Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#477126 22/02/2006 14:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
LOL

czyżby miało się okazać, że jestem jedynym wyj... przez betclic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#477127 22/02/2006 15:12
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Quote
tmieszko kiedy wyplacales??

Wyplate u Nich zlecilem 1 lutego, a w historii moich operacji widac ze przelew bankowy wyszedl dopiero 14 lutego...

#477128 23/02/2006 14:26
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
no w końcu...


ale i tak betclic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#477129 28/03/2006 15:37
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161
Mam pytanie odnośnie tego bukmachera, zleciłem wypłatę blisko dwa miesiące temu... Przez miesiąc musiałem słać najróżniejsze skany by wkońcu zweryfikować poprawność wypłaty... Tak więc miesiąc temu (co było dwa razy potwierdzone przez Betclick) poszły pieniądze na konto w mBanku... I do tej pory ich nie ma.... Czy to normalne? ;-) Dane konta na które Betclick niby zrobił przelew się zgadzają... Więc co nie gra? Miał ktoś podobne problemy z mBankiem? Mogę jakoś interweniować?

Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />

#477130 28/03/2006 16:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
z mBankiem jest wszystko w porzadku to BetClick ma problemy z wyplacalnoscia...

#477131 28/03/2006 18:25
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161
Ja wiem, ze Betclick 'ma problemy z wypłatami' ... Ale chodzi mi o to, czy ktoś wypłacał na mBank... i jeżeli pamięta to po jakim czasie od, rzekomej, wypłaty z BetClicka środki pojawiły się na koncie bankowym.

Skoro BetClick upiera się, że transakcji dokonał i potwierdza poprawność danych, to czy moge jakoś interweniować w banku? Tzn. czy mogę im przedstawić jakieś skany dokonanej transakcji lub cokolwiek co by mogło wyjaśnić tą śmieszną sprawę?

#477132 12/06/2006 12:34
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Na bettingadvice.com też ostrzegają przed tym bukiem

#477133 13/06/2006 07:52
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
A ja mam inne zdanie na temat betclicka. Wypłacalem od nich kilka razy na moneybookers, ostatnio dwa dni temu i kasa jest dzisiaj na koncie. Zresztą nigdy nie miałem z nimi problemów. Chociaż prawdą jest że kursy to mają słabe.

#477134 17/06/2006 02:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
A ja mam inne zdanie na temat betclicka. Wypłacalem od nich kilka razy na moneybookers, ostatnio dwa dni temu i kasa jest dzisiaj na koncie. Zresztą nigdy nie miałem z nimi problemów. Chociaż prawdą jest że kursy to mają słabe.

a to mozna wplacac karta i wyplacac na MB?
maja jakas promocjr 60 funtow, ale nie moge sie tam doczytac ile razy to trzeba obrocic.

#477135 25/08/2006 18:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
zmieniło się tam coś ? teraz widze że mają 20 L 100 % ,ale z tej promocji chyba jaja sobie robią bo żadnych warunków na stronie.

Mi chodzi bardziej o to czy Wam kasę wypłacili ?

#477136 25/08/2006 19:09
Dołączył: May 2005
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 189
mi wyplacili bez problemow

#477137 26/08/2006 09:43
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
ja również otrzymałem sporą wypłatę, na drugi dzień roboczy po przysłaniu skanów

#477138 26/08/2006 09:47
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
mi też wypłacili bez problemów i to kilka razy

#477139 26/08/2006 10:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
a do mnie nie dochodza maile aktywacyjne :/

#477140 02/09/2006 11:34
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Siema może ktoś powiedzieć jaki jest obrót tym bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??

#477141 02/09/2006 11:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
Z tego co poamietam to było 3 razy po kursie 1,2

#477142 03/09/2006 17:29
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Dear Piotr,

Thank you for your email.

Welcome to BetClick.com.

For new customers a bonus is accrued, this bonus is given as a 100% rebate when a customer credits into their BetClick account. For example

Customer Credit: Ł15
BetClick Credit: Ł15

so the customer has a new balance of Ł30.

To withdraw the bonus, the bonus (or other promotional actions) received must have been bet three times, on one or more bets on different matchs, with a minimum 1.20 odds. To receive the BetClick bonus these bets must be a winner on an event with three or more outcomes.

I hope this information has helped you and I wish you a very pleasant evening.

Może mi to ktoś dokładnie przetłumaczyć ??Prosze o pomoc

#477143 03/09/2006 18:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
z tego co mi wiadomo nie akceptuja juz Polakow, czy to prawda?

#477144 03/09/2006 19:48
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
z tego co mi wiadomo nie akceptuja juz Polakow, czy to prawda?
Skad takie info ??? Ja wczoraj wpłacałem i mam 60ojro na koncie.... No ale konto zakładałem duzo wczesniej

#477145 04/09/2006 09:10
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
DoQ Offline
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
Wlasnie, prosze o potwierdzenie lub zdementowanie tej nformacji powyzej..!

I dodatkowe pytanie: Obsługuje MB ? bo w FAQ nie widze :/

pozdrawiam

Aaa ps czy rejestracja z tego linku bedzie ok ?
http://www.betclick.com/register.aspx?s=hansonboy

czy raczej nie ma znaczenia?

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, forty, Sensei, rafal08, Lukasz111, Green Arrow, aker, alfa, 11kera11, bukma, rymoholik), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,075
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1