|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 147 |
Na dzis Boston Bruins - San Jose Sharks OT Jak mowilem wczesniej jade wlasna serie na remis i moze wlasnie dzis w koncu to juz 6 mecz
Nashville Predators - New York Islanders OT Na ten wynik to pewnie czeka połowa ludzi z tego forum. Oby tylko jak najszybciej padł. Mam nadzieje z "wiesniaki" nie pójdą w slady L.A.K czy innych druzyn w poprzednich sezonach i nie zrobia nam serii 21 lub wiecej bez OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Washington Capitals - Chicago Blackhawks 2 Jak nie teraz to kiedy skoncza swoja negatywna serie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520 |
Z tego co patrze to na faworytów lepiej oplaca sie stawiac na 1 tercje. Na dziś propozycja Colorado-St. Luis 1t. 1 po kursie 2.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ciekawe spostrzezenie i na pewno godne uwagi zobaczymy czy dzis tak colorado sie do tego zastosuje, ale rzeczywscie czasem zagrac 1t niz caly mecz na faworyta( patrz ostatnio colorado z chicago ) [color:"red"] widok takie emota jakiego miałes ... niezacheca do czytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> No i udało sie Colorado 1t. 2:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520 |
Na dzisiaj tez proponuje zagrac 1t. na Ottawe po kursie 2.15 a do tego jeszcze porponowałbym
Carolina - Detroit (il.g. 5.5) 2 Vancouver - Toronto (il.g. 5.5) 2
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9 |
dzis Ottawa pojedzie Phoenix i Washington wygra z Chicago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 21 |
Witam ja jak ktoś słusznie zauwazył połowa tego forum czekam na NASHVILLE OT i myślę że progresję CZAS ZACZĄĆ. POZDRAWIAM.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
dzis Ottawa pojedzie Phoenix i Washington wygra z Chicago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> O puta madre, przekonałeś mnie druhu.... Gram na nich za wszystko co mam. A do bardziej biegłych mam pytanie czy Hasek będzie stał w klatce? -- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,520 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Co do Haska to jest chyba wiecej niż pewne, ze zagra dzisiaj od samego początku, w koncu to Emery zawalił pierwsza tercję z Montrealem, od końca drugiej bronił Hasek i juz takich baboli nie walił, poza tym Alfredsson, który nie grał dłuższy czas z powodu złamanego żebra zapowiedział gotowość do gry w dzisiejszym meczu, co prawda ma zagrac w specjalnym ochraniaczu, ale już sam fakt powrotu swojego kapitana powinien uskrzydlić Senatorów i wynik inny jak gładkie zwyciestwo nad Kojotami według mnie nie wchodzi w rachubę...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
@Fozzie: dzięki @pawka85: 2x tak, chociaż swój "zapał" staram się wyrażać niekoniecznie "putami" ;-)
-- pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 930 |
Witam. Wczorajsza nocka bardzo udana. Doczekałem sie porażki Lotników i kamień spadł mi z serca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Colorado nie zawiodło mnie w 1/3 meczu i z duzym optymizmem podchodze do dzisiejszych spotkan.
Ottawa - Phoenix Typ: Ottawa Kurs słabiutki ale mimo to postanowiłem zaufać Ottawie.Trzecia porazka z rzedu jakos mi tutaj nie pasuje a tym bardziej przed wlasna publicznością. Dzisiejszy rywal to typowy średniak, ktory moze zaskoczyc nas w najbardziej nie oczekiwanym momencie i tego sie obawiam........Kojoty zostały mocno znieważone w ostatnich 3 kolejkach. Mam nadzieje, ze świadczy to o ich kryzysie, ktory potrwa jeszcze przez tą kolejke.
