|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
gdyby USA przegrało to tabela będzie taka:
Grupa F
1. USA 5-1 2. Chorwacja 4-2 (+8pkt) 3. Litwa 4-2 (+4pkt) 4. Serbia 4-2 (-12pkt)
a dlaczego Chorwacja na 2 przeciez maja gorszy bilans PKT nawet jak by to wygrali a juz czaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345 |
Ha ha - moglem jednak zagrać tych Chorwatów +2,5, a było nawet +3,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
USA o matko xD Ale jakby się spotkali w meczu, w którym muszą wygrać to Chorwaci bez szans raczej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
no to teraz warto chyba zainwestować w Australię  Jeżeli Australia wygra to ma 1.miejsce i gra z Serbią. Nasi po przegraniu czekają na wynik spotkania Brazylia-Argentyna. Jeżeli wygra Brazylia (a ich mecz będzie też zależał od Rosji, bo będą musieli wygrać jeżeli Rosja wygra z Łotwą) to Polska jest na 3.miejscu i ma w 1/4 Chorwację. Jeżeli wygra Polska z Australią to ma 1.miejsce i gra z Serbią, która jest wg mnie mocniejsza od Chorwacji (minimalnie ale jest :)) a Australia ma 2.miejsce i trafi na Litwę. Zatem pasuje obu ekipom wygrana Australii  nie mówię że full stake ale....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
to ja w takim razie odpuszczam, bo mi sportowo bliżej do Polaków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Jednak filipińską opłaca się jak nic innego gać na live  Pod koniec bet365 wystawił over 157...a znając fantazje tych graczy aż żal było nie spróbować to już 3 raz w ciągu tygodnia zaczynają mecz tam od solidnej obrony a później w drugiej połowie dorzucają koło 90-100 pkt...nic tylko grać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2010
Posty: 11 |
wiadomo cos na temat streama do meczu polakow? z gory dziekuje za link...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
de to nie wiem, od ok15 mint w ogóle mi stronka nie chce wskoczyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
no to teraz warto chyba zainwestować w Australię  Jeżeli Australia wygra to ma 1.miejsce i gra z Serbią. Nasi po przegraniu czekają na wynik spotkania Brazylia-Argentyna. Jeżeli wygra Brazylia (a ich mecz będzie też zależał od Rosji, bo będą musieli wygrać jeżeli Rosja wygra z Łotwą) to Polska jest na 3.miejscu i ma w 1/4 Chorwację. Jeżeli wygra Polska z Australią to ma 1.miejsce i gra z Serbią, która jest wg mnie mocniejsza od Chorwacji (minimalnie ale jest :)) a Australia ma 2.miejsce i trafi na Litwę. Zatem pasuje obu ekipom wygrana Australii  nie mówię że full stake ale.... znow zaczynamy bez Grochowskiego podstawowego rozgrywajacego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
u mnie 8/10 Kangury  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Jednak filipińską opłaca się jak nic innego gać na live  Pod koniec bet365 wystawił over 157...a znając fantazje tych graczy aż żal było nie spróbować to już 3 raz w ciągu tygodnia zaczynają mecz tam od solidnej obrony a później w drugiej połowie dorzucają koło 90-100 pkt...nic tylko grać  izzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
dajcie linka do transmisji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931 |
macie steam do meczu aus-pol???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
no to teraz warto chyba zainwestować w Australię  Jeżeli Australia wygra to ma 1.miejsce i gra z Serbią. Nasi po przegraniu czekają na wynik spotkania Brazylia-Argentyna. Jeżeli wygra Brazylia (a ich mecz będzie też zależał od Rosji, bo będą musieli wygrać jeżeli Rosja wygra z Łotwą) to Polska jest na 3.miejscu i ma w 1/4 Chorwację. Jeżeli wygra Polska z Australią to ma 1.miejsce i gra z Serbią, która jest wg mnie mocniejsza od Chorwacji (minimalnie ale jest :)) a Australia ma 2.miejsce i trafi na Litwę. Zatem pasuje obu ekipom wygrana Australii  nie mówię że full stake ale.... znow zaczynamy bez Grochowskiego podstawowego rozgrywajacego mysle ze tu nie bedzie kombinacji, skoro serbia zajela 4miejsce widac najslabiej wypadla  czas pokaze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Dobrze sie kwarta ulozyla pod under144.5  Inna sprawa ze kolejny raz Polska po wysmienitym kursie,szkoda ze tym razem odpuscilem. Nie pozwolilem natomiast odpuscic sobie wybornego +14.5 [email protected] 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|