Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
Post deleted by kewin

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
będzie krótko bo czas nagli
Pavol Daytsuk - Mike Modano 1 1.80 OLYMPIC
Detroit powinno rozbić Gwiazdy a jeśli tak Daytsuk będzie mocno punktował tym bardziej że ostatnio było z tym kiepsko
od jutra w nowym temacie przedstawial bedę analize finansową moich typów na pary w NHL

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
cytadela co ty za glupoty piszesz z tym remis w chicago. ze kazzdy kto w tym siedzi to wie. ja w tym nie siedze a wiem ze zdecydowanie nashwile powinni pojechac chicago

Dołączył: Dec 2005
Posty: 56
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 56
Quote
cytadela co ty za glupoty piszesz z tym remis w chicago. ze kazzdy kto w tym siedzi to wie. ja w tym nie siedze a wiem ze zdecydowanie nashwile powinni pojechac chicago

Masz rację, powinni i pojechali (5:1), ale przypomnij sobie noc z piątku na sobotę jak to Colorado powinno i pojechało 3:2 OT (TYLKO skąd ta dogrywka?) z Columbus? Jakby tak troszkę jeszcze poszukać to tej samej nocy Phoenix powinno pojechać z tym samym Columbus - wynik znasz. Jak chcesz więcej wpadek faworytów to polecam codzienne oglądanie wyników NHL - jest w tej lidze tego sporo.<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
będzie krótko bo czas nagli
Pavol Daytsuk - Mike Modano 1 1.80 OLYMPIC
Detroit powinno rozbić Gwiazdy a jeśli tak Daytsuk będzie mocno punktował tym bardziej że ostatnio było z tym kiepsko
od jutra w nowym temacie przedstawial bedę analize finansową moich typów na pary w NHL

no i niestety, po pięknym początku meczu w Detroit zmiana bramkarza w Dallas przyniosła efekt i pogrom Czerwonych Skrzydeł.
Może gdyby wcześniej został zdjęty Osgood udało by się uratować zwycięstwo...
a wracając do typu, zwrot, choć zapowiadało się na łatwą wygraną
Modano - Daytsuk 2-2 (po 2 asysty, choć w Wyborczej oczywiście tradycyjnie piszą bzdury że po 3:)
Mecz w Detroit utwierdził mnie jednak w przekonaniu, że warto grać pary - gdybym postawił na Detroit po kursie niewiele wyższym niż w parach (ok. 1.90) byłaby wtopa. Tak jest ZWROT.
W Private Picks założyłem temat w którym podaję swoje bilanse typowania na pary.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
Quote
cytadela co ty za glupoty piszesz z tym remis w chicago. ze kazzdy kto w tym siedzi to wie. ja w tym nie siedze a wiem ze zdecydowanie nashwile powinni pojechac chicago


Nie chce mi się z Tobą dyskutować mam od wczoraj bardzo zły dzień i bynajmniej nie przez wyniki dzisiejszej nocy w nhl,zresztą wszystko w tem temacie napisał Marjanek.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 21
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 21
Witam. Mam pytanko jaką dokładnie Nashwile i N.J.Devils bez remisu. Nie martwcie się dziś będzie lepiej COLORADO1
Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
Quote
Witam. Mam pytanko jaką dokładnie Nashwile i N.J.Devils bez remisu. Nie martwcie się dziś będzie lepiej COLORADO1
Pozdrawiam.
Jeżeli dobrze zrozumiałem pytasz się od ilu meczy Diabyły i Wiesniaki nie zaliczyli remisu.Jeżeli się nie pomyliłem w liczeniu to odpowiedni Diabyły bez OT od 11 meczy,Wieśniaki bez OT od 17 meczy.Pozdrawiam i powodzenia.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
Z tego co patrze to na faworytów lepiej oplaca sie stawiac na 1 tercje. Na dziś propozycja Colorado-St. Luis 1t. 1 po kursie 2.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
Quote
Z tego co patrze to na faworytów lepiej oplaca sie stawiac na 1 tercje. Na dziś propozycja Colorado-St. Luis 1t. 1 po kursie 2.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ciekawe spostrzezenie i na pewno godne uwagi zobaczymy czy dzis tak colorado sie do tego zastosuje, ale rzeczywscie czasem zagrac 1t niz caly mecz na faworyta( patrz ostatnio colorado z chicago )