Boston - San Jose Typ: San Jose Zapowiada sie bardzo ciekawy pojedynek. Były lider Bruins Joe Thornton ponownie na tafli w Bostonie lecz tym razem w drużynie przeciwnika. Mam nadzieje, ze pokaze lekcje gry swoim byłym kolegom. Gospodarze osłabieni. O ile moje źródła informacji sa poprawne to nie wystąpią dzisiaj: Bramkarze - Andrew Raycroft(??), Hannu Toivonen. Zabraknie Zhamnova i najprawdopodobnie Samsonova. Defensemen - Jiri Slegr (??) Kurs na San Jose bardzo atrakcyjny wiec warto zaryzykowac.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 24 |
DOść dużo informacji znajdziecie pod tym linkiem [color:"red"] ]http://cbs.sportsline.com/nhl/scoreboard[/color] [ cbs.sportsline.com] co noc pod tym samym linkiem znajdują się aktualne mecze Gdy nie ma meczu jest link [color:"red"] Preview [/color]do opisu meczu oraz kontuzji - Polecam A tak na marginesie: Kaczki wygrały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 24 |
Co do meczu: Boston - San Jose w Bostonie prawdopodobnie nie zagra S. Samsonov (15 goli, 14 asyst)- jak wynika ze statystyk dość mocny zawodnik i jego brak osłabia ekipe gospodarzy. Co do pozostałych braków - znacznie więcej niż u San Jose.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Co do meczu: Boston - San Jose w Bostonie prawdopodobnie nie zagra S. Samsonov (15 goli, 14 asyst)- jak wynika ze statystyk dość mocny zawodnik i jego brak osłabia ekipe gospodarzy. Co do pozostałych braków - znacznie więcej niż u San Jose. I wyglada na to ze Boston zagra praktycznie z bramkarzem debiutantem nie broniacym jeszcze zadnego meczu w NHL- Sigalet...Toyvonen,Raycroft-kontuzje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Nashville-NYIslanders(Na pierwszy rzut oka zwycięzcom tego meczu powinni zostać Predators. Zajmują wyższą lokatę w tabelach, dysponują silniejszym składem, mają teoretycznie łatwiejszych przeciwników w nadchodzących spotkaniach. NYI na 8 spotkań wygrali tylko 1 po OT i w tym tygodniu o punkty będzie trudno, bo oprócz Nashville na wyjeździe przyjdzie im jeszcze zagrać w domu z Calgary i Vancouver. Gdyby nie fatalna passa Isles i 17 meczy Neshville bez OT, to nie miałbym wątpliwości kogo wskazać jako potencjalnego winera. Mniej uważnym analitykom przypomnę, że NYI w tym sezonie na 3 mecze w Central Division zdobyli 5 pkt wygrywając 2:1 z Detroit, 6:5 z St.Louis oraz przegrywając po OT z Columbus) Typ:dwusinglowo 1 i OT Vancouver-Toronto(Wizyta Klonowych Liści na zachodnim krańcu Kanady dobiega konca. Udowodnili, że potrafią walczyć i po porażce 1:0 z Calgary, wygrali 3:2 w Edmonton, a dzisiaj Orki jeżeli nie zagrają na maxa mogą znaleźć się w liściach, bo w 5 meczach z 3 poprzednich sezonów, aż 4 razy wygrywało Toronto. Typowanie byłoby jednak zbyt proste, gdyby sugerować się tylko historią. Obecny sezon może okazać się dla Orek lepszy jeśli chodzi o mecze z Toronto, bo skoro pokonali Boston 5:2 i Ottawę po SH 3:2, to być może to Vancouver okaże się killerem ekip z Northeast Dyvision) Typ:1 Carolina-Detroit(Detroit nie przegrywa seriami i nawet jeżeli przytrafi się błąd w typowaniu zdarzenia z ich udziałem, to najwyżej do 2-3 prób można odzyskać poniesiony wkład. W meczu z Caroliną, która ma na liczniku 4 kolejne win nie będzie łatwo, zwłaszcza, że stracone 6 goli z Dallas niepokoi, a dyspozycja facetów z kagańcami na twarzach może zadecydować o wygranej. Huragany we wcześniejszych meczach rozprawiły się z Chicago i Columbus, więc kto jak nie potentat ma uratować honor dywizji? Skrzydła pokonały Tampę 6:3, przegrały z Floridą po tradycyjnej już dogrywce i po ostrej strzelaninie polegli w Atlancie 7:6. Carolina za parę dni gościć będzie Nashville, a potem St.Louis. Będzie to nie lada wyczyn, jeżeli wszystkich pokonają i wynik spotkań CAROLINA-CENTRAL DYVISION będzie brzmiał 5:0!!! Ja jednak aż tak optymistycznego scenariusza dla Caroliny nie zakładam) Typ:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254 |
