ktos mial podobnie czy oni cos zaczynaja krecic

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 939 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,973
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1