|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808 |
Litwini juz rezerwami graja, nie ma szans ,ze rzuca 100
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
bo już się zakręciłem pograny over tak?od niedawna w betsafe jestem lip 06 09:00:00 Egypt U19 - Lithuania U19 Over/Under 158,5 Points Basketball WC Men U19 - Matches 1 1 czyli over
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276 |
Egipt nie rzuci wiecej niz 52-55 , a Litwa 100 nie przekroczy , under jak sie patrzy u was też tak kalkulowałem i bez sensu kliknąłem chcąc dać under dałem over..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Teraz to każdy madry i moze pisać że under  bo juz po 1 połowie Ale ja czuje nadal over spadam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Egipt nie rzuci wiecej niz 52-55 , a Litwa 100 nie przekroczy , under jak sie patrzy u was też tak kalkulowałem i bez sensu kliknąłem chcąc dać under dałem over.. i moze sie okazać ze lepiej ci wyjdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808 |
71 pkt w 1 polowie , nie macie szans na 86 w 2 U 167,5 i 65,5 Egipt - easy man 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Ja mam nadzieję na under 168, reszta mnie nie obchodzi  No i po 3 kwarcie zagram na hc 32,5, ale jeszcze nie wiem w którą stronę, bo Litwa już za bardzo luzuje poślady widzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276 |
Chyba trzeba kontrować..:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
71 pkt w 1 polowie , nie macie szans na 86 w 2 U 167,5 i 65,5 Egipt - easy man  hehe no to zastaw dom jak mozna cokolwiek wiedziec a jak im wyjdzie 3 Kw np na 55
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808 |
Litwini wiekszosc pierwszej polowy rezerwami, zapewne i tak bedzie w drugiej...
Jest roznica miedzy 1 skladem, a rezerwami - slabszy atak, ale za to w obronie bede sie starac pokazac trenerowi
PS Pamietam mecz w turnieju przed MŚ
Litwa- Argentyna 3 Kwarty Litwa 7 zawodnikami grala i rzucili przez 8 kw ok 80 pkt , 4 kwarta Ci zawodnicy co teraz i rzucili 11 tracac 9
UNDER
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808 |
71 pkt w 1 polowie , nie macie szans na 86 w 2 U 167,5 i 65,5 Egipt - easy man  hehe no to zastaw dom jak mozna cokolwiek wiedziec a jak im wyjdzie 3 Kw np na 55 Na under 167,5 zastawilbym dom ;] ale niestety tylko 100 poszla i 100 na U65,5 Egiptu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808 |
71 pkt w 1 polowie , nie macie szans na 86 w 2 U 167,5 i 65,5 Egipt - easy man  hehe no to zastaw dom jak mozna cokolwiek wiedziec a jak im wyjdzie 3 Kw np na 55 Na under 167,5 zastawilbym dom ;] ale niestety tylko 100 poszla i 100 na U65,5 Egiptu 3 Kwarta 55 ? Nie badz smieszny  to nie NBA .... widziales na tych mistrzostwach,albo u juniorow tyle pkt kiedys... no chyba,ze gra USA - ale to i tak prkatycznie nigdy Litwa musialaby chyba z 40 rzucic ,a 15 te faraony... no way ;] Litwa sie nie bedzie wysilala, jak juz wczesniej pisalem pograja rezerwowi , ktorzy beda starali sie pokazac jak gryza parkiet trenerowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Dwa dni temu Korea - Chiny 38-20 ostatnia, co kilku zabolało, bo handi 1 punktem pokryli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Antoniooo długo interesujesz się koszem i ogólnie bukmacherką? Niezłe wywody masz i nie piszę tego ironicznie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808 |
tak na marginesie koszykarskim...  Netball mecz Nowa Zelandia - T.T. Over 101,5 1,8 bet365 POLECAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808 |
Szczerze koszem to od dziecinstwa,poprzez gre nawet niezla w mlodszych kategoriach wiekowych  , bukmacherka od 4 lat Nie czesto tu bywam na forum ,ale czasem obserwuje i sporo gram U/O w calym mecz u U/O w 1 Kwarcie meczu, Druzyny U/O Zwykle wyszkuje Underow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808 |
OK, masz racje , ale zobacz graly kraje rywalizujace ze soba nie tylko ze wzgledow sportowych ,ale to mniej wazne
Nie wiem czy ogladasz czasem KBL ,czyli Korea lige lub zaklady lice Uniwersteckiej ligi koreanskiej na bet365?
Szczegolnei ta Unwiersytecka liga jest na mega ofensywie, wyniki padaja 90 kilka do 80
wiec to sie zdarza
ale w tym meczu o ktorym mowa UNDER
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808 |
tak na marginesie koszykarskim...  Netball mecz Nowa Zelandia - T.T. Over 101,5 1,8 bet365 POLECAM Ogolnie linia po 1 kwarcie tego meczu, teraz jest 102,5 - warte i tak pogrania , powinno byc cos 105 i wiecej , polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Dobra, ja under 167,5 już zaksięgowałem:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|