Coś nie widzi mi się scenariusz w którym Pingwiny wygrywają trzeci raz rzędu z Oliwiareczkami w tym sezonie. Choć Super Mario zapowiada powrót na lód (chyba jeszcze nie w tym meczu) a i nastroje w drużynie wydają sie byc nieco lepsze po zmianie trenera to jednak Oilers wydaja się być mocniejsi w tym sezonie i mam nadzeję, że zapowiedzi liderów drużyny, że chcą na koniec sezonu mieć 100pkt nie są tylko czczymi przechwałkami. U Pingwinów szaleje super dzieciak Crosby ale brakuje mu wsparcia ze strony partnerów z drużyny. Oilers dobrze radzą sobie na wyjazdach tak więc liczę na to, że Peca i spółka dziś sobie poradzą. Pittsbourgh Peguins - Edmonton Oilers - typ:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> W Nowym Yorku postanowiono wzmocnić siłę ofensywną i sprowadzono Petra Sykorę z Anaheim Mighty Ducks (bardziej znany z występów w ciotach sezonu z którymi zdobył puchar Stanleya i zawsze świetnie spisywał się w play-off). Ma to być odpowiedż na słabą skuteczność drużyny w której ciężar zdobywania goli spoczywałó do tej pory na Jareczku oraz na rookie Petr Prucha. Nowy York mimo wszystko jest w tym sezonie zaskoczeniem na plus i liczę że ściognięcie Sykory to kolejny dobry krok kierownictwa klubu który pozwoli Nowojorczykom odnieść minimalne zwycięstwo. New York Rangers - calgary Flames - typ:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
zgadzam sie ze $J$ jest faworytem ale jesli chodzi o tego samsonowa to on juz nie gral przeciw ottawie - wynik znamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
wiec po calkowitej analizie dzisiejszych meczy odrzucilem najmniejsze kursy , bo takich nie tykam i zadecydowalem:
1. "waszki" kontra chicago 1 z dogrywka i karnymi @ 1,67
2. $J$ przeciw boston na wyjezdzie typ: $J$ z karnymi i dogrywką @ 1,80
3. NY rangers- clagary over 5 @1.80 -mysle ze tu baw przedobrzyl z ta linia i srogo sie to na nich zemsci:P
wszystko single stakes small
dobranoc i zycze powodzenia w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Witam! Miło wchodzić na forum i widzieć posty stałych bywalców..eh..Nie mam czasu na nic...aż zazdroszczę lemex'owi tej jego regularności. Codziennie, o tej samej porze, w nie zmienionej od lat formule...Już się chyba uzależniłem. A teraz kolej na moje typy. Parę dni przerwy dobrze zrobiło. Dziwi mnie tylko, że nikt dziś nie grał na Ottawę...
Atlanta-Nashville over 6 Spotkają się dziś dwie "bliskie" mi drużyny . Nashville kibicuję od dawna, Atlanta "spodobuje" mi się w tym sezonie coraz bardziej. Nie zagram więc na zwycięstwo żadnej z nich lecz na bramki. Chciałbym bardzo aby było ich dużo, co zresztą nie jest niemożliwe...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 200 |
wiec po calkowitej analizie dzisiejszych meczy odrzucilem najmniejsze kursy , bo takich nie tykam i zadecydowalem:
1. "waszki" kontra chicago 1 z dogrywka i karnymi @ 1,67<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
2. $J$ przeciw boston na wyjezdzie typ: $J$ z karnymi i dogrywką @ 1,80<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
3. NY rangers- clagary over 5 @1.80 -mysle ze tu baw przedobrzyl z ta linia i srogo sie to na nich zemsci:P <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
wszystko single stakes small
dobranoc i zycze powodzenia w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a co do ottawy ralph, kurs na ich zwyciestwo nie był ciekawy moze to dlatego , ale na handi juz lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> niektorzy pewnie zagrali pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64 |
Witam Chciałbym poznać wasze opinie co do meczu z 12.01 Bufflo - Phoenix Szable niby piekny faworyt, ostatnio niespodziewana wtopka. A z drugiej strony Phoenix które musiało by zaliczyć 5 wtope co tez mi się za nic nie widzi. Później Bufflo - L.A. Toronto - Phoenix Jeden z tych meczy Phoenix musi wygrać. A jak będzie ?? Czekam na opinie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|