Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#477106 10/02/2006 11:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
tylko, ze ja tam zadnego telefonu nie widze...

Bonus: Unibet
#477107 10/02/2006 11:33
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
sqrwy.... zablokowali moj mail , ze niby wysylam im spam. A wczesniej odpisali na moje bluzgi ze strony, ze "dzisiaj wypalca pieniadze" no a wczesniej wponiedzialek pisali ze "sa juz wyplacone" wiec ten buk to jeden wielki szwindel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#477108 12/02/2006 20:59
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
no i co dzialamy cos w tej sprawie? kasy dalej nie wyplacili bo jak wchodzi na konto betclicku to jest "do zrealizowania" ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#477109 13/02/2006 01:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
tylko nie bardzo wiem, co jeszcze mozemy zrobic...

#477110 13/02/2006 15:58
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
widzę, że nabitych w butelkę jest więcej...

mam wrażenie, że nie odzyskamy już tej kasy

07.02 dostałem maila, że wszystko niby ok, w piątek wysłałem jeszcze jedno pytanie i zero odpowiedzi

na forum BA też ludzie skarżą się na nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

co ciekawe niektórym wypłacają kasę, mam na to swoją teorię - im więcej ugrałeś tym mniejsza szansa,że zobaczysz swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

tak z ciekawości, ile wam wiszą ?

mi 200 GBP

#477111 13/02/2006 19:06
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
120 funtow problem jeszcze jest w tym ze te rownowartosc juz gdzies wplacilem i wrombalem heheh bo bylem pewny ze mi wyplaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> qrde a za pare dni musze za bilety na MS zaplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
ten Desailly to pajac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#477112 14/02/2006 16:27
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Stwierdzilem ze pogonie ich mailem co z moja wyplata i tak mi odpisali -dosc szybko bo po 5godzinach

"We are pleased to confirm that the withdrawal of XX,XX (nie bede ujawnial wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) that you
requested on 01/02/2006 has been transferred. Please allow a few days
for the amount to be credited to your account. "

Tylko szkoda ze trwa ta wyplata juz dwa tygodnie a kasy ni ma...
no nic teraz bede do nich pisal co dwa dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#477113 14/02/2006 22:48
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
no mi tez to przyslali wiec chyba wreszcie ta wyplata poszla... ale do dup.. z takim bukiem i tyle nerwow straconych na nic . dam znac jak dojdzie kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#477114 14/02/2006 22:56
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Nooo... ja mam tylko nadzieje ze ta kasa naprawde zmierza ku mojemy bank account'owi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Inna kasa poblokowana - przez zwroty na karte...
a poobstawiac by sie gdzies chcialo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> u jakiegos sprawdzonego buka

#477115 14/02/2006 23:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
ja dzisiaj dostalem to samo, troszke mi to poprawilo humor, bo myslalem, ze juz nie zobacze tych pieniedzy...

#477116 20/02/2006 09:13
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
dostal z Was ktos juz kase???

#477117 20/02/2006 12:15
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
bisonravi
Fresh face


Joined: 20 Mar 2005
Posts: 14


PostPosted: Mon Feb 20, 2006 12:05 pm Post subject: Reply with quote
No money yet from Betclic - now about 6 weeks since I cashed out UKP180, nearly 3 weeks since they told me the transfer had been made.

Some people in the group I referred to this site (about 20 people in total) have received payouts. Initially they were quite quick - since then payouts are extremely slow though with persistence most people have had one. I am no longer even getting replies to e-mails on the subjects.

This is a hugely unreliable bookmaker, and worth crossing the street to avoid.


wiec zabawy ciag dalszy...

#477118 20/02/2006 17:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 114
ja dzisiaj dostalem pieniadze, euro policzyli mi po kursie...3,70

wyplate zlecilem 15 STYCZNIA , dzisiaj jest 20 LUTY, miesiac i 5 DNI moj rekord

nie polecam nikomu tego buka, skapa oferta i te wyplaty...

poprostu jedna wielka porazka

#477119 20/02/2006 18:24
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
no to i tak jesteś w niezłej sytuacji
ja czekam, czekam...

#477120 21/02/2006 11:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Kasy dalej brak...
Na pytanie gdzie moja wyplata- bo wkoncu zlecilem ja 1 lutego , a od nich 'wyszla' 14-go... odpisali:

Hello,
and thankyou for your email,
Please note that your withdrawal was sent on the 14/02/2006. Though
because you have an account internationally, it may take a week or more
to be in your account.

Sorry for the inconveniences.

Regards
BetClic Customer Service



...widocznie teraz tak bede odpisywac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#477121 21/02/2006 12:02
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
ja dzisiaj dostalem pieniadze, euro policzyli mi po kursie...3,70

wyplate zlecilem 15 STYCZNIA , dzisiaj jest 20 LUTY, miesiac i 5 DNI moj rekord

nie polecam nikomu tego buka, skapa oferta i te wyplaty...

poprostu jedna wielka porazka
\

mozesz podac z jakiego konta ich dostales te kase? i jakies dane tych sqrwieli ? adres, nazwa albo cos?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#477122 22/02/2006 09:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
nosz kurde mol co za paranoja, odpisali mi maila na jakie konto wyslali kase na zla nazwe , zamiast MULTIBANK BRE BANK wpisali same BRE BANK i zly SWIFT

na mlinii mi powiedzieli ze prawdopodbnie przelew do nich wroci

nosz qrwa mac odechciewa mi sie bukmacherki po czyms takim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#477123 22/02/2006 12:19
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Wlasnie dostalem od nich kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
...zegnam juz tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#477124 22/02/2006 13:08
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
tmieszko kiedy wyplacales??

#477125 22/02/2006 13:37
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
tez mam juz ka$$$$$$$$$$$$$e troche namieszalem w brebanku i zgodzili sie zaksiegowac ten przelewik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> tylko qrde ile nerwow sie stracilo przez te 5 tygodni. betclick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,398 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,701
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1