[color:"red"] widok takie emota jakiego miałes ... niezacheca do czytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Last edited by kewin; 09/01/2006 16:23.
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Dallas 3 wygrane z rzędu.... nie pasuje mi to nijak do tej ekipy, a już jakby dzisiaj mieli zrobić to poraz czwarty byłbym okrutnie zdziwiony, dokładając do tego fatalny dla gwiazdek bilans spotkań w Minnesocie wychodzi win Dzikusów jak nic, w Totosyfku za 2,30 można zaryzykować...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 24
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 24
Mighty Ducks of Anaheim - Los Angeles Kings
Zastanawiam się nad 1 (2,40x) lub 1x (1,56x)

W drużynie Kings nie zagra kilku czołowych strzelców w tym P. Demitra (20 goli, 30 asyst) oraz E. Belanger (11 goli, 13 asyst)i tak mysle że podobnie jak z Ottawą gdzie gdy padli strzelcy Ottawa zaczeła dostawać lanie tu sytuacja może się powtórzyć.

Statystyka wyjazdy i mecze w domu też przemawia za Ducks
www.h2hstats.com [h2hstats.com] przyjmuje Anaheim - Los Angeles 1.38 (czyli na korzyść gospodarzy)

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Colorado-St.Louis(Dogrywka jaka przydarzyła się Lawinom w ostatnim meczu z Columbusem nie była dziełem przypadku. Colorado albo czuje wstręt do ekip z Central Dyvision, albo zwyczajnie słabeuszom robi prezenty, bo oprócz punktu podarowanego Columbus dali także dwa po dogrywce Chicago. Ostatnim słabeuszem w tej kolejce jest St.Louis. Wcześniejsze sezony potwierdzają tę dziwną niemoc Lawin. W tym sezonie jednak Colorado nie prezentuje się aż tak dobrze, by kombinować z kim grać na serio, a z kim tylko igrać. Inna sprawa, że St.Louis cieńko przędzie. Obecna seria 5 kolejnych wyjazdów zaczęła się od porażki w Detroit, dzisiaj może być kolejna, a jeżeli mieliby kogoś ograć, to sądzę, że z tercetu Florida, Atlanta, Carolina-Pantery mogą być najbardziej gościnne)
Typ:Under 6.5
Minnesota-Dallas(Minnesota ostatni raz zremisowała 17 grudnia, czyli 10 meczy bez OT w których 7 razy świętowali. Jest to ekipa niedoceniana z racji super klasowych rywali w Dywizji, a będąc w ich cieniu mogą pomieszać szyki faworytom. Pewni w obronie, zdecydowani w ataku i bez kompleksów mogą pokonać każdego. W tym sezonie nikomu nie udało się spuścić im tęgiego lania, bo największa różnica goli w porażkach to wynik 0:3 w meczu na wyjeździe. Gwiazdy poszalały wczoraj w Detroit i dzisiaj z rywalem, który dba o swoje tyły nie będzie o bramki zbyt łatwo. W pierwszym meczu Minnesota wygrała 2:1, a rewanżu w Dallas jeszcze nie było. Mecze w Minnesocie dotychczas były wyrównane z ilością goli w wielu przypadkach nie przekraczającą 6)
Typ:OT
New Jersey-Philadelphia(Przed świętami chyba nikt nie zakładał, że Phila mając do rozegrania 11 wyjazdów nie przegra w ciągu 60 minut przez 8 meczy. Zdobyli 15 pkt, nie ważne, że aż 5 razy w dogrywkach. Z całej listy rywali zostało jeszcze New Jersey, Chicago i Detroit. Philadelphia w Atlantic Division nie stosowała taryfy ulgowej i tylko Rangersom udało się urwać im punkt. New Jersey ma szansę jako jedyni z Dywizji ograć niekwestionowanego lidera, który już powinien odczuwać skutki tylu szczęśliwie zakończonych zwycięstwami meczy. Bez wątpienia z trójki rywali, którzy zostali w tej sesji wyjazdowej do ogrania, największą szansę mają Czerwone skrzydła i w tym "powietrznym" pojedynku Phila może polec. Ja jednak liczę, że chwila rozprężenia w meczach przeciwko New Jersey lub Chicago może ten moment przybliżyć)
Typ:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
no to mnie lemex podłamałes bo ostatni mecz na kuponie to NJ-Phila-x2 , miejmy nadzieje ze wlasnie ten Twoj typ sie nie sprawdzi ; )

Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
wielkimi krokami zbliżaja sie dzisiejsze mecze NHL wiec przyszedł czas na małe typowanko. Po wczorajszej udanej nocy dzieki Florydzie dziś z pośród aż 4 meczy postanowiłem wybrać az 1 typ :
1 2 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Los Angeles Kings 1.83

Anaheim Mighty Ducks 2.00

typ 2 stake medium

w uzasadnieniu nie bede pisał jakis bzdur i tym podobnych rzeczy ktore tak naprawde nie mają przełożenia w reczywistości poprostu "kacze kupry" stać na ogranie "króli" z LA i szkoda ze nie ma handi-1.5 (baw traktuje jako faworyta ekipe z Los Angeles) bo na pewno byłbym zainteresowany. Miłej nocki życze i trafnych typów pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Colorado - St.Louis 1 & over5,5

Tak to czuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Troszke suchy ten typ, ale Colorado w tabeli nie za różowo, po ostatnim meczu z Columbus ( a okazalo sie, ze kurtki maja zwyzke formy!) teraz kolejny outsider.. dziś nie przegrają, Obrona Lawin tez nie zachwyca. Myślę, ze Nutki nie będą miały nic do stracenia i powalczą, co za tym idzie licze na wiecej, niz 5 bramek w meczu i zwyciestwo gospodarzy. Np. 4-2 mi w zupełności wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 18
Quote
Dallas 3 wygrane z rzędu.... nie pasuje mi to nijak do tej ekipy, a już jakby dzisiaj mieli zrobić to poraz czwarty byłbym okrutnie zdziwiony, dokładając do tego fatalny dla gwiazdek bilans spotkań w Minnesocie wychodzi win Dzikusów jak nic, w Totosyfku za 2,30 można zaryzykować...

Expekt 2,45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
Quote
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
wielkimi krokami zbliżaja sie dzisiejsze mecze NHL wiec przyszedł czas na małe typowanko. Po wczorajszej udanej nocy dzieki Florydzie dziś z pośród aż 4 meczy postanowiłem wybrać az 1 typ :
1 2 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Los Angeles Kings 1.83

Anaheim Mighty Ducks 2.00

typ 2 stake medium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

w uzasadnieniu nie bede pisał jakis bzdur i tym podobnych rzeczy ktore tak naprawde nie mają przełożenia w reczywistości poprostu "kacze kupry" stać na ogranie "króli" z LA i szkoda ze nie ma handi-1.5 (baw traktuje jako faworyta ekipe z Los Angeles) bo na pewno byłbym zainteresowany. Miłej nocki życze i trafnych typów pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
tylko szkoda ze nie bylo tego handi w druga strone
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 18
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 18
Hmm...Zastanawiam się czy warto dzisiaj zagrać na Ottawę. Ostatnio przegrany mecz na wyjeździe, a teraz otrzymują szansę zrehabilitowania się i to przed własną publicznością. Chciałbym tylko spytać, czy ktoś mógłby napisać mi kontuzje U Senatorów? I wogóle, co sądzicie o tym meczu?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
Quote
Hmm...Zastanawiam się czy warto dzisiaj zagrać na Ottawę. Ostatnio przegrany mecz na wyjeździe, a teraz otrzymują szansę zrehabilitowania się i to przed własną publicznością. Chciałbym tylko spytać, czy ktoś mógłby napisać mi kontuzje U Senatorów? I wogóle, co sądzicie o tym meczu?
Witam
Na dzisiejszy mecz z Kojotami wraca do teamy Senatorów Jason Spezza (wraca tylko na ten mecz, później na ławe). Czy to wystarczy niewiadomo.
Też mnie bardzo kusi zagranie 1 w tym meczyku, bo później na drodze Senatorów stoi San Jose i tu może być ciężko.
Pozdrawiam

Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1