|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Normalnie jestem zdegustowany tą kartą - a raczej wypłatami za jej pomocą. W ciągu tygodnia miałem 3 wypłaty nieudane (po których środki były blokowane i po kilku godzinach odblokowane) i niestety przypadek z wczorajszych godzin porannych, po którym środki mam dalej zablokowane a kasa nie została wypłacona - trochę mnie to drażni bo minęły ponad 24 godziny. Ogólnie (nie wiem czy to reguła, pewnie nie) kasę mi blokowało podczas wypłat z PKO BP(stary terminal, na nowym bez problemu) i Euronetu - z tych jeszcze nie udało mi się wypłacić i chyba nie będę próbować. Cztery nieudane (nie wiadomo z jakich powodów - wypłacałem poniżej limitu i środki miałem) wypłaty w ciągu tygodnia to więcej niż miałem przez całe życie na wszystkich innych kartach (nie licząc przypadku braku gotówki w bankomacie). PS. Wczoraj w tym euronetowym środki na pewno były, bo zmuszony byłem wypłacic z innej karty ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
z Euronetu wyplacalem bez problemow, polecam bankomaty KBanku i te co sa oznaczone jako BZachodni ten gdy nie ma kasy informuje i nie sciaga kasy a MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
Wypłacałem z Euronetu (kilka razy) i z PKO SA - żadnych problemów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
U mnie tez bez problemow a wyplaty robilem z euronetu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
dostalem dzisiaj maila z prosba o weryfikacje adresu MB, cos mi tu smerdzi, na stronie MB nic takiego nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Jeśli masz coś takiego na mailu, a konto MB masz w pełni aktywne, że możesz wysyłać kasę gdziekolwiek, to jakiś syf dostałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Chyba, że to nowe konto, albo dodałeś nowego maila, wtedy trzeba kliknąć w link w mailu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
dostalem dzisiaj maila z prosba o weryfikacje adresu MB, cos mi tu smerdzi, na stronie MB nic takiego nie ma u mnie to samo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
dostalem dzisiaj maila z prosba o weryfikacje adresu MB, cos mi tu smerdzi, na stronie MB nic takiego nie ma u mnie to samo... sprawdzilem wpisujac wymyslone dane i tak jestem przed formatem wiec pozbede sie tego syfu, spam, nie ruszaj tego i powiadom MB najlepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
dostalem dzisiaj maila z prosba o weryfikacje adresu MB, cos mi tu smerdzi, na stronie MB nic takiego nie ma U mnie podobnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Czekalem, czekalem i sie doczekalem, po 3 miesiacach doszedl moj PIN  . Teraz pytanie, czy ten PIN ktory sie otrzymalo mozna zmienic i z jakich bankomatow najlepiej wyplacac srodki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
3 miesiące po otrzymaniu karty doszedł PIN? A jak tam data na kopercie, tak późno wysłali czy jakimś cudem tak późno... doszedł? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
dziwne, u mnie kazde papiery, piny, tokeny itp szly 7-14 dni MAX
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Data : 2.06.2011  Byc moze to sprawka Kapicy - przeswietla koperty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ale i tak dosyć późno wyszedł PIN, 2 miesiące po wysłaniu karty? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
No tylko niestety czekalem. Chlopaki z jakich bankomatow najlepiej wyplacac $?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
No tylko niestety czekalem. Chlopaki z jakich bankomatow najlepiej wyplacac $? o przeczytaj kilka postow wstecz, ciezko ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Panowie, mam pytanie odnosnie podejrznego maila( kiedys pamietam ze byla jakas aferka odnosnie maili o weryfikacje adresu-i ten mi sie nie podoba ) Czy na [email protected]. mozna pisac po polsku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
\dopiero teraz spojrzalem ze nie tylko ja cos takiego mam ;_) pisał ktos z Was do mb w sprawie tego smierdzacego maial odnosnie weryfikacji adresu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Wlasnie tez mnie to zaciekawilo, mail pochodzi przeciez z bezpiecznego adresu [email protected], ale nic nie klikalem na wszelki wypadek. Osobiscie uwazam, ze to jakas sciema, bo z tego co wiem nie wszyscy dostali
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|