|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
tylko, ze ja tam zadnego telefonu nie widze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
sqrwy.... zablokowali moj mail , ze niby wysylam im spam. A wczesniej odpisali na moje bluzgi ze strony, ze "dzisiaj wypalca pieniadze" no a wczesniej wponiedzialek pisali ze "sa juz wyplacone" wiec ten buk to jeden wielki szwindel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
no i co dzialamy cos w tej sprawie? kasy dalej nie wyplacili bo jak wchodzi na konto betclicku to jest "do zrealizowania" ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
tylko nie bardzo wiem, co jeszcze mozemy zrobic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
widzę, że nabitych w butelkę jest więcej...
mam wrażenie, że nie odzyskamy już tej kasy
07.02 dostałem maila, że wszystko niby ok, w piątek wysłałem jeszcze jedno pytanie i zero odpowiedzi
na forum BA też ludzie skarżą się na nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
co ciekawe niektórym wypłacają kasę, mam na to swoją teorię - im więcej ugrałeś tym mniejsza szansa,że zobaczysz swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
tak z ciekawości, ile wam wiszą ?
mi 200 GBP
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
120 funtow problem jeszcze jest w tym ze te rownowartosc juz gdzies wplacilem i wrombalem heheh bo bylem pewny ze mi wyplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> qrde a za pare dni musze za bilety na MS zaplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ten Desailly to pajac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Stwierdzilem ze pogonie ich mailem co z moja wyplata i tak mi odpisali -dosc szybko bo po 5godzinach
"We are pleased to confirm that the withdrawal of XX,XX (nie bede ujawnial wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) that you requested on 01/02/2006 has been transferred. Please allow a few days for the amount to be credited to your account. "
Tylko szkoda ze trwa ta wyplata juz dwa tygodnie a kasy ni ma... no nic teraz bede do nich pisal co dwa dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
no mi tez to przyslali wiec chyba wreszcie ta wyplata poszla... ale do dup.. z takim bukiem i tyle nerwow straconych na nic . dam znac jak dojdzie kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Nooo... ja mam tylko nadzieje ze ta kasa naprawde zmierza ku mojemy bank account'owi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Inna kasa poblokowana - przez zwroty na karte... a poobstawiac by sie gdzies chcialo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> u jakiegos sprawdzonego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
ja dzisiaj dostalem to samo, troszke mi to poprawilo humor, bo myslalem, ze juz nie zobacze tych pieniedzy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
dostal z Was ktos juz kase???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
bisonravi Fresh face
Joined: 20 Mar 2005 Posts: 14
PostPosted: Mon Feb 20, 2006 12:05 pm Post subject: Reply with quote No money yet from Betclic - now about 6 weeks since I cashed out UKP180, nearly 3 weeks since they told me the transfer had been made.
Some people in the group I referred to this site (about 20 people in total) have received payouts. Initially they were quite quick - since then payouts are extremely slow though with persistence most people have had one. I am no longer even getting replies to e-mails on the subjects.
This is a hugely unreliable bookmaker, and worth crossing the street to avoid.
wiec zabawy ciag dalszy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114 |
ja dzisiaj dostalem pieniadze, euro policzyli mi po kursie...3,70
wyplate zlecilem 15 STYCZNIA , dzisiaj jest 20 LUTY, miesiac i 5 DNI moj rekord
nie polecam nikomu tego buka, skapa oferta i te wyplaty...
poprostu jedna wielka porazka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
no to i tak jesteś w niezłej sytuacji ja czekam, czekam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Kasy dalej brak... Na pytanie gdzie moja wyplata- bo wkoncu zlecilem ja 1 lutego , a od nich 'wyszla' 14-go... odpisali:
Hello, and thankyou for your email, Please note that your withdrawal was sent on the 14/02/2006. Though because you have an account internationally, it may take a week or more to be in your account.
Sorry for the inconveniences.
Regards BetClic Customer Service
...widocznie teraz tak bede odpisywac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
ja dzisiaj dostalem pieniadze, euro policzyli mi po kursie...3,70
wyplate zlecilem 15 STYCZNIA , dzisiaj jest 20 LUTY, miesiac i 5 DNI moj rekord
nie polecam nikomu tego buka, skapa oferta i te wyplaty...
poprostu jedna wielka porazka \ mozesz podac z jakiego konta ich dostales te kase? i jakies dane tych sqrwieli ? adres, nazwa albo cos? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
nosz kurde mol co za paranoja, odpisali mi maila na jakie konto wyslali kase na zla nazwe , zamiast MULTIBANK BRE BANK wpisali same BRE BANK i zly SWIFT
na mlinii mi powiedzieli ze prawdopodbnie przelew do nich wroci
nosz qrwa mac odechciewa mi sie bukmacherki po czyms takim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Wlasnie dostalem od nich kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ...zegnam juz tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
tmieszko kiedy wyplacales??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
tez mam juz ka$$$$$$$$$$$$$e troche namieszalem w brebanku i zgodzili sie zaksiegowac ten przelewik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> tylko qrde ile nerwow sie stracilo przez te 5 tygodni. betclick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|